Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny Čierna

Smartwave infračervený ohrievač

Infračervené žiarenie Čierna 2400 watt
169,90 € 239,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Karbónové vykurovacie teleso: praktické & efektívne infračervené kúrenie s technológiou IR ComfortHeat pre výkon až do 2 400 W Extra inteligentný: jednoduché diaľkové ovládanie prostredníctvom WiFi pripojenia cez aplikáciu Klarstein pre Android alebo IOS Ochrana proti oslepeniu svetlom: karbónová infračervená trubica s minimalizovaným vyžarovaním svetla Intuitívny & pohodlný: jednoduché ovládanie pomocou dodávaného diaľkového ovládača a LED displeja Viaceré zariadenia súčasne: ovládanie až 7 zariadení súčasne cez aplikáciu prostredníctvom funkcionality Multicommand – ideálne do kaviarní na ulici alebo do pivných záhrad Inteligentné teplo: integrované rozpoznanie tela, detekcia otvoreného okna OpenWindow a režim SmartHeating Podľa vlastnej chuti: digitálny termostat na nastavenie teploty od 5 do 45 °C Priestorovo úsporná inštalácia: nástenná alebo stropná inštalácia vrátane držiaka, hmoždiniek pre vysoké zaťaženie a skrutiek

Popis produktu

Inteligentné teplo na terasy, balkóny alebo do pouličných kaviarní. Infračervený ohrievač blumfeldt Smartwave s infračerveným systémom IR ComfortHeat prináša jemné infračervené teplo do chladných dní a nocí.

Keď teploty klesnú, jednoducho zapni terasový ohrievač blumfeldt Smartwave, zvoľ si požadovanú úroveň vykurovania a vdýchni nový život každej párty alebo si do noci príjemne poseď vonku.

Ľahký infračervený ohrievač blumfeldt Smartwave sa dá jednoducho namontovať na stenu a nezavadzia, kým ťa rýchlo a efektívne zohrieva zhora s výkonom 2400 W. Pomocou infračervenej technológie je teplo odovzdávané cielene na ľudí v blízkosti vykurovacieho telesa a nie do vzduchu v okolitom prostredí. Pomocou praktického diaľkového ovládača môžeš v priebehu niekoľkých sekúnd nastaviť digitálny termostat na 5 až 45 °C a veľmi ľahko reagovať na špecifické potreby, napr. ochrana pred mrazom v zime alebo príjemný zdroj tepla počas chladných večerov. Bez obáv môžeš plánovať večere, záhradné párty a garážové oslavy bez toho, aby si si musel robiť starosti o teploty. Stlačením prepínača vytvoríš bez dlhej zahrievacej fázy príjemné, útulné teplo. Svetelné pôsobenie karbónovej infračervenej trubice je redukované na minimum, aby si si večer vychutnal bez oslepenia svetom. Veľmi praktický je integrovaný telesný senzor, ktorý zapína žiarič, keď sa v dosahu nachádzajú ľudia, a znovu ho vypína, keď odídu.

Infračervený ohrievač blumfeldt Smartwave je naozaj inteligentné zariadenie vďaka možnosti ovládania cez aplikáciu. Či už ide o zariadenie so systémom Android, alebo IOS, jednoducho si stiahni aplikáciu 'blumfeldt‘ a pripoj sa cez Multicommand nekomplikovane pomocou WiFi súčasne až k 7 zariadeniam a ovládaj ich. Vďaka tomu je zariadenie Smartwave inteligentnou a priestorovo úspornou náhradou veľkých vykurovacích telies – najmä v pouličných kaviarňach alebo pivných záhradách, ale je praktický aj v dielňach a vo veľkých pracovných priestoroch. Detekcia OpenWindow zabraňuje zbytočným nákladom na vykurovanie rozpoznaním otvorených okien a vypnutím ohrievača.

Oslavuj neskoro do noci, uži si voľný čas s priateľmi alebo preži romantický večer pri víne a sviečkach na terase, kým sa na oblohe objavia hviezdy. Vďaka infračervenému ohrievaču blumfeldt Smartwave ti bude príjemne teplo až do konca stretnutia.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • zapínač/vypínač na ovládacom paneli
 • vhodný na vykurovanie plochy do rozlohy 20 m²
 • senzor rozpoznania tela: rozpozná pohyb a zapne, resp. vypne sa
 • detekcia OpenWindow: zariadenie sa automaticky vypne, ak okolitá teplota klesne počas 2 minút o viac ako 3 °C
 • režim SmartHeating: zariadenie automaticky prispôsobí vykurovací výkon okolitej teplote
 • programovateľný časovač vypnutia do 24 hod.
 • detská poistka
 • zobrazenie teploty voliteľne v °C alebo °F
 • max. dosah diaľkového ovládača: 6 m
 • termostat regulovateľný po stupni v rozsahu 5 až 45 °C
 • konštrukcia: eloxovaný tlakovo liaty hliník
 • vysoká presnosť odovzdávania tepla
 • spôsob ochrany: IP65 (kompletná ochrana pri dotyku/pri prúde vody)
 • jednoduchá montáž: výmena infračervenej trubice možná približne za 5 minút
 • životnosť infračervenej trubice: približne 5000 prevádzkových hodín
 • podporované operačné systémy aplikácie: IOS 7+/Android 4.3+
 • pre ovládanie prostredníctvom aplikácie sa vyžaduje WiFi pripojenie k zariadeniam
 • ľahko sa upevňuje na stenu pomocou dodávaných skrutiek a hmoždiniek
 • nezaberá žiadny priestor, pretože je umiestnený minimálne vo výške 1,80 m
 • infračervené teplo: cielené odovzdávanie tepla na osoby aj predmety a nie na okolité prostredie
 • možnosť nástennej alebo stropnej inštalácie
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz
Smartwave, infračervený ohrievač, 2400 W, WiFi, ovládanie cez aplikáciu, čierny

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 97 x 16 x 8 cm (Š x V x H)
 • minimálny odstup po stranách: 50 cm
 • minimálny odstup od stropu: 50 cm
 • minimálny odstup od zeme: 180 cm
 • hmotnosť: cca 7 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x infračervený ohrievač
 • 1 x diaľkový ovládač
 • 1 x nástenný držiak
 • 1 x upevňovací materiál
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

239.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(18 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Nicht zu schwer läßt sich gut befestigen macht eine super Wärme dank der einstellbaren gradzahlen an der Fernbedienung rund um eine gute sache die einzige Kritik ein ein und ausschalten am Gehäuse wäre ganz gut ansonsten Bast alles

Nie príliš ťažké, dá sa dobre pripevniť, super teplo vďaka nastaviteľným stupňom na diaľkovom ovládači okolo dobrá vec, jediná kritika zapnutia a vypnutia krytu by bola celkom dobrá, inak by všetko bastilo

Overená kontrola

Alles bestens

Všetko najlepšie

Overená kontrola

Die Fernbedienung ist schon nach einem halben Jahr kaputt und das bei einem geringen Gebrauch :(

Diaľkové ovládanie sa po pol roku pokazilo a to pri malom používaní :(

Overená kontrola

einfache Montage funktioniert sehr gut

jednoduchá montáž funguje veľmi dobre

Overená kontrola

Eigentlich kann ich nur sagen, dass alles fein ist. Manchmal braucht das Verbinden mit der Netzwerkfernbedienung ein wenig. Aber es geht ja auch alles mit der normalen Fernbedienung. Würde es wieder kaufen.

Naozaj môžem povedať len to, že je všetko v poriadku. Niekedy pripojenie k diaľkovému ovládaniu siete chvíľu trvá. Ale je to možné aj s bežným diaľkovým ovládačom. Kúpil by znova.

Overená kontrola

super Gerät! Gute intuitive Steuerung! WLAN fähig mit App

skvelé zariadenie! Dobré intuitívne ovládanie! WiFi povolené s aplikáciou

Overená kontrola

Lieferung top, tut was er soll, optisch für mich nicht störend. Verarbeitung ist auch O.K.

Doručovací vrch, robí čo má, opticky ma neruší. Spracovanie je tiež OK

Overená kontrola

Erwartungen erfüllt - macht schön warm, hat für mich genug Leistung und sieht edel aus. Punktabzug gibt es lediglich für die billig anmutende Fernbedienung, der mittelmäßigen Wandhalterung. Zudem ist der WLAN Chip scheinbar sehr schwach, so daß ich die App nicht nutzen kann. Wo ich mit meinem Telefon noch guten WLAN Empfang habe, kommt beim Heizstrahler schon nichts mehr an, d.h. ich kann das Teil nicht mit dem WLAN koppeln.

Splnil očakávania - príjemne hreje, má pre mňa dostatok sily a pôsobí noblesne. Za lacno vyzerajúce diaľkové ovládanie a priemernú nástennú konzolu sa čaká len bodový odpočet. Okrem toho sa zdá, že čip WLAN je veľmi slabý, takže aplikáciu nemôžem používať. Tam, kde mám stále dobrý príjem WLAN s mojím telefónom, nič nejde cez sálavý ohrievač, tj nemôžem pripojiť časť k WLAN.

Overená kontrola

Leider kann man das Anschlusskabel nicht ohne weiteres austauschen, eine Möglichkeit des Festanschlusses wäre sinnvoll. Ich habe deshalb das Kabel, den Stecker abgezwickt und mit passenden VDE-Klemmen am Wandauslass angeschlossen. Die Fernbedienung ist komisch beschrieben, auch zu klein geschrieben, so dass man fast eine Lupe braucht. Aber wenn es mal installiert ist ist es SUPER-KLASSE, weil durch den Spiegel die Wärme hervorragend reflektiert wird. Ich bin von der Leistung und Erscheinung begeistert!

Žiaľ, prepojovací kábel nie je možné bez ďalšieho vymeniť, hodila by sa možnosť trvalého pripojenia. Preto som odtrhol kábel a zástrčku a pripojil ho do zásuvky pomocou vhodných VDE koncoviek. Diaľkové ovládanie je popísané vtipne, navyše napísané príliš malo, že takmer potrebujete lupu. Ale akonáhle je nainštalovaný, je to SUPER TRIEDA, pretože teplo sa vynikajúco odráža cez zrkadlo. Som nadšený z výkonu a vzhľadu!

Overená kontrola

Sehr gutes Gerät was wirklich gut verpackt und heile über den Versandweg bei mir angekommen ist. Ich habe das Gerät von Klarstein/Blumfeld an der Decke oberhalb unseres Sitzbereiches unter dem Balkon montiert. Die Einrichtung und WLAN Verbindung ging einfach und problemlos von der Hand. Die Einrichtung erfolgte über das iPhone und auch auf dem iPad.

Veľmi dobré zariadenie, ktoré bolo naozaj dobre zabalené a dorazilo neporušené prepravnou cestou. Prístroj Klarstein/Blumfeld som namontoval na strop nad naším posedením pod balkónom. Nastavenie a WiFi pripojenie bolo jednoduché a bezproblémové. Nastavenie bolo vykonané na iPhone a tiež na iPade.

Overená kontrola

Das Gerät an sich ist top, sieht gut aus, heizt sehr gut...... Leider ist die App dazu nicht so gut....

Samotné zariadenie je skvelé, dobre vyzerá, veľmi dobre sa zahrieva... Bohužiaľ, aplikácia nie je taká dobrá....

Overená kontrola

Also. Ich schreibe fast nie Rezisionen aber dieses Produkt und dieser Anbieter haben es verdient! Bevor ich diesen Artikel bestellt habe musste ich mit einem anderen Heizstrahler von einem anderen Anbieter die Enttäuschung erleben das mein Produkt durch den Transport erheblichen Schaden genommen hat, weil sehr, sparsam verpackt. Zurück damit. Der Heizstrahler von Blumfeldt kam nach kurzer Zeit bei mir an und ich staunte. Eine derart sichere Verpackung hab ich nich nicht gesehen! Fettes Lob meinerseits! Alles safe! Der Heizstrahler selber, sehr, sehr wertig verarbeitet, tolle Heizleistung, super Bedienung! Ein Spitzenprodukt das ich samt seines Anbieters begeistert weiterempfehle. TOP! Vielen Dank!!!

Takže. Takmer nikdy nepíšem recenzie, ale tento produkt a tento predajca si to zaslúžia! Pred objednaním tohto tovaru som musel zažiť sklamanie z iného sálavého ohrievača od iného dodávateľa, že môj výrobok sa pri preprave značne poškodil, pretože bol zabalený veľmi šetrne. Späť s tým. Blumfeldt sálavý ohrievač dorazil po krátkom čase a bol som ohromený. Tak bezpečné balenie som ešte nevidel! Veľké komplimenty odo mňa! Všetko v bezpečí! Samotný sálavý ohrievač, veľmi, veľmi kvalitný, skvelý tepelný výkon, skvelý servis! Špičkový produkt, ktorý ja aj jeho dodávateľ s nadšením odporúčame. TOP! Ďakujem veľmi pekne!!!

Overená kontrola

Nur die Kopplung mit der App war alles Andere als einfach. Musste mit dem Handy einen mobilen Hotspot aktivieren mit den Daten des Fritzbox-Wlan. Dann auf dem Tablet per App den Heizstrahler einbinden. Danach gings auch mit der Fritzbox. Direktes einbinden ins Fritzbox-Wlan war unmöglich.

Spárovanie s aplikáciou bolo všetko, len nie jednoduché. Musel aktivovať mobilný hotspot s mobilným telefónom s údajmi z Fritzbox WLAN. Potom pomocou aplikácie integrujte sálavý ohrievač do tabletu. Potom sme išli s Fritzboxom. Priama integrácia do siete Fritzbox WLAN nebola možná.

Overená kontrola

Ich habe das Gerät in meinem Carport installiert.

Zariadenie som nainštaloval do môjho prístrešku pre auto.

Overená kontrola

Endlich mal ein Gerät was wirklich gut verpackt und heile über den Versandweg bei mir angekommen ist. Ich habe das Gerät von Klarstein/Blumfeld an der Decke oberhalb unseres Sitzbereiches in unserem Pavillon montiert. Die Einrichtung und WLAN Verbindung ging einfach und problemlos von der Hand. Die Einrichtung erfolgte über das iPhone und auch auf dem iPad. Dem Gerät liegt aber auch eine Fernbedienung mit Wandmontage bei. Die Heizleistung über Stufe 4 geht extrem schnell. Bei erreichen der eingestellten Temperatur schaltet das Gerät automatisch ab und startet wieder beim unterschreiten der Temperatur. Leider kann ich nicht feststellen wo genau der Fühler verbaut ist. Die Bewegungsmelder-Funktion habe ich bisher nicht getestet, da mir eine Funktion ohne Aufsicht bei den aktuellen Stromkosten nicht sinnvoll erscheint. Ich schalte das Gerät an wenn ich es brauche und schalte es aus wenn ich den Bereich verlasse. Bisher bin ich sehr zufrieden mit dem Gerät und dessen Heizleistung. Neben einer mehrsprachigen Bedienungsanleitung liegt dem Gerät Montagematerial dabei, mit dem eine mehrstufige Winkelverstellung möglich ist.

Konečne zariadenie, ktoré bolo naozaj dobre zabalené a dorazilo neporušené prepravnou cestou. Zariadenie Klarstein/Blumfeld som namontoval na strop nad naším posedením v našom pavilóne. Nastavenie a WiFi pripojenie bolo jednoduché a bezproblémové. Nastavenie bolo vykonané na iPhone a tiež na iPade. K zariadeniu je dodávané aj diaľkové ovládanie, ktoré je možné pripevniť na stenu. Tepelný výkon nad úrovňou 4 je extrémne rýchly. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa prístroj automaticky vypne a opäť sa spustí, keď teplota klesne pod. Bohužiaľ neviem určiť, kde presne je snímač nainštalovaný. Funkciu detektora pohybu som zatiaľ netestoval, pretože si myslím, že funkcia bez dozoru pri súčasných nákladoch na elektrinu nemá zmysel. Zariadenie zapnem, keď ho potrebujem, a vypnem, keď opustím oblasť. S prístrojom a jeho tepelným výkonom som zatiaľ veľmi spokojný. Okrem viacjazyčného návodu na obsluhu sa prístroj dodáva s montážnym materiálom, s ktorým je možné viacstupňové nastavenie uhla.

Overená kontrola

Top

Hore

Overená kontrola

Hallo, habe mir 2 Strahler für meine Terrasse von 21m² gekauft und bin sehr zufrieden mit der Wärmeleistung, den Preis und den gebotenen Features. Negativ: * Mutli-Command scheint es nicht zu geben. Bin x-Mal die App durchgegangen, finde diese Option nicht. Aus meiner sicht gibt es diese auch nicht. (Andoid) Positiv: * Sehr einfache Installation * Größtmögliche Flexibilität bei der Breite der Aufhängungen - toll gelöst Neutral: * WLAN Leistung ist geringer als bei meinen Smartphone. Das führte dazu, das sich die Strahler nicht in das WLAN verbinden konnten, obowhl ich glaube ein Netz haben zu müssen. * Fehler-Handling der App, wenn sich die Strahler nicht verbinden - ich probierte viel herum bis endlich alles funktioniert. * WLAN Symbol auf den Strahler blinkt schnell bei 2 unterschiedlichen Fehlerbildern (Gespeichertes WLAN wird nicht gefunden & Kein WLAN konfiguriert). Meine Empfehlung: Reset der Strahler, dann erspart man sich viel Zeit und man ist auf der sicheren Seite in welchen Fehler man gerade ist. * App lassen sich keine Benachrichtigungen einstellen. Wäre toll informiert zu werden, wenn der Strahler beispielhaft über 1 Stunde eingeschaltet ist. Alles in Allen ein Strahler den ich empfehlen kann. Bitte beachtet, das wir die WLAN Funktionalität verlieren, wenn Klarstein das Service einstellt. Es gibt keine Direktkommunikation zwischen Smartphone und Strahler - es braucht Klarstein in der Mitte. Negativ: Extreme Preissprünge bei Amazon. Gefühlt wird das Produkt jeden Tag zu verschiedenen Preisen angeboten. Ich hab meine um 200€ gekauft. Wenige Tage später war der Preis auf 149€. Achtet darauf. lg

Dobrý deň, kúpil som 2 ohrievače na moju terasu 21m² a som veľmi spokojný s tepelným výkonom, cenou a ponúkanými funkciami. Nevýhody: * Zdá sa, že Mutli-Command neexistuje. Aplikáciu som prešiel mnohokrát a nemôžem nájsť túto možnosť. Z môjho pohľadu neexistujú žiadne. (Andoid) Pozitívne: * Veľmi jednoduchá inštalácia * Najväčšia možná flexibilita v šírke zavesenia - skvelé riešenie Neutrálne: * Výkon WLAN je nižší ako pri mojom smartfóne. To znamenalo, že radiátory sa nemohli pripojiť k WLAN, aj keď si myslím, že musím mať sieť. * Spracovanie chýb aplikácie, keď sa žiariče nepripájajú - veľa som skúšal, kým nakoniec všetko fungovalo. * Symbol WLAN na radiátore rýchlo bliká s 2 rôznymi obrázkami chýb (uložená sieť WLAN sa nenašla a nie je nakonfigurovaná žiadna sieť WLAN). Moje odporúčanie: resetujte žiarič, potom ušetríte veľa času a ste na bezpečnej strane, v ktorej ste chybe. * Aplikácia nemôže nastaviť upozornenia. Bolo by skvelé byť informovaný, ak je ohrievač zapnutý napríklad dlhšie ako 1 hodinu. Celkovo radiátor, ktorý môžem odporučiť. Upozorňujeme, že ak spoločnosť Klarstein preruší službu, stratíme funkciu WiFi. Neexistuje žiadna priama komunikácia medzi smartfónom a radiátorom – v strede potrebuje Klarstein. Negatívne: Extrémne skoky cien na Amazone. Produkt je ponúkaný každý deň za iné ceny. Kúpil som ten môj za 200€. O pár dní neskôr bola cena 149 €. Pozor. lg

Overená kontrola

Wir haben den Heizer an der Wand einer zu einem kleinen Teil überdachten Terrasse angebracht. Da wir nur draußen rauchen ist das in der kalten Jahreszeit recht ungemütlich. Dafür ist der Heizer perfekt. Am Anfang dachte ich, die Bedienung übers Smartphone ist eine Spielerei aber mittlerweile finde ich das super praktisch. So können wir den Heizer bereits auf der Couch einschalten und gehen dann raus. Für größere, gesellige Runden ist der sicherlich zu schwach (wenn man außerhalb des überdachten Bereichs ist) aber dafür haben wir noch einen Gasheizer. Für unsere Zwecke ist dieser hier wirklich perfekt. Wir hatten vorher einen Kessler probiert, mussten den aber wieder zurück schicken weil dauernd die Sicherung geflogen ist. Das ist bei diesem Klarstein Heizer noch nie passiert. Ich würde ihn definitiv empfehlen.

Ohrievač sme nainštalovali na stenu čiastočne krytej terasy. Keďže fajčíme len vonku, v chladnom období je to dosť nepríjemné. Ohrievač je na to ako stvorený. Zo začiatku som si myslel, že ovládanie cez smartfón je trik, ale teraz mi to príde super praktické. Takže môžeme zapnúť ohrievač na gauči a potom ísť von. Na väčšie, spoločenské stretnutia (ak ste mimo krytého priestoru) je určite príliš slabý, ale na to máme ešte plynový ohrievač. Pre naše účely je tento naozaj dokonalý. Predtým sme skúšali Kessler, ale museli sme ho poslať späť, pretože poistka stále vybuchovala. To sa s týmto ohrievačom Klarstein ešte nikdy nestalo. Určite by som ho odporučil.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov