Infračervené obrazy a ohrievače v jednom

Infračervený ohrievač ako obraz? Dá sa to! My v Klarstein Vám ponúkame už širkokú škálu nástenných ohrievačov v rôznych dizajnoch a fromátoch. Takto máme k dispozícii nie len niečo vhodné do každého zariadenia, ale aj do skoro každej miestnosti. V nasledujúcich riadkoch Vám vysvetlíme jasné prednosti infračerveného obrazového ohrievača, k ktorým si nevykúzliš len povestné hreijivé myšlienky, ale aj atraktívne štyri steny.

Na prvý pohľad: prednosti infračerveného nástenného ohrievača s obrazom a termostatom

  • Jednoduchá montáž
  • Flexibilné možnosti umiestnenia
  • Teplo stlačením tlačídla
  • Inteligentná a jednoduchá ovládateľnosť
  • Efektívne vykurovanie bez straty tepla
  • Nízke nároky na priestor
  • Rôzne dizajny a možnosti kombinovateľnosti
  • Bezprašný a antialergický prenos tepla
  • Nízke obstarávacie náklady
  • Sušenie stien a bez plesní

Obrazové ohrievanie s fotografiou krajiny

Máte ešte trochu miesta na stene v jedálni? Teraz z nej môžeš spraviť funkčný dizajnový highlight pomocou infračerveného obrazového vyhrievania od Klarstein. Najmä v miestnostiach, v ktorých sa nezdržujete až tak často sa naše výhrevné maľby ukazujú ako super praktické: ohrievajú len osoby, ktoré sú v ich blízkosti - nie samotný vzduch v miestnosti. Energeticky efektívne teplo na stlačenie tlačidla ešte nikdy nebola tak jednoduchá a dekoratívna zároveň Čo poviete na krásny obraz krajiny pri jedálenskom stole?

Infračervené ohrievače so zvieracími motívmi

Najmä v priestoroch našich detí by mal byť vzduch v miestnosti príjemne teplý, aby sa mohli hrať a vystrájať, bez toho aby im bola zima. Vďaka obrazovým ohrievačom od Klarstein sú vysušené detské nošteky minulosťou. Namiesto toho sa odteraz obľúbené zvieratá vašich detí postarajú o príjemne teplé hravé popoludnia - a to celkom inteligentne: pomocou Klarstein aplikácie môžete jeden alebo viacero infračervených výhrevných obrazov ovládať pomocou smartfónu a nastaviť tak teplotu vo Vašej detskej izbe.

Infračervené ohrievanie ako obraz abstraktného umenia

Každý ho pozná: ten mrazivý moment pri vstávaní po noci s otvoreným oknom. Vytáčať konvenčné radiátory sa často nevypláca. Tu prichádzajú na rad nástenné radiátory od Klarstein: šetriace miesto a ozdobné visia nad posteľou alebo nočným stolíkom, pomocou aplikácie môžete pri pití rannej horúcej kávy nastaviť Vašu obľúbenú teplotu a užívať si priame infračervené teplo. A keď už ho v lete nebudete potrebovať, ostáva Vaša multifunkčná Klarstein maľba naďalej skutočnou pastvou pre oči. Nebude Vás hriať pri srdci?

Infračervené obrazovaé ohrievače s mapami a mestami

Pre kancelárskych nadšencov, mestské deti a milovníkov cestovania so záľubou v útulnom teple: Naše nástenné ohrievače Klarstein v širokej škále dizajnov máp a panorám. Máte radi čierno-biele skice mestských máp alebo impozantné fotografie veľkomiest? Alebo uprednostňujete skôr farebný atlas s hravým vzhľadom? Jedno majú všetky modely spoločné: nahradia tradičný a zaprášený radiátor a umožnia Vám miesto šetriace a flexibilné umiestnenie Vášho radiátora - perfektné aj do malých a kľukatých home officov.

Infračervené nástenné ohrievanie - obraz moderného umenia

Máte chuť na horúci bublinkový kúpeľ s gumovou kačičkou a pohárom vína? Medzičasom čerešenička na záver: zamyslený pohľad na jeden z našich nápaditých nástenných malieb vrátane funkcie vykurovania až do 37 °C. Takto si môžete Vašu pauzičku užívať extra dlho, bez toho aby Vám bola zima. Stále chcete nechať trochu vlhkosti uniknúť z miestnosti bez toho, aby ste zvýšili náklady na vykurovanie? Tiež nie je problém: vďaka infračervenej technológii ste ohrievaný len Vy ako rezonančné teleso - vzduch sa neohrieva. Ďalší pozitívny vedľajší efekt: suché steny a tým pádom bez plesní. Špliechanie je ešte zábavnejšie!

Rastlinný motív ako infračervený radiátor: v obdĺžníkovom a štvorcovom formáte

Ak sa jedná o umiestnenie a kombináciu rastlinných obrazov, aj tu sme úplne flexibilní - napríklad do Vašej obývačky. Opäť ste menili dekoráciu a presunuli nábytok? Jednoducho nájdeš nové miesto pre Váš inovatívny infračervený nástenný radiátor - hlavne, že miesta na stedenia ostanú v dosahu. A keď večer ležíte unavene na gauči, jednoducho si nastavíte Vašu obľúbenú teplotu pohodlne cez aplikáciu.

Objavte ešte viac variantov našich infračervených obrazových radiátorov od Klarstein

Obrazové infračervené ohrievače
Nahor