Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ Čierna

Partytime výrobník ľadu

Výrobník ľadu Čierna
209,90 € 329,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Štýlové nápoje: výkonný výrobník ľadových kociek s telom z ušľachtilej ocele

Všestranne použiteľný: na použitie v baroch, kanceláriách a malých reštauráciách ako aj na zábavách a oslavách

Veľká kapacita výrobníka: v 7 až 15 minútových cykloch vyrobí až 15 kg ľadu

Popis produktu

Či už na rodinnej oslave, domácej párty alebo ako profesionálny výrobník ľadu v baroch alebo reštauráciách: s výrobníkom ľadu Klarstein Partytime sa dajú všetky nápoje perfektne pripraviť a osviežujúco ochladiť. 

Výkonný výrobník ľadu Partytime vyrobí za deň až 15 kg číreho ľadu a perfektne sa hodí na použitie na všetkých zábavách, v pohostinstvách a baroch. Aj na normálne domáce použitie je Partytime skutočná výhra: s ním máte doma vždy čerstvé ľadové kocky na chladenie nápojov. V závislosti od nastavenej veľkosti S alebo L pripravíte 9 ľadových kociek v jednom cykle od 7 do 15 minút. V prípade prázdnej nádrže na vodu alebo plnom zásobníku na ľadové kocky, Vás včas upozornia kontrolky na prehľadom dotykovom displeji na prednej strane výrobníka ľadu. Po použití, sa vďaka funkcii samostatného čistenia a hladkej konštrukcii z ušľachtilej ocele, dá ľahko umyť. Ušľachtilý dizajn s čiernou prednou stranou perfektne zapasuje do každého nábytku. 

Kryštálovo čistá záležitosť: s výrobníkom ľadu od Klarstein sa v okamžiku dajú pripraviť chutné a osviežujúce nápoje na párty, v pohostinstvách a baroch. 

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Výkon: 145 W
 • Na výrobu číreho ľadu
 • Nádrž na vodu: 2,9 litrov
 • Objem výroby: cca 15 kg/24 hod.
 • Počet kociek ľadu na cyklus: 9
 • Veľkosť kociek ľadu: malá & veľká
 • Malé kocky ľadu: 24,41 x 36 x 10 mm
 • Veľké kocky ľadu: 26 x 37,29 x 10 mm
 • Kapacita priečinku na ľad: 1,8 kg
 • Ovládací panel s tlačidlami
 • Funkcia samočistenia
 • Konštrukcia z ušľachtilej ocele
 • Chladiaci prostriedok: R600a
 • Napájanie: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Partytime, výrobník ľadu, číry ľad, 15kg/24h, ušľachtilá oceľ

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 25 x 43 x 39 cm (Š x V x H)
 • Dĺžka sieťového kábla: 185 cm
 • Hmotnosť: cca 11,3 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x výrobník ľadu
 • 1 x zásobník na kocky ľadu
 • 1 x lopatka na ľad
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

329.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(18 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Ist meine zweite Eismaschine. Das Ding ist super! Würde ich jederzeit wieder kaufen.

Je to môj druhý výrobca zmrzliny. Tá vec je skvelá! Kúpil by som kedykoľvek znova.

Overená kontrola

Super schnelle Zubereitung von Eiswürfel

Super rýchla príprava kociek ľadu

Overená kontrola

Also wir haben ja nun einige Eismaschinen im Einsatz gehabt aber diese toppt wirklich alle. Die Verarbeitung mit dem Edelstahlgehäuse ist klasse, die Bedienung einfach und die Klappe zum einfüllen,entnehmen und betrachten schön groß. Besonders überzeugt hat die Qualität und Größe der Eiswürfel, die über die der einfacheren Maschinen hinausgeht als auch die Geschwindigkeit der Produktion. Ganz besonders an der Stelle zu erwähnen, ist der wirklich ausßergewöhnlich große Wassertank, der es ermöglicht, auch bei hohen Temperaturen immer einen vollen Eiswürfelvorrat zu haben ohne dauern nachschütten zu müssen. Auch die Isolierung ist hervorragend, sodas selbst bei ausgeschalteter Maschine morgens immer noch Eiswürfel verfügbar sind. Ein gewisser Nachteil der ganzen Vorteile ist natürlich auch eine etwas größere Bauform,die man aber gerne in Kauf nimmt. Auch ist natürlich die Geräuschentwicklung nicht zu verachten, die diese Geräte mitsichbringen aber gerne für den Vorzug eisgekühlter Getränke über den ganzen Tag, gerne in Kauf genommen wird. Die Maschine hat jedenfalls bis jetzt schon,mit Ihrem Eisvolumen und Leistung, ein paar Strandparty`s gerettet . Ganz klare Kaufempfehlung und jeden Cent wert.

Takže sme mali v prevádzke niekoľko strojov na výrobu zmrzliny, ale tento ich skutočne prevyšuje. Spracovanie s nerezovým puzdrom je skvelé, ovládanie jednoduché a chlopňa na plnenie, vyberanie a pozeranie je pekná a veľká. Presvedčila najmä kvalita a veľkosť kociek ľadu, ktoré presahujú rámec jednoduchších strojov, ako aj rýchlosť výroby. Na tomto mieste stojí za zmienku najmä skutočne výnimočne veľká nádrž na vodu, ktorá umožňuje mať vždy plnú zásobu kociek ľadu aj pri vysokých teplotách bez toho, aby ste ich museli neustále dopĺňať. Výborná je aj izolácia, takže aj keď je stroj ráno vypnutý, sú stále k dispozícii kocky ľadu. Istou nevýhodou všetkých výhod je samozrejme o niečo väčšie prevedenie, ale to radi akceptujete. Samozrejme nepohrdne ani hlučnosť, ktorú tieto zariadenia so sebou prinášajú, ale ktorá je s radosťou akceptovaná pre preferenciu ľadovo vychladených nápojov počas celého dňa. Každopádne, stroj už svojim ľadovým objemom a výkonom zachránil niekoľko plážových párty. Veľmi jasné odporúčanie nákupu a stojí za každý cent.

Overená kontrola

Top waren

Top tovar

Overená kontrola

Wir sind "Eiswürfeljunkies"... vor allem jetzt im Sommer...

Sme "feťáci z ľadových kociek"... hlavne teraz v lete...

Overená kontrola

Wenn man immer ein paar Eiswürfel in den Wasserbehälter hinein gibt werden die Würfel größer und die Ausbeute noch besser. Bin super zufrieden und kann das Produkt nur weiterempfehlen. Unverzichtbar auf jeder Party

Ak do nádoby na vodu vždy vložíte niekoľko kociek ľadu, kocky sa zväčšia a výťažnosť ešte lepšia. Som veľmi spokojná a produkt môžem len odporučiť. Nepostrádateľný na každej párty

Overená kontrola

Die Eiswürfelmaschine wurde bereits ausgiebig getestet. Die Eiswürfel selber sind in Ordnung. Kann man natürlich nicht mit denen aus dem Eisfach vergleichen. Wer dies tut, ist selber Schuld. Die Maschine ist mittelmäßig laut. Wenn zuhause die Party läuft, dann wird man sie vermutlich nicht hören, bzw. überhören. Für die erste Runde Eiswürfel, benötigt die Maschine ein tick länger. Danach entsteht ca. alle 9-12 min. ein Schwung Eiswürfel. Fazit: Tut was sie soll und unsere Internetrecherche hat ergeben, das andere Maschinen so um den Dreh von der Zeit und Menge dasselbe produzieren. Also für den Preis in Ordnung und Kaufempfehlung von uns!

Stroj na výrobu ľadových kociek už bol dôkladne testovaný. Samotné kocky ľadu sú v poriadku. Samozrejme, nemôžete ich porovnávať s tými z mrazničky. Je to vaša vlastná chyba, ak to robíte. Stroj je stredne hlučný. Ak večierok prebieha doma, pravdepodobne to nebudete počuť alebo nebudete počuť. Na prvé kolo kociek ľadu potrebuje stroj trochu dlhšie. Potom sa každých 9-12 minút vytvorí hojdačka kociek ľadu. Záver: Robí to, čo má a náš internetový prieskum ukázal, že iné stroje vyrábajú to isté približne v rovnakom čase a množstve. Takže za cenu v poriadku a kúpiť odporúčanie od nás!

Overená kontrola

Top

Hore

Overená kontrola

Kann ich nur empfehlen, immer frische Eiswürfel

Môžem len odporučiť, vždy čerstvé kocky ľadu

Overená kontrola

Ziemlich leise , leicht zu reinigen ,,, und natürlich frische Eiswürfel.

Docela tichý, ľahko sa čistí,,, a samozrejme čerstvé kocky ľadu.

Overená kontrola

war sehr zufrieden mit der Menge an Eiswürfel

bol veľmi spokojný s množstvom kociek ľadu

Overená kontrola

Ich gebrauche diese Maschine im Sommer sehr oft um kalte Getränke zu machen. Ich hatte am Anfang eine kleinere Maschine, die nach kurzer Zeit kaputt gegangen ist. Die Würfelgröße ist super und völlig ausreichend. Die Würfel gehen fix und den Rest friere ich immer ein, da sie viel Eis produziert. Klare Kaufempfehlung.

Tento stroj používam často v lete na prípravu studených nápojov. Na začiatku som mal menší stroj, ktorý sa mi po krátkom čase pokazil. Veľkosť kocky je skvelá a úplne postačujúca. Kocky idú rýchlo a zvyšok vždy zamrazím, keďže produkuje veľa ľadu. Jasné odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

Ich bin von der Maschine sehr begeistert. Es hat einen tiefen Halter für den gemachten Eis und das finde ich mega. Die Dichte und stärke ist super und macht eine gute Eiswürfel. Da ich mit anderen schlechte Erfahrung hatte, macht dieses hier das was ich mir gewünscht habe.

Zo stroja som veľmi nadšený. Má hlboký držiak na zmrzlinu a to je podľa mňa super. Hustota a pevnosť je skvelá a vytvára dobrú kocku ľadu. Po zlých skúsenostiach s ostatnými robí tento to, čo som chcel.

Overená kontrola

Das Gerät machte beim Auspacken einen hochwertigen Eindruck und nach 2 Wochen Gebrauch stimmt dieser erste Eindruck auch. Die Maschine ist klasse und bereitet Eiswürfel schnell zu. Der Geräuschpegel ist absolut vertretbar. Wir würden das Gerät immer wieder bestellen.

Zariadenie pôsobilo kvalitným dojmom už po vybalení a po 2 týždňoch používania je pravdivý aj tento prvý dojem. Stroj je skvelý a rýchlo pripraví kocky ľadu. Hladina hluku je úplne prijateľná. Zariadenie by sme si objednali znova a znova.

Overená kontrola

Dafür wo es da ist aber ein wenig laut

Trochu hlučné na to, kde to je

Overená kontrola

Bestens für den Sommer. Ich habe regelmäßig keine Eiswürfel im Gefrierfach, wenn ich welche brauche. Der Auffangbehälter ist schön groß. Nach 7 Minuten purzeln die ersten Eiswürfel. Kann man auch mit 8 Personen nicht gegenan-trinken. Würde ich wieder kaufen.

Najlepšie na leto. Pravidelne nemám v mrazničke kocky ľadu, keď ich potrebujem. Zberná nádoba je dosť veľká. Po 7 minútach padnú prvé kocky ľadu. Nedá sa piť proti sebe ani v 8 ľuďoch. Kúpil by som znova.

Overená kontrola

Wir haben die Eismaschiene im Vorratskeller stehen, der Geräusche Pegel war uns für die Küche zu hoch. Die Eiswürfel sind innerhalb Minuten fertig. Alles in allem ein gutes Gerät.

Stroj na ľad máme v skladovacej pivnici, hladina hluku bola pre kuchyňu príliš vysoká. Kocky ľadu sú hotové za pár minút. Celkovo dobré zariadenie.

Overená kontrola

Ein sehr großer Wassertank, keine stake Wärmeentwicklung und der Geräuschpegel ist auch sehr gering. Die Eiswürfelherstellung dauert so ungefähr 7,5 min. (in der großen Variante) Das Gerät lässt sich anhand eines am Boden befindlichen Stöpsels sehr gut reinigen. Einmal Wasserauffüllen reicht mehr als ausreichend für die Befüllung des Behälters. Also von meiner Seite aus Daumen hoch!!!

Veľmi veľká nádrž na vodu, nedochádza k silnému vývinu tepla a hlučnosť je tiež veľmi nízka. Výroba kociek ľadu trvá cca 7,5 minúty (vo veľkej verzii) Prístroj sa dá veľmi jednoducho vyčistiť pomocou zátky na spodnej strane. Jedno doplnenie vody je viac než dostatočné na naplnenie nádoby. Takže z mojej strany palec hore!!!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov