Kávovary

Káva sa stala neodmysliteľnou súčasťou života mnohých ľudí. Možno ste sa doteraz radšej vybrali po svoje espresso alebo cappuccino do kaviarne, no s kávovarmi Klarstein si zvládnete pripraviť kávy od výmyslu sveta aj z pohodlia domova. Samozrejmosťou je elegantný dizajn, ktorý sa bude vynímať v akomkoľvek kuchynskom zariadení. Moderný, štýlový, minimalistický alebo retro? Stačí si vybrať z našej ponuky. Na výber máte dokonca rôzne farby od striebornej, cez červenú až po pastelovo modrú, takže okrem kvalitnej kávy si s našimi kávovarmi môžete domov priniesť aj skutočne dizajnový kúsok.

Ak si potrpíte na precízny proces prípravy kávy, najlepšou voľbou bude pákový kávovar, ku ktorému neodmysliteľne patrí aj mlynček na kávu. Vďaka nemu sa za malú chvíľu premenia kávové zrná na čerstvo pomletú kávu so správnym stupňom jemnosti. Ich nastavenie je možné si upraviť presne podľa vášho gusta. Myslite na to, že čím jemnejší bude prášok, o to silnejšia a aromatickejšia bude aj vaša šálka kávy. Mnohé dostupné kávovary Klarstein disponujú aj parnou tryskou na napenenie mlieka, ktorá sa jednoducho ovláda. Nepotrebujete tak žiadne baristické kurzy, aby ste mohli ohúriť všetkých vašich hostí, ktorí si tiež radi vychutnajú dokonale pripravenú kávu.

Naopak, ak ste skôr zástancom pohodlia a radi sa necháte obslúžiť, vhodnou voľbou pre vás bude automatický kávovar z našej ponuky. Vďaka integrovanému napeňovaču mlieka si tak za okamih po stlačení 1 tlačidla budete môcť vychutnávať napríklad cappuccino alebo latte macchiato. Nemusíte sa báť, že káva z automatických kávovarov stráca na kvalite, pretože sú všetky spotrebiče z našej ponuky určené aj pre tých najnáročnejších pôžitkárov. Ešte lepší rozvoj chutí zabezpečí presso stroj s možnosťou technológie pre-infusion, vďaka ktorému sa mletá káva predparí.

Výhodou je jednoduché čistenie a rôzne vychytávky jednotlivých produktov, napríklad zabudovaný časovač, ktorý si môžete nastaviť na čas, kedy vstávate. Zobúdzať sa tak budete na prenikavú vôňu kávy a aj samotné vstávanie bude razom príjemnejšie.

Doprajte si kvalitnú kávu a užite si rána plné pôžitku!

Nahor