Sindelfingen, naťahovač na hodinky, chod vľavo-vpravo, 1 hodinky Čierna | Strieborná
Sindelfingen, naťahovač na hodinky, chod vľavo-vpravo, 1 hodinky Čierna | Strieborná
Sindelfingen, naťahovač na hodinky, chod vľavo-vpravo, 1 hodinky Čierna | Strieborná
Sindelfingen, naťahovač na hodinky, chod vľavo-vpravo, 1 hodinky Čierna | Strieborná

Sindelfingen naťahovač na hodinky

Čierna Natahovač na hodinky
69,90 € 129,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Doplňujúca farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Tichý chod pohyblivého stojana na hodinky pre umiestnenie hodiniek s automatickým naťahovaním

Hodinky umiestnené na elegantnom, čiernom zamatovom vankúši

4 rýchlosti pohybu v smere otáčania hodinových ručičiek a proti smeru otáčania hodinových ručičiek alebo meniaci sa smer pohybu v automatickom režime

Popis produktu

Milovníci hodiniek a zberatelia vedia: Hodinky s automatickým naťahovaním musia byť neustále udržiavané v pohybe, aby nezastali alebo dokonca aby olej vnútri nestuhol. To sa stane, keď vlastníte viac ako jedny takéto hodnotné hodinky alebo keď ich nemôžete určitú dobu nosiť. Tu pomôže pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Sindelfingen, v ktorom hodinky neúnavne kmitajú a hodinový strojček ich drží v neustálom pohybe.

Hodinky sú uložené na čiernom zamatovom vankúši, ktorý elegantne uvedie na scénu každé hodinky. Aj hodinky s dlhým remienkom sa dajú pevne umiestniť pomocou pripevniteľného predĺženia. Priehľadný kryt chráni cenné chronometre pred prachom a špinou. Pre otáčanie hodiniek sú na výber štyri režimy, ktoré sa v rôznych časových intervaloch hýbu buď v smere otáčania hodinových ručičiek, alebo proti smeru otáčania hodinových ručičiek, alebo v striedajúcich sa smeroch otáčania. Celkovo sa môžu hodinky otáčať buď s 650, 900, 1200, alebo 1500 otáčkami za deň.

Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Sindelfingen má extrémne tichý motor, ktorého prevádzkový hluk je sotva vnímateľný aj pri malej vzdialenosti. Preto je veľmi vhodný pre umiestnenie v spálni či pracovni. Svoju sila prijíma zariadenie cez 4 V, 550 mAh sieťový zdroj. Pohyblivý stojan na hodinky Sindelfingen je zvlášť vhodný pre štýlovú prezentáciu: Kužeľová konštrukcia, ktorá sa podobá na reflektor, zdôrazňuje obsiahnuté hodinky. Priehľadný otvor dopredu a mierne dohora ho robí obzvlášť vhodným pre umiestnenie vo vitrínach alebo na policiach.

Dostupné farby: čierna, biela (produkt 10029112), červená (produkt 10029114)

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Napájanie: 4 V, 550 mAh sieťový zdroj
 • Sotva badateľný hluk motora
 • Permanentne automaticky naťahuje hodinky a zabraňuje stuhnutia oleja v hodinkách
 • Plastový kryt pre ochranu proti prachu
 • Voliteľná rýchlosť pohybu: 600, 900, 1200 alebo 1500 ot./deň
 • Bezpečné umiestnenie vďaka protišmykovým gumovým nožičkám
 • Materiál konštrukcie: plast
Sindelfingen, naťahovač na hodinky, chod vľavo-vpravo, 1 hodinky

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: 13 x 16 x 18 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: 500 g
 • Dĺžka kábla: 150 cm

Čo bolo poslané

 • 1 x pohyblivý stojan na hodinky
 • 1 x sieťový zdroj
 • 1 x manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

129.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(15 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Tolle Sache, funktioniert einwandfrei

Výborná vec, funguje perfektne

Overená kontrola

Läuft sehr leise, Preis Leistung ist ok.

Beží veľmi ticho, hodnota za peniaze je v poriadku.

Overená kontrola

für meine uhr (glashütte ) ok , ist aber nix fürs schlafzimmer zulaut

na moje hodinky (glashütte) ok, ale do spálne nič moc hlasné

Overená kontrola

Sieht gur aus wird nach längern Betrieb schon hörbar lauter

Zdá sa, že po dlhom používaní je počuteľne hlasnejší

Overená kontrola

Passt perfekt ins erfüllt seinen zweck

Perfektne sedí a plní svoj účel

Overená kontrola

Macht was es soll

Robí čo má

Overená kontrola

Leider gibt es hier kein Samtkissen, wie bei anderen Uhrenbewegern, sondern lediglich eine Plastikvorrichtung. Jeder 20-30Euro Beweger kommt mit einem Samtkissen, welches schonender für die Uhr ist.

Žiaľ, nie je tu zamatový vankúšik, ako pri iných naťahovačoch hodiniek, ale iba plastové zariadenie. Každý naťahovač v hodnote 20-30 eur je dodávaný so zamatovým vankúšikom, ktorý je k hodinkám šetrnejší.

Overená kontrola

tut was er soll, ist geräuschtechnisch nicht wahrzunehmen, sieht schick aus und wenn der, wie sein Vorgänger auch, mindestens seine 6 Jahre macht ist das eine TopLeistung für den Preis...

robí čo má, nepočuť hluk, vyzerá šik a ak ako predchodca vydrží aspoň 6 rokov, je to za tú cenu top výkon...

Overená kontrola

Der Uhrenbeweger ist leise, aber man hört es auf jeden Fall im Raum, wenn er anspringt (ich habe ihn auf das größte Intervall eingestellt). Er steht bei mir auf dem Nachttisch, das ist ok, aber Menschen mit schlechterem Schlaf könnten sich an dem Drehgeräusch stören. Mich stört etwas, dass das Plastik-Türchen dem Uhrenbeweger ein wenig die Wertigkeit nimmt.

Naťahovač hodiniek je tichý, ale v pokoji ho určite počuť, keď sa nakopne (nastavil som na najširší interval). Je to na mojom nočnom stolíku, to je v poriadku, ale ľuďom, ktorí nespia dobre, môže prekážať hluk odstreďovania. Niečo mi vadí, že plastové dvierka trochu uberajú na hodnote naťahovača hodiniek.

Overená kontrola

Das Teil ist gut verarbeitet und es lassen sich einfach die verschiedenen Drehfunktionen einrichten.

Diel je dobre vyrobený a rôzne rotačné funkcie sa dajú jednoducho nastaviť.

Overená kontrola

This winder looks terrific and works really well. Very quiet and at the moment it is working well. This replaced a cube design, but this shape is much easier on the eye.

Tento navíjač vyzerá úžasne a funguje naozaj dobre. Veľmi tichý a momentálne funguje dobre. Toto nahradilo kockový dizajn, ale tento tvar je oveľa ľahší na pohľad.

Overená kontrola

Ich habe den Uhrenbeweger für eine zweite Automatikuhr gekauft. Mir hat das moderne Design sehr gefallen. Meine Uhr kommt gut zur Geltung. Am Anfang war der Motor super leise. Nach nunmehr einem Monat ist der Motor sehr laut geworden. Ich musste das Teil aus meinem Wohnzimmer entfernen. Dafür zwei Sterne abzug.

Naťahovač hodiniek som si kúpil pre druhé automatické hodinky. Veľmi sa mi páčil moderný dizajn. Moje hodinky vyzerajú dobre. Spočiatku bol motor super tichý. Po mesiaci je motor veľmi hlučný. Musel som tú časť odstrániť z obývačky. Za to sa odpočítali dve hviezdičky.

Overená kontrola

Das ist der erste Uhrenbeweger der zu meiner vollsten Zufriedenheit funktioniert. Ich dachte immer es liegt an meiner Uhr, dass sie immer stehen geblieben ist. Mit diesem Uhrenbeweger passiert das nicht mehr.

Toto je prvý naťahovač hodiniek, ktorý funguje k mojej úplnej spokojnosti. Vždy som si myslel, že sú to moje hodinky, ktoré sa stále zastavujú. S týmto naťahovačom hodiniek sa to už nestane.

Overená kontrola

War für meinen Sohn unterwegs in div. Uhrenläden und kriege die Auskunft so 4000 Euro (!), wir hätten auch einen günstigen, für 650 (!), aber nur für eine Uhr! Wozu einen Uhrenbeweger, der 5 mal soviel kostet wie die Uhr? Dieser hier sieht besser aus, schwarz ist sehr elegant, und tut seit 2 Wochen still und leise was er soll. Hoffe dass er auch noch ne Weile durchhält. Aber so: TOP EMPFEHLUNG!

Bol som na ceste do rôznych hodiniek pre syna a dostal som informáciu o 4000 eur (!), mali sme aj lacné za 650 (!), ale len za jedny hodinky! Prečo naťahovač hodiniek, ktorý stojí 5-krát toľko ako hodinky? Táto vyzerá lepšie, čierna je veľmi elegantná a posledné 2 týždne robí to, čo má. Dúfam, že ešte chvíľu vydrží. Ale takto: TOP ODPORÚČANIE!

Overená kontrola

Dieser Uhrenbeweger hat ein untypisches Design, in der Regel sind es eckige Kisten. Hier wurde ein anderer Ansatz genommen, alles ist rund, keine Ecken. Das Material ist schwarzer Kunststoff, hochglänzend. Der Uhrenbeweger ist schwer genug, um stabil zu stehen, die Füße sind gut konzipiert, und sorgen ebenfalls für den stabilen Stand. Im Lieferumfang ist der Beweger und ein passendes Netzteil. Die Bedienungsanleitung ist sehr kurz gefasst, beschreibt aber ausreichend die Grundfunktionen. Der Deckel lässt sich einfach öffnen, der Halter für die Uhr leicht herausnehmen. Der Uhrenhalter ist vollständig aus Kunststoff, mit einer gefederten Spannvorrichtung. Mit dieser Vorrichtung können kleinste Uhren, aber auch große Uhren gut und sicher aufgenommen werden. Ich habe eine Uhr mit 42mm und eine mit 45mm Durchmesser probiert, beide wurden gut aufgenommen, kein wackeln oder klappern während des Drehvorgangs, welches bei anderen Uhrenbewegern schon durchaus vorkommt. Der Motor bzw. das Getriebe ist sehr leise, es ist im Betrieb kaum zu hören. Es gibt eine Vielzahl von Einstellmöglichkeiten, 4 unterschiedliche Anzahl von Umdrehungen pro Stunde sind möglich, rechts- und linkslauf sind einstellbar. Dieser Uhrenbeweger ist in seiner Preisklasse top. Er funktioniert besser als einige teurere Uhrenbeweger, ist allerdings auch vom Aussehen nicht so Edel wie die Holzboxen, sondern eher futuristisch. Wem das Design gefällt, ist hier bestens bedient. Das Produkt habe ich kostenlos für den Test zur Verfügung gestellt bekommen, und hoffe, diese Rezension konnte Sie bei der Kaufentscheidung unterstützen.

Tento naťahovač hodiniek má atypický dizajn, zvyčajne štvorcové krabičky. Tu bol zvolený iný prístup, všetko je oblé, žiadne rohy. Materiál je čierny plast, vysoký lesk. Naťahovač hodiniek je dostatočne ťažký, aby bol stabilný, nožičky sú dobre navrhnuté a zaisťujú aj stabilný stojan.Naťahovač a vhodný napájací zdroj sú súčasťou dodávky. Návod na obsluhu je veľmi stručný, ale dostatočne popisuje základné funkcie. Veko sa ľahko otvára a držiak na hodinky sa dá jednoducho vybrať. Držiak hodiniek je vyrobený výhradne z plastu, s pružinovým upínacím zariadením. S týmto zariadením sa dobre a bezpečne zmestia najmenšie hodinky, ale aj veľké hodinky. Skúsil som 42 mm a 45 mm hodinky, obe prijali dobre, žiadne kývanie alebo chrastenie počas procesu otáčania, čo je bežné pri iných naťahovačoch hodiniek. Motor aj prevodovka sú veľmi tiché, pri prevádzke ho takmer nepočuť. K dispozícii sú rôzne možnosti nastavenia, možné sú 4 rôzne počty otáčok za hodinu, možno nastaviť pravé a ľavé otáčanie. Tento naťahovač hodiniek je špičkou vo svojej cenovej kategórii. Funguje to lepšie ako niektoré drahšie naťahovače hodiniek, no nevyzerá to tak elegantne ako drevené krabičky, ale skôr futuristicky. Ak sa vám páči dizajn, toto je miesto pre vás. Produkt som dostal bezplatne na testovanie a dúfam, že vám táto recenzia pomohla pri rozhodovaní o kúpe.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov