Versailles, ohnisko, misa na oheň, Ø 60 cm, oceľ, čierne
Versailles, ohnisko, misa na oheň, Ø 60 cm, oceľ, čierne
Versailles, ohnisko, misa na oheň, Ø 60 cm, oceľ, čierne
Versailles, ohnisko, misa na oheň, Ø 60 cm, oceľ, čierne

Versailles ohnisko

0,6 mm 60 cm Ohnisko
67,90 € 99,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Bezpečné ohnisko a praktický zdroj tepla s priemerom 60 cm pre záhradnú párty

Elegantná záhradná dekorácia s filigránskym vzorom heraldickej ľalie, ktorú presvetľuje oheň

Zhotovená kvalitného, odolného kovu

Popis produktu

Elegantná nádoba na oheň Blumfeldt Versailles je skutočným stredobodom domácej záhrady. Je nielen krásna a dekoratívna, ale tiež veľmi užitočná, obzvlášť počas chladnejších dní. Spoločne s priateľmi alebo rodinou môžete pohodlne sedieť pod hviezdami a zohrievať sa pri praskajúcom ohni. Vonku tak môžete prežiť dlhé a romantické noci s Vašimi najdrahšími, viesť zaujímavé rozhovory alebo len pohodlne relaxovať. Baroková nádoba na oheň pritom bude šíriť príjemné teplo až do hlbokej noci. Obzvlášť krásny je dekoratívny vzor heraldickej ľalie, ktorý je vyfrézovaný na bokoch nádoby na oheň a umožňuje romantický pohľad na plápolajúce plamene vo vnútri nádoby.

Manipulácia s nádobou na oheň Versailles od spoločnosti Blumfeldt je veľmi jednoduchá: Rozložte na rošt polená a zapáľte. Oheň začne horieť a praskať a ponúka romantickú atmosféru. Kutáč pomáha pri rozdúchaní ohňa. Teraz už musíte len v pravidelných intervaloch prikladať drevo, aby oheň nevyhasol. Jemne vypracovaná ochrana proti iskrám zabraňuje nekontrolovateľnému lietaniu iskier, a tak zabezpečuje pri ohni potrebné bezpečie.

Nádoba na oheň pevne stojí na svojich troch robustných nohách a dá sa pomocou bočných držadiel jednoducho prenášať. Prekrásna nádoba na oheň Versailles od spoločnosti Blumfeldt sa postará o romantické večery vo dvojici a je skvelým, hrejivým partnerom aj pre dlhú noc pri najbližšej letnej párty s priateľmi a rodinou.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Dekoratívna okrúhla nádoba na oheň do záhrady
 • Zdroj tepla pre chladnejšie večery
 • Romantický dizajn so vzorom heraldickej ľalie, rozlične veľké vyfrézované otvory
 • Kov v miestami vyblednutom vintage vzhľade
 • Robustná nádoba z kovu, vrátane kutáča
 • Jemne vypracovaná ochrana pred iskrami pre bezstarostné posedenie pri ohni
 • Pekné, elegantné rukoväte pre jednoduchý transport
 • Tri robustné nohy
 • Krásna záhradná dekorácia, aj počas teplých dní
Versailles, ohnisko, misa na oheň, Ø 60 cm, oceľ, čierne

Rozmery a technické podrobnosti

 • Výška: cca 40 cm
 • Priemer: cca 60 cm
 • Hmotnosť: cca 8,6 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x nádoba na oheň
 • 1 x ochrana pred iskrami
 • 1 x kutáč
 • Manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

99.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(16 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Feuerschale ist echt oft in Betrieb-und,sogar funkschutzgitter ist immer noch top(hätte ich mir nicht gedacht) Finde die Optik echt schön-endlich eine Feuerschale die nicht rund ist…… Ich kann es nur weiter empfehlen ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Miska na oheň sa naozaj často používa-a dokonca aj mriežka na ochranu pred rádiom je stále skvelá (to by ma nenapadlo) Vzhľad je podľa mňa naozaj pekný-konečne miska na oheň, ktorá nie je okrúhla... môžem len odporúčam ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Overená kontrola

Eine sehr schöne, optisch ansprechende Feuerschale. Sie wurde sehr gut verpackt angeliefert, so dass die Mosaikumrandung unbeschädigt ankam (war bei unserer vorherigen und zuletzt neu bestellten Feuerschale über einen anderen Anbieter nicht so). Das Gestell könnte etwas stabiler sein, beim Verschieben wackelt die Schale ein wenig (da die Schale nicht so schwer ist, kann diese aber auch bequem angehoben und versetzt werden). Einziges Manko (falls man es so nennen möchte): es fehlte eine Befestigungsschraube und die Beschreibung war beim ersten Aufbauschritt etwas verwirrend (das Gestell sollte mit Muttern befestigt werden, es waren aber keine entsprechenden Schrauben angebracht). Die mitgelieferten Einzelteile entsprachen nicht der Einzelteilbeschreibung (laut Beschreibung 3 Schrauben, es waren aber mehr; diese wurden aber auch benötigt, um das Gestell zu befestigen/zusammen zu schrauben; am Ende fehlte eine Schrauben, um ein Teil uner der Schale anzubringen). Alles in allem aber eine tolle Feuerschale.

Veľmi pekná, vizuálne príťažlivá miska na oheň. Bola doručená veľmi dobre zabalená, takže mozaiková obruba dorazila nepoškodená (u našej predchádzajúcej a najnovšie novo objednanej misky na oheň od iného dodávateľa to nebolo). Rám by mohol byť trochu stabilnejší, škrupina sa pri pohybe trochu kýve (keďže škrupina nie je až taká ťažká, dá sa aj ľahko zdvihnúť a premiestniť). Jediná nevýhoda (ak to tak chcete nazvať): chýbala mu upevňovacia skrutka a popis bol pri prvom kroku montáže trochu neprehľadný (rám mal byť upevnený maticami, ale neboli prichytené žiadne zodpovedajúce skrutky) . Jednotlivé dodané diely nezodpovedali popisu jednotlivých dielov (podľa popisu 3 skrutky, ale bolo ich viac; tie boli potrebné aj na pripevnenie/zoskrutkovanie rámu k sebe; na konci chýbala jedna skrutka na pripevnenie dielu pod škrupinou). Celkovo vzaté skvelá ohnivá misa.

Overená kontrola

einfach sehr schön, preiswert.

jednoducho veľmi krásne, lacné.

Overená kontrola

Es war etwas komisch als das Packet kam und so leicht war, aber zusammen gebaut macht er einen robusten Eindruck, er sieht auch sehr schick aus ;)

Bolo to trochu zvláštne, keď prišiel balík a bol taký ľahký, ale dokopy to pôsobí robustným dojmom, navyše to vyzerá veľmi šik ;)

Overená kontrola

Feuerschale ist soweit ok Material sehr dünn stellenweise nicht gut verschweißt aber klar für diesen Preis und um hin und wieder ein Feuerschen zu machen ok ist halt dünnes Metal kein VA Blech .

Ohnisko je zatiaľ ok, materiál je veľmi tenký, miestami zle zvarený, ale za túto cenu a občas si trochu zapáliť, ok, tenký kov proste nie je VA plech.

Overená kontrola

Sieht auf den Bildern und fertig aufgebaut auf den ersten Blick sehr massiv und wertig aus. Insgesamt aber alles nur dünnes blech. Mehr Schein als sein. Steht jetzt seit 8 Wochen auf der Freiterrasse unten im Garten. Bis jetzt unbenutzt. Liegt zum einen am schlechten Wetter und zim anderen daran, daß es eigentlich irgendwie unnötig ist. Von der Qualität bin ich nicht enttäuscht, aber nur weil mir klar war, dass da gar nichts anderes geliefert werden kann. Beginnt bereits nach dem ersten Regen zu rosten. Wird demnächst auf jeden Fall, in einen nicht gepflasterten Bereich gestellt, da es Rostflecken auf dem Boden gibt. Das ist zwar normal, muss aber nicht sein.

Vyzerá na obrázkoch a plne zmontovaný na prvý pohľad veľmi pevný a hodnotný. Celkovo je všetko len tenký plech. Viac zdanie ako realita. Už 8 týždňov stojí na otvorenej terase v záhrade pod ním. Doteraz nevyužitý. Jednak je to kvôli zlému počasiu a jednak je to akosi zbytočné. Nie som sklamaný z kvality, ale len preto, že som vedel, že nič iné sa nedá dodať. Po prvom daždi začne hrdzavieť. Určite ho umiestnite na nespevnenú plochu hneď, ako sa na podlahe objavia hrdzavé škvrny. To je normálne, ale nemusí to tak byť.

Overená kontrola

Gutes Preis-Leistungsverhältnis. Sicher gibt es hochwertigere. Es bleibt abzuwarten, wie witterungsbeständig das Material ist. Sehr nützlich ist auf jeden Fall der Funkenflugschutz. Außerdem ein schönes Dekoelement im Garten.

Dobrá hodnota za peniaze. Určite sú tam aj lepšie. Zostáva zistiť, do akej miery je materiál odolný voči poveternostným vplyvom. Ochrana pred iskrami je určite veľmi užitočná. Tiež pekný dekoratívny prvok v záhrade.

Overená kontrola

Vielen Dank für die schnelle Lieferung. Die Feuerschale musste zwar zusammengebaut werden, das war aber schnell erledigt. Optisch schon Mal Top. Wirkt robust, kann ich aber, wie die Qualität erst nach der Nutzung richtig bewerten Die Schale hat für uns eine ausreichende Größe. Soweit erstmal sehr zufrieden.

Ďakujem za rýchle dodanie. Ohnivá misa musela byť zostavená, ale to bolo rýchlo hotové. Opticky top. Pôsobí robustne, ale kvalitu môžem správne posúdiť až po použití.Miska je pre nás dostatočne veľká. Zatiaľ veľká spokojnosť.

Overená kontrola

Die Feuerschale ist sehr formschön. Die Montage der Standfüße ist, dank des beiliegenden Zubehör`s einfach und schnell erledigt.

Miska na oheň je veľmi tvarovaná. Montáž nožičiek prebehne rýchlo a jednoducho vďaka priloženému príslušenstvu.

Overená kontrola

Optisch ein Highlight und von der Qualität auch super. Bin sehr zufrieden.

Vizuálne zvýraznenie a kvalita je tiež skvelá. Som veľmi rád.

Overená kontrola

Grundsätzlich gut! Füße allerdings sehr wackelig!

V podstate dobre! Nohy sa však veľmi trasú!

Overená kontrola

Die Feuerschale ist sehr stabil, das Paket wog 20kg. Der Aufbau war schnell erledigt und das Feuer zu genießen gefällt unserer ganzen Familie. Die Optik ist etwas vintagelike, passt zu verschiedensten Stillen. Daumen hoch.

Miska na oheň je veľmi stabilná, balenie vážilo 20kg. Založenie bolo jednoduché a celá naša rodina si rada užíva oheň. Vzhľad je trochu vintage, dobre sa hodí k širokej škále štýlov dojčenia. Palec hore.

Overená kontrola

Super Feuerschale. Schnelle Lieferung. Bin absolut zufrieden damit!

Super miska na oheň. Rýchla donáška. Som s tým absolútne spokojný!

Overená kontrola

Sieht schön aus und sitzen regelmäßig am Feuer zum genießen.

Vyzerá pekne a pravidelne sedáva pri ohni, aby si si to užil.

Overená kontrola

Die Feuerschale wurde zeitgerecht geliefert, sieht sehr hübsch aus und ließ sich problemlos zusammenbauen. Der Funkenschutz ist sehr nützlich - meine Feuerschale steht auf einer Holzterrasse, daher ist der Funkenschutz für mich ganz wichtig. Angestautes Regenwasser rinnt gut ab - die Schale kann also auch nach Regen problemlos angeheizt werden. Ich kann diese Feuerschale wärmstens empfehlen.

Miska na oheň bola doručená včas, vyzerá veľmi pekne a ľahko sa montuje. Lapač iskier je veľmi užitočný - moja miska na oheň je na drevenej palube, takže lapač iskier je pre mňa veľmi dôležitý. Nahromadená dažďová voda dobre odteká - misa sa tak dá ľahko zohriať aj po daždi. Veľmi by som odporučil túto misku na oheň.

Overená kontrola

Diese Feuerschale wurde von mir zu Weihnachten verschenkt und kam überpünktlich an. Hier schonmal einen großen Pluspunkt, trotz sperriger Größe. Zur Verpackung selbst war alles sehr gut und transportsicher verpackt. Es war kein unangenehmer Geruch oder eine Beschädigung festgestellt worden. Die Feuerschale kam so gut als Geschenk an, dass diese sogar später (nach der Bescherung) noch aufgebaut wurde. Der Aufbau war kinderleicht dank der beiliegenden Anleitung und war innerhalb weniger Minuten aufgebaut. Das einzige, was aufgefallen ist, dass das Gitter (der Funkenschutz) minimal verformt war, was der Funktion oder dem Aussehen nicht geschadet hat. Daher fließt dies auch nicht negativ in meine Bewertung ein. Der einzige negative Aspekt (und auch der Grund für die 4/5 Sternen) ist, dass an der Außenseite größere Aufkleber waren(unter anderem ein QR-Code), die nicht so einfach abgingen. An der Stelle vllt ein Verbesserungsvorschlag, diese auf der Anleitung zu vermerken. Wäre letzter genannter Aspekt nicht würde ich auch 5 von 5 Sternen vergeben, aber auch so eine klare Kaufempfehlung. Hinzuzufügen ist zudem, das kein Grillrost der Feuerschale beilag.

Túto misku na oheň som daroval na Vianoce a prišla včas. Tu je veľký plusový bod, napriek objemnej veľkosti. Čo sa týka samotného balenia, všetko bolo veľmi dobre a bezpečne zabalené na prepravu. Nebol zaznamenaný žiadny nepríjemný zápach ani poškodenie. Miska na oheň bola tak dobre prijatá ako darček, že bola dokonca postavená neskôr (po odovzdaní darov). Montáž bola veľmi jednoduchá vďaka priloženému návodu a bola zmontovaná za pár minút. Jediné, čo vyniklo, je mierne zdeformovaná mriežka (lapač iskier), čo neubralo na funkcii ani vzhľade. Preto to nemá negatívny vplyv na moje hodnotenie. Jediným negatívnym aspektom (a tiež dôvodom 4/5 hviezdičiek) je, že na vonkajšej strane boli väčšie nálepky (vrátane QR kódu), ktoré sa nedali ľahko odstrániť. Momentálne možno návrh na zlepšenie, uviesť to v pokynoch. Nebyť posledného spomínaného aspektu, dal by som mu aj 5 hviezdičiek z 5, ale aj jednoznačné odporúčanie na kúpu. Treba tiež dodať, že k miske na oheň nebol pribalený žiadny grilovací rošt.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov