Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký Strieborná | Čierna
Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký Strieborná | Čierna
Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký Strieborná | Čierna
Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký Strieborná | Čierna
Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký Strieborná | Čierna
Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký Strieborná | Čierna

Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm

300 cm Altánok 40 kg
418,90 € 699,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Doplňujúca farba:

Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm

418,90 € 699,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Poskytuje tieň: Luxusný záhradný pavilón s posuvnou strechou

Stabilný a ľahký: Robustná konštrukcia v ľahkom prevedení

Posuvná strecha: Ľahko sa otvára do strán

Popis produktu

Elegantný kabriolet do vašej záhrady: altánok Orleans od blumfeldt vás ochráni za každého počasia vďaka dômyselnej posuvnej streche a je zároveň luxusnou ozdobou.

Či prší, či svieti slnko: pod záhradným pavilónom Orleans od blumfeldt môžete pohodlne relaxovať pod holým nebom za každého počasia a zažiť maximálny komfort. Vďaka dômyselnej konštrukcii ľahkého rámu z nehrdzavejúcej ocele je váš nový pavilón veľmi flexibilný - môžete ho postaviť v záhrade, na terase alebo na dvore a pripevniť ho klincami do zeme. Pôsobivá je jednoduchosť konštrukcie, pretože pergolu na použitie pripravíte za okamžik. Aj keď sa zdvihne vietor, poskytuje dobrú ochranu pred slnkom alebo dažďom. Strecha je mimoriadne dômyselne navrhnutá: Skladá sa z dvoch odolných prvkov, ktoré môžete posúvať po stranách. Takto sa strecha takmer zázračne premení na dve praktické bočné steny - alebo bočnú stenu s polovičnou strechou, presne tak, ako to máte radi. Výhodou je aj to, že pri daždi sa na streche nehromadí voda, a tak si môžete dlhšie užívať radosť z luxusného altánku.

So sofistikovanosťou, luxusom a najlepšou funkčnosťou cez leto: slnečná strieška Orleans od blumfeldt vytvorí chránené miesto vonku a svojím zaobleným dizajnom je skutočnou pastvou pre oči!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Luxusný záhradný pavilón s posuvnou strechou
 • Ľahká konštrukcia s rámom z nehrdzavejúcej ocele
 • Praktický dizajn na jednoduché premiestnenie
 • Rám možno pripevniť k zemi
 • Posuvná strecha sa dá prestavať na dve bočné časti
 • Materiál slnečníka: Polyester s vodu odpudivou vrstvou
 • Strecha s UV ochranou 50+
 • Veľmi jednoduchá montáž a ľahké premiestňovanie po zostavení
 • Do každého počasia: otvorená strecha v daždi, zatvorená strecha na slnku, ukotvenie do zemi vo veternom počasí
 • Luxusný dizajn v rôznych farebných kombináciách
Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 3 x 2,2 x 3 m (Š x V x H)
 • Rozmery stojana: cca 5 x 2,5 cm (Š x H)
 • Hmotnosť: cca 40 kg

Čo bolo poslané

 • 1 × pergola (montážna súprava)
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

699.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(4 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Ich habe vor Kurzem eine Pergola erworben und muss leider sagen, dass ich extrem enttäuscht von der Qualität und der Verarbeitung bin. Die Pergola ist äußerst windanfällig, obwohl sie laut Herstellerangaben angeblich bis zu 40 kg Gewicht hat. Bei leichtem Wind fängt die Pergola bereits bedenklich an zu schwanken, was definitiv nicht meinen Erwartungen entspricht.

Des Weiteren war ich enttäuscht von der mitgelieferten Anleitung. Sie war oberflächlich und fehlerhaft, was den Aufbau der Pergola zu einer echten Herausforderung gemacht hat. An einigen Stellen waren die Anweisungen unklar oder widersprüchlich, was zu Verwirrung und unnötigem Aufwand führte. Als Kunde erwarte ich eine detaillierte und verständliche Anleitung, die mir den Aufbau erleichtert. Leider war das hier nicht der Fall.

Ein weiterer Punkt, der mich sehr gestört hat, war die schlechte Qualität der Gewinde. Sie haben nicht immer richtig gegriffen, was dazu führte, dass einige Verbindungen nicht stabil waren. Das ist inakzeptabel, da eine Pergola, insbesondere bei Wind, sicher und fest stehen sollte. Ich musste mehrmals nachbessern und improvisieren, um die Stabilität zu verbessern, was zusätzlichen Aufwand und Ärger verursachte.

Alles in allem bin ich mit meiner Erfahrung mit dieser Pergola äußerst unzufrieden. Die windanfällige Konstruktion, die mangelhafte Anleitung und die minderwertigen Gewinde haben meine Erwartungen bei Weitem nicht erfüllt. Ich kann daher nur von einem Kauf dieser Pergola abraten und empfehle, nach einer besseren Alternative Ausschau zu halten.

Nedávno som si kúpil pergolu a bohužiaľ musím povedať, že som maximálne sklamaný z kvality a spracovania. Pergola je mimoriadne citlivá na vietor, hoci podľa výrobcu údajne váži až 40 kg. Pri slabom vetre sa pergola začne alarmujúco kývať, čo rozhodne nespĺňa moje očakávania. Sklamaný som bol aj z návodu, ktorý bol k nemu pribalený. Bolo to povrchné a chybné, vďaka čomu bola stavba pergoly skutočnou výzvou. Na niektorých miestach boli pokyny nejasné alebo protichodné, čo viedlo k zmätku a zbytočnej námahe. Ako zákazník očakávam podrobný a zrozumiteľný návod, ktorý mi uľahčí montáž. Žiaľ, v tomto prípade to tak nebolo. Ďalším bodom, ktorý mi veľmi vadil, bola zlá kvalita závitov. Nie vždy sa chytili správne, čo viedlo k tomu, že niektoré spojenia boli nestabilné. To je neprijateľné, pretože pergola by mala byť bezpečná, najmä vo veterných podmienkach. Musel som sa niekoľkokrát dotknúť a improvizovať, aby som zlepšil stabilitu, čo spôsobilo ďalšiu námahu a mrzutosť. Celkovo som maximálne nespokojný s mojou skúsenosťou s touto pergolou. Konštrukcia náchylná na vietor, chabý návod a podradné vlákna ďaleko zaostali za mojimi očakávaniami. Môžem teda len odporučiť pred kúpou tejto pergoly a odporučiť hľadať lepšiu alternatívu.

Overená kontrola

Wir haben uns für diese feste Variante entschieden weil die ausklappbaren leider schnell kaputtgegangen sind. Ein weiterer Grund, weswegen wir uns dafür entschieden haben, ist die Stabilität der Pergola. Uns gefällt das Hohe Eigengewicht, welches wir zusätzlich mit vier kleinen Sandsäcken befestigt (an den vier Ecken umgeschnallt) haben um einen sicheren Stand zu gewährleisten. Alle Teile waren mit einer Schutzfolie überzogen, wodurch sie keine Kratzer hatten. Auch sind alle Teile mitgeliefert worden. Der Aufbau hat knapp 2 Stunden gedauert (zu dritt). Die aufgeklebten Buchstaben haben auch gepasst. Der Stoff für das Dach ist auch wasserabweisend, ähnlich wie bei Sonnenschirmen. Eine weitere tolle Funktion ist das geteilte Dach. Dadurch kann man das Dach in Seitenwände umfunktionieren. Wir sind sehr zufrieden.

Rozhodli sme sa pre túto pevnú variantu, pretože výklopné sa bohužiaľ rýchlo zlomili. Ďalším dôvodom, prečo sme si ju vybrali, je stabilita pergoly. Páči sa nám vysoká vlastná hmotnosť, ktorú sme tiež pripevnili pomocou štyroch malých vrecúšok s pieskom (upevnených v štyroch rohoch), aby sme zaistili bezpečné postavenie. Všetky časti boli pokryté ochrannou fóliou, takže nemali žiadne škrabance. Všetky diely boli tiež zahrnuté. Zloženie trvalo asi 2 hodiny (traja ľudia). Pasujú aj nalepené písmenká. Látka na strechu je tiež vodoodpudivá, podobne ako slnečníky. Ďalšou skvelou funkciou je delená strecha. To umožňuje premenu strechy na bočné steny. Sme veľmi spokojní.

Overená kontrola

Die Pergola ist eine großartige Ergänzung für jeden Außenbereich. Sie eignet sich perfekt für Schatten und Privatsphäre und kann auch verwendet werden, um dem Garten einen Hauch von Dekoration zu verleihen. Die Pergola ist aus hochwertigem Material und sehr stabil. Die Pergola ist nicht nur sehr stylisch, sondern auch funktional mit ihrem UV-Schutz und der Wasserresistenz. Das Dach ist verschiebbar, deshalb kann man die Sonneneinstrahlung optimal regulieren und sich von mehreren Seiten schützen. Wir würden sie jedem weiterempfehlen.

Pergola je skvelým doplnkom každého vonkajšieho priestoru. Ideálne pre tieň a súkromie, môže byť tiež použitý na dodanie dekorácie do záhrady. Pergola je vyrobená z kvalitného materiálu a je veľmi stabilná. Pergola je nielen veľmi štýlová, ale aj funkčná svojou UV ochranou a vodeodolnosťou. Strieška sa dá posúvať, môžete tak optimálne regulovať slnečné lúče a chrániť sa z viacerých strán. Odporúčame ich každému.

Overená kontrola

Es sieht toll aus, lässt sich schnell aufbauen und ist der Hammer. Wir sind nun endlich in jeder Position vor der Sonne geschützt und müssen nicht ständig mehrere Schirme aufstellen.

Vyzerá skvele, dá sa rýchlo nastaviť a je úžasný. Teraz sme konečne chránení pred slnkom v každej polohe a nemusíme neustále nastavovať niekoľko dáždnikov.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov