ShirtButler, automatický sušič na košele, 850 W, 2 v 1, do 65 °C
ShirtButler, automatický sušič na košele, 850 W, 2 v 1, do 65 °C
ShirtButler, automatický sušič na košele, 850 W, 2 v 1, do 65 °C
ShirtButler, automatický sušič na košele, 850 W, 2 v 1, do 65 °C
ShirtButler, automatický sušič na košele, 850 W, 2 v 1, do 65 °C
ShirtButler, automatický sušič na košele, 850 W, 2 v 1, do 65 °C
ShirtButler, automatický sušič na košele, 850 W, 2 v 1, do 65 °C

ShirtButler automatický sušič na košele

Sušič košiel Čierna 850 watt
99,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Systém 2 v 1: automatický sušič na košele a žehlička košieľ v jednom

Výkonný a spoľahlivý: vďaka bezpečnostnému ohrievaču s výkonom 850 W

Funkcia viacerých veľkostí: vhodný pre všetky veľkosti oblečenia od S po L

Popis produktu

Už žiadne pokrčené košele, upratovacie návštevy a časovo náročné hodiny žehlenia. Automatický sušič na košele oneConcept ShirtButler vysuší a ožehlí košele, blúzky a tričká v okamihu a je dlho očakávaným riešením pre všetky moderné domácnosti.

Systém 2 v 1 umožňuje zariadeniu oneConcept ShirtButler nielen rýchle schnutie vrchných častí odevu, ale aj ich spoľahlivé žehlenie. Odevy sa po pracom cykle veľmi jednoducho natiahnu na balónové telo, ktoré sa priebežne napĺňa vzduchom pomocou bezpečnostného ohrievača s výkonom 850 W. Zariadenie odoberá vďaka teplotám až do 65 °C, technológií easy-dry a priedušnému materiálu oxford nylon všetku vlhkosť z košieľ, blúzok a tričiek už po niekoľkých minútach. Perfektný systém žehlenia zároveň sa vďaka možnosti horúceho a studeného vzduchu a časovaču od 0 do 180 minút postará počas procesu sušenia o konštantne hladký povrch odevu a spoľahlivo zabraňuje tvorbe možných záhybov. Vďaka funkcii multi-size, funkcii viacerých veľkostí, je možné natiahnuť na zariadenie oneConcept ShirtButler všetky veľkosti od S po L. Vďaka maximálnej hlasitosti 60 dB sľubuje zariadenie mimoriadne tichú prevádzku. LED kontrolka tiež spoľahlivo zobrazuje výber zvolených možností.

Sušenie a žehlenie v jednom: automatický sušič na košele oneConcept ShirtButler je domáci spotrebič 2 v 1, ktorý musíte mať!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon 850 W
 • časovač: 0 - 180 min.
 • maximálna teplota: 65 °C
 • materiál: oxfordský nylon
 • LED kontrolka
 • teplý a studený vzduch
 • maximálna hmotnosť oblečenia: 10 kg
 • napájanie: 220 - 240 V ~, 50/60 Hz
ShirtButler, automatický sušič na košele, 850 W, 2 v 1, do 65 °C

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery (v prevádzke): cca 110 x 115 x 35 cm (Š x V x H)
 • hmotnosť: cca 1,9 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x sušič na košele
 • 1 x návod na obsluhu (nemčina, angličtina, francúzština, španielčina, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(12 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Es ist mir zu laut und nicht so gebügelt wie ich es erhofft habe.

Je to pre mňa príliš hlasné a nie také vyžehlené, ako som dúfal.

Overená kontrola

Der Geräuschpegel ist völlig in Ordnung. Was mir nicht gefallen hat,dass selbst bei einem T-Shirt in Größe M der untere Rand ca. 7 cm "verknittert" bleibt, also gar nicht vom Gerät erfasst wird. Deswegen geht das Gerät auch Retour. Versand war sehr zügig. Aufbau einfach.

Hladina hluku je úplne v poriadku. Čo sa mi nepáčilo je, že aj pri tričku veľkosti M zostáva spodný okraj "zmačkaný" o cca 7 cm, teda prístroj ho vôbec nezaznamená. Preto sa zariadenie vracia. Dodanie bolo veľmi rýchle. konštrukcia ľahká.

Overená kontrola

Bin sehr Überrascht wie Leise das Gerät ist. Absolut Top. Mango ist das der Ballon zu kein ist. Bei Menden ist L werden die Unteren 3 - 5 cm nicht mehr schön geglättet/gebügelt Das kannte ich von meinem Vorgänger den clean..... ! nicht. Das ist schade. Sind 2 Punkte Abzug

Som veľmi prekvapený, aké tiché je zariadenie. Úplne skvelé. Mango je, že balón je príliš žiadny. Keď je Menden L, spodné 3 - 5 cm už nie sú pekne vyhladené/vyžehlené.Vedel som, že od môjho predchodcu čisté..... ! nie. To je škoda. Odpočítajú sa 2 body

Overená kontrola

Aufbau relativ schnell und einfach. Aber die Wärmestrahlung und -Leistung ist mangelhaft.

Nastavenie pomerne rýchle a jednoduché. Ale tepelné žiarenie a výkon sú slabé.

Overená kontrola

Für alle, die täglich Hemden / Blusen anziehen und nicht gern Bügeln, ist das eine tolle Erfindung. es ist mittlerweile das 2 Gerät, das im Einsatz ist. das Erste Gerät mit 1800 W hat sich selber vernichtet. mit 865 W ist das Gerät nicht ganz so stark, macht aber was es soll. Die Hemden werden langsamer getrocknet, aber dafür nicht so heiß..... Ich bin sehr zufrieden, denn ich muss nicht bügeln..

Toto je skvelý vynález pre každého, kto si každý deň oblieka košele/blúzky a nerád žehlí. teraz je to druhé používané zariadenie. prvé zariadenie s 1800 W sa samo zničilo. S výkonom 865 W nie je zariadenie až také výkonné, ale robí to, čo má. Košele sa sušia pomalšie ale nie také horúce... Som veľmi spokojná, lebo nemusím žehliť...

Overená kontrola

Leider nicht so sehr meine Erwartungen erfüllt, er sehr laut ist. Ebenso wird der untere Bereich der Kleidung nicht mit gebügelt, was sehr ärgerlich ist. Wenn das für jemanden kein Problem ist, dann ist es für den Kaufpreis OK.

Bohužiaľ nesplnil moje očakávania, je veľmi hlučný. Rovnako tak nie je vyžehlená spodná časť oblečenia, čo je veľmi nepríjemné. Ak to niekomu nerobí problém, tak za kúpnu cenu je to OK.

Overená kontrola

Bin sehr zufrieden.Muss meine Hemden selber bügeln,da ich jetzt leider "Witwer" geworden bin.

Som veľmi spokojný, košele si musím žehliť sám, pretože som už vdovec.

Overená kontrola

Das Gerät entspricht absolut meinen Erwartungen, ich kann es empfehlen und würde es wieder kaufen.

Prístroj absolútne spĺňa moje očakávania, môžem odporučiť a kúpil by som si ho znova.

Overená kontrola

gut

čreva

Overená kontrola

So ist das Gerät nicht schlecht. Nachbügeln wird erforderlich sein bei der Knopfleiste und den unteren 10cm vom Hemd. Kann sein daß das Hemd zu lange ist. Eventuell funktioniert es bei kürzeren Hemden besser. Mein Mann ist fast 1,90 groß. Lautstärke finde ich nicht störend.

Zariadenie teda nie je zlé. Bude potrebné prežehliť gombíkovú légu a spodných 10 cm košele. Tričko môže byť príliš dlhé. Môže to fungovať lepšie s kratšími košeľami. Môj manžel je vysoký takmer 1,90. Hlasitosť mi nepripadá rušivá.

Overená kontrola

Mein Freund ist sehr zufrieden mit dem Hemdbügler. Er spart sich damit viel Zeit, da der ShirtButler das frisch gewaschene Hemd nicht nur super glatt bügelt sondern auch gleich trocknet. Einfach in der Bedienung, insgesamt ein nützliches Gerät.

Môj priateľ je veľmi spokojný s lisom na košele. Tým sa ušetrí veľa času, pretože ShirtButler čerstvo vypranú košeľu nielen žehlí super hladko, ale ju aj priamo suší. Jednoduché použitie, celkovo užitočné zariadenie.

Overená kontrola

Das Gerät ist gut, ich hab nur eins zu bemängeln ... der luftsack ist viel zu klein da ich sehrviel Hemden in einer etwas größeren Größe habe ich musste also meinen alten größeren luftsack über den anderen ziehen... leider

Zariadenie je dobré, len jednu vec môžem vytknúť ... airbag je príliš malý, pretože mám veľa tričiek v trochu väčšej veľkosti, takže som musel svoj starý väčší airbag pretiahnuť cez druhý ... bohužiaľ

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov