Aurora Eco 90, Digestor, 550 m³/h, 90 cm, Komínový digestor, Podsvietenie, EEC A+ Biela | 90 cm
Aurora Eco 90, Digestor, 550 m³/h, 90 cm, Komínový digestor, Podsvietenie, EEC A+ Biela | 90 cm
Aurora Eco 90, Digestor, 550 m³/h, 90 cm, Komínový digestor, Podsvietenie, EEC A+ Biela | 90 cm
Aurora Eco 90, Digestor, 550 m³/h, 90 cm, Komínový digestor, Podsvietenie, EEC A+ Biela | 90 cm
Aurora Eco 90, Digestor, 550 m³/h, 90 cm, Komínový digestor, Podsvietenie, EEC A+ Biela | 90 cm
Aurora Eco 90, Digestor, 550 m³/h, 90 cm, Komínový digestor, Podsvietenie, EEC A+ Biela | 90 cm
Aurora Eco 90, Digestor, 550 m³/h, 90 cm, Komínový digestor, Podsvietenie, EEC A+ Biela | 90 cm

Digestor Aurora Eco 90

Komínový a nástenný digestor Biela
192,90 € 329,90 € (cena s DPH)
A++
Základná farba:
Šírka:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Mimoriadne účinný: Trieda dynamickej účinnosti kvapalín A

Šetriaci energiu: Šetrný k životnému prostrediu s triedou energetickej účinnosti A+

Výkonný proti výparom: Maximálny výkon odsávania vzduchu až 550 m3/h

Popis produktu

Kuchyňa je teraz svetlejšia a žiarivejšia - a Klarstein Aurora Eco kuchynské digestory eliminujú paru a pachy jedla. S odsávacím výkonom až 550 m³/h v troch stupňoch Aurora Eco neúnavne odstraňuje paru a zápach z kuchyne. Zvláštny šarm vyžaruje nielen jeho štýlový exteriér z tvrdeného skla, ale aj prepínateľné okolité svetlo v 9 voliteľných farbách. V kuchyni tak vždy vládne tá správna atmosféra. Pre milovníkov hrncov je k dispozícii aj veľmi jasné LED osvetlenie varnej dosky.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Trieda energetickej účinnosti: A+
 • Výkon odsávania: max. 550 m³/h
 • Dostupné farby LED: biela, červená, zelená, modrá, žltá, fialová, oranžová, tyrkysová a žltozelená
 • Nízka prevádzková hlučnosť: 63 dB pri najvyššej úrovni výkonu
 • Jednoduché prepnutie na recirkulačný režim je možné pomocou dvoch aktívnych uhlíkových filtrov
 • Kompletná montážna súprava s nástennými konzolami, hmoždinkami a skrutkami
 • Vhodný náhradný filter je dostupný pod číslom produktu 10030727
Aurora Eco 90, Digestor, 550 m³/h, 90 cm, Komínový digestor, Podsvietenie, EEC A+

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery (maximálne rozmery spotrebiča): cca 90 x 51,5 x 33 cm (Š x V x H bez obkladu na komín)
 • Minimálna / maximálna hĺbka zariadenia: cca 12 / 33 cm
 • Výška obkladu komína: cca 40 - 75 cm
 • Priemer hadice na odvod vzduchu: 15 cm (Ø)
 • Dĺžka napájacieho kábla: približne 130 cm
 • Hmotnosť: cca 21 kg
 • Napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz

Čo bolo poslané

 • 1 x digestor
 • 2 x kryt na komín
 • 1 x hadica na odvod vzduchu
 • 1 x montážny materiál
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

329.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(14 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Ich habe diese Dunstabzugshaube installiert und sie ist wunderschön.
Leider funktioniert nur eine Gebläsestufe.
Meiner Meinung nach ist es das stärkste, also die dritte stufe.
Egal ob man die erste die zweite oder die dritte Stufe auswählt, es ist immer das selbe Gebläse.
Ich wäre Ihnen sehr dankbar, wenn sie mir mitteilen könnten, wie man allé drei Stufen des Motors aktiviren kann.

Namontoval som tento odsávač pár a je krásny. Žiaľ, funguje iba jedna úroveň ventilátora. Podľa mňa je najsilnejší, teda tretí level. Nezáleží na tom, či zvolíte prvý, druhý alebo tretí stupeň, vždy ide o ten istý dúchadlo. Bol by som veľmi vďačný, keby ste mi povedali, ako aktivovať všetky tri stupne motora.

Overená kontrola

Missfallen hat mir das keine Filter dabei sind und das dort steht Umluft. Ich möchte sie bitten dies zu überarbeiten!

Nepáčilo sa mi, že tam neboli žiadne filtre a že je tam napísané cirkulujúci vzduch. Chcel by som vás požiadať, aby ste to upravili!

Overená kontrola

Wirklich ein sehenswertes Modell. Gut verpackt, Montage auch für Laien machbar. Absolut empfehlenswert. Danke!

Naozaj model, ktorý sa oplatí vidieť. Dobre zabalené, inštalácia je vhodná aj pre neprofesionálov. Vysoko odporúčané. Vďaka!

Overená kontrola

Sieht sehr schön aus

Vyzerá veľmi pekne

Overená kontrola

Nach ewig langen Diskussionen und Handfesten Beweisen die von mir erbracht wurden habe ich nach Wochen eine Gutschrift erhalten. Erwähnenswert ist noch, das man alles Versucht hatte mich nicht zu entschädigen jedoch war die Beweislage zu erdrückend.

Po dlhých diskusiách a hmatateľných dôkazoch, ktoré som poskytol, som po týždňoch dostal kredit. Za zmienku tiež stojí, že sa snažili všetko, aby ma neodškodnili, ale dôkazy boli príliš ohromujúce.

Overená kontrola

Die Dunstabzugshaube besteht ja aus zwei Glasplatten. Die kleinere mit dem Display war schief montiert u nicht parallel zur großen Glasplatte von rechts nach links 2 cm Höhen Unterschied. Das Gebläse hat nur in der stärksten Stufe geblasen. Hat man die Orginal Kohlefilter entfernt gingen wieder alle drei Stufen. Aber das sind Fehler die man beheben kann. Schlimmer war der Service der Reklamation.Anstatt im Austausch eine neu Dunstabzugshaube zu schicken hieß es erst muss die Defekte da sein trotz DHL Beleg. Dann hieß es ein Mitarbeiter der Fachabteilung nimmt sich der Fehler an u wird sich melden( was Interessiert mich die Fehler) dafür hat die Qualitätssicherung geschlafen. Jetzt sind 14 Tage vergangen u sie haben es wenigstens geschaft mir die Austausch Rechnung zu schicken. Schlechter Service.

Odsávač pár pozostáva z dvoch sklenených platní. Menší s displejom bol namontovaný pod uhlom a nie rovnobežne s veľkou sklenenou doskou, sprava doľava bol vo výške 2 cm rozdiel. Dúchadlo fúkalo len pri najsilnejšom stupni. Ak ste odstránili pôvodný uhlíkový filter, všetky tri stupne opäť fungovali. Ale to sú chyby, ktoré sa dajú opraviť. Horšie to bolo s vybavovaním reklamácie, namiesto zaslania nového odsávača pár na výmenu musela byť vada aj napriek dokladu DHL. Potom bolo povedané, že sa o chybu postará pracovník na odbornom oddelení a ozve sa (čo ma na tej chybe zaujíma), zabezpečenie kvality spalo. Teraz prešlo 14 dní a aspoň mi stihli poslať faktúru na výmenu. Zlá služba.

Overená kontrola

Die Dunstabzugshaube ist der Hingucker in der neuen Küche.

Odsávač pár je v novej kuchyni pútačom.

Overená kontrola

Top.

Hore.

Overená kontrola

Bin sehr zu frieden.. Super und Sicher verpackt Kleines Problem, sehr große und schnelle Hilfe. Sehr gutes Preis Leistungsverhältnis.. Kann ich nur empfehlen...

Som veľmi spokojný.Zabalené skvele a bezpečne Malý problém,veľmi veľká a rýchla pomoc. Veľmi dobrý pomer cena výkon.. môžem len odporučiť...

Overená kontrola

Sehr schöne Abzugshaube in weiß mit Glas und unten einer Edelstahl Applikation. Mit ausreichendem LED Licht und an beiden Seiten farbliche LEDs in neun verschiedenen Farben. Macht einen sehr hochwertigen Eindruck. Für 219 € auch ein sehr guter Preis.

Veľmi pekný odsávač pár v bielej farbe so sklom a nerezovou aplikáciou v spodnej časti. S dostatočným LED svetlom a farebnými LED diódami v deviatich rôznych farbách na oboch stranách. Pôsobí veľmi kvalitným dojmom. Za 219 € tiež veľmi dobrá cena.

Overená kontrola

Bin wirklich maßlos zufrieden. Von dem verpacken des Artikels bis zu Bedienung habe ich nichts auszusetzen. Der Geräuschpegel ist selbst bei hoher Leistung nicht störend. Das Design gefällt mir hierbei jedoch am meisten! Alles in allem Top

Som naozaj maximálne spokojný. Od balenia tovaru až po obsluhu nemám čo vytknúť. Hladina hluku nie je rušivá ani pri vysokom výkone. Najviac sa mi však páči dizajn! Celkom super

Overená kontrola

Die Abzugshaube ist einfach nur toll. Eine sehr tolle und große Abzugshaube die wirklich super aussieht. Die Haube sieht original sogar noch besser aus, als auf den Bildern und wertet unsere, in die Jahre gekommene Küche, wirklich auf. Die Montage der Dunstabzugshaube war innerhalb von 20 Minuten erledigt - Es muss nur zwei Befestigungsplatten an der richtigen ausgemessenen Stelle an der Wand befestigt werden und schon kann man die Abzugshaube dort Einhängen. Die Haube kam sehr gut verpackt an und ließ sich intuitiv aufbauen und anbringen, gute Beschreibung und gutes Zubehör, so macht aufbauen Spaß. Die Abzugshaube funktioniert einwandfrei, der Geräuschpegel ist zwar nicht die Leiseste, aber das haben wir auch nicht erwartet, sie zieht die Luft kraftvoll ab (maximal Abluftleistung bis 550 m³/h) und zwar schon auf niedrigster Stufe (3 Stufen), sie ist leicht zu reinigen und endlich Kopf Freiheit. Das Licht ist super hell und ich habe endlich mal Durchblick beim Kochen. Natürlich können wir über eine längere Nutzung noch nichts sagen. Bis hier her von uns eine klare Kaufempfehlung.

Kapucňa je proste skvelá. Veľmi skvelý a veľký odsávač pár, ktorý vyzerá naozaj skvele. Originálny digestor vyzerá ešte lepšie ako na obrázkoch a skutočne zvýrazňuje našu starnúcu kuchyňu. Odsávač bol nainštalovaný do 20 minút - na stenu je potrebné pripevniť iba dve montážne dosky v správnom meranom bode a odsávač je možné tam zavesiť. Kukla prišla veľmi dobre zabalená a dala sa intuitívne zložiť a pripevniť, dobrý popis a dobré príslušenstvo, takže montáž je zábava. Odsávač funguje perfektne, hlučnosť nie je najtichšia, ale ani sme to nečakali, odsaje vzduch silne (maximálny výkon odsávaného vzduchu až 550 m³/h) aj na najnižšom stupni (3 stupne), je to ľahké na čistenie a konečne voľnosť hlavy. Svetlo je super jasné a konečne mám pri varení čistý výhľad. Samozrejme, o dlhšom používaní zatiaľ nemôžeme nič povedať. Až do tohto bodu od nás jednoznačné odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

Wir hatten bisher eine recht klobige Dunstabzugshaube in der Küche und der Wunsch nach einem neueren, stylischeren Modell war schon lange da. Freunde empfahlen uns die Marke Klarstein und wir wagten es und bestellten diese Abzugshaube. Ich kann nur volle Sterne geben. Der Anbau war auch für mich alleine gar kein Problem. Toll ist das integrierte Lichtsystem. Das macht wirklich was her. Ganz großer Vorteil ist natürlich die Kopffreiheit. Bei Benutzung wird wird die Dunstabzugshaube einfach aufgeklappt und bietet selbst da mehr Kopffreiheit, als eine normale Abzugshaube. Zudem habe ich das Gefühl, dass der Abzug viel besser klappt. Das Touch-Bedienfeld ist ebenfalls top und sehr modern. Ich kann wirklich nur gutes berichten und würde sie, wenn wir sie nicht schon hätten, wieder kaufen.

V kuchyni sme mali pomerne objemný digestor a túžba po novšom, štýlovejšom modeli tu bola už dlho. Priatelia nám odporučili značku Klarstein a my sme to riskli a objednali tento odsávač pár. Môžem dať len plný počet hviezdičiek. Len pre mňa samotné pestovanie nebol problém. Integrovaný systém osvetlenia je skvelý. To je naozaj niečo. Veľkou výhodou je samozrejme priestor nad hlavou. Pri používaní sa odsávač pár jednoducho otvorí a ponúka viac priestoru ako bežný odsávač pár. Tiež mám pocit, že spúšť funguje oveľa lepšie. Skvelý a veľmi moderný je aj dotykový ovládací panel. Naozaj môžem povedať len dobré veci a kúpil by som si ich znova, keby sme ich ešte nemali.

Overená kontrola

Dunstabzugshaube mit Umluft sind energetischer und bestechen durch eine einfache Montage. Dank einer Dunstabzugshaube muss man nicht auf frittierte Köstlichkeiten oder Speisen mit starken Gerüchen verzichten. Seien es selbstgemachte frittierte Pommes oder Rezepte mit leckerem Fisch oder Meeresfrüchten. Eine starke Dunstabzugshaube beseitigt all eure Fett- und Essens-Gerüche. Diese Dunstabzugshaube sieht sehr edel aus und ist der Blickfang in der Küche.

Odsávače s recirkuláciou sú energetickejšie a zaujmú jednoduchou inštaláciou. Vďaka digestoru sa nemusíte zaobísť bez vyprážaných pochúťok či jedál s výraznou vôňou. Či už sú to domáce vyprážané hranolky alebo recepty s chutnými rybami alebo morskými plodmi. Výkonný odsávač pár odstráni všetku mastnotu a pachy jedla. Tento odsávač pár vyzerá veľmi elegantne a v kuchyni upúta pozornosť.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov