3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Všetko pre efektívne skladovanie

Upratať, zamraziť, pripraviť: udržujte vašu kuchyňu stále čistú bez zbytočného plytvania jedlom. Vopred si pripravte obľúbené raňajky na stresujúce ráno, odložte lasagne z obedu do chladničky na neskôr alebo si so sebou namiešajte osviežujúcu minerálnu vodu s kúskami citrónu, mätou a zázvorom. Šikovné uskladnenie potravín vám ušetrí čas a dopraje príjemné okamihy. Nechajte nás prekvapiť vás.

Praktické nádoby Klarstein

Naši prarodičia vedeli čo robia! Zásobovanie sa potravinami je veľmi výhodné. Či už uskladnené na víkendovú hostinu, predvarené na niekoľko dní dopredu alebo zamrazené na neskôr: Tento prístup vám nielen ušetrí čas, ktorý môžete stráviť leňošením, ale tiež vás pripraví na nečakanú návštevu, ktorej behom okamihu pripravíte veľkorysé pohostenie. Týmto spôsobom tiež viete znížiť celkový potravinový odpad, pretože ak teraz nemáte chuť na včerajší nákyp, môžete si ho odložiť na neskôr do vzduchotesne uzatvárateľného boxu Klarstein. Vyskúšajte to...

Klarstein skladovacie nádoby a boxy

Milujete variť na niekoľko dní vopred a mať tak vždy niečo pripravené? Prajete si mať vyriešené skladovanie zemiakov, cibule alebo korenia, vďaka ktorému budú vaše prísady nielen po ruke, ale tiež doplnia vašu kuchyňu ako dekorácia? Potom ste na správnom mieste: skladovacie nádoby a boxy Klarstein pomôžu pripraviť jedlo jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Od studených údenín, cez čerstvý chlieb a koláče až po nákyp. Všetko môžete vzduchotesne zabaliť, bezpečne odložiť a na konci lahodne servírovať.

Objavte viac

Dobre zabalené a chutné jedlo so sebou vďaka Klarstein

Pripravte si jedlo na cestu! Vy a vaša rodina si môžete vychutnávať jedlo počas celého dňa vďaka Klarstein obedárom, boxíkom a fľaškám na pitie. Doma pripravené obedy sú výživné a zdravé. Popoludňajší mini bufet s domácim ľadovým čajom je zasa perfektným zdrojom energie, keď ste na cestách. ​

Klarstein obedové boxy a boxíky

Poprosíme so sebou! Prečo? Vďaka obedovým boxom šetríte peniaze, doma uvarené je vždy presne podľa vašich predstáv, vždy si doprajete presne to, na čo máte chuť a naviac sa správate zodpovedne k prírode. Či už ide o sladké raňajky, chutný obed alebo výdatnú večeru so sebou: Klarstein pomocníci vás všade sprevádzajú. Po návrate domov ich môžete jednoducho umyť v umývačke a znovu naplniť na ďalší deň. Takto je ešte zábavnejšie byť vonku, však?

Objavte viac

Fľaše Klarstein

Fanta alebo Capri Sonne sú out! Pripravte si domácu limonádu presne podľa vašej chuti a vezmite si ju kamkoľvek so sebou. Limonáda je chutnejšia, zdravšia a potešíte ňou aj energiou sršiace ratolesti. Na tréning, výlet, do kancelárie, či do školy alebo škôlky, fľašky Klarstein vás podporia doslova všade.
Plus: Zaobídete sa bez zbytočných chemických prísad v kupovaných nápojoch a podporíte tak udržateľnejšie a zdravšie pitie. Z hasenia smädu sa stane zábava!

Objavte viac

Nahor