Možnosti platby

Tu zodpovieme najdôležitejšie otázky týkajúce sa
rôznych možností platby na stránke Klarstein.sk.

Ponúkané možnosti platby:
  • Bankový
    prevod

Máte na výber rôzne možnosti platby. Tieto môžete vybrať pri dokončení objednávky v časti 2. Možnosti platby. Okrem bankového prevodu (platba vopred) sú k dispozícii aj tieto možnosti: platba prostredníctvom PayPal, platba kreditnou kartou (Adyen).

Platbu môžete previesť na nasledujúce bankové údaje:

Názov banky: UniCredit Bank
Číslo účtu: 1188303007
Kód banky: 1111
IBAN: SK9011110000001188303007
BIC: UNCRSKBX

Ako variabilný symbol, prosíme, uveďte číslo vašej objednávky. V opačnom prípade môže dôjsť k oneskoreniu pri prideľovaní platby. Majte na pamäti, že tovar bude odoslaný až po prijatí platby, čo znamená 1 - 2 pracovných dní navyše.

Pri platbe kreditnou kartou zadávate počas platobného procesu údaje o svojej kreditnej karte vrátane čísla kreditnej karty, platnosti a bezpečnostného čísla. Poskytovateľ služieb adyen.com zaúčtuje na ťarchu nášho účtu.

Ak máte účet PayPal, môžete platiť pomocou vášho PayPal konta. Prípadne sa môžete prihlásiť na Paypal ako hosť a platiť pomocou kreditnej karty alebo inkasa z vášho bankového účtu. Ďalšie informácie o službe PayPal nájdete na adrese www.paypal.com

Denne zaznamenávame všetky prichádzajúce platby a uvoľňujeme zaplatené objednávky na prepravu. Odoslanie objednávky sa uskutoční zvyčajne v pracovný deň po rezervácii platby. Pri platbe bankovým prevodom sa musí brať do úvahy dlšie trvanie pri spracovávaní.

Upozorňujeme, že pri niektorých spôsoboch platby nie je možné platbu okamžite priradiť. Odoslanie sa zvyčajne uskutoční v pracovný deň po pridelení platby. Vo svojom zákazníckom účte môžete vidieť stav platby.

Skontrolujte, či je tovar k dispozícii. Ak stav dostupnosti uvedený na položke nie je „Skladom“, je nedostatok zásob a dodávka môže byť zablokovaná. Zvyčajne od nás dostanete e-mail s informáciami o dostupnosti alebo možných alternatívnych položkách.

Skontrolujte údaje sledovania svojej zásielky vo svojom zákazníckom účte alebo v e-maile s potvrdením o doručení. Zásielka je pravdepodobne stále na ceste k vám..

Nahor