Delaware, chlebník,42 x 16 x 24,5 cm, kovový, odklápacie veko, ventilačné otvory
Delaware, chlebník,42 x 16 x 24,5 cm, kovový, odklápacie veko, ventilačné otvory
Delaware, chlebník,42 x 16 x 24,5 cm, kovový, odklápacie veko, ventilačné otvory
Delaware, chlebník,42 x 16 x 24,5 cm, kovový, odklápacie veko, ventilačné otvory
Delaware, chlebník,42 x 16 x 24,5 cm, kovový, odklápacie veko, ventilačné otvory
Delaware, chlebník,42 x 16 x 24,5 cm, kovový, odklápacie veko, ventilačné otvory

Delaware chlebník

Chlebník Čierna
26,90 € 54,90 € (cena s DPH)

Delaware chlebník

26,90 € 54,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Vždy čerstvý a chrumkavý: Chlebník z vysokokvalitného smaltovaného oceľového plechu s odklopným vekom

Ideálna veľkosť: Stabilný chlebník, dostatočne veľký na uloženie 2 - 3 rôznych druhov chleba súčasne

Pútavý dizajn: So vzhľadom 40. rokov a vintage potlačou

Popis produktu

Praktický a elegantný! Veľký chlebník Delaware s dizajnom 40. rokov od Klarstein je nielen veľmi stabilný a dostatočne veľký na uloženie niekoľkých bochníkov chleba a pečiva naraz, ale je v kuchyni aj pastvou pre oči. Vďaka vetracím otvorom na zadnej strane chlebníka je zabezpečená dôležitá cirkulácia vzduchu. V kryte z vysokokvalitného smaltovaného oceľového plechu s odklopným vekom sa tak zabraňuje vzniku vlhkosti a plesní! Úložný box možno rýchlo a jednoducho vyčistiť vlhkou handričkou.

Kvalitný úložný box v štýlovom retro dizajne: Chlebník Delaware od spoločnosti Klarstein umožňuje vychutnať si stále čerstvý a chrumkavý chlieb.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • Materiál: smaltovaný oceľový plech
 • Prášková farba
 • Nerezový
 • Odklápacie veko
 • Vetracie otvory na cirkuláciu vzduchu
 • Jednoduché čistenie
 • Dizajn v retro štýle 40. rokov
 • Dostupný v rôznych farbách
Delaware, chlebník,42 x 16 x 24,5 cm, kovový, odklápacie veko, ventilačné otvory

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 42 x 16 x 24,5 cm (Š x V x H)
 • Hmotnosť: cca 1,4 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x chlebník

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

54.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(18 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Bin sehr zufrieden mit dem brotkasten. Passt du jeder küche. Und hat gute Qualität

S chlebníkom som veľmi spokojný. Hodíte sa do každej kuchyne. A má dobrú kvalitu

Overená kontrola

Sehr schöner Brotkasten, es passt viel rein und das Brot hält lange Frisch.

Veľmi pekný chlebník, veľa sa do neho zmestí a chlebík vydrží dlho čerstvý.

Overená kontrola

Form sehr schön fügt sich in meine Küche ohne Probleme ein

Tvar veľmi pekne bez problémov zapadne do mojej kuchyne

Overená kontrola

Macht was es soll

Robí čo má

Overená kontrola

Design super, allerdings nach dem Kauf unbedingte die Bodenversiegelung prüfen. Unsere Box rostet von innen an einer nicht richtig versiegelten Stelle!

Skvelý dizajn, ale po kúpe nezabudnite skontrolovať tesnenie podlahy. Naša krabica hrdzavie zvnútra na mieste, ktoré nebolo správne utesnené!

Overená kontrola

Es handelt sich um dünnes, lackiertes Blech - ein bisschen stabiler wäre schön gewesen. Die Verarbeitung ist ganz ok, allerdings hat der Deckel keine Sperre, er klappt also - wenn man ihn nicht festhält- nach hinten über, was bei der dünne des Blechs schief gehen kann. Außerdem habe ich 'Gummifüße' unter die Dose geklebt, damit sie nicht so haltlos und schabend über den Tisch rutscht. Für Brötchen finde ich die Dose nicht geeignet. Sie werden schnell pappig. Brot ist akzeptabel. Die Dose sieht nett aus, ist aber aufgrund des Materials mit Vorsicht zu behandeln. Das Preis-/Leistungsverhältnis überzeugt mich nicht.

Je tenký, lakovaný plech - trochu stabilnejší by bol fajn. Spracovanie je celkom ok, ale veko je bez aretacie, takze sa preklopi dozadu - ak ho neudrzite pevne - co sa s tenkym plechom moze pokazit. Pod plechovku som nalepila aj 'gumené nožičky', aby sa nešmýkala a neškriabala po stole. Myslím, že plech nie je vhodný na rolády. Rýchlo sa lepia. Chlieb je prijateľný. Plechovka vyzerá pekne, ale vzhľadom na materiál, z ktorého je vyrobená, treba s ňou zaobchádzať opatrne. Pomer cena/výkon ma nepresvedčila.

Overená kontrola

Going back and forth between a few different bread boxes, and this one was really an excellent choice. Looks amazing, and is a sturdy material. It doesn't feel cheap, like so many of them do. The personal note from Jan & Carrie made a huge difference too. Thanks guys!

Prechádzanie tam a späť medzi niekoľkými rôznymi chlebníkmi a táto bola skutočne vynikajúcou voľbou. Vyzerá úžasne a je to pevný materiál. Nezdá sa mi to lacné, ako mnohí z nich. Osobná poznámka od Jan & Carrie tiež urobila obrovský rozdiel. Ďakujem chlapci!

Overená kontrola

Seit 2 1/2 Wochen lege ich mein selbstgebackenes Brot in diesen Kasten. Da es vorher eingefroren ist, warte ich natürlich, bis es vollständig aufgetaut ist. Vom so oft beschriebenen Schimmel ist bis heute nichts zu sehen, obwohl es bs zum endgültigen Verzehr doch einige Tage im Kasten aushalten muss. Leider bleibt die Kruste nicht knusprig, aber trotzdem schmackhaft. Das Brot wird in 4-5 Tagen auch nicht trocken. Insgesamt 4 Sterne.

Do tohto boxu vkladám svoj domáci chlieb už 2 1/2 týždňa. Samozrejme, keďže je to predtým zamrznuté, počkám, kým sa úplne nerozmrazí. Z tak často popisovanej plesne dodnes nie je nič vidieť, hoci musí vydržať niekoľko dní v škatuli, kým sa definitívne spotrebuje. Kôrka bohužiaľ nezostane chrumkavá, ale stále je chutná. Chlieb nevyschne ani za 4-5 dní. Celkovo 4 hviezdičky.

Overená kontrola

Ich bin von dem Brotkasten begeisterte. Sieht stylisch aus, hält frisch und erfüllt seinen Zweck. Durch die Luftzirkulation hat unser Brot noch nicht einmal geschimmelt wie manche beschreiben. Es passt 1 großes Brot hinein und Vlt 2-3 Brötchen, aber das ist ausreichend.

Som spokojný s chlebníkom. Vyzerá štýlovo, udrží vás svieži a plní svoj účel. Vďaka cirkulácii vzduchu nám chlieb ani nesplesnivel, ako niektorí opisujú. Zmestí sa do nej 1 veľký bochník chleba a možno 2-3 rožky, ale stačí.

Overená kontrola

Hatte mir die Brotbox bestellt und diese kam dann auch innerhalb weniger Tage. Leider fehlte am Griff eine Schraube und weiter war ein Lackschaden im Deckel innen vorhanden, ansonsten war die Box einwandfrei. Über die beiliegende Karte habe ich dann direkt mit dem Hersteller Kontakt aufgenommen, welcher mir sofort eine neue Box zuschickte und mir weiterhin den Kaufpreis wieder erstattete. Soviel Service hätte ich nie erwartet. Die Antwort kam innerhalb weniger Stunden und ohne jegliche Diskussion, wie man es von anderen Anbietern kennt. Top!! Die Box an sich sieht schick aus und erfüllt ihren Zweck. Da wir sie erst seit einigen Tagen in Benutzung haben, kann ich leider keine Auskunft zur Frischhaltestufe der Box sagen, aber ansonsten macht sie ihren Job ganz hervorragend. Jederzeit wieder....

Objednal som si chlebník a do pár dní prišiel. Bohužiaľ chýbala skrutka na rukoväti a na vnútornej strane veka došlo k poškodeniu laku, inak bola krabička perfektná. Následne som pomocou priloženej karty kontaktoval priamo výrobcu, ktorý mi obratom poslal novú krabičku a vrátil mi kúpnu cenu. Nikdy som neočakával toľko služieb. Odpoveď prišla v priebehu niekoľkých hodín a bez akejkoľvek diskusie, ako je známe od iných poskytovateľov. Top!! Samotný box vyzerá šik a spĺňa svoj účel. Nakoľko ho používame len pár dní, nemôžem povedať nič o čerstvosti krabičky, ale inak plní svoju úlohu veľmi dobre. Kedykoľvek....

Overená kontrola

Brotkasten? Ich war etwas skeptisch! Aber dieser Brotkasten hat den Test mit meinem selbst gebackenem Brot zu 100% bestanden! Bei einer Lagertemperatur von 20 - 21°C hielt das Brot 5 Tage, dann war es leider alle. Vom Geschmack und der Konsistenz des Brotes war ich selbst am 5 Tag überrascht. Im Paket lag ein lieber und sehr persönlicher Gruß vom Inhaberpaar der Firma. Das nennt mann Kundenorientiert. Danke! Ich freue mich jeden Tag über den Brotkasten, der Top in meinen Einrichtungsstil passt. Garantierte Weiterempfehlung!

chlebník? Bol som trochu skeptický! Ale tento chlebník obstál v teste s mojím domácim chlebom na 100%! Pri skladovacej teplote 20 - 21°C chlieb vydržal 5 dní, potom už bolo bohužiaľ všetko. Bol som prekvapený chuťou a konzistenciou chlebíka aj na 5. deň. V balíku bol milý a veľmi osobný pozdrav od páru, ktorý firmu vlastní. Tomu sa hovorí zákaznícky orientovaný. Vďaka! Každý deň sa teším z chlebníka, ktorý dokonale zapadá do môjho štýlu zariaďovania. Zaručené odporúčanie!

Overená kontrola

Dieser Retro Brotkasten sieht Mega cool aus, es passt auch richtig viel rein, ein ganzes Brot meinigen Brötchen zum Beispiel. Es gab bei meiner Lieferung ein kleines Problemchen das sofort und sehr zu meiner Zufriedenheit behoben wurde. Die Freundlichkeit von diesem Familienunternehmen möchte ich besonders hervor heben, wirklich Leute besser geht es echt nicht. Ich kann das ganze Sortiment nur weiter empfehlen!!!!

Tento retro chlebník vyzerá super cool, veľa sa doň zmestí, napríklad celý môj bochník. Vyskytol sa malý problém s mojím doručením, ktorý bol okamžite a k mojej spokojnosti odstránený. Rád by som zdôraznil ústretovosť tohto rodinného podniku, naozaj ľuďom to už lepšie nie je. Celý sortiment môžem len odporučiť!!!!

Overená kontrola

Ich hatte mir das Produkt gekauft um den Süßigkeitenberg in meiner Küche optisch verschwinden zu lassen. Benutze es also nicht zur Brotaufbewahrung daher kann ich dazu nichts sagen. Ich erfreue mich nun an einer aufgeräumten Küche und diesem stilvollen eierschalenfarbenem metallkasten. VIelen Dank. Wirkt jetzt viel ordentlicher

Produkt som si kúpil, aby hora sladkostí v mojej kuchyni zmizla z dohľadu. Ja ho teda nepoužívam na skladovanie chleba, takže sa k tomu nemôžem vyjadriť. Teraz sa teším z upratanej kuchyne a tejto štýlovej kovovej škatuľky vo farbe škrupiny. Ďakujem veľmi pekne. Teraz to vyzerá oveľa krajšie

Overená kontrola

Ein sehr schöner Brotkasten im Retrolook zu einen sehr günstigen Preis. Sehr gut verarbeitet. Das einzige Problem: Die Schrauben rosten nach einiger Zeit und deshalb Punkteabzug. Danke aus Wien

Veľmi pekný chlebník v retro vzhľade za veľmi rozumnú cenu. Veľmi dobre urobené. Jediný problém: Skrutky po chvíli hrdzavejú a preto sa odpočítavajú body. Vďaka z Viedne

Overená kontrola

Diese Produkte sind einfach nur super, richtig schön und machen wirklich was her in der Küche. Hab das Set mit Kartoffel-und Zwiebeltopf, sowie den Brotkasten bestellt. Hatte ein kleines Problem, was sich mit dem Verkäufer super lösen ließ und habe direkt, per Expressversand Ersatz erhalten. Für den Kontakt würde ich mehr als 5 Sterne geben, wenn ich es könnte. Unglaublich nett und zuvorkommend. Kann die Artikel nur wärmstens empfehlen und gebe eine klare Kaufempfehlung.

Tieto produkty sú jednoducho skvelé, naozaj krásne a v kuchyni naozaj urobia dojem. Objednal som si súpravu s hrncom na zemiaky a cibuľu a chlebníkom. Vyskytol sa malý problém, ktorý sa s predajcom ľahko vyriešil a dostal som náhradu priamo prostredníctvom expresného doručenia. Ak by som mohol, dal by som viac ako 5 hviezdičiek za kontakt. Neuveriteľne pekné a ústretové. Položky môžem len vrelo odporučiť a dať jasné odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

Die Lieferung erfolgte schnell, wie angekündigt. Der Brotkasten hat eine gute Haptik/Optik und lässt sich gut öffnen/schließen. Er passt perfekt für 1 großes American Sandwich und ca. 2 schlanke Packungen Brot. (Mein Mann isst alleine Brot und Toast) Das Toastbrot hält lange, bis zum Aufessen, nach 1 1/2 Wochen, noch frisch. Das Brot ist schneller aufgegessen aber war bisher nicht 1x verdorben (nach 2 Monaten Nutzung). Optisch ein Hingucker in unserer modernen „Landhausküche“. Kaufempfehlung von mir.

Dodanie bolo rýchle, ako bolo oznámené. Chlebník má dobrý pocit/optiku a ľahko sa otvára/zatvára. Perfektne sa hodí na 1 veľký americký sendvič a asi 2 tenké balenia chleba. (Môj manžel je chlieb a toasty sám) Toastový chlieb zostane čerstvý dlho, po 1 1/2 týždni. Chlieb sa zje rýchlejšie, ale ani raz sa nepokazí (po 2 mesiacoch používania). Vizuálne púta v našej modernej „vidieckej kuchyni“. Kúpte si odporúčanie odo mňa.

Overená kontrola

Wir hatten den Brotkasten bestellt, er wurde super schnell geliefert. Man sah jedoch eine winzige Schramme, die allerdings nicht von außen sichtbar war. Nachdem wir (aufgrund des beiliegenden Zettels) die Verkäufer kontaktierten, antworteten sie innerhalb kürzester Zeit und sicherten uns zu, uns einen neuen zu schicken und zwar mit Expressversand. Schon nach 2 Tagen erhielten wir den neuen Brotkasten und dieser war ohne jegliche Kratzer oder andere Mängel. Die Kundenbetreuung wird hier echt groß geschrieben und die 2 weiteren Produkte, die wir über die Firma bestellten, waren auch Mängelfrei. Das Produkt an sich ist sehr schön verarbeitet und sieht echt gut aus. Unser Brot ist auch nach 3 Tagen noch wie frisch vom Bäcker. Also absolute Kaufempfehlung!!

Objednali sme chlebník, bol doručený super rýchlo. Človek však videl maličký škrabanec, ktorý však zvonku nebolo vidieť. Po kontaktovaní predajcov (na základe priloženého oznámenia) obratom odpovedali a prisľúbili nám poslať nový s expresnou dopravou. Už po 2 dňoch sme dostali nový chlebník a bol bez škrabancov a iných nedostatkov. Starostlivosť o zákazníka je tu naozaj dôležitá a ďalšie 2 produkty, ktoré sme si od spoločnosti objednali, boli tiež bez závad. Samotný produkt je veľmi dobre vyrobený a vyzerá naozaj dobre. Náš chlieb je aj po 3 dňoch stále čerstvý od pekára. Takže absolútne odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

Bin mit dem Brotkasten super zufrieden. Er ist für einen 2-3-Personenhaushalt total ausreichend. Wir haben des Öfteren auch Brötchen darin. Ich muss sagen, dass das Brot sich wirklich etwas länger darin hält. Wir hatten oft das Problem, dass in diesem Sommer bei der Hitze das Brot (ich backe Brot nur selber, echtes Sauerteigbrot, ohne Hefe, kaufe kein Brot mehr) schon nach 2 Tagen zu schimmeln begann, da unser bisheriger Brotkasten luftdicht abschloss. Das passier jetzt erst nach 4 Tagen. Ich war erstaunt, wie leicht und dünn das Blech des Kastens war. Stört aber nicht. Man sitzt ja nicht drauf.

S chlebníkom som veľmi spokojný. Úplne postačuje pre 2-3 člennú domácnosť. Často v nej máme aj rolády. Musím povedať, že chlieb v ňom naozaj vydrží o niečo dlhšie. Často sme mali problém, že toto leto nám kvôli horúčavám začal chlieb (sám pečiem len chlieb, pravý kváskový chlieb, bez droždia, chlieb už nekupujem) plesnivieť už po 2 dňoch, pretože náš predchádzajúci chlebník bol vzduchotesné. To sa stane až po 4 dňoch. Bol som prekvapený, aký ľahký a tenký bol plech krabice. Ale netráp sa. Nesedíte na ňom.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov