Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý Šedá
Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý Šedá
Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý Šedá
Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý Šedá
Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý Šedá
Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý Šedá
Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý Šedá

Drybest 2000 2G odvlhčovač vzduchu

Šedá Odvlhčovač 70 watt
79,90 € 129,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Kompaktný odvlhčovač vzduchu a ionizátor pre odstránenie prebytočnej vlhkosti zo vzduchu a prachových častíc v miestnosti

Úsporný: príkon iba 70 W

Zlepšuje vnútornú klímu v šatníkoch, malých kúpeľniach či špajzách

Popis produktu

Odvlhčovač vzduchu Klarstein Drybest 2000 2G Vás oslobodí od vlhkého, zatuchnutého vzduchu v miestnosti a dýchanie urobí pôžitkom.

Rozlúčte sa s vlhkým vzduchom a zrážaním kondenzovanej vody. S druhou generáciou osvedčeného odvlhčovača vzduchu Klarstein Drybest 2000 teraz odstránite prebytočnú vlhkosť zo vzduchu ešte lepšie. Odfiltruje zo vzduchu do 700 ml vody za deň a zhromažďuje ju vo svojom 2-litrovom zásobníku. Pomocou použitia Peltierovho článku je Drybest 2000 2G maximálne energeticky úsporný, zariadenie spotrebuje iba 70 W - a pritom je veľmi tiché. Zariadenie pracuje, kým senzor rozpozná, že jeho nádrž na vodu je plná, potom sa automaticky vypne. Akonáhle je nádoba vyprázdnená - napríklad na polievanie izbových rastlín - prevádzka pokračuje. Dve LED diódy viditeľne zobrazujú, či je zariadenie v prevádzke a či treba vyprázdniť nádrž na vodu.

Zlepšite si s odvlhčovačom vzduchu Klarstein Drybest 2000 2G efektívne vzduch v malých, zle vetraných izbách, ako sú šatníky, kúpeľne a špajzy. Zariadenie odstraňuje nežiaducu vodnú paru a pomáha predchádzať plesniam a zrážaniu kondenzovanej vody. O ešte viac sviežosti sa postará integrovaný ionizátor, ktorý viaže zo vzduchu prach a redukuje nepríjemné pachy. Osvedčený jednoduchý elegantný dizajn odvlhčovača vzduchu Klarstein Drybest 2000 sa bez problémov začlení so svojimi kompaktnými rozmermi do každého obytného aj pracovného prostredia.

Odvlhčovač vzduchu Klarstein Drybest 2000 2G zbavuje prebytočnej vlhkosti a prispieva k príjemnej klíme v miestnosti.

Dostupné farby: sivá, čierna (produkt 10029872)

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Zapnutie/vypnutie na prednej strane zariadenia
 • Vhodný pre použitie so zvlhčovačom vzduchu pre konštantnú klímu v miestnosti
 • Integrovaný ionizátor: viaže častice prachu a zmierňuje nepríjemné pachy
 • Prevádzková LED dióda pre zariadenie v prevádzke a pre plnú vodnú nádrž
 • Automatické vypnutie pri plnej nádrži na vodu
 • Zaujímavý, kompaktný dizajn
 • Odvlhčovací výkon: 700 ml denne
 • Kapacita nádrže na vodu: 2 litre
 • Protišmykové gumové nožičky
 • Napájanie: 220-240 V~/50-60 Hz
Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 24 x 36 x 12,5 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: cca 1860 g

Čo bolo poslané

 • 1 x zariadenie
 • 1 x zberná nádoba
 • 1 x sieťový zdroj
 • Manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

129.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(12 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

ist genau das , wofür es gedacht ist. habe es im schlafzimmer 18qm , dass ist aber auch die grenze. Leiser geht es glaube ich nicht mehr, einfach Top.

je presne to, na čo je určený. Mám to v spálni 18m2, ale to je tiež limit. Nemyslím si, že bude tichšie, jednoducho skvelé.

Overená kontrola

Für uns war es leider nicht das richtig Produkt.

Žiaľ, nebol to pre nás ten správny produkt.

Overená kontrola

Das Gerät funktioniert einwandfrei und macht das was es soll.

Zariadenie funguje perfektne a robí to, čo má.

Overená kontrola

Sieht gut aus, bissen laut aber und für der Leistung bissen teuer.

Vyzerá dobre, ale trochu hlasno a trochu draho vzhľadom na výkon.

Overená kontrola

Ich benutze den Entfeuchter in meinem Wohnzimmer (ca. 20m2), in dem ich zwangsläufig auch meine Wäsche trockne. Bisher ist die Luftfeuchtigkeit tatsächlich runter gegangen. Zuvor hatte ich ein Schimmel Problem und das Gerät hilft dabei tatsächlich aus. Man sollte kein Wunder erwarten, aber für den Preis ist das echt eine tolle Leistung.

Odvlhčovač používam v obývačke (cca 20m2), kde nevyhnutne suším aj bielizeň. Vlhkosť zatiaľ skutočne klesla. Predtým som mal problém s plesňou a zariadenie s tým skutočne pomáha. Nečakajte zázraky, ale za tú cenu je to naozaj skvelý výkon.

Overená kontrola

Top Qualität für das Geld weiter empfehlenswert für kleine Räume top

Špičková kvalita za dané peniaze ďalej odporúčaná do malých miestností top

Overená kontrola

Funktioniert wunderbar.

Funguje skvele.

Overená kontrola

Das Gerät läuft leise und entzieht der Luft die Feuchtigkeit. Sehr zu empfehlen!

Zariadenie má tichý chod a odstraňuje vlhkosť zo vzduchu. Odporúčame!

Overená kontrola

Davor hatte ich immer Beutel gekauft, um die Feuchtigkeit aus dem Zimmer zu ziehen. Trotzdessen hatten wir weiterhin Schimmel. Ich bin auf die elektrische Variante umgestiegen und bin zufrieden. Ich merke keinen Schimmel an den Wänden. Zudem muss ich sagen, dass meine gekauften Beutel das Budget dieses Gerätes schon überstiegen haben. Ich sehe den elektrischen Luftentfeuchter als wesentlich günstiger an. Er sieht auch schöner im Raum aus als die Plastikklötze auf dem Boden.

Predtým som si vždy kúpil vrecia na vytiahnutie vlhkosti z miestnosti. Napriek tomu sme mali stále pleseň. Prešiel som na elektrickú verziu a som spokojný. Plesne na stenách nepozorujem. Tiež musím povedať, že tašky, ktoré som si kúpil, už presiahli rozpočet tohto zariadenia. Elektrický odvlhčovač vidím ako oveľa lacnejší. V miestnosti tiež vyzerá krajšie ako plastové kocky na podlahe.

Overená kontrola

Für kleinere Räume gut geeignet. Vom Geräuschpegel her auch nicht lauter als ein kleines Gerät mit 20 W. Schönes Produkt!

Dobre sa hodí do menších miestností. Hladina hluku tiež nie je vyššia ako u malého 20 W zariadenia.

Overená kontrola

Die Lieferung erfolgte zügig und die Ware kam unbeschädigt bei mir an. Im Lieferumfang enthalten waren ein Luftentfeuchter in dunkelgrau und das Netzkabel. Um das Gerät mit Strom zu versorgen muss man das Netzkabel an den Luftentfeuchter anschließen. Der Luftentfeuchter sieht optisch erstaunlich gut aus und hat eine schicke Beleuchtung. Vorne sieht man an der Anzeige, was gerade in Betrieb ist. Wenn er zu voll ist, dann wird das auch angezeigt. Zusätzlich kann man auf der Vorderseite unten eine Skala sehen, wie voll der Behälter ist. Entleeren kann man den Wasserbehälter auf der Rückseite. Dazu nimmt man das Gerät vorher vom Strom und zieht dann den Behälter auf der Rückseite unten raus. Dann nimmt man den Deckel ab und entleert den Behälter. Danach den Deckel wieder rauf machen und den Behälter wieder reinschieben und den An/Aus-Schalter auf der Rückseite oben betätigen. Man kann das Gerät leicht transportieren da es nicht viel wiegt und auf der Rückseite auch eine praktische Griffmulde eingearbeitet ist. Luftentfeuchter sind sehr gut, wenn man wie ich, feuchte Wäsche in der Wohnung aufhängt. Feuchte Luft kann zu Schimmel in der Wohnung führen und somit zu Erkrankungen der Atemwege. Auch in der kalten Jahreszeit, habe ich ein tropisches Klima in der Wohnung, durch die Heizung und die feuchte Wäsche. Da hilft so ein Entfeuchter wirklich sehr gut, um wieder gute Luft in der Wohnung zu haben. Lüften reicht oft nicht aus, gerade wenn es draußen auch feucht ist. Ich empfehle den Luftentfeuchter sehr gerne weiter. Das Preisleistungsverhältnis ist in Ordnung bei einem Gerät mit 70 Watt und 700 ml Flüssigkeitsaufnahme. Gerne gebe ich volle Punktzahl da ich sehr zufrieden mit dem Gerät bin.

Dodanie bolo rýchle a tovar prišiel nepoškodený. Súčasťou dodávky bol odvlhčovač v tmavosivej farbe a napájací kábel. Na napájanie zariadenia musíte pripojiť napájací kábel k odvlhčovaču. Odvlhčovač vyzerá vizuálne úžasne a má elegantné osvetlenie. Displej na prednej strane zobrazuje, čo je práve v prevádzke. Ak je príliš plná, zobrazí sa aj to. Okrem toho môžete na prednej strane nižšie vidieť mierku naplnenia nádoby. Nádržku na vodu môžete vyprázdniť na zadnej strane. Za týmto účelom najskôr odpojte zariadenie od napájania a potom vytiahnite nádobu na zadnej strane dole. Potom odstráňte veko a vyprázdnite nádobu. Potom nasaďte veko späť a zasuňte nádobu späť a stlačte vypínač na zadnej strane v hornej časti. Zariadenie sa ľahko prenáša, pretože neváži veľa a nechýba ani praktický zapustený úchyt na zadnej strane. Odvlhčovače sú veľmi dobré, ak ako ja vešiate v byte vlhkú bielizeň. Vlhký vzduch môže viesť k plesniam v domácnosti a tým k ochoreniam dýchacích ciest. Aj v chladnom období mám v byte kvôli kúreniu a vlhkej bielizni tropickú klímu. K tomu, aby bol v byte opäť dobrý vzduch, naozaj pomáha odvlhčovač. Vetranie často nestačí, najmä keď je vonku vlhko. Vrelo odporúčam odvlhčovač. Pomer ceny a výkonu je na prístroj so 70 wattmi a objemom tekutiny 700 ml v poriadku. Rád dávam plný počet, pretože som s prístrojom veľmi spokojný.

Overená kontrola

BUON GIORNO, VORREI CHIEDERE SE POTREBBE ANDAR BENE PER UNA STANZA DA LETTO DI CIRCA 20 MQ E SE POTRà ESSERE UTILIZZATO ANCHE DI NOTTE? QUANTO RUMOROSO è? E' DOTATO DI MOTORE A COMPRESSORE?

DOBRÝ DEN, CHCEL BY SOM SA OPÝTAŤ, ČI BY BYLA VHODNÁ DO SPÁLNE CCA 20 m2 A ČI SA DÁ UŽÍVAŤ AJ V NOCI? AKÉ je to nahlas? JE VYBAVENÝ KOMPRESOROVÝM MOTOROM?

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov