Eden Grow XL, pestovateľský box, domáce pestovanie, interiérový, 240 x 120 x 200 cm 240 cm
Eden Grow XL, pestovateľský box, domáce pestovanie, interiérový, 240 x 120 x 200 cm 240 cm
Eden Grow XL, pestovateľský box, domáce pestovanie, interiérový, 240 x 120 x 200 cm 240 cm
Eden Grow XL, pestovateľský box, domáce pestovanie, interiérový, 240 x 120 x 200 cm 240 cm
Eden Grow XL, pestovateľský box, domáce pestovanie, interiérový, 240 x 120 x 200 cm 240 cm

Eden Grow XL pestovateľský box

0 Stan na rastliny Čierna
221,99 € 233,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Veľký domáci grow box s rozmermi 240 x 120 x 200 cm - pre vnútorné pestovanie rastlín

Nepriehľadný plášť z odolného textilného materiálu (600D)

Vysoko reflexný vnútorný poťah pre optimálne využitie umelého osvetlenia

Popis produktu

Rastlinná škôlka pre použitie v domácnosti. So zariadením Eden Grow XL predstavuje oneConcept kompaktný grow box, vďaka ktorému môžu hobby záhradkári pestovať rôzne rastliny bez ohľadu na klímu a počasie priamo vo svojom vlastnom domove!

Dostatok priestoru pre rastliny. Plocha 2,88 m² poskytuje dostatok priestoru pre rôzne záhradné akcie: V závislosti od typu sa dajú do 240 x 120 x 200 cm veľkého boxu umiestniť viaceré rastliny.

Zvonku diskrétny - z vnútornej strany lesklý. Záhradkárčenie s pestovateľským stanom od oneConcept je obzvlášť efektívne vďaka vnútornej vrstve z 600D textilného obalu. Tá odráža svetlo z rastlín a robí využitie zariadenia ešte efektívnejším. Od vonkajšieho svetla sú však rastliny dobre tienené. Pestovanie sa dá optimálne plánovať: Rastliny rastú rýchlejšie a silnejšie a obdaria záhradníkov pravidelne peknými momentmi.

Aj ďalšie vlastnosti pestovateľského stanu milovníkov rastlín potešia: Na praktických stropných tyčiach možno namontovať napríklad filtre s aktívnym uhlím a lampy; rôzne otvory s dvojitým uzáverom umožňujú inštaláciu ventilačných systémov, káblov a príslušenstva. Bočné vetracie otvory s prispôsobiteľnými špeciálnymi klapkami pre prívod vzduchu poskytnú ďalšie možnosti pre účinnú kontrolu vzduchu v miestnosti. Odnímateľná, nepremokavá spodná vanička chráni podlahu pred neželanou vlhkosťou.

Veľký vstup na prednej strane grow boxu oneConcept Eden Grow zabezpečuje jednoduchý prístup. Paradajky alebo bylinky: Milovníci zelene majú svoj grow box v prípade potreby vždy na očiach!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Plocha: 2,88 m²
 • Veľký vstup na prednej strane pre jednoduchý prístup
 • Robustná 19 x 0,8 mm oceľová tyč s kovovými rohovými svorkami
 • Odnímateľná, nepremokavá spodná vanička
 • Nepriehľadné zipsy
 • Trubkový systém s praktickými zaklikávacími uzávermi
 • Rýchla inštalácia vďaka obrazovému montážnemu návodu
Eden Grow XL, pestovateľský box, domáce pestovanie, interiérový, 240 x 120 x 200 cm

Rozmery a technické podrobnosti

 • 240 x 120 x 200 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: cca 22,5 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x zariadenie ako montážna sada
 • Manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

233.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(9 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

auch nach jahren immer noch uneingeschränkt zu empfehlen

Bez váhania odporúčam aj po mnohých rokoch

Overená kontrola

Sehr gute Qualität, Aufbau etwas schwierig. Sehr stabil. Preis-Leistung top.

Veľmi dobrá kvalita, trochu náročná montáž. Veľmi stabilný. Skvelá hodnota za peniaze.

Overená kontrola

Für günstiges Geld kommt man damit ziemlich weit! Es nützt sich ziemlich schnell ab und ist auch nicht ganz Licht undurchlässig. Aber für das Geld Optimal!

Za lacný peniaz sa s tým dostanete poriadne ďaleko! Pomerne rýchlo sa opotrebuje a nie je úplne nepriehľadný na svetle. Ale za tie peniaze super!

Overená kontrola

Preis/Leistung sehr gut (Im Vergleich zum Ladenpreis in CH!!). Aufbau war schnell und einfach ca. 15 bis 20 Minuten ohne Hilfe. Innenwanne ist „ok“ und „Wasserdicht“, ein zusätzlicher Untersetzter für Töpfe ist trotzdem zu empfehlen. Lüftungsanschlüsse nach Oben und den Seiten sind auch genügend vorhanden.

Veľmi dobrá hodnota za peniaze (v porovnaní s maloobchodnou cenou vo Švajčiarsku!!). Nastavenie bolo rýchle a jednoduché asi 15 až 20 minút bez pomoci. Vnútorná vanička je "ok" a "vodotesná", ešte sa odporúča prídavná podšálka na hrnce. K dispozícii je tiež dostatok ventilačných pripojení na vrch a boky.

Overená kontrola

Stabile und gute Qualität

Stabilné a kvalitné

Overená kontrola

Habe eine Box als begehbaren Kleiderschrank und eine als Himmelbett mit Matratze weil die Wohnung zu kalt ist. Für beide Verwendungszwecke sehr zu empfehlen! Bestimmt auch gut zum Zelten geeignet, das wird sicher lustig.

Majte krabicu ako šatňu a posteľ s baldachýnom s matracom, pretože v byte je príliš chladno. Dôrazne sa odporúča pre obe použitia! Určite dobré aj na kempovanie, to bude určite zábava.

Overená kontrola

Top. Tut was es verpricht und ist sehr gut verarbeitet zusem ist der aufbau auch kinderleicht. ich hoffe ich konnte etwas helfen. Lg :)

Hore. Robí to, čo je napísané na plechovke a je veľmi dobre spracované.Montáž je tiež veľmi jednoduchá. Dúfam, že som mohol trochu pomôcť. LG :)

Overená kontrola

Die EdenGrow S stellt nur das Grundgerüst für die erfolgreiche Indoor-Aufzucht, sprich das zusammensteckbare Gestell aus Stahl und die entsprechende Textilie inkl. Innenbeschichtung Drumherum. Weitere Gimmicks (Aktivkohlefilter, Lampen etc.) finden sich im Lieferumfang nicht, sind aber im Aufbaukonzept bereits berücksichtigt, d.h. es lassen sich in Eigenregie und dank verschiedener Befestigungsmöglichkeiten, Aussparungen und einigen Zwischenstangen jederzeit zusätzliche Materialien, Geräte und sonstige Zusatzausstattungen integrieren. Der Zusammenbau mittels Aufbauanleitung überfordert kaum, einzig das straffe und sorgfältige Anbringen der Schutzplane erfordert ggf. etwas Geschick bzw. zwei weitere helfende Hände. Überfordert wird hier niemand, nach ca. 20 Minuten steht die Growbox relativ stabil im angedachten Zimmereck, zumindest solange kein Elefant mit Anlauf dagegen rennt. Die weiteren Anwendungszwecke sind natürlich vielfältig und erstrecken sich irgendwo zwischen der Aufzucht von Gemüse/Tomaten/Gewürzen bis hin zu Blumen aller Art - bei uns beschränkt sich die Nutzung auf das in dieser Form deutlich vereinfachte Aufzüchten von Orchideen, die auf Temperaturschwankungen in offenen Räumen z.T. extrem empfindlich reagieren. Je nach Größe der Triebe und dem eigenen Geschick finden ca. zehn Pflanzen ausreichend Platz im Inneren der Growbox, theoretisch wäre auch eine doppelstöckige Aufzucht mit dem entsprechenden Unterbau denkbar. Qualitativ hinterlässt die EdenGrowS einen völlig zufriedenstellenden Eindruck, weder am Gerüst, noch an der Plane finden sich Auffälligkeiten bzw. Verarbeitungsfehler. Ganz im Gegenteil, der Stoff ist vollkommen lichtundurchlässig und isolierend, der vordere Reißverschluss leichtgängig, die Zuluft-Fächer mit Klettverschluss fixiert und die Bodenwanne kann effektiv gereinigt und ohne Probleme separat entnommen werden. * Dieser Artikel wurde mir vom Hersteller als Testmuster zur Verfügung gestellt. Dies hat keinen Einfluss auf das Resultat meiner Bewertung.

EdenGrow S poskytuje iba základný rámec pre úspešný chov v interiéri, t. j. oceľový rám, ktorý sa dá spojiť, a zodpovedajúce textílie vrátane vnútornej vrstvy po celom obvode. Iné vychytávky (filtre s aktívnym uhlím, lampy atď.) nie sú súčasťou dodávky, ale sú už zohľadnené v koncepcii konštrukcie, tj dodatočné materiály, zariadenia a ďalšie doplnkové vybavenie je možné kedykoľvek integrovať svojpomocne a to vďaka rôznym možnostiam upevnenia, výrezom a niektorým medziprútom. Montáž pomocou montážneho návodu nie je náročná, len pevné a starostlivé pripevnenie ochrannej plachty môže vyžadovať určitú zručnosť alebo dve pomocné ruky navyše. Nikto tu nie je zavalený, asi po 20 minútach je pestovateľský box relatívne stabilný v zamýšľanom rohu miestnosti, aspoň pokiaľ sa proti nemu nerozbehne žiadny slon. Ostatné využitie je samozrejme rôznorodé a siaha niekde od pestovania zeleniny/rajčín/korenia až po kvety všetkého druhu – u nás je využitie obmedzené na značne zjednodušené pestovanie orchideí v tejto forme, čo je čiastočne spôsobené teplotnými výkyvmi. v otvorených priestoroch mimoriadne citlivých. V závislosti od veľkosti výhonkov a vlastnej zručnosti je vo vnútri pestovateľského boxu dostatok miesta pre približne desať rastlín, teoreticky by prichádzal do úvahy aj dvojpodlažný odchov s príslušnou spodnou konštrukciou. Po kvalitatívnej stránke zanecháva EdenGrowS úplne uspokojivý dojem, na ráme ani na plachte nie sú žiadne abnormality ani chyby spracovania. Naopak, látka je úplne nepriehľadná a izoluje, predný zips beží hladko, vetracie priehradky sú upevnené suchým zipsom a panvicu možno efektívne čistiť a bez problémov samostatne vybrať. * Táto položka mi bola poskytnutá výrobcom ako skúšobná vzorka. Toto nemá žiadny vplyv na výsledok môjho hodnotenia.

Overená kontrola

alles topp benutze das Produkt zum ersten mal bis jetzt alles super kann es wärmstens empfehlen bester service gute Verarbeitung

všetko top používam produkt prvýkrát zatiaľ všetko je super môžem vrelo odporučiť najlepší servis dobré spracovanie

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov