Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný

Skytower 360° Smart ochladzovač vzduchu

Ochladzovač vzduchu Biela
162,90 € 269,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Kategorizácia produktu podľa obrázku s porovnaním výkonu zariadení: Air cooler

Všestranný: s prietokom vzduchu 450 m³/h, s 3 úrovňami výkonu a 3 prevádzkovými režimami

Smart: s funkciou WLAN pre jednoduché ovládanie cez aplikáciu Klarstein

Popis produktu

4 v 1 ochladzovač vzduchu Klarstein Skytower 360° Smart s integrovanou funkciou WLAN a s ovládaním prostredníctvom aplikácie zaisťuje cielené osvieženie v okruhu 360° vďaka vertikálnej a horizontálnej automatickej oscilácii a 4 podlahovým kolieskam.

Vďaka vysokému prietoku vzduchu 450 m³/h rozhýbe zariadenie Klarstein Skytower 360° Smart ako ventilátor letný vzduch a vytvára príjemný vánok v troch rýchlostiach. Okrem toho si môžeš zvoliť prírodný režim, režim spánku alebo normálny režim V kombinácii s funkciou ochladzovača vzduchu je prúd vzduchu navyše príjemne vychladený a poskytuje osvieženie. Voda sa vtedy odparuje z 6-litrovej nádrže cez podložku na zvlhčovanie vzduchu. Tým odvádza teplo z prúdiaceho vzduchu prirodzeným a mimoriadne energeticky úsporným spôsobom – prúd vzduchu sa stáva príjemne chladným vánkom a precízne osviežuje, či už pri stole, na gauči alebo v posteli. V prípade potreby znižujú teplotu pre ešte väčšie ochladenie dva chladiace akumulátory do vodnej nádrže.

Vďaka integrovanej funkcii WLAN sa dá zariadenie Klarstein Skytower 360° Smart ovládať pohodlne cez smartfón pomocou aplikácie Klarstein. Jednoducho si stiahni aplikáciu, vytvor si účet a nakonfiguruj ochladzovač vzduchu v sieti WLAN – teraz môžeš všetky funkcie nastaviť prostredníctvom smartfónu. Ochladzovač vzduchu je okrem toho vítaným pomocníkom nielen v lete: ako zvlhčovač vzduchu skoncuje v zime so suchým vzduchom pri vykurovaní. Ak sa má osviežiť viac ako jedna osoba, môžeš aktivovať horizontálnu a vertikálnu automatickú osciláciu zariadenia, ktorá uvoľňuje prúdenie vzduchu rovnomerne do okolia.

O čistý vzduch sa postará ionizátor, ktorý neúnavne odstraňuje zo vzduchu častice prachu a zápachu, aby bolo dýchanie dvojnásobne oslobodzujúce. Podložka na zvlhčovanie vzduchu sa po použití vysuší vďaka funkcii sušenia, aby sa zabránilo tvorbe plesní a nepríjemného zápachu. Stlačením tlačidla vysokej rýchlosti na 3 sekundy sa dosiahne najvyšší stupeň vetra po dobu 20 minút, potom sa zariadenie automaticky vypne. Vďaka praktickým podlahovým kolieskam je možné ochladzovač vzduchu Klarstein Skytower 360° Smart vziať kamkoľvek so sebou a je okamžite pripravený na použitie. Ovláda sa pomocou smartfónu, pomocou dotykového ovládacieho panela na hornej strane zariadenia alebo pomocou diaľkového ovládača.

Inteligentný, výkonný, všestranný a mobilný: ochladzovač vzduchu Klarstein Skytower 360° Smart je osviežujúcou odpoveďou na všetky horúce dni v roku.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • WLAN funkcia
 • ovládanie cez aplikáciu
 • prietok vzduchu: 450 m³/hod.
 • prevádzkový hluk: ≤ 55 dB
 • veľkosť nádrže: 6 litrov
 • príkon: 60 W
 • zapínateľná horizontálna a vertikálna automatická oscilácia zariadenia
 • 3 stupne rýchlosti: vysoká, stredná, nízka
 • 3 prevádzkové režimy: prírodný režim, režim spánku a normálny režim
 • prírodný režim: zvyšovanie a znižovanie rýchlosti ventilácie na simuláciu prírodného vetra
 • nočný režim: ako prírodný režim s postupným znižovaním maximálnej rýchlosti
 • časovač: nastaviteľné automatické vypnutie v intervaloch po jednej hodine až do 9 hodín
 • podložka na zvlhčovanie vzduchu s funkciou sušenia
 • integrovaný ionizátor zo vzduchu odstraňuje častice prachu a nečistôt
 • zobrazenie stavu hladiny vody
 • vrátane chladiacich akumulátorov na zvýšenie účinnosti
 • zrozumiteľný ovládací panel s displejom na hornej strane zariadenia
 • moderný, priestorovo úsporný vežový dizajn
 • 4 kolieska
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Skytower 360° Smart, ochladzovač vzduchu, 60 W, 450 m³/h, 6 litrov, prenosný

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery zariadenia: cca 25 × 90 × 30 cm (Š × V × H)
 • dĺžka kábla: cca 180 cm
 • hmotnosť zariadenia: cca 7 kg

Čo bolo poslané

 • 1 × ochladzovač vzduchu
 • 1 × diaľkový ovládač
 • 2 × chladiaci akumulátor
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

269.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(17 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Das Gerät funktioniert sehr gut Ein wenig leiser wäre gut aber es ist den das gerät funktioniert wie erwartet, könnte ein wenig leiser sein abersonst werden die Erwartungen voll erfüllt.

Zariadenie funguje veľmi dobre Trochu tichšie by bolo dobré, ale je to preto, že zariadenie funguje podľa očakávania, mohlo by byť trochu tichšie, ale inak úplne spĺňa očakávania.

Overená kontrola

Ein Klimaanlage, welche den Raum voll herunter kühlt, ist sie nicht, aber sehr angenehmes kühles Gebläse im Raum

Nie je to klimatizácia, ktorá úplne ochladzuje miestnosť, ale je to veľmi príjemný chladiaci ventilátor v miestnosti

Overená kontrola

Meine Eigentumswohnung liegt im Dachgeschoss. Da sind momentan 30°an der TagesordnungDie Klimaanlage ist ein wahrer Segen!!! Das einzige was zu bemängeln ist:die Lamellen lassen sich nicht verstellen und die Herausnahme der Wasserschublade ist etwas umständlich, weil ich da an einer Stelle rumfummeln muß, die ich nur mit einerTaschenlampe sehe️ Aber man kann nicht alles haben. Die Wärmeleistung ist ja momentan nicht zu ermittelnDer Geräuschpegel tritt mit der Zeit in den Hintergrund. Und der Preis von 219,99 € ist ok. Kann das Teil mit gutem Gewissen empfehlen

Môj byt je na najvyššom poschodí. Aktuálne je na programe 30° Klimatizácia je skutočným požehnaním! Jediné, čo sa dá sťažovať, je: lamely sa nedajú nastaviť a vyberanie zásuvky na vodu je trochu nepohodlné, pretože sa musím motať na mieste, ktoré vidím len s baterkou ️ Ale človek nemôže mať všetko. Tepelný výkon sa momentálne nedá určiť Hladina hluku časom ustúpi do pozadia. A cena 219,99€ je ok. Môžem odporučiť časť s čistým svedomím

Overená kontrola

Ich hätte bei der Größe erwartet, dass er nicht so laut ist, kann es natürlich nicht mit objektiven Angaben bewerten

Vzhľadom na veľkosť by som čakal, že nebude taký hlasný, ale objektívnymi informáciami to samozrejme nemôžem hodnotiť

Overená kontrola

Das Perfekte Gerät für den Sommer, habe mir dieses Gerät für meine Geschäftsräume gekauft da ich sehr große Fenster habe und die Sonne richtig reinknallt. Mit der Fernbedienung ist das Gerät sehr einfach zu bedienen. Es gibt einen Luftkühler, einen Lüfter und einen Luftbefeuchter der durch das Eis bzw Wasser die Kalte Luft verströmmt. Das Gerät sieht sehr Modern aus und sieht sehr stabil aus und kann jeder Zeit an einen anderen Ort gestellt werden. Ich würde es jederzeit weiterempfehlen und bin bis jetzt sehr zufrieden.

Perfektné zariadenie na leto, toto zariadenie som si kúpil do svojich obchodných priestorov, pretože mám veľmi veľké okná a slnko naozaj svieti. Pomocou diaľkového ovládača sa zariadenie veľmi jednoducho ovláda. K dispozícii je ochladzovač vzduchu, ventilátor a zvlhčovač, ktorý vyžaruje studený vzduch cez ľad alebo vodu. Zariadenie vyzerá veľmi moderne a pôsobí veľmi stabilne a možno ho kedykoľvek premiestniť na iné miesto. Odporúčam ho kedykoľvek a zatiaľ som veľmi spokojný.

Overená kontrola

Ich bin wahnsinnig begeistert endlich eine Alternative zu einer Klimaanlage gefunden zu haben, überhaupt für kleine Wohnungen!!! Der Geräuschpegel ist auch unerwartet leise! Es ist super erfrischend überhaupt Nachts, und optimal da sich das Gerät mit App und Fernbedienung steuern lässt!! Nur hatte ich das Pech das die Fernbedienung defekt war bei Lieferung! Ich hoffe das ich Ersatz bekomme! Aber abgesehen davon kann ich es nur jedem empfehlen!!! Wirklich Top Gerät!!!

Som neskutočne nadšený, že som konečne našiel alternatívu ku klimatizácii, najmä do malých bytov!!! Hladina hluku je tiež nečakane tichá! V noci je super osviežujúci a optimálny, pretože zariadenie možno ovládať pomocou aplikácie a diaľkového ovládača! Mal som len smolu, že diaľkové ovládanie bolo pri dodaní chybné! Dúfam, že dostanem náhradu! Ale okrem toho môžem každému len odporučiť!!! Naozaj skvelé zariadenie!

Overená kontrola

Fernbedienung nur direkt brauchbar. Im leichten Winkel null Funktion. WLAN dafür super. Gerät selbst 5 Sterne

Diaľkové ovládanie je možné použiť iba priamo. Nulová funkcia pod miernym uhlom. WiFi na to super. Samotné zariadenie 5 hviezdičiek

Overená kontrola

sehr leise, aber trotzdem bringt es auch noch Leistung. Lässt sich auch leicht bewegen. Die Steuerung geht auch ohne Probleme. wir benutzen es auch zum Reinigen der Luft und auch dafür ist es okay. Verarbeitung ist gut gemacht. 5 von 5 Sternen.

veľmi tichý, ale stále podáva výkon. Tiež ľahko premiestniteľné. Ovládanie funguje bez problémov. používame ho aj na čistenie vzduchu a aj na to je ok. Spracovanie je dobre urobené. 5 z 5 hviezdičiek.

Overená kontrola

Wie sind begeistert vom Skytower. Als erstes sind wir keine Freunde von Ventilatoren. Deswegen haben wir uns für das Gerät entschieden. Der Geräuschpegel ist super leise, so daß man ihn im Nachtmodus auch beim Schlafen benutzen kann. Die Luft strömt in Wellenartiger Luft. Man hat mehrere Stufen und kann auch bei extremer Hitze kühlakkus ins Gerät legen. Vom Ventilator bekamen wir immer trockene Augen, beim skytower nicht. Super ist auch das man dank der Fernbedienung nicht das Bett oder das Sofa verlassen muss. Klare Kaufempfehlung

Skytowerom sme nadšení. V prvom rade nie sme fanatici. Preto sme zvolili zariadenie. Hladina hluku je super tichá, takže ho môžete používať v nočnom režime aj počas spánku. Vzduch prúdi vo vzduchu podobnom vlnám. Existuje niekoľko úrovní a do zariadenia môžete vložiť chladivé balíčky aj v extrémnych horúčavách. Vždy sme mali suché oči z ventilátora, ale nie z veže. Skvelé je aj to, že vďaka diaľkovému ovládaču nemusíte opustiť posteľ ani pohovku. Jasné odporúčanie na nákup

Overená kontrola

Ich bin total zufrieden! Es ist perfekt.. leicht, einfach zu platzieren, aber auch leistungsstark durch die 3 verschiedenen Modi. Ich bin auch froh, dass durch die horizontalen und vertikalen Oszillationen der gesamte Raum kühler ist. Nicht zuletzt bin ich mit der W-Lan-Funktionalität sehr überzeugt, da sie einfach zu bedienen und super praktisch ist, besonders wenn man im Bett oder auf dem Sofa liegt.

Som úplne spokojný! Je perfektný.. ľahký, ľahko sa umiestni, ale vďaka 3 rôznym režimom aj výkonný. Tiež som rád, že horizontálne a vertikálne oscilácie ochladzujú celú miestnosť. V neposlednom rade som veľmi ohromený funkciou WiFi, pretože sa ľahko používa a je super praktický, najmä keď ležíte v posteli alebo na pohovke.

Overená kontrola

Der Luftkühler ist sehr wertig verbaut und sieht gut aus. Er hat rein technisch einwandfrei funktioniert, doch nicht die erhoffte Kühlung gebracht. Der Luftzug ist, wenn man direkt davor steht, angenehm, aber auch nur dann spürbar, da sich nicht das Gerät selbst, sondern nur die Lamellen seitwärts und hoch/runter bewegen. Wir haben den Kühler an einem Tag mit ca. 28 Grad im Wohnwagen getestet (Innenraum ca. 7.20 x 2,40m, mittig platziert). Zu Beginn war es ziemlich warm und nach 2h dann dazu noch subtropisch schwül, aufgrund der Wasserverdunstung, trotz zwei gefrorenen Kühlpacks. Es war auch keinerlei Luftzug rechts und links vom Gerät zu verspüren. Das kann jeder Ventilator für 30€ besser. Leider musste das schöne Gerät daher zurück!

Vzduchový chladič je postavený veľmi hodnotne a dobre vyzerá. Z čisto technického hľadiska fungoval bezchybne, no neposkytoval chladenie, v aké sme dúfali. Prievan je príjemný, keď stojíte priamo pred ním, ale je badateľný len preto, že to nie je samotné zariadenie, ale iba lamely, ktoré sa pohybujú do strán a hore/dole. Chladič sme testovali v deň s cca 28 stupňami v karavane (interiér cca 7,20 x 2,40 m, umiestnený v strede). Zo začiatku bolo dosť teplo a po 2 hodinách stále subtropické vlhko kvôli vyparovaniu vody aj napriek dvom zamrznutým cool packom. Napravo ani naľavo od zariadenia tiež nebol žiadny prievan. Každý fanúšik to dokáže lepšie za 30 €. Žiaľ, krásny prístroj museli vrátiť!

Overená kontrola

Auf Grund der Größe nicht für kleine Räume geeignet, der Tower hat eine ziemliche Größe. Auf der anderen Seite bewegt das Gerät auch schon auf Stufe 1 ordentlich Luft. Das Gerät tut was es soll und funktioniert wie erwartet. Der Geräuschpegel ist wie erwartet, ich hatte es gut gefunden, wenn eine leisere Stufe für den Nachtbetrieb vorhanden wäre. Es gibt dafür einen Modus, der aber auf Stufe 1 aufsetzt und schrittweise reduziert und irgendwann ausgeht. Ich fände so eine Stufe zwischen 0 und 1 gut. Der Ventilator hätte genug Luftdurchsatz um mit so einem reduzierten Betrieb sehr leise zu arbeiten. Der Tank ist groß und einfach zum befüllen heraus zu nehmen. Das Gerät riecht anfangs etwas nach Plastik, aber meiner Meinung nach nicht über die Maßen und es verfliegt auch recht schnell.

Nie je vhodný do malých miestností kvôli veľkosti, veža je dosť veľká. Na druhej strane, zariadenie pohybuje veľa vzduchu aj na úrovni 1. Zariadenie robí to, čo má a funguje podľa očakávania. Hlučnosť je podľa očakávania, bol by som rád, keby tam bola tichšia úroveň na nočné použitie. Existuje na to režim, ale je založený na úrovni 1 a postupne sa znižuje a nakoniec zhasne. Mám rád úroveň medzi 0 a 1. Ventilátor by pri takto zníženej prevádzke mal dostatočný prietok vzduchu na to, aby pracoval veľmi ticho. Nádrž je veľká a dá sa ľahko vybrať a naplniť. Prístroj spočiatku trochu zapácha ako plast, ale podľa mňa nie prehnane a aj celkom rýchlo mizne.

Overená kontrola

Die Klimaanlage ist echt gut. Für sehr warme Tage lohnt es sich, der gesamte Raum wird schön kühl. Das einzige was ich bemängeln möchte ist die Lautstärke, für die Nacht ist es nicht geeignet.

Klimatizácia je naozaj dobrá. Vo veľmi teplých dňoch to stojí za to, celá miestnosť sa pekne ochladí. Jediné, čo by som chcela vytknúť je objem, na noc sa nehodí.

Overená kontrola

Also, Zur Fernbedinung kann ich noch nichts sagen denn ich bekomme das Batteriefach nicht auf. Dazu muss ich mir erst ,Unterstützung , holen . Möchte auch nichts kaputt machen denn ist nur Plastik. Der Geräuschpegel ist , auf der höchsten Stufe, normal. Also wie bei den alten Vorgängern mit den riesigen Windblättern auch schon. Er wurde super schnell geliefert und da bin ich begeistert denn die Hitzewelle ging auch sofort los. Jetzt zum Kühl oder Erfrischungsfaktor und deshalb nur 4 Sterne. Obwohl, ich schon das Wasser nehme, dass sehr kalt aus dem Hahn kommt und dann noch das Kühlpad dazulege, habe ( ICH- wohlgemerkt - ICH ) nicht das empfinden, dass sich die Luft im Raum, merklich, abkühlt. Laut Beschreibung sollten es mindestens 3 Grad sein und wenn es 28 Grad Raumtemperatur hat ....würden ,praktisch, 25 schon gefühlt auffallen. Denke ich mal. Doch ich lasse ihn laufen und spüre den " LUFTZUG" wie bei einem normalen Ventilator auch und das ist schon die halbe Miete. Der, doch, sehr hohe Preis ist damit aber noch nicht gerechtfertigt. LEIDER

O diaľkovom ovládači zatiaľ nemôžem nič povedať, pretože nemôžem otvoriť priehradku na batérie. Najprv musím získať podporu. Tiež nechcem nič rozbiť, je to len plast. Úroveň hluku je pri najvyššej úrovni normálna. Rovnako ako starí predchodcovia s obrovskými lopatkami vetra. Bol doručený super rýchlo a som nadšený, pretože vlna horúčav začala hneď. Teraz k faktoru pohody alebo osvieženia, a preto iba 4 hviezdičky. Aj keď vodu, ktorá ide z kohútika, odoberám veľmi studenú a potom pridám chladiacu podložku, nemám pocit, že by sa vzduch v miestnosti nejako výrazne ochladzoval. Podľa popisu by malo byť aspoň 3 stupne a ak má izbovú teplotu 28 stupňov .... prakticky by 25 bolo citeľných. Myslím. Ale nechám to bežať a pocítim „AIR DRAFT“ ako pri bežnom ventilátore a to je polovica úspechu. Áno, veľmi vysoká cena nie je opodstatnená. BOHUŽIAĽ

Overená kontrola

Das Wetter wird heiß und heiß und ich suche einen Luftkühler. Ich habe diesen Luftkühler gekauft. Es hat einen Behälter für Wasser, um kühle Luft im Raum zu erzeugen. Es ist auch möglich, Eis hinein zu legen, um mehr Kühlung zu erzeugen. Es ist elegant und kann überall im Raum platziert werden. Es hat drei Geschwindigkeitsstufen und eine Oszillationsfunktion, um Luft in den gesamten Raum zu werfen. Es hat die Möglichkeit, eine Verbindung zum WLAN herzustellen und kann über die Mobile-App gesteuert werden. Diese Funktion erleichtert die Verwendung und das Ein- und Ausschalten von überall.

Počasie je stále horúce a horúce a ja hľadám chladič vzduchu. Kúpil som si tento vzduchový chladič. Má nádobu na vodu na vytvorenie chladného vzduchu v miestnosti. Je tiež možné dať dovnútra ľad, aby sa vytvorilo väčšie chladenie. Je elegantný a dá sa umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Má tri rýchlostné stupne a funkciu oscilácie na prúdenie vzduchu po celej miestnosti. Má možnosť pripojenia k WiFi a možno ho ovládať cez mobilnú aplikáciu. Táto funkcia uľahčuje používanie a zapínanie/vypínanie odkiaľkoľvek.

Overená kontrola

Ich bin soweit mit diesem Gerät zu frieden. Die kleine Geschwindigkeitsstufe ist sehr leise und der Schwingfunktion macht den Wind sehr angenehm zu ertragbar.

S týmto zariadením som zatiaľ spokojný. Nízka rýchlosť je veľmi tichá a vďaka funkcii hojdania je vietor veľmi príjemný.

Overená kontrola

Meine Dachgeschosswohnung treibt mich noch in den Wahnsinn. Ich habe bereits einen Ventilator für das Wohnzimmer gekauft und mir nun diesen fürs Schlafzimmer zugelegt. Der Skytower Grand Smart ist Recht groß und hat ordentlich Power. Fürs Schlafzimmer nutze ich insbesondere den Naturmodus und Schlafmodus. Stufe 3 nutze ich wirklich nur, wenn es nicht anders geht, weil er Grade hier entsprechend der Leistung auch mehr Lärm verursacht. Wassertank und besonders die Kühlpacks nutze ich sehr gerne, weil es wirklich einen großen Unterschied zu "normalen" Ventilatoren macht. Die App nutze ich derzeit noch nicht, komme auch ohne sehr gut zurecht. Insgesamt bin ich sehr zufrieden mit dem Kühlturm und würde ihn mir wieder kaufen.

Môj podkrovný byt ma stále privádza do šialenstva. Už som si kúpil ventilátor do obývačky a teraz mám tento do spálne. Skytower Grand Smart je pomerne veľký a má veľa výkonu. Pre spálňu používam najmä režim príroda a režim spánku. Úroveň 3 používam naozaj len vtedy, ak nie je iná cesta, pretože aj tu spôsobuje väčší hluk v závislosti od výkonu. Veľmi rád používam nádržku na vodu a hlavne chladivé balenia, pretože je to naozaj veľký rozdiel oproti „normálnym“ fanúšikom. Aplikáciu zatiaľ nepoužívam, veľmi dobre sa bez nej zaobídem. Celkovo som s chladiacou vežou veľmi spokojný a kúpil by som si ju znova.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov