Oklahoma Chlebník 33 x 15,5 x 21 cm Bambusové veko Doska na krájanie Čierna
Oklahoma Chlebník 33 x 15,5 x 21 cm Bambusové veko Doska na krájanie Čierna
Oklahoma Chlebník 33 x 15,5 x 21 cm Bambusové veko Doska na krájanie Čierna
Oklahoma Chlebník 33 x 15,5 x 21 cm Bambusové veko Doska na krájanie Čierna
Oklahoma Chlebník 33 x 15,5 x 21 cm Bambusové veko Doska na krájanie Čierna

Oklahoma Chlebník

Chlebník Čierna
21,90 € 44,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Vždy čerstvý: Kovový zásobník na chlieb uchováva chlieb, koláče a iné pečivo čerstvé a chrumkavé

2 v 1: Praktické a robustné bambusové veko možno použiť aj ako dosku na krájanie

Robustný: Stabilný, dostatočne veľký chlebník na uloženie 2 - 3 rôznych druhov chleba súčasne

Popis produktu

Praktický a elegantný! Veľký kovový chlebník Oklahoma s doskou na krájanie v modernom vzhľade od Klarstein je nielen veľmi robustný a dostatočne veľký na uloženie niekoľkých bochníkov chleba a pečiva naraz, ale je aj atraktívnym pútačom pozornosti v kuchyni. Vďaka vetracím otvorom na zadnej strane nádoby na chlieb je zabezpečená dôležitá cirkulácia vzduchu. Tým sa znižuje vlhkosť vo vnútri a chlieb zostáva dlho chrumkavý a čerstvý! Praktické a robustné bambusové veko možno použiť aj ako dosku na krájanie Tento chlebník s rozmermi 33 x 15,5 x 21 cm (Š x V x H) sa pohodlne zmestí na príborník, kuchynskú linku alebo do priestrannej kuchynskej skrinky.

Vysokokvalitný úložný box s praktickou doskou na krájanie: Chlebník Oklahoma od spoločnosti Klarstein umožňuje vychutnať si stále čerstvý a chrumkavý chlieb.

Zobraziť viac

Vlastnosti

  • Materiál: kvalitný oceľový plech
  • Bambusové veko možno použiť aj ako dosku na krájanie
  • Vetracie otvory na cirkuláciu vzduchu
  • Prášková farba
  • Nehrdzavejúca oceľ
  • Dizajn v nadčasovom vzhľade
Oklahoma Chlebník 33 x 15,5 x 21 cm Bambusové veko Doska na krájanie

Rozmery a technické podrobnosti

  • Rozmery: cca 33 x 15,5 x 21 cm (Š x V x H)
  • Hmotnosť: cca 1,2 kg

Čo bolo poslané

  • 1 x chlebník

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

44.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(20 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

halt das Brot frisch und schützt es, sehr gut

udržiava chlieb čerstvý a chráni ho, veľmi dobrý

Overená kontrola

Zu 100 Prozent zu empfehlen

100 percent odporúčané

Overená kontrola

Das Brot bleibt länger Frisch

Chlieb vydrží dlhšie čerstvý

Overená kontrola

Ich bin zufrieden mein Brot ist viel länger frisch. Alles super!

Som spokojný, že môj chlieb vydrží oveľa dlhšie čerstvý. Všetko skvelé!

Overená kontrola

wenn ein Gitterrost eingelegt wäre, denn frisches Backwerk kann die Feuchtigkeit nicht nach unten abgeben. Ich habe natürlich sofort dafür gesorgt, dass das Brot nicht auf dem glatten (unbelüfteten) Boden liegt. Sonst alle OK :-)

ak by bola vložená mriežka, pretože čerstvo upečené jedlo nemôže prepúšťať vlhkosť smerom nadol. Samozrejme som si hneď dala pozor, aby chlieb neležal na hladkej (nevetranej) podlahe. Inak všetko OK :-)

Overená kontrola

Verarbeitung ist ok allerdings hat das Schneidebrett bzw. der Deckel einen großen Kratzer der fast quer darüber geht. Sollte man vor dem Kauf zukünftig überprüfen. Deshalb nur 3 Punkte da ich damit nicht zufrieden bin aber den Kasten auch aufgrund mangelnder Aufbewahrungsmöglichkeit nicht zurückschicken möchte.

Spracovanie je v poriadku, ale doska na krájanie alebo veko má veľký škrabanec, ktorý ide takmer cez ňu. Pred nákupom v budúcnosti by ste mali skontrolovať. Preto len 3 body, pretože s ním nie som spokojný, ale nechcem krabicu posielať späť kvôli nedostatku možností skladovania.

Overená kontrola

Ich habe vor zwei Wochen diesen Brotkasten gekauft. Die Lieferung erfolgte schnell. Der Kasten sieht super aus, das Brot hält länger frisch. Leider verzog sich der Deckel innerhalb kurzer Zeit, so dass er auf dem Kasten wackelte und nicht mehr richtig schloss. Als ich dies beim Verkäufer reklamierte, reagierte dieser noch am gleichen Tag per E- Mail. Zwei Tage später kam ein Ersatzbrotkasten. . Der Deckel des neuen Brotkastens sitzt straff, es ist alles in Ordnung. Trotz Anfangsschwierigkeiten vergebe ich 5 Punkte- klasse Kundendienst!

Tento chlebník som si kúpil pred dvoma týždňami. Dodanie bolo rýchle. Krabička vyzerá skvele, chlieb vydrží dlhšie čerstvý. Bohužiaľ, veko sa v priebehu krátkeho času zdeformovalo, takže sa na škatuľke kývalo a už sa nezatváralo správne. Keď som to predajcovi reklamoval, v ten istý deň mi odpovedal e-mailom. Náhradný chlebník prišiel o dva dni neskôr. . Veko nového chlebníka je tesné, všetko je v poriadku. Napriek počiatočným ťažkostiam udeľujem za služby zákazníkom 5 bodov!

Overená kontrola

Leider hat sich nach einigen Monaten das Brett verzogen ... Durch den tollen Service von Amazon war dies aber kein Problem. Verwundert war ich aber doch sehr wie ich die neue Brotdose erhalten habe, sie war nämlich kleiner als die vorige (um die 2cm in der Länge)?!

Bohužiaľ, doska sa po niekoľkých mesiacoch zdeformovala... Vďaka skvelým službám Amazonu to nebol problém. Bol som však veľmi prekvapený, keď som dostal nový obedový box, pretože bol menší ako predchádzajúci (asi 2 cm na dĺžku)?!

Overená kontrola

Der Brotkasten sieht sehr gut aus und hat ein passendes Volumen für uns. Es passt eine Packung Toastbrot hinein und noch Brötchen oder ein kleineres Brot. Optisch schön schlicht, aber auch elegant. Leider verzog sich bei uns der Holzdeckel, was nicht nur unschön aussah, sondern auch die Funktion einschränkte. Also ein mail an den Verkäufer geschrieben und gefragt, ob man den Deckel separat nachkaufen könnte. Und was ist passiert? Innerhalb von wenigen Stunden wurde geantwortet, dass ich nicht nur kostenlos einen neuen Brotkasten erhalten werde (per Express), sondern auch dass mir der komplette Kaufpreis erstattet wird. Bereits am nächsten Tag waren der neue Kasten und das Geld da. Einfach ein unbeschreiblich guter Kundenservice. Und ein schöner Kasten dazu.

Chlebník vyzerá veľmi dobre a má pre nás vyhovujúci objem. Zmestí sa doň balenie toastov a rožkov alebo menší bochník. Vizuálne jednoduché, ale aj elegantné. Žiaľ, drevené veko bolo pokrivené, čo nielen škaredo vyzeralo, ale aj obmedzovalo funkciu. Napísal som teda predajcovi email a spýtal som sa, či sa dá vrchnák kúpiť samostatne. A čo sa stalo? Do pár hodín mi prišla odpoveď, že dostanem nielen nový chlebník zadarmo (expresom), ale že mi bude preplatená celá kúpna cena. Na druhý deň tam bola nová krabica a peniaze. Jednoducho neuveriteľný zákaznícky servis. A k tomu pekná krabička.

Overená kontrola

Sehr zurückhaltend schöner Brotkasten. Im Aufbau sehr simpel, was die Reinigung erleichtert. Den Deckel kann man auch als Schneidebrett verwenden, was wir aber nicht tun, damit er so schön bleibt. Der Kasten ist sehr geräumig, sodass mind. zwei handelsübliche Brote reinpassen. Was uns am Design zusätzlich gefällt ist, dass auf seltsame Muster oder Schriften darauf verzichtet wurde, bis auf das ganz kleine Motiv, was man auch noch hätte weglassen können.

Veľmi rezervovaný krásny chlebník. Veľmi jednoduchá konštrukcia, čo uľahčuje čistenie. Pokrievku možno použiť aj ako dosku na krájanie, ale nerobíme to preto, aby bola krásna. Krabica je veľmi priestranná, takže sa do nej zmestia minimálne dva štandardné bochníky chleba. Na dizajne sa nám páči aj to, že tu nie sú žiadne zvláštne vzory či fonty, okrem veľmi malého motívu, ktorý mohol ostať vynechaný.

Overená kontrola

Holzdeckel sehr genau eingepasst und kaum zu öffnen. Hat sich nun auch noch etwas verzogen und passt gar nicht mehr. Schon gar nicht wenn sich das Blech mal verbogen hat. Ein Fall für den Schreiner! Daher einen Stern Abzug! Tip an den Erfinder- Öffnungsmechanismus durch z.B. Exzentersystem einbauen :)

Drevené veko je nasadené veľmi presne a dá sa len ťažko otvoriť. Teraz je trochu pokrivený a už nesedí. Najmä nie vtedy, ak sa plech pokrútil. Kufrík pre tesára! Preto hviezdičkový odpočet! Tip na otvárací mechanizmus vynálezcu inštaláciou napríklad excentrického systému :)

Overená kontrola

Die Brotbox sieht gut aus. Den Holzdeckel werde ich in den nächsten Tagen lackieren, damit sich künftig keine Schimmelsporen festsetzen bzw. nicht in das Holz eindringen können. Das war bei dem früheren Modell der Fall. Deshalb wurde dieser Kauf auch notwendig.

Chlebník vyzerá dobre. Drevené veko v najbližších dňoch nalakujem, aby sa v budúcnosti nemohli usadzovať a prenikať spóry plesní do dreva. To bol prípad predchádzajúceho modelu. Preto bola táto kúpa nevyhnutná.

Overená kontrola

Design is optimal with the wood cutting board which serves as the lid. I would not cut on it however because I dont want scratches nor do i want to damage the lid in any way. I received a product replacement as the first one that came was damaged. Got a replacement immediately! Excellent customer service. Speedy, thoughtful and extremely efficient. My husband and kids are most happy with my choice of bread box (an architect so design weighs heavily in the kitchen!). I also feel good about picking a product from a start-up company. Excellent choice. Merry Christmas.

Dizajn je optimálny s drevenou doskou na krájanie, ktorá slúži ako veko. Nerezal by som na ňom však, pretože nechcem škrabance ani nechcem nijak poškodiť viečko. Dostal som náhradný produkt, pretože prvý, ktorý prišiel, bol poškodený. Okamžite mám náhradu! Vynikajúci zákaznícky servis. Rýchle, premyslené a mimoriadne efektívne. Môj manžel a deti sú najviac spokojní s mojím výberom chlebníka (architekt, takže dizajn má veľkú váhu v kuchyni!). Dobrý pocit mám aj z výberu produktu od začínajúcej firmy. Výborná voľba. Veselé Vianoce.

Overená kontrola

Schöner Brotkasten. Einen Punkt Abzug gibt es trotzdem, weil man den Deckel nicht komplett verschliessen darf....dann bekommt man ihn nämlich nicht mehr , oder nur mit roher Gewalt, auf.

Pekný chlebník. Stále je tu zrážka bodu, pretože veko nesmiete úplne zavrieť....potom sa už nedá otvoriť, alebo len hrubou silou.

Overená kontrola

Leider war nach 2 Tagen der Deckel aus Holz schon so verzogen, dass man den Brotkasten nicht mehr richtig schließen kann.So ist der natürlich nicht zu gebrauchen! Allerdings hat der Verkäufer auf meine Beschwerde hin sofort reagiert und mir angeboten einen neuen Brotkasten zu schicken. Nun hoffe ich natürlich, dass ich bei dem neuen Kasten nicht auch dasselbe Problem mit dem Bambusdeckel habe. Ansonsten sieht der Kasten richtig schick aus und ist gross genug für uns(5 Pers.!)

Bohužiaľ, po 2 dňoch bolo drevené veko tak pokrivené, že chlebník už nemôžete poriadne zavrieť.Samozrejme, je to zbytočné! Predajca však na moju reklamáciu okamžite zareagoval a ponúkol mi, že mi pošle nový chlebník. Teraz samozrejme dúfam, že nebudem mať rovnaký problém s bambusovým vekom na novej krabici. Inak krabička vyzerá naozaj šik a je dostatočne veľká pre nás (5 osôb!)

Overená kontrola

Der Brotkasten sieht wunderschön aus und ist in echt größer, als ich ihn mir vorgestellt hatte (top!). Zur Haltbarkeit der Brot kann ich noch nichts sagen, er ist erst ein paar Tage im Einsatz. Der Kasten war super verpackt, dennoch hatte er 2 kleine Dellen am unteren Rand. Sie stören mich nicht so arg, deshalb habe ich auf das Rücksendeprozedere verzichtet. Ich habe den Verkäufer per Mail (mit Fotos) darauf hingewiesen und umgehend eine sehr nette SORRY-Mail erhalten. Der Kaufpreis wurde mir zu meiner Überraschung komplett erstattet. WOW !

Chlebník vyzerá krásne a v skutočnosti je väčší, ako som si predstavovala (super!). O trvanlivosti chlebíka zatiaľ neviem povedať nič, slúži len pár dní. Krabička bola dobre zabalená, no na spodnom okraji mala ešte 2 malé priehlbiny. Tie ma až tak netrápia, tak som upustil od konania vrátenia. Predávajúceho som informoval emailom (s fotkami) a obratom mi prišiel veľmi pekný SORRY email. Na moje prekvapenie mi bola kúpna cena vrátená v plnej výške. WOW!

Overená kontrola

Die Box ist groß genug und sehr dekorativ. Die Materialien wirken Wertig und die Brotaufbewahrungsfähigkeit ist sehr gut. Einzige Nachteile sind: der Holzdeckel ist wie erwartet empfindlich - man sollte ihn keinesfalls als Schneidebrettchen verwenden. Außerdem klemmt dieser Deckel manchmal ein wenig.

Krabička je dostatočne veľká a veľmi dekoratívna. Materiály vyzerajú hodnotne a skladovateľnosť chleba je veľmi dobrá. Jediné nevýhody sú: drevená pokrievka je podľa očakávania citlivá – nikdy by ste ju nemali používať ako dosku na krájanie. Tiež sa toto viečko občas trochu zasekne.

Overená kontrola

Ich habe vor drei Wochen diesen tollen Brotkasten bestellt, der auch sehr schnell geliefert wurde. Nach einigen Tagen hat sich leider der Deckel ein wenig verzogen, so dass der Brotkasten nicht mehr richtig dicht war. Als ich dies reklamiert hatte, kam noch am selben Tag eine Antwort per Mail und zwei Tage später die Ersatzlieferung eines kompletten Brotkastens, sowie die Erstattung des gesamten Kaufpreises. Also ich kann nur sagen, so ein tollen und schnellen Service habe ich selten erlebt.

Pred tromi týždňami som si objednala tento skvelý chlebník, ktorý bol navyše veľmi rýchlo doručený. Bohužiaľ, po niekoľkých dňoch sa veko trochu pokrivilo, takže chlebník už poriadne netesnil. Keď som toto reklamoval, v ten istý deň som dostal mailom odpoveď a o dva dni neskôr náhradné dodanie kompletného chlebníka, ako aj vrátenie celej kúpnej ceny. Môžem len povedať, že takú skvelú a rýchlu obsluhu som málokedy zažil.

Overená kontrola

Der Brotkasten ist wunderschön und das Brot bleibt viel saftiger, aber nicht knusprig. Außerdem ist er sehr geräumig, es geht locker eine große Toastpackung und ein halber Brotlaib sowie mehrere Stück Gebäck hinein. Der Brotkasten lässt sich auch gut reinigen. Das Preis-Leistungs-Verhältnis ist auch sehr gut! Wir hatten auch ein kleines Problem mit dem Deckel, der nach einiger Zeit nicht mehr dicht schloss, die Verkäufer waren extrem großzügig und superschnell und besonders freundlich bei der Fehlerbehebung - in dieser Art haben wir das noch nie erlebt, großartig!

Chlebník je krásny a chlieb zostane oveľa šťavnatejší, ale nie chrumkavý. Je tiež veľmi priestranná, bez problémov sa do nej zmestí veľké balenie toastov a pol bochníka chleba a tiež niekoľko kúskov pečiva. Zásobník na chlieb sa tiež ľahko čistí. Hodnota za peniaze je tiež veľmi dobrá! Mali sme tiež malý problém s tým, že sa veko po chvíli nezatvorilo správne, predajcovia boli mimoriadne štedrí a super rýchli a obzvlášť priateľskí pri riešení problémov - nič také som ešte nevidel, skvelé!

Overená kontrola

ich habe bei Amazon den Brotkasten gekauft. Ich finde die Form und die Größe ist echt gut. Nur leider habe ich die beschädigte Ware bekommen. Auf dem Brett habe ich mehrere Kratzer festgestellt. Es seht danach aus, als ob das Brett schon im Gebrauch war. Nun das ist nicht das einzige Problem. Leider ist der Kasten auch Mangelware. Von Innen des Kastens ist die Farbe abgegangen es wird bestimmt nach einer gewissen Zeit verrosten. Bitte findet in dem Anhang die Bilder zu der Reklamation. Ich werde heute die Ware bei Amazon reklamieren. Es ist sehr schade habe auf die Ware mich gefreut. Ich habe sofort den Kontakt mit den Inhabern aufgenommenen. Die haben ganz schnell reagiert und eine kostenlose Ersatzware gesendet. Ich bin sehr mit dem Service und dem Produkt zufrieden.

Chlebník som kúpil od Amazonu. Myslím, že tvar a veľkosť sú naozaj dobré. Žiaľ, dostal som poškodený tovar. Všimol som si niekoľko škrabancov na doske. Vyzerá to tak, že doska už bola použitá. No to nie je jediný problém. Žiaľ, aj krabice je nedostatok. Farba na vnútornej strane škatule sa odtrhla a pravdepodobne po chvíli zhrdzavie. Obrázky reklamácie nájdete v prílohe. Dnes budem tovar reklamovať na Amazone. Škoda, tešil som sa na tovar. Okamžite som kontaktoval majiteľov. Veľmi rýchlo zareagovali a bezplatne poslali náhradný tovar. So službou a produktom som veľmi spokojný.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov