Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely
Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely
Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely
Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely
Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely
Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely
Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely
Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely

Verbier elektrický krb

Elektrický krb Biela 2000 watt
275,90 € 529,90 € (cena s DPH)

Verbier elektrický krb

275,90 € 529,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Silné vykurovanie: elektrický kozub s dvomi výkonnostnými úrovňami pri 1000 alebo 2000 W

Jednoduché ovládanie: ovládanie priamo na zariadení alebo pomocou diaľkového ovládača

Teplo na každý deň: týždenný časový spínač na individuálne programovanie každého dňa

Popis produktu

Tešíte sa na zimu? Aj my! S elektrickým krbom Klarstein Verbier vykúzlite v každej miestnosti krbovú atmosféru ako na lyžiarskej chate bez ohňa a dymu. Výkonný elektrický krb sa postará o príjemné teplo, zatiaľ čo jeho mäkké LED svetlo napodobňuje skutočné plamene a dekoratívnymi kúskami uhlia zdokonaľuje atmosféru.

Vychutnajte si krbovú romantiku po celý rok. LED plamene elektrického krbu Klarstein Verbier fungujú úplne nezávisle od funkcie kúrenia – perfektné pre tých, ktorí sa chcú túliť  pred krbom aj počas teplých letných nocí. Keď je zima, prepínateľná funkcia vykurovania v 2 úrovniach s 1000 alebo 2000 W zabezpečuje príjemné teplo v miestnostiach do 25 m². Vďaka adaptívnemu riadeniu štartu a regulovateľnému termostatu môžete nechať reguláciu izbovej teploty úplne na zariadení. Akonáhle sa dosiahne požadovaná teplota, automaticky klesne výkon alebo sa zariadenie vypne, aby sa automaticky znovu vrátilo do práce, keď teplota klesne – tým sa v miestnosti udržuje konštantné teplo bez prehrievania alebo prílišného vychladnutia a zbytočne sa nespotrebuje energia. Termostat a týždenný časový spínač poskytujú úplnú kontrolu a individuálne nastavenia prevádzky na každý deň v týždni. Ovládanie elektrického kozubu prebieha jednoducho a priamo na zariadení alebo pohodlne pomocou dodávaného diaľkového ovládača.

Jedinečný dizajn krbu s konštrukciou z robustnej MDF dosky vytvorí útulnú atmosféru v klasickom vidieckom štýle. Vďaka veľkorysému priehľadnému okienku budete mať dokonalý výhľad na dekoratívne kúsky uhlia. Tento pohľad InstaFire okamžite vytvára dojem praskajúceho ohňa bez skutočného ohňa alebo otravných sadzí a očarí naozaj každého. Ak je to potrebné, jas LED efektu plameňa sa môže stlmiť, aby sa pri každej príležitosti vytvorila špeciálna atmosféra. Pre jednoduché čistenie je vysunutý vrch krbu pripevnený pomocou magnetov a dá sa kedykoľvek ľahko odstrániť.

Elektrický kozub Verbier od spoločnosti Klarstein: dôraz na romantiku v každom obytnom prostredí!

Upozornenie: Tento produkt je určený len do dobre izolovaných miestností alebo na príležitostné použitie.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon: 1000/2000 W
 • ochrana proti prehriatiu
 • s termostatom
 • materiál konštrukcie: MDF s lakovaným prevedením
 • určený do miestností do 25 m²
 • stmievateľná LED ilúzia plameňa
 • LED svetlo: 2 W
 • napájanie diaľkového ovládača: 1 x batéria CR2025 (batéria je súčasťou balenia)
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Verbier, elektrický krb, 1000/2000 W, LED plameň, diaľkové ovládanie, MDF, biely

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 99 x 93 x 22,5 cm (Š x V x H)
 • otvor krbu: cca 60 x 72 cm (Š x V)
 • dĺžka kábla: cca 170 cm
 • hmotnosť: cca 20 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x krb
 • 1 x diaľkový ovládač
 • 1 x dekoračné čierne uhlie (500 g)
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, francúzština, španielčina, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

529.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(11 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Articolo di scarse qualità e rifinitura. Pitturazione delle mensole di basso livello, la pittura addirittura buttata all'interno dei fori dove avvitare ganci e viti che sono risultati difficili da applicare perché coperta la filettatura; ricoperti di pittura anche le protezioni in gomma intorno ai fori e i tacchetti di appoggio a terra. La cornice in alluminio non è allineata e la griglia anteriore è di plastica non specificato nella descrizione che dalle foto può essere intesa in alluminio. La maggior parte della mensole sono scheggiate per fortuna nella parte posteriore ma comunque danneggiate. Non si è chiesto il reso perché per controllare tutto si è dovuto scartare ogni singolo pezzo per constatare l'integrità quindi e rompere l'imballo, risulta così impossibile rimettere tutto in sicurezza per il reso. Si fa presente che avevo chiesto il reso all' assistenza già quando ho scartato la prima mensola risultata danneggiata e dimostrato con foto; mi era stato proposto uno sconto pre trattenere il prodotto ed ho accettato. Successivamente però durante il montaggio ci si è constatato che tutto il materiale ha delle imperfezioni e non sono assolutamente soddisfatto dell'acquisto

Článok nízkej kvality a povrchovej úpravy. Nízkoúrovňové lakovanie políc, farba dokonca vhadzovaná do otvorov, kam zaskrutkovať háčiky a skrutky, ktoré sa ťažko aplikovali, pretože závity boli zakryté; gumené ochrany okolo otvorov a podperné kolíky na zemi boli tiež pokryté farbou. Hliníkový rám nie je zarovnaný a predná mriežka je vyrobená z plastu, ktorý nie je špecifikovaný v popise, z fotografií je zrejmé, že je vyrobený z hliníka. Väčšina políc je našťastie zo zadnej strany ošúchaná, no stále poškodená. O vrátenie sme nepožiadali, pretože kvôli kontrole všetkého sme museli rozbaliť každý jeden kus, aby sme overili neporušenosť a tým pádom porušili obal, takže nebolo možné všetko bezpečne vrátiť späť. Vezmite prosím na vedomie, že som už požiadal o vrátenie pomoci, keď som vyradil prvú policu, ktorá sa zistila ako poškodená a bola preukázaná fotografiami; Bola mi ponúknutá zľava na ponechanie produktu a súhlasil som. Následne pri montáži sa však zistilo, že všetok materiál má nedokonalosti a s kúpou nie som absolútne spokojný.

Overená kontrola

Sieht schön aus. Auch die Flammen sind recht schön dargestellt. Dafür gibts 4 Sterne. Jedoch zeigt er, was die Temperaturanzeige angeht, grundsätzlich 3 Grad mehr an, als es im Raum tatsächlich ist. Dadurch wird das verbaute Thermostat sicher auch so seine Problemchen machen. Das schränkt die Funktionalität für mich persönlich massiv ein. Update: Nach ein paar Tagen hat nun auch mal der Kundenservice geantwortet und man hat eine gemeinsame Lösung gefunden, weshalb ich gerne auf 4 Sterne erhöhe.

Vyzerá nádherne. Celkom pekne sú zobrazené aj plamene. Za to sú 4 hviezdičky. Čo sa však týka zobrazenia teploty, v podstate ukazuje o 3 stupne viac, ako je v skutočnosti v miestnosti. V dôsledku toho bude vstavaný termostat určite spôsobovať svoje problémy. To pre mňa osobne výrazne obmedzuje funkčnosť. Aktualizácia: Po niekoľkých dňoch zákaznícky servis odpovedal a našli spoločné riešenie, a preto som rád, že som zvýšil na 4 hviezdičky.

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Super leichter Aufbau, toller Effekt

Médium sa nepodarilo vložiť. Super jednoduchá montáž, skvelý efekt

Overená kontrola

Ich habe heute meinen Kamin aufgestellt, er sieht super aus. Genau wie auf den Foto. Ein schöner Feuereffekt und er hat eine Dimm- Funktion. Wunderschöne Flammen Illusionen. Habe ihn auf ein keines Podest gestellt .

Dnes som nainštaloval krb, vyzerá skvele. Presne ako na fotke. Pekný efekt ohňa a má funkciu stmievania. Krásne ilúzie plameňov. Postavte ho na žiadny piedestál.

Overená kontrola

Danke schön. Ich bin zufrieden. Alles in Ordnung

Ďakujem mnohokrát. Som šťastný. Všetko v poriadku

Overená kontrola

Super schnelle Lieferung, Aufbau war auch leicht und sieht super aus. Leider hält die Magnet Abdeckung nicht gut und rutscht immer wieder runter.

Super rýchle dodanie, montáž bola jednoduchá a vyzerá skvele. Bohužiaľ, kryt magnetu nedrží dobre a stále sa zosúva.

Overená kontrola

Fernbedienung kinderleicht, Preisleistung passt.

Diaľkové ovládanie veľmi jednoduché, cena výkon sedí.

Overená kontrola

Es ist alles stimmig und toll.

Je to všetko konzistentné a skvelé.

Overená kontrola

Dieser Kamin ist sehr schön verarbeitet. Der Kamin kam mir am Anfang etwas zu schmal vor, aber das gefällt mir mittlerweile sehr gut. Der Aufbau war einfach und gut beschrieben. Die Liefer ging problemlos nichts beschädigt alles doppelt verpackt. Einfach super. Absolut empfehlenswert.

Tento krb je krásne dokončený. Krb sa mi zo začiatku zdal trochu príliš úzky, ale teraz sa mi veľmi páči. Montáž bola jednoduchá a dobre popísaná. Dodanie prebehlo v poriadku, nič poškodené, všetko bolo dvakrát zabalené. Proste skvelé. Vysoko odporúčané.

Overená kontrola

Leichter Aufbau, gutes Design und Optik, gute Verarbeitung.

Ľahká konštrukcia, dobrý dizajn a optika, dobré spracovanie.

Overená kontrola

Rasche, unproblematische Lieferung. Anleitung für Aufbau übersichtlich. Kamin sieht sehr schön aus, macht eine super Atmosphäre im Wohnzimmer. Und die Heizfunktion ist sehr gut, gerade jetzt im Winter. Definitiv zu empfehlen

Rýchle, bezproblémové dodanie. Prehľadný návod na montáž. Krb vyzerá veľmi pekne, vytvára skvelú atmosféru v obývačke. A funkcia vykurovania je veľmi dobrá, najmä teraz v zime. Určite odporučiť

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov