Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna

Cook n Roll indukčná varná doska

Indukčná varná doska Čierne sklo 2000 watt
59,90 € 79,90 € (cena s DPH)

Cook n Roll indukčná varná doska

59,90 € 79,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

perfekné kuchárske výsledky: vrátane teplomera na mäso s hĺbkou vpichu 15 cm

SousVide: HeatControl na sledovanie teploty varenia medzi 40 a 160 °C

veľa miesta v malom priestore: miesto šetriaca indukčná varná doska na varenie do každej kuchyni

Popis produktu

Let´s cook! Indukčná varná doska Klarstein Cook n Roll umožňuje optimálne využitie miesta a pefektné výsledky. So svojim luxusným dizajnom prináša so sebou nový lesk do každej kuchynskej linky.

Varná doska Klarstein Cook n Roll to poriadne roztočí s celkovým výkonom 2000 wattov a má priemer 26 cm na tanečnom parkete svojej jedinej varnej zóny. Je perfektným doplnkom do víkendových domčekov, internátnych izieb a malých kuchýň, v ktorých sa to má poriadne rozpáliť. Ovládanie varnej dosky je jednoduché cez zabudovanú dotykovú ovládaciu plochu a LED displejom. Na ňom môžete okrem iného zvoliť 6 programov na varenie, želaný výkon v 10 úrovniach, časovač vypnutia až do 3 hodín alebo praktická funkcia SousVide. O perfektné kuchárske výsledky sa stará funkcia SousVide s HeatControl: jednoducho pripojte teplomer, aktivujte SousVide funkciu a nastavte želanú teplotu medzi 40 a 160 °C. Akonáhle bude dosiahnutá alebo prekorčená nastavená teplota, varná doska Vás upozorní, aby ste znížili výkon.

Nikto učený z neba nepadol: aby počas varenia všetko prebiehalo hladko, má Cook n Roll najrôznejšie bezpečnostné prvky: ochrana pred prehriatim a prepäťová ochrana s automatickým vypnutím sa aktivujú, ak by varná doska bola príliž horúca alebo napätie príliš nízke, resp vysoké. K dispozícii je samozrejme aj detská poistka. Okrem dodatočných bezpečnostných prvkov je veľmi praktické a energiu šetriace automatické vypnutie varnej dosky v prípade, ak by ste nedopatrením použili prázdny hrniec.

Vizuálne presviedča varná doska Klarstein Cook n Roll ušľachtilým čiernym sklokeramickým povrchom, ktorý je ľahký na údržbu: takto sa indukčná varná doska ľahko hodí do každej kuchynskej linky - či už do klasickej alebo modernej. 

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon: 2000 wattov
 • programy na varenie: udržovanie teploty, ohrievanie mlieka, nízka teplota, vysoká teplota, pečenie a boost
 • 10 stupňov teploty: 60 / 80 / 100 / 120 / 140 / 160 / 180 / 200 / 220 / 240 °C
 • funkcia SousVide na sledovanie teploty
 • časovač až do 3 hodín
 • detská poistka
 • vhodná na riad s priemerom dna od 12 do 26 cm
 • napájanie: 220-240 V~ | 50 Hz
Cook n Roll, indukčná varná doska, 2000 W, 3h časovač, 10 úrovní výkonu, čierna

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 28 x 6,5 x 35 cm (ŠxVxH)
 • dĺžka teplomeru s rukoväťou: cca 19,5 cm
 • maximálna hĺbka vpichu teplomeru: do 15 cm
 • dĺžka káblu teplomeru: cca 105 cm
 • dĺžka napájacieho káblu: cca 145 cm
 • hmotnosť: cca 2,3 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x varná doska
 • 1 x teplomer
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

79.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(5 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Velmi praktická varná deska s dobře zvolenými předvolenými programy a teploměrem pro zavařování. Velká spokojenost.

Veľmi praktická varná doska s dobre zvolenými predvolenými programami a teplomerom na zaváranie. Veľká spokojnosť.

Overená kontrola

Ich habe mir die Kochplatte gekauft, da in meiner Küche ein Gasherd vorhanden ist. Bei manchen Kochvorhaben kommt es mir auf eine bessere Temperaturregelung an, was das Gerät sehr gut meistert. Auch habe ich die Soue-Vide-Funktion über eine Stunde getestet. Diese variierte bei mir um +- 1 Grad C, was nach meiner Auffassung ok ist. Die Heizfläche ist absolut in Ordnung, da ich Töpfe und Pfannen mit einem Doppel-Stahlboden im Einsatz habe und somit die Wärme bestens im Topf- oder Pfanneninneren weitergeleitet und verteilt wird. Die gewählten Programme blieben bis zu meiner Änderung fest eingestellt. Die Verarbeitung ist qualitativ gut, allerdings ist mir zu viel Plastik verbaut. Den silbernen Rahmen unter dem Ceranglas hätte aus Metall sein und etwas unter dem Glas hervorstehen dürfen, damit er im mobilen Einsatz als Anstoßschutz dienen kann. So ragt das Ceranglas jetzt an drei Seiten des Gerätes über den Kunststoffrahmen heraus, was ein Glasschaden schon fast herausfordert. Der Geräuschpegel, durch den Lüfter, ist meiner Meinung nach zu vernachlässigen, da ich während des Kochens nicht neben dem Gerät schlafe. Alles in Allem ist es eine gute Cerankochplatte, welche ich mir wieder Kaufen würde.

Varnú dosku som si kúpil, pretože mám v kuchyni plynový sporák. Pri niektorých projektoch varenia je pre mňa dôležitá lepšia kontrola teploty, ktorú prístroj veľmi dobre zvláda. Vyše hodiny som testoval aj funkciu soue vide. Toto sa u mňa menilo o +- 1 stupeň C, čo je podľa mňa v poriadku. Výhrevná plocha je úplne v poriadku, keďže používam hrnce a panvice s dvojitým oceľovým podstavcom a teplo je tak optimálne vedené a rozvádzané vo vnútri hrnca či panvice. Zvolené programy zostali zafixované, kým som ich nezmenil. Spracovanie je kvalitné, no na mňa je použitých príliš veľa plastov. Strieborný rám pod keramickým sklom mal byť kovový a pod sklom mal trochu vyčnievať, aby mohol slúžiť ako ochrana proti nárazom pri mobilnom používaní. Keramické sklo teraz vyčnieva cez plastový rám na troch stranách zariadenia, čo takmer sťažuje poškodenie skla. Hlučnosť ventilátora je podľa mňa zanedbateľná, keďže pri varení nespím vedľa prístroja. Celkovo je to dobrá sklokeramická varná doska, ktorú by som si kúpila znova.

Overená kontrola

Super!

Super!

Overená kontrola

Das Kochfeld macht es soll. Sehr gut, und ein Grund für den Kauf, ist die sous-vide-Funktion. Klappt hervorragend. Ich benutze diese Art der Temperatursteuerung, um Ghee herzustellen. Mit diesem Feld ein Kinderspiel. Einziger Wermutstropfen ist der Lüfter, der ein dauerhaftes Geräusch erzeugt. Wäre das Ding leiser, gäbe es 5 Sterne.

Varná doska robí, čo má. Veľmi dobrý a jeden dôvod na kúpu je funkcia sous vide. Funguje skvele. Tento typ regulácie teploty používam na výrobu ghee. S týmto poľom je to detská hra. Jedinou nevýhodou je ventilátor, ktorý produkuje stály hluk. Keby to bolo tichšie, bolo by to 5 hviezdičiek.

Overená kontrola

Mal ehrlich – wie oft verwendet man Equipment für das Sousvid-Garen? Genau. Darum wollte ich eine Möglichkeit die mehr kann. Ich kann mit der Platte ganz normal kochen, braten, dünsten, frittieren – und eben für diese seltener verwendetet Garmethode nutzen. Das waren meine Auswahlkriterien und ich wurde nicht enttäuscht. Die Verarbeitung ist absolut wertig und praktisch. Schaut edel aus und passt gut in eine funktionale Küche. Die Bedienung und Funktion der Platte ist intuitiv und einfach. Zusätzliche Funktionen wie Boost und Warmhalten sowie eben die Sousvid Funktion mit Thermometer machen das Zusatzgerät in meiner Küche zu einem mehrwertigen Gerät ohne viel SchnickSchnack. Mit Timer und automatischer Abschaltung bei Nichtgebrauch kann so gut wie nichts ungewollt passieren. Die Keramikoberfläche und der Rand sind leicht zu reinigen. Die Lieferung erfolgte trotz angekündigter möglicher Verzögerungen wider Erwarten super schnell und mit doppelter Verpackung. Dafür bekommt das Gerät von mir die volle Punktzahl und sogar einen „Bruder“ gleicher Bauart!

Buďte úprimní – ako často používate zariadenie na varenie sousvid? presne tak. Preto som chcel spôsob, ktorý dokáže viac. S tanierom môžem variť, opekať, dusiť, smažiť ako obvykle - a použiť ho na tento menej často používaný spôsob varenia. To boli moje výberové kritériá a nebol som sklamaný. Spracovanie je absolútne hodnotné a praktické. Vyzerá elegantne a dobre sa hodí do funkčnej kuchyne. Obsluha a funkcia taniera je intuitívna a jednoduchá. Dodatočné funkcie, ako je boost a udržiavanie tepla, ako aj funkcia sousvid s teplomerom robia z prídavného zariadenia v mojej kuchyni viachodnotové zariadenie bez množstva ozdôb. Vďaka časovaču a automatickému vypnutiu pri nepoužívaní sa takmer nič nemôže stať nechcene. Keramický povrch a okraj sa ľahko čistia. Na rozdiel od očakávaní bolo doručenie super rýchle a s dvojitým balením, napriek možným oneskoreniam, ktoré boli oznámené. Za toto odo mňa prístroj dostáva plný počet bodov a dokonca aj „brata“ rovnakého typu!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov