3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Výrobníky ľadu

59 Počet produktov

Výrobníky ľadu

Výrobníky ľadu sú skvelou voľbou na prípravu osviežujúceho chladeného nápoja najmä v lete. Využijete ich naozaj kdekoľvek či už ste doma, v kancelárii, ale taktiež sú nevyhnutným doplnkom v bare či v reštaurácii. O pár minút vykúzlia dokonalý ľad, ktorý vám prístroj vytvaruje podľa vašich požiadaviek.

Ľadové osvieženie kedykoľvek po ruke

Ľad sa hodí ku všetkým nápojom a výrobník ľadu predstavuje dostupný spôsob, ako si ľad vyrobiť v pohodlí domova. Ich veľkou výhodou je, že ľad sa tvorí takmer neustále. Zásobu čerstvého ľadu tak máte vždy po ruke a nie je potrebné čakať na zamrznutie dávky vody, ako napríklad pomocou klasických formičiek na ľad, ktoré vložíte do mrazničky. Najlepšie na výrobníku ľadu je, že funguje bez problémov a automaticky. Stačí ho naplniť vodou a zapnúť.

Hlavné benefity výrobníku ľadu

  • Rýchly a efektívny spôsob výroby ľadu v mnohých podobách - kocky, triešť, šupinová drť a pod.
  • Úsporné zariadenie, ktoré nezaberá veľa miesta
  • Jednoduchá údržba
  • Výroba ľadu je automatická - stroj pracuje sám, a vy sa tak môžete pokojne venovať iným činnostiam
  • Ľad máte k dispozícií kedykoľvek potrebujete
  • Výrobník ľadu je skvelý pomocník pri spríjemnení horúcich letných dní
  • Osvieži vaše obľúbené nápoje

Skôr, ako sa však pre výrobník ľadu rozhodnete, mali by ste zvážiť, na čo presne ho chcete používať. Ak chcete len občas vykúzliť ľad do nápojov, postačí vám malé prenosné zariadenie. Ak však pravidelne zabávate hostí alebo prevádzkujete bar či reštauráciu, vhodnejší bude väčší a výkonnejší model.

Pri výbere výrobníka ľadu by ste mali venovať pozornosť nasledujúcim bodom:

  • Kapacita: Koľko ľadu stroj vyrobí za jeden deň?
  • Dizajn: Kam chcete zariadenie umiestniť? Stačí integrovaný model alebo potrebujete samostatný výrobník ľadu?
  • Vlastnosti: Má zariadenie špeciálne funkcie, napríklad funkciu samočistenia?

Pri výbere výrobníka ľadu by ste mali venovať pozornosť najmä kapacite. Udáva, koľko ľadu dokáže zariadenie vyrobiť za jeden deň. Platí pravidlo: Čím väčšia nádrž, tým viac kociek ľadu dokáže stroj vyrobiť za jeden deň. To však neznamená, že najväčší výrobník ľadu je pre vás automaticky ten najlepší. V závislosti od toho, ako často a na aký účel chcete zariadenie používať, môže byť vhodnejší menší alebo väčší model. Vzhľad a funkcie výrobníka ľadu sa odvíjajú samozrejme predovšetkým od vašich osobných preferencí a vlastného použitia.

Obohaťte svoju kuchyňu

V týchto horúcich letných dňoch sú výrobníky ľadu naozaj dobrou voľbou na osvieženie vašich obľúbených nápojov. Ak však máte chuť na niečo poriadne studené, osviežujúce a chutné, neváhajte a pozrite si našu ponuku zmrzlinovačov.

Zmrzlinovač je prístroj, vďaka ktorému si viete dopriať kvalitne spravenú zmrzlinu aj v pohodlí u vás doma. Nič nechutí tak dobre, ako vlastnoručne vyrobená zmrzlina. Oba tieto prístroje sú skvelými spoločníkmi počas trávenia horúcich letných dní. Ak si chcete obohatiť vašu kuchynu a vyskúšať nové veci, na našom e-shope nájdete celú ponuku kvalitných a spoľahlivých kuchynských pomocníkov a doplnkov do kuchyne. Spríjemnite si leto s nami aj vy.

Nahor