Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny Matná Čierna
Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny Matná Čierna
Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny Matná Čierna
Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny Matná Čierna
Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny Matná Čierna
Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny Matná Čierna
Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny Matná Čierna
Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny Matná Čierna

Beretta ostrovčekový digestor

Ostrovčekový digestor Matná Čierna 190 watt
312,90 € 499,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

bod zaostrenia: ostrovčekový digestor na montáž do stropu nad voľne stojacimi varnými plochami

výkonný: maximálna cirkulácia vzduchu až 650 m³/h

čistý vzduch: umývateľné hliníkové filtre na mastnotu & aktivne uhlíkové filtre proti zápachom v kuchyni

Popis produktu

Vystrelte proti výparom a zápachom v kuchyni: ostrovčekový digestor Klarstein Beretta prináša lesk do kuchyne a čistí vzduch od výparov a zápachov.

Perfektný pre kuchynské ostrovčeky. S ostrovčekovým digestorom Klarstein Beretta dostanú volne stojace plochy na varenie luxusné zavŕšenie, pretože pri tomto ostrovčekovom digestore je program meno. Odvetrávací stĺp sa upevní bezpečne a stabilne do stropu a postará sa pokojne o vznikajúcé výpary v kuchyni. S tromi stupňami odsávania odsaje neúnavne až 650 m³/h vzduchu a očistí vzduch v kuchyni od mastnoty a zápachov. Vďaka tomu je ideálny pre veľké priestory americkej kuchyne s ostrovčekom. Vo všetkých prevádzkových stupňoch poskytuje prepínateľné integrované LED osvetlenie varnej dosky jasné, biele svetlo. Prevádzkové úrovne a osvetlenie sa dajú ľahko zvoliť pomocou predného panela. Ostrovčekový digestor je vhodný pre režim odsávania aj recirkulácie. Aby výfuková trubica nebola viditeľná, disponuje 60 cm dlhým komínovým krytom, ktorý je bezpečne pripojený k nosnej konštrukcii. V recirkulačnom režime dva dodatočné aktívne uhlíkové filtre, zahrnuté v balení (položka 10027530), úplne eliminujú zápach.

Absolútne ušľachtilý je aj vonkajší vzhľad ostrovčekového digestora Klarstein Beretta. Zaoblené čierne puzdro z nehrdzavejúcej ocele dodáva vášmu ostrovu varenia štýlový lesk.

Čistý vzduch a ušľachtilý vzhľad: ostrovčekový digestor Klarstein Beretta vytvára v kuchyni skvelé momenty.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • zapínanie/vypínanie na prednej časti digestora
 • 3 voliteľné stupne odsávania
 • integrované biele osvetlenie varnej plochy, zapínateľné vo všetkých troch stupňoch odsávania
 • energetická trieda C
 • vyberateľný, umývateľný hliníkový filter na mastnotu
 • odsávacia trubica v režime odsávania alebo recirkulácie vrátane aktívnych uhlíkových filtrov
 • držiak na strop a montážny rám obsahom balenia
 • vhodné náhradné aktívne uhlíkové filtre sú dostupné pod číslom produktu 10027530
 • napájanie: 220-240 V~ | 50 Hz
Beretta, ostrovčekový digestor, Ø35 cm, recirkulácia, 650m³/h, LED, čierny

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery digestora: cca 35 x 60 cm (ØxV)
 • rozmery krytu na komín: cca 35 x 60 cm (ØxV)
 • rozmery odsávacej trubice: cca 15 x 150 cm (ØxD)
 • celková výška digestor + kryt na komín 99 do 117 cm
 • dĺžka napájacieho kábla 180 cm
 • hmotnosť (digestor / kryt na komín): cca 9,4 / 5,7 k

Čo bolo poslané

 • 1 x digestor
 • 1 x kryt na komín
 • 3 x upevňovacie držiaky na strop
 • 6 x montážne tyče
 • 1 x spojovacia platňa
 • 1 x spätný ventil (2-dielny)
 • 1 x odsávacia trubica
 • 1 x montážny materiál (skrutky a hmoždinky)
 • 1 x šablóna na vŕtanie
 • 2 x aktívne uhlíkové filtre
 • manuál v nemčine (ďalšie jazyky: anglický, španielsky, francúzsky a taliansky)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

499.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(16 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Passt alle preis leistung

Vyhovuje všetkým cenovým výkonom

Overená kontrola

Tolle Dunstabzugshaube mit einzigartigem Design, genau was wir gesucht haben. Unnötigerweise piepst sie, wenn ein Knopf gedrückt wird, aber das mindert nicht den Gesamteindruck. Sie ist ziemlich schwer und für die Installation sollten schon zwei Leute anpacken. Sie kam sicher verpackt und unbeschadet bei uns an.

Skvelý odsávač pár s jedinečným dizajnom, presne to, čo sme hľadali. Pri stlačení tlačidla zbytočne pípa, ale to neuberá na celkovom dojme. Je dosť ťažký a s jeho montážou by mali pomáhať dvaja ľudia. Prišiel bezpečne zabalený a nepoškodený.

Overená kontrola

Das Produkt ist gut allerdings könnte das Licht heller sein.

Produkt je dobrý, ale svetlo by mohlo byť jasnejšie.

Overená kontrola

Optik und Funktion (wenn das gute Stück dann mal hängt) super, sieht toll aus, funktioniert wunderbar und tatsächlich ziemlich leise. Aber die Montage war sehr schwierig.

Vzhľad a funkcia (ak dobrý kus visí) skvele, vyzerá skvele, funguje úžasne a je vlastne celkom tichý. Ale montáž bola veľmi náročná.

Overená kontrola

Die Anzugshaube ist nicht so laut wie manche schreiben! Aber der Aufbau war ne Katastrophe... die Anleitung ist sehr schlecht, das wurde aber von anderen auch bereits bemängelt. .. jetzt hängt sie... Gott sei Dank... und stylisch ist sie auch

Kapucňa obleku nie je taká hlasná, ako niektorí píšu! Ale stavba bola katastrofa...návod je veľmi zlý, ale na to sa už sťažovali iní. .. teraz visí... vďaka bohu... a je aj štýlový

Overená kontrola

Dieser Dunstabzug hat und super gefallen. Jedoch fiel uns beim Auspacken schon "Geklapper" auf. Die Verpackung war nicht ausreichend. Zum Einen ist der Motor selbst nicht für den Transport gesichert, ein Plastikteil (Motorhalterung?) war abgebrochen. Auch die Umverpackung war ordentlich zerfleddert. Den Artikel haben wir zurückgeschickt. Auf einen Austausch haben wir verzichtet, da anzunehmen war, dass die Verpackung bei allen Geräten gleich sein wird. Ein Leichtgewicht ist dieser Artikel halt doch nicht, so dass man das mal so einfach hin und her schicken möchte.

Tento odsávač pár sa nám veľmi páčil. Pri vybaľovaní sme však zaznamenali „hrkotanie“. Balenie nebolo dostatočné. Jednak samotný motor nie je zabezpečený pre transport, odlomila sa plastová časť (uchytenie motora?). Vonkajší obal bol tiež veľmi ošúchaný. Tovar sme poslali späť. Upustili sme od ich výmeny, pretože sa dalo predpokladať, že balenie bude rovnaké pre všetky zariadenia. Tento článok nie je jednoduchý, takže ho chcete poslať tam a späť.

Overená kontrola

Laut ist sie, dafür hält sich die Leistung in Grenzen. Mit etwas mehr Erfindergeist könnte dies eine prima Abzugshaube sein, aktuell ist es eine Standardhaube.

Je to hlasné, ale výkon je obmedzený. S trochou väčšej vynaliezavosti by to mohla byť skvelá kapucňa, v súčasnosti je to štandardná kapucňa.

Overená kontrola

Super

Super

Overená kontrola

Wir sind sehr zufrieden mit der Dunstabzugshaube! Die Montage war etwas kniffelig, da die Montageanleitung nicht gerade verständlich ist und das runde Blech der Verkleidung beim über die Halterung ziehen nachgegeben hat. Aber ansonsten sind wir sehr zufrieden.

S digestorom sme veľmi spokojní! Montáž bola trochu ošemetná, keďže návod na montáž nie je úplne zrozumiteľný a okrúhly plech opláštenia po pretiahnutí cez konzolu povolil. Ale inak sme veľmi spokojní.

Overená kontrola

Tolle Haube. Tut was sie soll, schnelle Lieferung, ordentliche Verpackung. Preis - Leistung passt, nicht zu laut. Wir sind happy.

Skvelá kapucňa. Robí čo má, rýchle dodanie, prehľadné balenie. Hodnota za peniaze, nie príliš nahlas. Sme radi

Overená kontrola

Top Inselhaube, super schnelle Lieferung. Verpackung top. Anleitung und Montage gut für technisch versierte Leute. Lautstärke normal und Saugleistung ist gut.

Špičkový ostrovčekový digestor, super rýchle dodanie. Balenie super. Návod a montáž vhodné pre technicky zdatných ľudí. Objem normálny a sací výkon je dobrý.

Overená kontrola

Noch schöner als auf den Bildern. Wir sind sehr zufrieden.

Ešte krajšie ako na obrázkoch. Sme veľmi spokojní.

Overená kontrola

Der Grund, warum wir diese Dunstabzugshaube gekauft haben, war, dass sie in Größe und Design sehr gut zu unserer neuen, erneuerten Küche passte. Sie war etwas teurer als wir wollten, aber sie ist definitiv aus hochwertigem Material und funktioniert einfach perfekt, leistungsstark und überhaupt nicht laut.

Dôvod, prečo sme si kúpili tento odsávač pár, bol ten, že sa veľkosťou a dizajnom veľmi dobre hodil k našej novej zrekonštruovanej kuchyni. Bol o niečo drahší, ako sme chceli, ale určite je vyrobený z kvalitného materiálu a funguje jednoducho, je výkonný a vôbec nie je hlučný.

Overená kontrola

Die super leise Dunstabzugshaube hält in allen Punkten, was sie verspricht. Nach schneller Lieferung und simplen An- und Einbau nach toller Anleitung funktioniert die Haube völlig leise.

Supertichý odsávač pár dodrží svoje sľuby v každom ohľade. Po rýchlom dodaní a jednoduchom uchytení a inštalácii podľa skvelého návodu funguje digestor úplne ticho.

Overená kontrola

Diese Klarstein-Dunstabzugshaube hat uns wegen ihrer Potenz und ihres Aussehens sehr zufrieden gestellt. Heute freue ich mich über unsere Entscheidung, und wenn sich etwas ändert, werde ich hier darüber berichten und sie aktualisieren. Sie funktioniert gut und nicht superlaut.

S týmto odsávačom pár Klarstein sme boli veľmi spokojní pre jeho silu a vzhľad. Dnes som s naším rozhodnutím spokojný a ak sa niečo zmení, budem tu informovať a aktualizovať. Funguje dobre a nie je príliš hlasný.

Overená kontrola

Die Inselhaube ist Qualitativ wertig verarbeitet. Unsere Küche mit Wohnbereich hat eine Grundfläche von ca. 35m², dafür ist die Haube ausreichend, mit einer guten Saugleistung auch in niedrigster Drehzahl. Sie ist nicht zu laut und der Filter lässt sich einfach entnehmen. Leider war der Absaugschlauch im Umfang nicht passend auf den Kunststoffring des Motors, deshalb musste ich ein Panzertape verwenden.

Ostrovčekový digestor je spracovaný kvalitne. Naša kuchyňa s obývacou časťou má podlahovú plochu cca 35m², na to postačí digestor s dobrým sacím výkonom aj pri najnižších otáčkach. Nie je príliš hlasný a filter sa dá ľahko vybrať. Bohužiaľ, sacia hadica nepasovala na plastový krúžok motora, takže som musel použiť lepiacu pásku.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov