Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ

Arco Trino otočný gril

Otočný gril Čierna
129,90 € 179,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Robustný otočný gril z nerezovej ocele s misou na oheň a zavesením na trojitom lanku

Veľká, voľne sa hojdajúca grilovacia plocha s priemerom 70 cm

Misa na oheň z extra silného, 1,5 mm oceľového plechu

Popis produktu

Rustikálna atmosféra a atmosféra romantického táboráka, to zaručuje misa na oheň Arco Trino od spoločnosti Blumfeldt. Používajte ohnisko s priemerom 96 cm po celý rok: v lete na opekanie marshmallows, kukuričných šúľkov alebo na pečenie točeného chleba a v zime pre príjemné večery pri varenom víne na terase alebo v záhrade. S misou na oheň sa párty stanú ohnivo horúcimi udalosťami. Misa na oheň Arco Trino je vyrobená z extra hrubého, 1,5 mm oceľového plechu a odolá horúco horiacemu kúreniu drevom bez prehorenia. Práve pre účely bezpečného a nerušeného táboráka je veľkou výhodou, že je misa na oheň úplne nezávislá od dodávaného hojdacieho grilu. Ten možno ľahko umiestniť nabok, takže nič narúša pohľad na táborák. Aj misa na oheň sama o sebe môže byť s dvomi bočnými držadlami ľahko presunutá.

Ako špeciálny bonus má misa na oheň od spoločnosti Blumfeldt otočný gril na statíve z troch lán, s ktorým môžete objaviť sársku tradíciu otočného grilovanie. Generácie grilovacích majstrov sa nemôžu mýliť, keď vsádzajú na výhody voľne sa hojdajúcej grilovacej plochy: Grilovací rošt s priemerom 70 cm sa môže voľne hojdať na ohňom alebo žeravými uhlíkmi, čím sa výrazne znižuje riziko prihorenia potravín. Pomocou lanovej kladky možno grilovaciu plochu zdvihnúť a poklesnúť pre reguláciu vzdialenosti od ohňa. Pre aretáciu má zariadenie Arco Trino päť hákov, na ktorých je zavesené oceľové lano. Vystúpená bezpečnostná hrana na grilovacej ploche sa stará o to, že klobásky a ďalšie grilované jedlá sa neskotúľajú neúmyselne do ohňa.

Práve stabilná trojnožka s čiernym protipožiarnym náterom rýchlo priblíži atmosféru stanovania. Okrem toho dáva otočnému grilu vysokú mobilitu: Pomocou niekoľkých pohybov je statív rozobraný a rovnako rýchlo zasa zostavený - ideálne tiež pre priestorovo úsporné uskladnenie zariadenia Arco Trino a pre zobratie so sebou na ďalšiu stanovačku alebo festival, kde čakajú na prípravu marshmallows a točený chlieb.

Či už chcete usporiadať grilovacie párty, alebo hľadáte romantiku pri táboráku, otočný gril Arco Trino od spoločnosti Blumfeldt a misa na oheň sú pripravené na akýkoľvek účel.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Zavesenie grilovacieho roštu na trojitom oceľovom lane s 5 zaisťovacími hákmi
 • Trojnožka a grilovací rošt sú ľahko odnímateľné, nie sú pevné pripojené k nádobe na oheň
 • Vysoká mobilita a priestorovo úsporné uskladnenie pomocou jednoducho rozkladacej trojnožky
 • Bezpečnostná hrana na grilovacej ploche
 • Misa na oheň s držadlami pre ľahké presúvanie
Arco Trino, otočný gril, ohnisko, BBQ, trojnožka, nehrdzavejúca oceľ

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery statívu: 112 x 121 cm (ØxV)
 • Rozmery misy na oheň: 96 x 26 cm (ØxV)
 • Priemer grilovacieho roštu: 70cm
 • Max. zdvih grilovacej plochy: 40 cm
 • Rozstup aretovacích hákov: po 10 cm
 • Hmotnosť (spolu): cca 13,5 kg
 • Hmotnosť (misa): cca 8,7 kg
 • Hmotnosť (statív + rošt): 4,8 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x misa na oheň (montážna sada)
 • 1 x statív (montážna sada)
 • 1 x grilovací rošt
 • Manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

179.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(15 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Zum grillen und für stockbrot super

Skvelé na grilovanie a tyčinkový chlieb

Overená kontrola

Der Grill wurde pünktlich geliefert und war schnell und einfach aufgebaut. Leider fehlte die Hakenleiste, die nach Kontaktaufnahme nachgeliefert wurde. Die ist allerdings von schlechter Qualität, was auf den Bildern zu sehen ist. Die Schweißnähte sind sehr schlecht. Das Metall ist zudem scharfkantig. Sehr schade. Daher Abzug von den möglichen Sternen. Die Wärmeleistung kann ich noch nicht bewerten, da der Grill noch nicht in Gebrauch war.

Gril bol dodaný včas a jeho nastavenie bolo rýchle a jednoduché. Žiaľ, chýbala páska s háčikmi, ktorá bola dodaná po ich kontaktovaní. Je však nekvalitný, čo je vidieť aj na obrázkoch. Zvary sú veľmi zlé. Kov je tiež s ostrými hranami. Príliš zlé. Preto dedukcia z možných hviezd. Tepelný výkon zatiaľ neviem ohodnotiť, pretože gril ešte nebol použitý.

Overená kontrola

Das Ganze ist in halber Körperhöhe für Wirbelsäule super

Celá vec je skvelá pre chrbticu v strednej výške

Overená kontrola

Meine Eltern haben den Grill bestellt und sind etwas faul wenn es ums reklamieren geht (daher kann ich nicht sagen, wie sie auf die Mängel reagiert hätten). De Facto hatte der Grill Mängel bei der Anlieferung. Das Rost hing nicht mittig über der Feuerschale und an ein paar Stellen bröckelte sofort die Grundierung/Farbe ab. Nicht perfekt, aber nach eigener Reperatur funktioniert das Grillen gut.

Rodičia si gril objednali a sú trochu leniví, čo sa týka reklamácie (takže neviem povedať, ako by reagovali na nedostatky). V skutočnosti mal gril pri dodaní chyby. Rošt nevisel v strede nad ohniskom a základný náter/farba sa okamžite na niekoľkých miestach rozpadla. Nie je to dokonalé, ale po vlastnej oprave grilovanie funguje dobre.

Overená kontrola

Das Gitter-gerüst entspricht nicht dem Bild. Die 3 Standbeine sind sehr nah an der Feuerschale und meiner Ansicht viel zu kurz klein. Wären die Standbeine um 20 cm Länger würde die Konstruktion besser zur Feuerschale passen. Als Alternative kann man unter die Standbeine noch was dazu stellen welches diesen Defizite ausgleicht.

Mriežková konštrukcia nezodpovedá obrázku. 3 nohy sú veľmi blízko misky na oheň a podľa môjho názoru sú príliš krátke. Ak by boli nohy o 20 cm dlhšie, konštrukcia by lepšie sedela s miskou na oheň. Ako alternatívu si môžete dať niečo pod nohy, aby ste kompenzovali tieto deficity.

Overená kontrola

Sehr schön groß und somit Platz für fiele Leute... leider konnte wir ihn noch nicht testen. Wetter bedingt Das Ablage Brett passt leider nicht richtig ,des wegen ein Punkt Abzug

Veľmi pekný a veľký a tým pádom aj priestor pre ľudí...žiaľ zatiaľ sme ho nestihli otestovať. Úložná doska kvôli počasiu nesedí správne, preto sa odpočítava bod

Overená kontrola

Das Produkt hatte leichte Mängel, war etwas verzogen von Material her. Aber TOP Kundenservice !! :) Nach Reklamation und Telefonat wurde direkt eine Lösung gefunden sodass wir super zufrieden sind!

Tovar mal drobné chyby, materiál bol mierne pokrčený. Ale skvelý zákaznícky servis! :) Po reklamácii a telefonáte sa okamžite našlo riešenie, že sme super spokojní!

Overená kontrola

An sich ist die Feuerschale super und sieht gut aus. Mein Problem ist das sie zu niedrig ist und schon ersten Rostflecken hat. Die Technik mit der Seilwinde ist super, aber wenn man das Rostgitter weg dreht, steht die Schale nicht mehr stabil. Deshalb gebe ich nur 4 Sterne und würde es auch weiterempfehlen.

Samotná miska na oheň je skvelá a dobre vyzerá. Môj problém je, že je príliš nízky a už má prvé hrdzavé fľaky. Technológia s lanovým navijakom je skvelá, ale ak odvrátite mriežku, misa už nie je stabilná. Preto dávam len 4 hviezdičky a odporúčam.

Overená kontrola

Die Kombination aus Grill und Feuerschale ist klasse! Das die Roste sich schwenken lässt ist ein großer Vorteil gegenüber anderen Grills! Der angemessene Preis kommt da noch hinzu!

Kombinácia grilu a misky na oheň je skvelá! To, že je možné rošty otáčať, je veľkou výhodou oproti iným grilom! K tomu sa pripočítava rozumná cena!

Overená kontrola

Die Feuerschale war bei kühlen Temperaturen super. Beim Grillen passt sie allerdings nur knapp unter die 3 Beine des Grillgestells, die man nicht verstellen kann. Dadurch ließ sich auch der Grillrost nur um 1 Raste nach oben hängen was etwas schade ist. Deshalb auch der Minuspunkt.

Miska na oheň bola skvelá pri nízkych teplotách. Pri grilovaní sa však zmestí len tesne pod 3 nohy rámu grilu, ktoré sa nedajú nastaviť. Tým pádom sa grilovací rošt dal zavesiť len o 1 zárez, čo je trochu škoda. Preto ten mínusový bod.

Overená kontrola

Ich weiß gar nicht wo ich anfangen soll! Haben am Wochenende mit großer Familie gegrillt und ich bin einfach nur begeistert von dem Teil. Schnell aufgebaut macht der Grill einen stabilen Eindruck! Kohle Rein - großes Grillrost rüber (70cm) Fleisch rauf! Einfach mega praktisch! Als die erste Rutsche fertig war, einfach nach oben gekurbelt! Alles ist schön warm geblieben und nichts verbrannt. Als wir dann nochmal Kohle nachgefüllt haben, einfach den Galgen zur Seite gedreht und los. Wirklich Praktisch! Die Holzplatte ist sehr praktisch als Ablagefläche, muss aber auch nicht montiert werden wenn man diese nicht braucht! Ebenfalls als Feuerschale zu benutzen was wir dann abends gemacht haben! Die Kohle hatte noch Glut. Haben dann einfach den Galgen und das Holzbrett abgemacht und Feuerholz reingelegt. Perfekt. Ging sofort an. Also echt ein tolles Teil! Nur weiterzuempfehlen.....!

Neviem, kde začať! Cez víkend som griloval s veľkou rodinou a som z tej časti nadšený. Rýchle nastavenie, gril pôsobí stabilným dojmom! Drevené uhlie - veľký grilovací rošt na mäso (70 cm) hore! Len super praktické! Po dokončení prvej snímky ju jednoducho roztáčajte! Všetko zostalo pekne teplé a nič sa nepripálilo. Keď sme potom doplnili uhlie, jednoducho otočili šibenicu nabok a išlo sa. Naozaj praktické! Drevená doska je veľmi praktická ako polica, ale ak ju nepotrebujete, nemusí sa montovať! Tiež na použitie ako miska na oheň, čo sme potom urobili večer! Drevené uhlie stále svietilo. Potom jednoducho zložte šibenicu a drevenú dosku a vložte drevo na kúrenie. Perfektné. Začal okamžite. Takže naozaj skvelá časť! Len na odporúčanie.....!

Overená kontrola

Wir haben die Feuerschale bestellt da sie uns optisch sehr gut gefallen hat. Leider war bei der Lieferung der schwenkarm zu kurz und die Schalter verdellert. Ein Fuß hatte eine Delle. Ich habe den Verkäufer kontaktiert und er hat versprochen die Sendung umzutauschen. Darauf warte ich nun. Zweite Lieferung kam recht schnell. Wieder ist eine Delle am Fuß.und in der Feuerschale sind Kratzer. Der Rost hängt immer noch nicht mittig. Irgendwie ist die Aufhängung eine fehlkonstruktion. Der schwenkrost bleibt beim hochkurbeln immer an der befestigungsmutter hängen. Da uns die Feuerschale edoch optisch zusagt behalten wir sie trotz der Mängel. Der Lieferant hat uns wegen der Mängel den vorgeschlagenen Betrag zurück überwiesen. Sehr kulant

Objednali sme si misku na oheň, pretože sa nám veľmi páčil vzhľad. Bohužiaľ, otočné rameno bolo pri dodaní príliš krátke a spínače boli pretlačené. Jedna noha mala priehlbinu. Kontaktoval som predajcu a sľúbil mi výmenu tovaru. Na to teraz čakám. Druhá zásielka prišla pomerne rýchlo. Opäť je tu priehlbina na chodidle a škrabance v miske na oheň. Rošt stále nie je vycentrovaný. Odpruženie má nejakým spôsobom chybnú konštrukciu. Otočný rošt sa pri natáčaní vždy zachytí o upevňovaciu maticu. Keďže sa nám však misa na oheň vizuálne pozdáva, napriek nedostatkom si ju ponechávame. Dodávateľ nám vrátil navrhovanú sumu z dôvodu nedostatkov. Veľmi ústretový

Overená kontrola

Ich habe mir die 2 in 1 Feuerschale gekauft, da ich gerne Steaks in einer Eisenpfanne über dem direkten Feuer zubereite. Allerdings ist es dort oftmals so heiß, dass man schlecht an das Bratgut kommt zum balsamieren oder wenden. Dafür ist die erhöhte Feuerschale mit Standbein wie gemacht. Jetzt kann ich im sitzen meine Steaks über offener Flamme grillen. Einzigen Punktabzug bekommt der Rosteinsatz, dieser ist sehr breit gefächert und schlecht verarbeitet. Aber sonst alles prima. Aufbau ist auch kinderleicht.

Kúpil som si misku na oheň 2 v 1, pretože rád varím steaky na železnej panvici na priamom ohni. Často je tam však také teplo, že je ťažké dostať sa k jedlu zabalzamovať alebo otočiť. Vyvýšená miska na oheň s opornou nohou je na to ako stvorená. Teraz môžem svoje steaky grilovať na otvorenom ohni v sede. Jediný bod, ktorý sa odráta, je roštová vložka, ktorá je veľmi rôznorodá a nekvalitne spracovaná. Ale inak všetko v pohode. Stavba je tiež jednoduchá.

Overená kontrola

Hallo …. den Grill möchte ich gerne so bewerten: zusammen Gebaut sieht er wirklich gut aus nur die Verarbeitung sowie Material Qualität ist etwas dürftig, ziemlich dünn das Ganze. Alles etwas primitiv gemacht und verbaut. Aschekasten ist schmaler als das Loch wodurch die Asche muss, sprich etwas Asche geht auf alle Fälle daneben. Die M8 Muttern darf man nicht zu sehr anziehen den dann drehen sie gleich durch… den Galgen musste ich mir erst noch etwas zurecht biegen damit der Rost genau über der Feuerschale sitzt. Soweit ganz ok … Preisleistung ist ok wobei 150,- € wären da angemessen. Das schlimmste an der ganzen Sache war der Versand, Lieferzeit ganze 10 Tage. Davon waren 6 Tage im Versand als elektronisch Angekündigt vermerkt, das lag aber nicht am Paket Service …. Sondern am Verkäufer. Wer etwas Besseres möchte, sollte nochmals das gleiche Geld für nen guten Schwenkgrill nehmen. Von mir gibt’s von 5 Sternen … 3 Sterne

Ahoj …. Gril by som zhodnotil takto: zostavený spolu, vyzerá naozaj dobre, len spracovanie a kvalita materiálu je trochu slabšia, celý je dosť tenký. Všetko bolo vyrobené a nainštalované primitívnym spôsobom. Nádoba na popol je užšia ako otvor, cez ktorý musí prechádzať popol, t.j. nejaký popol sa určite pokazí. Matice M8 by sa nemali príliš uťahovať, hneď sa točia... Musel som šibenicu trochu ohnúť, aby rošt sedel presne nad miskou na oheň. Zatiaľ ok ... cena výkon ok, aj keď 150€ by sa hodilo. Najhoršie na celej veci bolo doručenie, dodacia lehota bola 10 dní. Z toho 6 dní bolo zaznamenaných ako elektronicky oznámených v expedícii, ale to nebolo spôsobené balíkovou službou .... Ale predajca. Ak chcete niečo lepšie, mali by ste opäť zobrať rovnaké peniaze za dobrý otočný gril. Dávam 5 hviezdičiek... 3 hviezdičky

Overená kontrola

Ein wirklich toller großer Grill der für Partys mit vielen Personen perfekt geeignet ist. Was mir sehr gefällt ist die höhe der grill Fläche. Angenehm ohne bücken also perfekt für Erwachsene. Die Verarbeitung ist solala. Heißt der gitterrost ist leicht insich verzogen was aber wohl dem scheißlehrling geschuldet ist. Für die Aussage Edelstahl finde ich es schade das er bei mir nach ca. 6mal grillen schon starke rosterscheinungen in der Feuerschale hat. Die Griffe sind nicht sauber geheftet bzw warn verzogen so das ein anbringen nur mit einem Hammer möglich war. Fazit: preisleistung 8 von 10 punkten Für viel Personen super geeignet Würde ich diesen Grill wieder kaufen? Daumen hoch.

Naozaj skvelý veľký gril, ktorý je ideálny na párty s mnohými ľuďmi. Čo sa mi veľmi páči, je výška grilovacej plochy. Príjemné bez ohýbania, takže ideálne pre dospelých. Spracovanie je solala. Znamená to, že mriežka je sama o sebe mierne pokrivená, čo je pravdepodobne spôsobené tým posratým učňom. Pre tvrdenie nerez je podľa mňa škoda, že po cca 6 grilovaní už má v ohništi silné známky hrdze. Rukoväte nie sú úhľadne zošité alebo upozorňujú, že ich bolo možné pripevniť iba kladivom. Záver: hodnota za peniaze 8 z 10 bodov Skvelé pre veľa ľudí Kúpil by som si tento gril znova? Palec hore.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov