Florida Jerky, sušička potravín, infračervená, 500 W, 4 programy, čierna
Florida Jerky, sušička potravín, infračervená, 500 W, 4 programy, čierna
Florida Jerky, sušička potravín, infračervená, 500 W, 4 programy, čierna
Florida Jerky, sušička potravín, infračervená, 500 W, 4 programy, čierna
Florida Jerky, sušička potravín, infračervená, 500 W, 4 programy, čierna
Florida Jerky, sušička potravín, infračervená, 500 W, 4 programy, čierna
Florida Jerky, sušička potravín, infračervená, 500 W, 4 programy, čierna

Florida Jerky sušička potravín

Automatický sušič potravín Čierna 500 watt
197,90 € 299,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Sušenie ako na slnku: rýchle a rovnomerné sušenie vďaka inovatívnej infračervenej technológii

Jednoduché ovládanie: automatický proces sušenia a prehľad o všetkom vďaka LCD displeju

Plne automatická: 4 voliteľné programy na ovocie, mäso, zeleninu aj jogurt

Popis produktu

Výkonná sušička Klarstein Florida Jerky suší ovocie, zeleninu, mäso a iné potraviny pomocou infračervenej technológie v rekordnom tempe a vyrába tak lahodné, trvanlivé pochúťky a suroviny.

S infračerveným vykurovacím výkonom 500 W a rovnomerným rozložením tepla sa sušička Florida Jerky postará o to, aby potraviny boli vysušené ako na slnku a aby bol čas sušenia krátky. Dôležité minerály a vitamíny ostanú pri sušení zachované, chuť sa zintenzívni. Vďaka plne automatickému procesu sušenia s piatimi rôznymi voliteľnými programami sa podarí veľmi jednoducho vysušiť ovocie, mäso, zelenina alebo dokonca pripraviť jogurt. Vo voliteľnom manuálnom režime sa dá nastaviť teplota od 35 °C  do 75 °C a čas od 1 do 99 hodín.

Čistenie sušičky po ukončení procesu sušenia je celkom jednoduché. Vnútro konštrukcie a mriežkové police sa dajú bez problémov opláchnuť. Konštrukcia je vyrobená z pevného plastu a dá sa ľahko vyčistiť aj zvonku.

Obohatenie každej kuchyne: sušička Florida Jerky od spoločnosti Klarstein.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon: 500 W
 • 4 programy
 • so vzduchovým filtrom
 • LCD displej
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz
Florida Jerky, sušička potravín, infračervená, 500 W, 4 programy, čierna

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 34 x 38 x 39 cm (Š x V x H)
 • rozmery police: cca 30 x 24 cm (Š x H)
 • dĺžka sieťového kábla: cca 120 cm
 • hmotnosť: cca 6,5 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x sušička potravín
 • 5 x mriežková polica
 • 1 x zásuvka
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, francúzština, španielčina, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

299.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(11 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Gibt es Zusatzetagen für die Trocknung von Heidelbeeren. Unsere Gartenheidelbeeren sind sehr groß, doch für die Löcher der Etagen zu klein. Können Sie uns helfen und eine Lösung vorschlagen??? Dies wäre prima!

Existujú ďalšie podlahy na sušenie čučoriedok. Naše záhradné čučoriedky sú veľmi veľké, ale príliš malé na diery v radoch. Viete nám pomôcť a navrhnúť riešenie??? To by bolo skvelé!

Overená kontrola

Die Größe ist ausreichend für den kleinen Haushalt. Der Geräuschpegel könnte etwas niedriger sein. Meine ersten Apfelscheiben lt. Anweisung gemacht und sind super lecker.

Veľkosťou postačuje pre menšiu domácnosť. Hlučnosť by mohla byť o niečo nižšia. Moje prvé jablkové rezy som urobil podľa návodu a sú super chutné.

Overená kontrola

Nun, zunächst möchte ich anmerken, daß ich selbst bei 75 Grad Einstellung keine übermäßige Hitzeentwicklung (außen) feststellen konnte. Ja, es ist ein Dörrautomat, und der wird naturgemäß ein wenig warm. Bei uns steht er einfach auf einem Schränkchen, und gut. Die Leistung überzeugt, das Dörrergebnis ebenfalls. Mit Infrarot geht es recht flott, und Beef Jerky oder auch Kartoffelchips werden richtig gut! Da das Gerät einen Ventilator hat ist es wohl logisch, daß man diesen auch hört. Allerdings nicht in störender Lautstärke. Warum nun also "nur" 4 Sterne? Ganz einfach: Wenn man den Innenraum reinigen will, dann ist Schwarz als Farbe nicht wirklich praktisch. In einem hellen Innenraum sind Verschmutzungen weit besser zu sehen. Alles in Allem spreche ich aber eine klare Kaufempfehlung aus.

No v prvom rade by som chcel povedať, že ani pri nastavení 75 stupňov som nezaznamenal žiadny nadmerný vývin tepla (vonku). Áno, je to sušička potravín a prirodzene sa trochu zahreje. U nás len tak stojí na skrini a hotovo. Výkon je presvedčivý, rovnako ako výsledok sušenia. S infračerveným je to celkom rýchle a hovädzie trhané alebo zemiakové lupienky sú naozaj dobré! Keďže zariadenie má ventilátor, je asi logické, že ho počuť. Nie však v rušivej hlasitosti. Prečo teda „iba“ 4 hviezdičky? Veľmi jednoduché: Ak chcete vyčistiť interiér, čierna ako farba nie je naozaj praktická. Vo svetlom interiéri je nečistota oveľa ľahšie vidieť. Celkovo vzaté, dávam jasné odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

1

1

Overená kontrola

In der Fülle von Dörrautomaten ist es schwierig ein gutes Produkt zu finden. Ich hab mich für den Florida Jerky entschieden und bin bis dato sehr zufrieden damit. Das Gehäuse wirkt sehr gut verarbeitet, was man von der Bedieneinheit leider nicht behaupten kann. Der Drehknopf zum einstellen des Programmes ist nicht sehr stabil und wenn ich drauf drücke um eine Einstellung zu bestätigen, passiert es hin und wieder das sich dabei auch wieder das Programm verstellt. Deshalb auch nur 4 Sterne. Abgesehen davon würde ich ihn schon weiterempfehlen. Auch das ununterbrochene dörren über mehrere Tage hinweg hat er locker weggesteckt. Mit der Erfahrung die ich mittlerweile gesammelt habe, würde ich das nächste mal zu einem grösserem Gerät tendieren, aber gerne wieder von Klarstein.

V množstve sušičiek je ťažké nájsť dobrý produkt. Rozhodol som sa pre Florida Jerky a zatiaľ som s ním veľmi spokojný. Skrinka vyzerá veľmi kvalitne, čo sa bohužiaľ nedá povedať o riadiacej jednotke. Gombík na nastavenie programu nie je veľmi stabilný a keď ho stlačím na potvrdenie nastavenia, občas sa stane, že sa program opäť zmení. Preto len 4 hviezdičky. Okrem toho by som ho odporučil. Ľahko znášal aj niekoľkodňové neprerušované sušenie. So skúsenosťami, ktoré som medzičasom nadobudol, by som sa nabudúce priklonil k väčšiemu zariadeniu, ale Klarstein by som rád použil znova.

Overená kontrola

Tut was es soll

Robí to, čo má

Overená kontrola

Super. Genial.

Super. Geniálne.

Overená kontrola

Da ich selbst Vegetarier bin, kann ich die Qualität des Geschmackes bei Fleisch nur durch das Verhalten meine vierbeinigen Freunde erkennen und hier schlug das Selbstgedörrte wie eine Bombe ein. Die Hunde sind begeistert und betteln für jeden Bissen. Für mich persönlich dörre ich nur Obst und auch hier vollste Zufriedenheit.

Keďže som sám vegetarián, kvalitu chuti mäsa poznám len podľa správania mojich štvornohých priateľov a práve tu zasiahlo domáce sušené ako bomba. Psy sú nadšené a prosia o každé sústo. Pre mňa osobne suším len ovocie a aj tu som úplne spokojný.

Overená kontrola

Super - dobrá cena, výborná výbava navíc i infra - perfektní cena v této kategorii a užitná hodnota ---

Super - dobrá cena, výborná výbava navyše aj infra - perfektná cena v tejto kategórii a úžitková hodnota ---

Overená kontrola

Der Automat ist super

Stroj je skvelý

Overená kontrola

Bisher habe ich damit Pilze und Früchte probiert und es ist wirklich ein großer Unterschied, wie man einen Ofen benutzt oder Lebensmittel auf traditionelle Weise trocknet. Der Prozess ist viel schneller und einfacher. Im Allgemeinen ist das Gerät sehr einfach und intuitiv zu bedienen. Ich denke, es ist ein bisschen teuer, aber am Ende hoffe ich, es für immer zu haben, also ist das akzeptabel.

Zatiaľ som s ním skúšal huby a ovocie a naozaj je veľký rozdiel medzi používaním rúry a sušením jedla tradičným spôsobom. Proces je oveľa rýchlejší a jednoduchší. Vo všeobecnosti sa zariadenie používa veľmi jednoducho a intuitívne. Myslím, že je to trochu drahé, ale nakoniec dúfam, že to budem mať navždy, takže je to prijateľné.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov