Grilovacie príslušenstvo

Kryt na gril, Tomahawk 3.1 S Cover, kryt proti dažďu, 300D plátno, 30/70 %, PE/PVC, čierny
Tomahawk 3.1 S Cover kryt proti dažďu Kryt grilu Čierna
101,90 € 153,90 €
-33%
 gril na prasiatko, Sauenland Survivor, otočný špíz, 12 W, max. 70 kg, ušľachtilá oceľ
Sauenland Survivor gril na prasiatko gril na prasiatko Strieborná metalíza
227,90 € 249,90 €
-8%
Záhradný altánok, Steakhouse, grilovací prístrešok, 220 x 215 x 140 cm, PE 180 g/m², odolný voči ohňu, oceľ, sivý
Steakhouse grilovací prístrešok Grilová strieška Tmavo šedá
184,90 € 259,90 €
-28%
 ochranný kryt, Beef Brisket, tkanina Oxford, čierny
Beef Brisket ochranný kryt Kryt grilu Čierna
45,79 €
 ochranný kryt, Tomahawk, tkanina 600D, 30/70 % PE/PVC, čierny
Tomahawk ochranný kryt Kryt grilu Čierna
58,90 € 69,90 €
-15%
Steakreaktor, GN, nádoba, gastronádoba pre gril 2.0, nerezová oceľ
GN gastronádoba Elektrický gril Strieborná
12,90 € 24,90 €
-48%
 ochranný kryt, Pizzaiolo Perfetto, nepremokavý, PVC, čierny
Pizzaiolo Perfetto ochranný kryt Kryt grilu Čierna
27,90 € 29,90 €
-6%
 ochranný kryt na okrúhle grily, Grillguard, do Ø 70 cm, UV odolný, držiak
Grillguard ochranný kryt na okrúhle grily Ochranný kryt Čierna
14,90 € 24,90 €
-40%
 držadlo pre liatinový hrniec, Hotrod Quickstick S, Ø 26 cm, ušľachtilá oceľ
Hotrod Quickstick S držadlo pre liatinový hrniec Strieborná Dutch Oven
10,90 € 23,90 €
-54%
Steakreaktor, GN nádoba, 1/2 gastro nádoba, ku grilu Pro, ušľachtilá oceľ
GN 1/2 gastronádoba nádoba na jedlo Strieborná
11,90 € 21,90 €
-45%
Klarstein silikónový kruh, čierny, príslušenstvo
Silikónový kruh Čierna Príslušenstvo
8,90 € 19,90 €
-55%
 bočné diely, Parforce, príslušenstvo, veľké odkladacie plochy, čierne
Parforce bočné diely plytký tanier Čierna
16,90 € 29,90 €
-43%
 regál, Vendetta 3.0 TI, pochrómovaná oceľ, jednoduché upevnenie, príslušenstvo
Vendetta 3.0 TI regál mriežka
15,90 € 30,90 €
-48%
Steakreaktor, držiak na nádobu, príslušenstvo pre gril 2.0, masívne vyhotovenie, nerezová oceľ
Steakreaktor 2.0 držiak na nádobu Elektrický gril Strieborná
34,90 €
 pizza kameň, Pizzaiolo Perfetto, 30, 5 x 30, 5 cm, šamotový kameň
Pizzaiolo Perfetto pizza kameň Gril na drevené uhlie Béžový kameň
74,90 €
Kryt na gril, Hot & Hot, ochranný kryt, 600D plátno, 30 %/70 % PE/PVC, čierny
Hot & Hot ochranný kryt Kryt grilu Čierna
40,90 € 49,90 €
-18%

Príslušenstvo na grilovanie - vysoká kvalita a veľký výber v spoločnosti Klarstein

Kvalitný gril potrebuje správne príslušenstvo. Vyberte si kvalitné jednotlivé diely, z ktorých mnohé môžete použiť univerzálne. Spoločnosť Klarstein ponúka príslušenstvo pre svoje vlastné grily. Výrobky sa nielenže vyrábajú na vysokej úrovni, ale sú aj presne prispôsobené.

Príslušenstvo pre plynové grily na pohodové večerné grilovanie

Máte radi pohodové grilovanie s priateľmi a rodinou? Kvalitný plynový gril v sebe spája mnoho výhod. Nákup dreveného uhlia alebo zapaľovača na grilovanie už nie je potrebný. Nemusíte zapaľovať oheň a nemusíte dlho čakať, kým si budete môcť vychutnať chutné grilovanie so svojimi hosťami.

Plynový gril potrebuje malú údržbu. Potom si môžete byť istí, že vám váš nový gril bude robiť radosť dlhé roky. Vyberte si vysokokvalitné príslušenstvo, ktoré nájdete vo veľkom výbere v spoločnosti Klarstein. Radi by sme vám predstavili niektoré produkty z internetového obchodu Klarstein.de.

Kryt grilu

Plynový gril môžete nechať vonku po celý rok. Nemusíte nutne stavať prístrešok. Napriek tomu je dobré chrániť plynový gril pred rôznymi poveternostnými podmienkami. Vlhkosť môže byť pre materiál problémom najmä vtedy, ak je jej vystavený dlhší čas.

S krytom poskytnete svojmu plynovému grilu dostatočnú ochranu pred dažďom a zrážkami. Kryt grilu je vyrobený tak, aby ste ho mohli presne nasadiť na svoj gril. Materiál je odolný voči poveternostným vplyvom. Pri zakrývaní sa uistite, že je gril čistý a suchý, ak je to možné. To zaručuje optimálnu ochranu aj počas dlhšieho obdobia.

Príbor na grilovanie

Jedným z najdôležitejších doplnkov plynového grilu je grilovacie náčinie. Skladá sa z klieští a obracačky, pomocou ktorých môžete mäso ľahko a jednoducho obracať. Ako príslušenstvo si môžete kúpiť aj grilovaciu vidličku.

Požiadavky na príbory na grilovanie sú vysoké. Mal by byť odolný a vhodný na vonkajšie použitie. Dôležitá je aj ergonomicky tvarovaná rukoväť. Je vyrobená z dreva alebo vysokokvalitného kovu. Príbor je odolný proti korózii a mimoriadne trvanlivý.

Grillrost aus Edelstahl

Grilovací rošt je vystavený mimoriadne vysokému namáhaniu. Ak je veľmi opotrebovaný, môžete ho vymeniť. Grilovací rošt z nehrdzavejúcej ocele môžete získať v rôznych verziách. Príslušenstvo grilu sa dá ľahko vymeniť.

Výhodou grilu z nehrdzavejúcej ocele v porovnaní s liatinovým modelom je, že sa mimoriadne ľahko čistí. Môžete ho očistiť kefkou alebo opláchnuť pod teplou vodou s mydlom. Pred prvým použitím nie je potrebné opálenie.

Grillspieß

Pomocou špajle otáčajte mäso nad ohňom a dosiahnite obzvlášť jemné prepečenie. Mäso sa nedusí vo vlastnej šťave a je mimoriadne zdravé. Ak chcete použiť špíz ako príslušenstvo na grilovanie, mali by ste venovať pozornosť kompatibilite s vaším grilom. K dispozícii by malo byť zariadenie na zdvihnutie grilovacieho roštu. Často môžete držiak dodatočne namontovať.

Holandská rúra pre všetkých, ktorí chcú používať gril ešte flexibilnejšie

Znalcom grilovania sa pri slove holandská rúra rozžiaria oči! Niet divu, pretože masívny hrniec je skutočným prínosom. Robustný liatinový hrniec s pokrievkou a stabilnou trojnožkou toho dokáže neuveriteľne veľa: je vhodný na pečenie, dusenie, varenie a zapekanie. Môžete ho umiestniť priamo do ohňa alebo zavesiť nad oheň na samostatne dostupný záves. Liatinový hrniec je už vopred rozpálený a môžete ho ihneď použiť. K dispozícii máte tri veľkosti. Veko slúži nielen ako uzáver, ale dá sa použiť aj ako panvica hore nohami. Okrem toho pokrievka ponúka možnosť umiestniť na ňu drevené uhlie, takže hrniec sa vypaľuje aj zhora. V závislosti od veľkosti je kotlík ideálny na malé, stredné a veľké pečené mäso, na guláš, polievky a dusené mäso. Keď ju naozaj spoznáte, môžete v nej aj piecť - chlieb sa v nej veľmi dobre pečie. Fritovanie tiež funguje, hrniec na oheň je naozaj všestranný! Liatinový hrniec je ideálny na kempovanie, ušetríte na inom kuchynskom náčiní.

Ako špeciálnu vychytávku ponúkame sadu holandských rúr, ktorá sa skladá z niekoľkých kusov. Keď si objednáte sadu holandskej rúry, dostanete hrniec s pokrievkou a rukoväťou, oceľový hrniec s pokrievkou, panvicu a panvicu - samozrejme, všetko z kvalitnej liatiny.

Normy kvality pre príslušenstvo na grilovanie

Pokiaľ ide o príslušenstvo pre gril, najdôležitejším faktorom pri rozhodovaní o kúpe sú vysoké štandardy kvality. Všimnite si, že príslušenstvo je vystavené vysokému namáhaniu. To sa netýka len vysokého tepla, pri ktorom jedlo pripravujete. Rôzne poveternostné vplyvy sa podpisujú aj na príslušenstve.

Ak si vyberiete príslušenstvo na grilovanie od spoločnosti Klarstein, získate mimoriadne vysokú kvalitu. V internetovom obchode Klarstein.de nájdete grilovací rošt a ďalšie príslušenstvo v rôznych verziách. Prezrite si našu ponuku a vyberte si príslušenstvo, ktoré chcete použiť.

Nahor