Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna
Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna
Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna
Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna
Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna
Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna
Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna
Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna

Reserva 12 Uno vinotéka

Chladnička na víno Čierna 70 watt
213,90 € 299,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Stredobod pozornosti v byte: elegantná mini vinotéka na pracovnú dosku s panoramatickými sklenenými dverami

Malá vinotéka: kapacita 31 litrov až pre 12 fliaš vína v jednej chladiacej zóne

Jednoduchá: nekomplikované ovládanie pomocou dotykového panela s digitálnym LCD displejom na vonkajšej strane dvier

Popis produktu

Vynikajúce vína chutia mimoriadne dobre zo štýlovej vinotéky Klarstein Reserva 12 Uno, pretože sú vždy vychladené na tú správnu teplotu pre okamžitý pôžitok.

Či už jemné červené víno, šumivé biele alebo svieže ružové: do štýlovej vinotéky Reserva 12 Uno sa zmestí v jednej 31 litrovej chladiacej zóne až do 12 fliaš vína. Všetky fľaše sú prehľadne uložené na štyroch skladovacích úrovniach s tromi výsuvnými drevenými policami. Pomocou dotykového ovládacieho panela a LCD displeja vo vonkajšej strane dvier sa dá teplota nastaviť individuálne a pohodlne na hodnotu medzi 11 a 18 °C. Zapínateľné jasné biele LED svetlo vo vnútri poskytuje potrebný prehľad a dokonalo uvádza obsah vinotéky na scénu.

Dvere s dvojitým sklom a rámom z ušľachtilej ocele nielen dobre vyzerajú, ale tiež poskytujú kedykoľvek rýchly prehľad o obsahu chladničky na nápoje Klarstein Reserva 12 Uno. Interiér má štýlovú čiernu farbu, čo umocňuje luxusný efekt zariadenia. Kombinácia skla, ušľachtilej ocele a svetla robí z vinotéky dekoratívny doplnok každej miestnosti. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je okrem toho mini vinotéka Reserva 12 Uno ideálna aj na pracovnú dosku do malých priestorov. Vďaka sotva počuteľnému prevádzkovému hluku s hodnotou iba 26 dB sa dá bez problémov umiestniť aj v spálňach alebo hosťovských izbách.

Praktická, s krásnym tvarom a výrazná: vinotéka Reserva 12 Uno od spoločnosti Klarstein.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • trieda energetickej účinnosti: G
 • kapacita: 31 litrov
 • skladovanie až do 12 fliaš (štandardné fľaše do výšky 310 mm)
 • teplotný rozsah: 11 až 18 °C (dosiahnuteľná hodnota v interiéri pritom nemôže byť vyššia ako vonkajšia teplota v mieste inštalácie)
 • pre vonkajšie teploty od 16 až 32 °C
 • spotreba energie: 128,85 kWh/rok
 • chladiaci prostriedok: R600a
 • prevádzkový hluk: 26 dB
 • 4 skladovacie úrovne
 • 3 vyťahovacie drevené police
 • jednoduché čistenie
 • doraz dverí: vpravo (nie je vymeniteľný)
 • chladenie: termoelektrické
 • postavenie: voľne státie alebo na pracovnej doske
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Reserva 12 Uno, vinotéka, 31 litrov, 11 – 18 °C, jedna zóna

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 35 × 48 × 48 cm (Š × V × H)
 • vnútorné rozmery: cca 26 × 36 × 31 cm (Š × V × H)
 • dĺžka kábla: cca 200 cm
 • hmotnosť: cca 13 kg

Čo bolo poslané

 • 1 × vinotéka
 • 3 × drevená polica
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

299.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(12 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Wirklich ein tolles Produkt

Naozaj skvelý produkt

Overená kontrola

Der Preis stimmt, Er ist sehr leise und sieht modern aus.

Cena je primeraná, je veľmi tichý a vyzerá moderne.

Overená kontrola

Wir sind sehr zufrieden

Sme veľmi spokojní

Overená kontrola

Leider sind die Größen der Weinflaschen nicht genormt. Somit ist die Tiefe des Weinkühlers nicht für alle Flaschen geeignet. " Leider Leider" !!!!

Bohužiaľ, veľkosti fliaš vína nie sú štandardizované. Hĺbka vinotéky teda nie je vhodná pre všetky fľaše. "Bohužiaľ" !!!!

Overená kontrola

Wir trinken gerne (und in Zeiten von Corona vll zu oft....) ein Gläschen Rotwein. Da wir in einer Dachgeschoss-Wohnung wohnen haben wir im Sommer immer das Problem, dass teilweise Temperaturen von weit über 20 Grad vorherrschen. Das hat uns leider in den vergangenen Jahren den ein oder anderen guten Rotwein gekostet. Auf Empfehlung eines Freundes haben wir uns diesen Weinkühlschrank zugelegt und ich muss sagen - wir sind absolut begeistert. Der Schrank macht einen soliden Eindruck - auch wenn man merkt, dass es sich hierbei um ein Modell in der Einsteigerklasse handelt. Er wirkt bei weitem nicht billig, aber eben auch nicht High-End. Ich würde die Geräuschkulisse als leise bewerten. Er steht bei uns in der Küche und wir hatten nie den Eindruck, dass er stört. Die Temperaturregulierung läuft einwandfrei; die Weine sind immer ideal temperiert. Auch wenn man mal einen 6er Karton Flaschen neu hineinpackt hat man nicht das Gefühl, dass der Kühlschrank an seine Grenzen kommt. Damit schmeckt Rotwein im Sommer erfrischend, da er nicht 30 Grad wie die Umgebung hat :) Von der längeren Haltbarkeit des Weins ganz zu schweigen. Ich würde den Kühlschrank wieder kaufen und kann ihn einwandfrei empfehlen.

Radi pijeme (a v časoch Corony možno až príliš často....) pohár červeného vína. Keďže bývame v podkrovnom byte, v lete máme vždy problém, že prevládajú teploty niekedy aj vysoko nad 20 stupňov. Žiaľ, toto nás v posledných rokoch stálo jedno či druhé dobré červené víno. Túto chladničku na víno sme kúpili na odporúčanie kamarátky a musím povedať, že ju úplne milujeme. Skrinka pôsobí solídnym dojmom – aj keď si všimnete, že ide o entry-level model. Nepôsobí ani zďaleka lacno, no ani špičkovo. Hluk v pozadí by som hodnotil ako tichý. Je v našej kuchyni a nikdy sme nemali dojem, že by nás obťažoval. Regulácia teploty funguje bezchybne; vína majú vždy ideálnu teplotu. Aj keď si opäť zabalíte 6-balenie fliaš, nemáte pocit, že chladnička naráža na svoje limity. Vďaka tomu je červené víno v lete osviežujúce, keďže tu nie je 30 stupňov ako v okolí :) Nehovoriac o dlhšej trvanlivosti vína. Chladničku by som si kúpil znova a môžem ju bez váhania odporučiť.

Overená kontrola

Super Weinkühlschrank! Bis er auf Betriebstemperatur ist, ist er ein wenig lauter als ein Kühlschrank & dann hört man kaum mehr was

Skvelá chladnička na víno! Kým nedosiahne prevádzkovú teplotu, je o niečo hlasnejšia ako chladnička a potom takmer nič nepočujete

Overená kontrola

Ich habe mir diesen Kühlschrank gekauft um Übergangsweise meine Weine zu kühlen. Das Design ist wirklich sehr gut und auch die Bedienung einfach gehalten. Nur leider ist der Geräuchpegel viel zu hoch. Die verbauten Lüfter sind viel zu laut und macht es unmöglich diesen Kühlschrank im Wohnzimmer stehen zu lassen. Daher habe ich diese Lüfter austauschen lassen in einem Fachgeschäft und nochmal 50€ investiert. Info an den Hersteller, verwendet bitte andere Lüfter die geräuscharmer sind.

Kúpil som si túto chladničku na dočasné vychladenie vína. Dizajn je naozaj dobrý a ľahko sa používa. Bohužiaľ, hladina hluku je príliš vysoká. Vstavané ventilátory sú príliš hlasné a znemožňujú nechať túto chladničku v obývačke. Nechal som teda tieto ventilátory vymeniť v špecializovanom obchode a investoval som ďalších 50€. Info výrobcovi, prosím použite iné ventilátory, ktoré sú tichšie.

Overená kontrola

Es gehen keine bauchigen Flaschen rein und lange schlanke auch nicht nur bis 320 mm höhe und einen Durchmesser von 75 mm. In der Beschreibung stand es gehen 12 Flaschen rein.

Dovnútra nejdú žiadne baňaté fľaše, ani dlhé, štíhle do výšky 320 mm a priemeru 75 mm. V popise sa uvádzalo, že dovnútra ide 12 fliaš.

Overená kontrola

Super Preis-Leistung

Skvelá hodnota za peniaze

Overená kontrola

Leider nicht für einen Einbau geeignet. 11 Grad ist für einen Weißwein zu warm

Bohužiaľ nie je vhodný na inštaláciu. 11 stupňov je príliš teplo na biele víno

Overená kontrola

Sieht elegant aus und meine Weiss- und Roseweine sind mit 11 Grad gut temperiert. Anfangs hatten wir ein Problem mit der Montage des Griffs da die Verschraubung hinter der Gummierung versteckt liegt.

Vyzerá elegantne a moje biele a ružové vína sú dobre temperované na 11 stupňov. Najprv sme mali problém s montážou rukoväte, pretože skrutkový spoj je skrytý za gumovým poťahom.

Overená kontrola

Lieferung pünktlich. Klarstein Weinkühlschrank sieht toll aus, ist leider doch sehr klein. Aufbau, Bedienung einfach. Eingestellte Temperaturen sind stabil. Ich verwende im Moment für meinen Wabenhonig, wenn das ausverkauft ist, kommt Wein rein. Für die Größe ist der Preis etwas zu hoch. Vielen Dank, sonst tolle Qualität.

Dodanie načas. Chladnička na víno Klarstein vyzerá skvele, ale bohužiaľ je veľmi malá. Konštrukcia, jednoduchá obsluha. Nastavené teploty sú stabilné. Na hrebeňový med používam práve plástový med, keď príde víno vypredané. Cena je trochu vysoká vzhľadom na veľkosť. Ďakujem, inak super kvalita.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov