Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna

Cool Cousin chladnička s mrazničkou

Chladnička/mraznička Čierna
188,90 € 349,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Šikovný dizajn: kompaktná 81-litrová kombinácia chladničky s mrazničkou do malých domácností

Prehľadná: 70-litrová chladnička s dvoma úrovňami z bezpečnostného skla – ideálna pre jednotlivcov

Ekonomická a ekologická: ECOExcellence systém s s triedou energetickej účinnosti A++

Popis produktu

Chladnička s mrazničkou Klarstein Cool Cousin s celkovou kapacitou 81 litrov prináša poriadok a prehľadnosť v čerstvom skladovaní potravín malých domácností.

Vybavená dvomi vyťahovacími sklenenými policami a objemom 70 litrov ponúka chladnička dostatok priestoru pre všetky potreby čerstvého jedla jednočlennej až dvojčlennej domácnosti. Fľaše veľkosti do 2 litrov, plechovky a občerstvenie sa uskladňujú v troch odkladacích priestoroch vo dverách, zatiaľ čo čerstvá zelenina je uložená vo vyťahovacom priečinku na zachovanie chrumkavosti. Udržuje uhorky a šalát takmer pri 0 °C podstatne dlhšie čerstvé a chrumkavé ako bežné priehradky na zeleninu. Odnímateľné súčasti uľahčujú čistenie.

O ľadovú sviežosť sa postará 3-hviezdičkový mraziaci box vo vnútri zariadenia Klarstein Cool Cousin. Dá sa tu uskladniť mrazená zelenina, hranolky či pizza na doplnenie bežného jedálnička.

Chladnička s mrazničkou Klarstein Cool Cousin sa hodí takmer do každého obytného priestoru a štýlu. V ideálnom prípade je vhodná ako moderné prvé zariadenie v domácnostiach jednotlivcov alebo v študentských domácnostiach, v prázdninovom domčeku alebo v párty miestnosti. Chladiacu službu poskytuje s triedou energetickej účinnosti E a s nízkym prevádzkovým hlukom s hodnotou iba 40 dB. Tým chráni nielen peňaženku, ale aj nervy.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • teplota chladničky: 0 – 10 °C
 • teplota mrazničky: < - 18 °C
 • druh zabudovania: samostatne stojaca
 • jednoduché čistenie
 • vnútorné osvetlenie
 • dvierka s priehlbinou rukoväte
 • výškovo nastaviteľné nožičky
 • doraz dverí vpravo (vymeniteľný)
 • chladiaci prostriedok: R600a (21 g)
 • kompresné chladenie
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Cool Cousin, chladnička s mrazničkou, 70/11 litrov, 40 dB, E, čierna

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 47.5 x 83 x 48,5 cm (Š x V x H)
 • vnútorné rozmery chladničky: cca 39,5 x 56 x 36 cm (Š x V x H)
 • vnútorné rozmery priečinku na zeleninu: cca 36,5 x 17 x 12 cm (Š x V x H)
 • vnútorné rozmery odkladacieho priestoru vo dverách (veľký/stredný/malý): cca 35 x 38/22,5/9 x 9 cm (Š x V x H)
 • vnútorné rozmery mraziaceho priečinku: cca 34 x 13,5 x 23 cm (Š x V x H)
 • dĺžka kábla: 1,45 m
 • hmotnosť: cca 22 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x chladnička s mrazničkou
 • 1 x sklenená polica veľká
 • 1 x sklenená polica malá
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

349.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(17 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Ich habe einen Mini Kühlschrank für den Schlafbereich im Dachgeschoss gesucht. Der Kühlschrank ist nahezu lautlos und kühlt meine Getränke tatsächlich auf 6° herunter. Meine Erwartungen wurden voll erfüllt.

Hľadal som mini chladničku na spanie v podkroví. Chladnička je takmer tichá a v skutočnosti chladí moje nápoje až na 6 °. Moje očakávania boli plne splnené.

Overená kontrola

Geliefert wirde es recht schnell, doch mit ein paar Dellen. Bei einigen würde ich noch damit leben, aber an der Ecke, dort ist es echt zu doll... Und Außerdem steht auf Amazon 83cm hoch, doch in der Anleitung, die im Kühlschrank war, steht 84cm. Ich mag, dass das Tiefkühlfach recht groß ist und man trotzdem noch viel Platz hat Gemüse etc. zu lagern. Wäre es besser Geliefert hätten sie auch mehr Punkte verdient, aber die Ecke kann man leider wirklich nicht mehr retten

Bol doručený pomerne rýchlo, ale s pár škrabancami. S niektorými by som aj bývala, ale na rohu, tam je to fakt priveľké... A ešte k tomu, na Amazone píšu 83cm, ale v návode čo bol v chladničke je 84cm. Páči sa mi, že mraziaci priestor je pomerne veľký a stále máte dostatok miesta na uloženie zeleniny atď. Ak by to bolo lepšie doručené, získali by viac bodov, ale roh sa bohužiaľ nedá zachrániť

Overená kontrola

praktisch geräuschlos. Top!

prakticky bezhlučný. Top!

Overená kontrola

Habe schon den großen Bruder (24 Liter). Dieser hat die selben sehr guten Kühlmerkmale und ebenso ein absolut geräuscharmes arbeiten. Leider ist der Kühlschrank nur wenig kleiner (Länge mal Breite mal Höhe) als die 24-Liter Variante, hat aber mit 13 Litern nur ganz wenig Platz zum kühlen. Drei Flaschen passen rein, das wars. Daher, zu teuer. Wer ein paar Zentimeter Platz mehr zum stellen hat sollte unbedingt die Größer Variante kaufen.

Už máte veľkého brata (24 litrov). Toto má rovnako veľmi dobré chladiace vlastnosti a navyše funguje absolútne ticho. Žiaľ, chladnička je len o niečo menšia (dĺžka x šírka x výška) ako 24-litrový variant, no s 13 litrami má len veľmi málo miesta na chladenie. Zmestia sa tri fľaše, to je všetko. Preto príliš drahé. Ak máte o pár centimetrov viac miesta na státie, určite si kúpte väčšiu verziu.

Overená kontrola

... geräuschlos!

... bezhlučný!

Overená kontrola

Genau das richtige Gerät, es kühlt super ohne Geräusche

Presne to pravé zariadenie, super chladí bez hluku

Overená kontrola

Zusatzkühlung im Pflegezimmer

Dodatočné chladenie v ošetrovni

Overená kontrola

Ich habe den Kühlschrank für meine Mutti ins Heim gekauft. Ist ja sehr mini .. doch leider bereist er ziemlich schnell… Doch er ist sehr leise, was ich super finde .

Kúpil som chladničku pre mamu, aby si ju vzala domov. Je veľmi malý.. ale bohužiaľ cestuje dosť rýchlo... Ale je veľmi tichý, čo je podľa mňa super.

Overená kontrola

Der Kühlschrank ist praktisch für kleinen Kühlbedarf wie Medikamente.

Chladnička je vhodná pre malé potreby chladenia, ako sú lieky.

Overená kontrola

Wir sind voll und ganz zufrieden. Das Geld ist gut investiert, wenn man einen kompakten, lautlosen Kühlschrank sucht!

Sme úplne spokojní. Dobre vynaložené peniaze, ak hľadáte kompaktnú a tichú chladničku!

Overená kontrola

Super schnelle Lieferung (sehr unkompliziert). Kühlschrank war ein Geschenk - kam sehr gut beim Beschenkten an. Funktioniert einwandfrei. Leider hatte er ein paar kleine Transportschäden (Dellen). Da aber der Verkäufer sehr kulant auf meine Anfrage nach einem Preisnachlass reagierte, gibt es keine Punktabzüge.

Super rýchle dodanie (veľmi nekomplikované). Chladnička bola darček - príjemca ju veľmi dobre prijal. Funguje bezchybne. Bohužiaľ mal niekoľko malých poškodení pri preprave (preliačiny). Ale keďže predajca bol veľmi ústretový k mojej požiadavke na zníženie ceny, nie sú žiadne bodové zrážky.

Overená kontrola

Sehr stylisch, absolut ruhig und recht kühl. Aber er ist ziemlich feucht innen? Ist das normal

Veľmi štýlový, absolútne tichý a celkom cool. Ale vo vnútri je dosť mokrý? Je to normálne?

Overená kontrola

Das Produkt selbst hat mich schon überzeugt. Nur warum diese Firma es nicht schafft mir eine Rechnung zuzusenden, ist für mich unverständlich. Als Firma benötigt man diese aber, also dies ein Grund bei dieser Firma nicht mehr zu kaufen.

Už samotný produkt ma presvedčil. Len nechápem, prečo mi táto firma nestíha poslať faktúru. Ale ako spoločnosť ich potrebujete, takže toto je dôvod, prečo už od tejto spoločnosti nenakupovať.

Overená kontrola

Der Kühlschrank ist schön klein, leicht und leise. Jedoch ist der Innenraum mit 12 cm sehr schmal.

Chladnička je pekná a malá, ľahká a tichá. Vnútro je však veľmi úzke na 12 cm.

Overená kontrola

Bin mit diesem Kühlschrank sehr zufrieden. Das Gerät läuft ruhig und ist völlig geräuschlos. Außerdem lässt sich die Temperatur zwischen ca. 0°C (besser gesagt knapp über Null) und 12°C per Regler an der Decke des Innenraum einstellen. Auch der Versand des Kühlschranks war zügig.

S touto chladničkou som veľmi spokojný. Zariadenie beží ticho a je úplne tiché. Teplotu je navyše možné regulovať medzi cca 0°C (alebo skôr tesne nad nulou) až 12°C pomocou ovládača na strope interiéru. Chladnička bola tiež rýchlo odoslaná.

Overená kontrola

Wir haben uns den Kühlschrank von Klarstein, als 2. Kühlschrank gekauft. Der Kühlschrank ist optisch sehr schön in der Farbe schwarz. Er ist etwas kleiner als unser Vorgänger, aber das wussten wir ja. Er soll ja hauptsächlich kühlen und auch frieren und das macht er auch gut. Die Aufteilung des Kühlschranks gefällt uns auch gut. Wir sind sehr zufrieden mit dem Kühlschrank. Der nächste Sommer kann kommen, wir haben jetzt genug Platz für Getränke. Von uns gibt es eine klare Kaufempfehlung für den Klarstein Kühlschrank!!!

Chladničku Klarstein sme kúpili ako druhú chladničku. Chladnička je čiernej farby a vyzerá veľmi pekne. Je o niečo menší ako náš predchodca, ale to sme vedeli. Jeho hlavným účelom je chladiť a zmrazovať, a to robí dobre. Páči sa nám aj rozloženie chladničky. S chladničkou sme veľmi spokojní. Ďalšie leto môže prísť, teraz máme dosť miesta na drinky. Máme jasné odporúčanie kúpiť chladničku Klarstein!!!

Overená kontrola

Wir haben unsere Terrasse ausgebaut. Und es war für uns immer nervig in die Küche zu gehen und die kalten Getränke zu holen. Noch dazu das die Getränke viel Platz in meinem Kühlschrank genommen haben. Daher haben wir uns für einen kleinen Kühlschrank entschieden. Der Kühlschrank von Klarstein passt optisch super auf unsere Terrasse und nimmt nicht viel Platz weg. Der Kühlschrank ist leicht, und pflegeleicht. Die Getränke sind gekühlt. Der Kühlschrank ist nicht so laut und für unsere Getränke reicht er. Die Preisleistung stimmt für uns.

Rozšírili sme našu terasu. A vždy nám bolo nepríjemné ísť do kuchyne a dať si studené nápoje. Nápoje mi navyše zaberali veľa miesta v chladničke. Tak sme sa rozhodli pre malú chladničku. Chladnička Klarstein vyzerá skvele na našej terase a nezaberá veľa miesta. Chladnička je ľahká a nenáročná na údržbu. Nápoje sú chladené. Chladnička nie je taká hlasná a na naše nápoje to stačí. Cena výkon je pre nás správny.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov