3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Všetko pre váš relax

Útulný domov v príjemnom prostredí je základným predpokladom kvalitného odpočinku. Pri stúpajúcich teplotách si prajeme príjemnú izbovú teplotu a chceme sa vyhnúť príliš vysokej vlhkosti. V chladných dňoch preferujeme teplé a útulné prostredie. Pomocou smart Klarstein pomocníkov si doprajete vytúžený relax v niekoľkých jednoduchých krokoch. Oddýchnite si, načerpajte energiu a venujte sa svojim záľubám vo svojej vlastnej oáze pokoja.

Zachovajte chladnú hlavu s Klarstein

Spomínate na tropicky horúce letné dni? Na čele ste mali jemné kvapky potu, spotené oblečenie sa na vás nepríjemne lepilo a tradičná domáca pohoda sa stala nedosiahnuteľným želaním. Na toto trápenie môžete zabudnúť! Oslobodí vás interiérová Klarstein klimatizácia: Naše riešenia systematicky klimatizujú miestnosť na vami zvolenú teplotu. Toto je spôsob, ako si aj počas horúcich letných dní budete doma užívať obľúbený relax.

Klimatizácie Klarstein

Nič neprekoná dobrú klimatizáciu: Svieža, ale nie príliš chladná! Nastavte teplotu tak, aby ste sa cítili v pohode a oddýchli si od náročného tepla. Povedzte horúčave jasné nie! Ak nastavíte požadovanú teplotu pomocou integrovaného časovača, môžete sa už počas cesty domov tešiť na príjemne vychladený byt, v ktorom si s chladnou hlavou doprajete vytúžený relax v tom pravom slova zmysle.

Objavte viac

Chladiče vzduchu Klarstein

Predstavujeme: Ferrari medzi klimatizačnými prístrojmi - chladič vzduchu Klarstein. S integrovaným ventilátorom a paralelnou funkciou chladenia, zvlhčovania a čistenia vzduchu. S týmto prístrojom vás už žiadna klimatická situácia neprekvapí. Vytvorte si tepelnú pohodu intuitívne podľa svojich osobných potrieb tak, aby ste sa mohli doma venovať obľúbeným činnostiam a pohodlne odpočívať.

Objavte viac

Ventilátory Klarstein

Keď vo vašom byte doslova vrie vzduch, cielený prievan je presne to, po čom túžite, keď zaspávate s kropajami potu na čele. Ventilátory Klarstein, ktoré môžete zavesiť na strop, postaviť do rohu miestnosti ako ventilačný stĺp alebo ako klasický stojanový ventilátor, vám doma vždy zaistia príjemnú klímu. Takže: Čo tak čerstvý vánok?

Objavte viac

Dobrý vzduch pre dobrú náladu vďaka Klarstein

Od kvality vzduchu vo vašom bývaní toho veľa závisí. Čistota a stupeň vlhkosti vzduchu tvorí základ pre dlhodobé zdravé bývanie. Dobrý vzduch vytvára pohodu, pomáha s koncentráciou, relaxom a podporí chuť tráviť oveľa viac času v obľúbenej miestnosti. S ochladzovačmi vzduchu Klarstein si vytvoríte dokonalé prostredie.

Čističky vzduchu Klarstein

Nádych, výdych a prejsť do relaxačného režimu! To všetko je oveľa príjemnejšie s čistým vzduchom. Obzvlášť skvelé pre alergikov: prach, chlpy a pachy vašich maznáčikov či roztoče sa dajú efektívne odfiltrovať. Čím viac čerstvého vzduchu váš organizmus získa, tým lepšie môžete fungovať a rozvíjať pocit pohody.

Objavte viac

Odlhčovače vzduchu Klarstein

Príliš vysoká úroveň vlhkosti škodí kardiovaskulárnemu systému a celkovo nás môže dostať do stresu. Začnete sa potiť a cítite sa nepríjemne. Klarstein má riešenie: Odvlhčovač vzduchu! Systematické odstraňovanie prebytočnej vlhkosti zo vzduchu v miestnosti vylepšuje klímu, obmedzuje kondenzáciu pár a bráni tvorbe plesní. Dokonalý relaxačný prístroj pre kúpeľňu alebo spálňu.

Objavte viac

Zvlhčovače vzduchu Klarstein

Suchý vyhrievaný vzduch v obývačke a spálni môže vysušiť naše sliznice a predovšetkým astmatikom zhoršuje dýchanie. Dobrá správa: Aj v tomto prípade pomôže Klarstein! Naše zvlhčovače vzduchu dodávajú vzduchu vlhkosť, ktorá je potrebná k uvoľneniu dýchacích ciest a k opätovnému pocitu čerstvého vzduchu vo vašej domácnosti.

Objavte viac

Urobte si s Klarstein teplo a pohodlie

Všetkým teplomilom a fanúšikom tepla : Smart gadgety Klarstein sú tu pre vás! Na užívanie si príjemného tepla teraz stačí par klikov. Relaxovať budete v okamihu. Naši pomocníci perfektne zapadnú do vašej domácej oázy.

Elektrické prikrývky Klarstein

Útulne a pohodlne! Či už ide o posteľ, gauč alebo kreslo: Naše mäkké elektrické a predovšetkým vyhrievané prikrývky Klarstein zapnete stlačením jedného tlačidla. Takto sa rýchlo a jednoducho zabalíte do útulného tepla, v ktorom sa budete cítiť bezpečne. Doprajte oddych uchodeným nohám, uvoľnite ruky. Zakloňte sa, zavrite oči alebo meditujte. Najdôležitejšie je, aby ste sa cítili dobre.

Objavte viac

Infračervené ohrievače Klarstein

Kúrenie na princípe slnečného žiarenia: Infračervené svetlo Klarstein vás ohrieva pomocou infračerveného žiarenia, namiesto toho aby ohrievalo vzduch a rozvírilo prach. Žiadne teplo nevyjde na zmar a nebude sa zbytočne vysušovať vzduch... zostane príjemná izbová teplota, ktorá je prispôsobená vám a vašim potrebám.

Objavte viac

Krby Klarstein

Je pre vás domáci krb symbolom absolútnej pohody? Potom vám stačí zasunúť kábel zásuvky a môžete relaxovať. S elektricky ovládanými krbmi Klarstein vytvoríte atmosféru rustikálnej chaty vďaka reálne vyzerajúcej simulácii ohňa, regulácii jasu a integrovanému výhrevnému výkonu - to všetko zahŕňa aj štýlový vzhľad.

Objavte viac

Nahor