Bella/Lucia, miska z nehrdzavejúcej ocele, náhradný diel, príslušenstvo, ľavotočivá
Bella/Lucia, miska z nehrdzavejúcej ocele, náhradný diel, príslušenstvo, ľavotočivá

Bella/Lucia miska z nehrdzavejúcej ocele

Strieborná metalíza Misa na miešanie
19,90 € 29,90 € (cena s DPH)

Bella/Lucia miska z nehrdzavejúcej ocele

19,90 € 29,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

náhradný diel/príslušenstvo pre Lucia/Bella kuchynské roboty

vhodná pre všetky verzie z otočným mechanizmom proti smeru otáčania hodinových ručičiek

nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ

Popis produktu

Vysokokvalitná miska na miešanie vyrobená z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele vhodná do kuchynských robotov konštrukčnej série Klarstein Lucia a Bella. Vhodná ako náhradný diel alebo ako dodatočná miska na cesto vtedy, keď chcete pripraviť väčšie množstvo jedla bez toho, aby ste medzitým museli misku na miešanie umývať v umývačke alebo prelievať cesto - napríklad pri farbení cesta na farebné koláče.

Prosím, overte si pred kúpou smer otáčania sa misky v kuchynskom robote Lucia/Bella.

Dostupné misky na miešanie: ľavotočivý otočný mechanizmus, pravotočivý otočný mechanizmus (produkt 10006310).

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • vhodná do kuchynských robotov radu Lucia s produktovými číslami:
  • 10006254 (Rossa)
  • 10006255 (Argentea)
  • 10008235 (Morena)
  • 10008237 (Orangina)
 • vhodná do kuchynských robotov radu Bella s produktovými číslami:
  • 10005314 (Argentea)
  • 10005315 (Nera)
  • 10005316 (Rossa)
  • 10008232 (Morena)
  • 10008233 (Bianca)
  • 10008234 (Orangina)
Bella/Lucia, miska z nehrdzavejúcej ocele, náhradný diel, príslušenstvo, ľavotočivá

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: 23 x 17 x 23 cm (ŠxVxH)
 • hmotnosť: cca 0,8 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x miska z ušľachtilej ocele
 • dodáva sa bez manuálu

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

29.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(18 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Die Schüssel dient als Ersatzschüssel und ist vielseitig einsetzbar! Sehr robust und leicht zu säubern!

Miska slúži ako náhradná miska a je všestranná! Veľmi pevné a ľahko sa čistí!

Overená kontrola

Die Schüssel passt perfekt auf die Bella ein Henkel wäre cool, aber es geht auch so. die Rührschüssel ist aus Alublech und leicht zerbeulbar, also vorsichtig damit Arbeiten, Ansonsten bin ich sehr Zufrieden mit der Schüssel.

Miska perfektne sedí na Bella a rukoväť by bola v pohode, ale funguje to aj tak. mixovacia nádoba je vyrobená z hliníkového plechu a ľahko sa pretláča, preto s ňou pracujte opatrne, inak som s nádobou veľmi spokojný.

Overená kontrola

Nachdem unsere Klarstein-Glasschüssel ohne Grund gesprungen ist, wollten wir etwas Haltbares. Bis jetzt hat die Schüssel alles bestens erledigt.

Potom, čo naša sklenená misa Klarstein bez dôvodu praskla, chceli sme niečo odolné. Miska sa zatiaľ darí dobre.

Overená kontrola

Die Schüssel ist okay, passt aber nicht auf meine Lucia Argentea 2G, obwohl sie lt. Art.-Nummer passen sollte. Habe die Schüssel zurückgeschickt!!

Miska je v poriadku, ale nepasuje na moju Lucia Argentea 2G, aj keď podľa čísla položky by mala sedieť. Poslal som misku späť!!

Overená kontrola

Prima!!!

Predtým!!!

Overená kontrola

Ist genau wie das Originalprodukt.

Je presne ako originálny produkt.

Overená kontrola

Nachdem wir so begeistert von der Bella / Klarstein Küchenmaschine sind, wollten wir auch eine Ersatzschüssel. Sie passt genau in das Gewinde der Küchenmaschine und ist top. Allerdings finden wir das Preisverhältnis Ersatzschüssel von knapp 30,-€ zur Küchenmaschine, die komplett ca. 90,-€ kostet, etwas vermessen. Die Schüssel empfehlen wir aber trotzdem gern weiter.

Po takom nadšení z kuchynského robota Bella/Klarstein sme chceli aj náhradnú misku. Presne pasuje do závitu kuchynského robota a je skvelý. Pomer ceny medzi náhradnou miskou takmer 30 € a kuchynským robotom, ktorý stojí celý okolo 90 €, je však podľa nás trochu premrštený. Misku však aj tak radi odporučíme.

Overená kontrola

Habe die Küchenmaschiene mit Glasschüssel. Die Edelstahlschüssel hat noch gefehlt. Hat eine spitzen Qualität. Zum Reinigen extrem leicht. Auf jeden Fall eine Kaufempfehlung.

Mám kuchynský robot so sklenenou misou. Nerezová misa stále chýbala. Má špičkovú kvalitu. Extrémne jednoduché čistenie. Jednoznačne odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

Sehr schöne Verarbeitung leicht und gut sauber zu halten

Veľmi pekný povrch, ľahko sa udržiava v čistote

Overená kontrola

Leichte Edelstahl Schüssel. Nehme diese lieber als die schwere Glasschüssel. Passt auch in den Geschirrspüler.

Ľahká miska z nehrdzavejúcej ocele. Tieto mám radšej ako ťažkú sklenenú misu. Vhodné aj do umývačky riadu.

Overená kontrola

Nach langem Suchen habe ich mich für diese Schüssel entschieden. Eigentlich habe ich sie unter Vorbehalt bestellt,da sie laut Abbildung anders herum war. ( drehend ). Dachte ich Versuch es mal,vielleicht passt es ja doch. Und siehe da, sie passt. Habe bisher nur die schwere Glasschüssel , welche aber sehr unhandlich ist. Bin mit dieser Schüssel sehr zufrieden.

Po dlhom hľadaní som sa rozhodol pre túto misku. Vlastne som si ho objednala s výhradou, lebo podľa obrázku to bolo naopak. (otočné). Povedal som si, že to skúsim, možno to bude fungovať. Hľa, sedí to. Doteraz som mal len ťažkú sklenenú misu, ktorá je veľmi nepraktická. S touto miskou som veľmi spokojný.

Overená kontrola

Tolles Design genau wie vorgestellt. Leider bisher nur ein Testlauf, da die Maschine erst in der neuen Küche aufgestellt wird. Geräuschpegel gleich wie Handruhrgerät in Metallschüssel.

Skvelý dizajn presne tak, ako bol prezentovaný. Žiaľ, zatiaľ len skúšobná prevádzka, keďže stroj bude inštalovaný len v novej kuchyni. Hladina hluku rovnaká ako ručný mixér v kovovej nádobe.

Overená kontrola

Ich habe die Schüssel als Ersatzbehälter erworben, sie ist leicht und erfüllt Ihren Zweck.

Misu som kúpil ako náhradnú nádobu, je ľahká a robí svoju prácu.

Overená kontrola

Sehr leicht.

Veľmi ľahké.

Overená kontrola

Meine Tochter ist sehr zufrieden, sie hatte sich diese Schüssel zu ihrer Küchenmaschine als Zweitschüssel gewünscht, ist alle top in Ordnung.

Dcéra je veľmi spokojná, chcela túto misku ako druhú misku do kuchynského robota, všetko v top poriadku.

Overená kontrola

Ich bin mit klarstein sehr zufrieden das einzige was ich nicht so gut finde ist dass man sehr aufpassen muss dass man die passende Schüssel dazu kauf ich fände es besser wenn alle Schüsseln zu allen Maschinen passen.

S Klarstein som veľmi spokojný, jediné čo sa mi nepáči je, že si treba dávať veľký pozor, aby ste si kúpili správnu misku, myslím, že by bolo lepšie, keby všetky misky pasovali na všetky stroje.

Overená kontrola

Der Mixer ist nicht gut es sind immer große Stücken noch drin selbst wenn man auf höchster Stufe gemixt hat, den Fleischwolf habe ich noch nicht ausprobiert, bisquitboden schwere Teige und ähnliches gelingen aber wunderbar dafür ein sehr gut, gut wäre noch ein Henkel an der Schüssel.... Die Farbe habe ich mir nicht so gelblich vorgestellt, hätte ich das gewusst hätte ich sie in Silber gekauft.... Preisleistung ist ok.

Mixér nie je dobrý, vždy sú v ňom veľké kusy aj keď ste mixovali na najvyššom stupni, mlynček na mäso som ešte neskúšala, bisquit base ťažké cesto a podobne fungujú úžasne za veľmi dobré, rukoväť na misa by bola dobra....nepredstavovala som si taku zltku farbu,keby som vedela,ze by som ju kupila v striebornej....Cena vykon ok.

Overená kontrola

Edelstahl, hygienisch, somit gut zu reinigen, das gefällt mir. Der fehlende Stern rührt aus der Tatsache, dass gerne am Boden sowohl bei Hefeteigen als auch bei Teigen für Pfannkuchen sich gerne Mehl am Boden festsetzt. Ob das ein Konstruktionsfehler des Herstellers ist, weiß ich nicht. Es hat aber sicher nichts mit der Reihenfolge der Befüllung zu tun - Pfannkuchen: erst Flüssigkeit, dann Mehl; Hefeteig: erst Mehl und dann Flüssigkeit ...

Nerezová oceľ, hygienická, tak ľahko sa čistí, to sa mi páči. Chýbajúca hviezdička je spôsobená tým, že múka sa zvykne lepiť na spodok kysnutého cesta aj cesta na palacinky. Neviem, či ide o konštrukčnú chybu výrobcu. Ale určite to nemá nič spoločné s poradím plnenia - palacinky: najprv tekutina, potom múka; Kváskové cesto: najprv múka a potom tekutá ...

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov