Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce
Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce
Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce
Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce
Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce
Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce
Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce
Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce

Štvorcové sklenené dózy

Skladovací kontajner Priehľadná
16,05 € 39,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Sklo v kombinácii s plastom: nevytekajúce nádoby na skladovanie potravín

Pohodlné rozmery: vhodné do skriniek, políc aj chladničky

Prehľadné: dobrý prehľad v potravinách cez sklenenú nádobu

Popis produktu

S kvalitnými, štvorcovými sklenenými dózami od Klarstein bambuswaldu zostanú jedlá aj potraviny dlho čerstvé. Vrchnák s otvorom prilieha vzduchotesne, takže skladované potraviny si dlho zachovajú svoju arómu. Nádoby na potraviny sú okrem toho vďaka bezpečným, dobre tesniacim uzáverom nepretekajúce. Sklo misky je mimoriadne odolné proti teplu aj chladu. Sklenená dóza Klarstein bambuswald vo výhodnej súprave 3 kusov je vhodná do rúry alebo mikrovlnky (bez vrchnáka) a aj v mrazničke si zachová svoj krásny tvar.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • nádoby na skladovanie
 • výhodná súprava 3 kusov
 • objem: 800 ml, 620 ml, 320 ml
 • miska zo skla
 • vrchnák z plastu
 • nevytekajúce vďaka dobre tesniacemu uzáveru
 • kvalitné spracovanie
 • vzduchotesné a bez vplyvu na chuť
 • vhodné do rúry do teploty 250 °C (bez vrchnáka)
 • vhodné do mrazničky
 • vhodné do mikrovlnnej rúry (bez vrchnáka)
 • vhodné do umývačky riadu
Štvorcové sklenené dózy, 800 ml, 620 ml, 320 ml, s vrchnákom, vzduchotesné, nepretekajúce

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery veľkej dózy: cca 156 × 72 × 156 mm (Š × V × H)
 • hmotnosť: cca 900 g/objem: 800 ml
 • rozmery strednej dózy: cca 138 × 65 × 138 mm (Š × V × H)
 • hmotnosť: cca 800 g/objem: 620 ml
 • rozmery malej dózy: cca 122 × 61 × 122 mm (Š × V × H)
 • hmotnosť: cca 700 g/objem: 320 ml

Čo bolo poslané

 • 3 × sklenená dóza
 • 3 × vrchnák

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

39.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(7 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Super Produkt! Ist ständig bei mir im Gebrauch!

Skvelý produkt! Používam to stále!

Overená kontrola

Ich bin momentan im absoluten Heißluftfritteusen-Fieber und war auf der Suche nach Glasbehältern mit Deckel, die ich idealerweise direkt für die Zubereitung in der Fritteuse nutzen kann, aber auch zum Einfrieren und erhitzen in der Mikrowelle geeignet sind. Da mir die Marke aus früheren Käufen in positiver Erinnerung war, hab ich mich für diese Variante entschieden. Die Größen sind ideal für Büro-Pausenportionen und die Dosen multifunktional einsetzbar. Sie sind sauber verarbeitet und der Deckel samt Dichtung absolut geruchlos. Die Deckel lassen sich sehr leicht öffnen und schließen. Hier hoffe ich sehr, dass das mit der zeit nicht zum Nachteil gereicht und sie sich womöglich von allein öffnen. Bisher ist aber alles gut. :-) Empfehle ich gern weiter.

Momentálne mám absolútnu teplovzdušnú horúčku a hľadala som sklenené nádoby s vrchnákom, ktoré môžem ideálne použiť priamo na prípravu vo fritéze, ale sú vhodné aj na mrazenie a ohrievanie v mikrovlnke. Keďže som mala na značku pozitívne spomienky z predošlých nákupov, rozhodla som sa pre túto variantu. Veľkosti sú ideálne pre porcie kancelárskych prestávok a dózy sú multifunkčné. Sú čisto spracované a viečko a tesnenie sú absolútne bez zápachu. Veká sa veľmi ľahko otvárajú a zatvárajú. Tu veľmi dúfam, že to časom nebude na škodu a možno sa otvoria aj samé. Ale zatiaľ je všetko dobré. :-) Rád odporučím.

Overená kontrola

An sich bin ich von diesen Vorratsdosen wirklich total begeistert. Jedoch habe ich jetzt bei einer der Dosen festgestellt, dass sie ganz und gar nicht auslaufsicher ist. Die Verschlüsse schließen auch nicht richtig. Ich wollte eine Sauce darin einfrieren – habe ich auch gemacht. Jedoch habe ich gleich gesehen, dass die Verschlüsse an zwei Seiten nicht geschlossen bleiben, sondern immer wieder aufgehen. Also ist eine Luftdichtigkeit auch nicht gegeben. Beim Einfrieren hat sich natürlich sofort Eis gebildet. Das finde ich sehr schade. Denn wie gesagt, ich bin eigentlich total begeistert. Die anderen beiden Behälter sind auch in Ordnung. Man kann einfach alles darin aufbewahren. Das Essen lässt sich auch ohne Probleme in der Mikrowelle oder im Backofen (hier dann ohne Deckel) erwärmen. Die Silikondichtungen schließen gut ab, die Verschlüsse schließen sehr gut. Wegen dieser einen Dose, die mangelhaft ist, kann ich dieses Produkt jedoch nur bedingt weiterempfehlen.

Som naozaj, naozaj nadšený z týchto skladovacích pohárov. Teraz som si však všimol, že jedna z plechoviek nie je vôbec nepriepustná. Ani spony sa nezatvárajú správne. Chcel som v ňom zamraziť omáčku - tiež som to urobil. Hneď som však videl, že uzávery na dvoch stranách nezostávajú zatvorené, ale znova a znova sa otvárajú. Neexistuje teda vzduchotesnosť. Samozrejme, ľad sa vytvoril hneď, keď zamrzol. Myslím, že je to škoda. Ako som povedal, som naozaj nadšený. Ostatné dve nádoby sú tiež v poriadku. Môžete do nej uložiť takmer čokoľvek. Jedlo sa dá bez problémov ohrievať aj v mikrovlnnej rúre alebo v rúre (v tomto prípade bez pokrievky). Silikónové tesnenia sa dobre uzatvárajú, uzávery sa uzatvárajú veľmi dobre. Kvôli tejto jednej plechovke, ktorá je chybná, môžem tento produkt odporučiť len v obmedzenej miere.

Overená kontrola

Diese Vorratsdosen sind wirklich praktisch. Sie sind für jeglichen Einsatz geeignet und spülmaschinentauglich. Sie können in die Mikrowelle. Der Deckel hat extra einen Dampfauslass. Sie können in den Backofen (natürlich ohne Deckel). Sie können sogar in den Frost, super. Sie sind auch absolut dicht. Beim Test mit Wasserr kam kein Tropfen heraus, auch nicht aus dem Dampfventil im Deckel. Der Silikonstreifen lässt sich zum Reinigen leicht entfernen und wieder einsetzen. Die Dosen passen perfekt ineinander und lassen sich gut verstauen. Der einzige Knackpunkt werden die Klappen zum Verschließen sein. Zu deren Haltbarkeit kann ich nichts schreiben. Das wird die Zeit zeigen. In Summe bin ich sehr zufrieden.

Tieto skladovacie dózy sú naozaj praktické. Sú vhodné na akékoľvek použitie a vhodné do umývačky riadu. Môžete ísť do mikrovlnnej rúry. Pokrievka má extra výstup pary. Môžete ich vložiť do rúry (samozrejme bez pokrievky). Dá sa aj v mrazoch, super. Sú tiež úplne utesnené. Pri testovaní s vodou nevytiekla ani kvapka ani z parného ventilu vo veku. Silikónový pásik sa dá ľahko vybrať a znova vložiť na čistenie. Dózy do seba dokonale zapadajú a ľahko sa skladujú. Jediným bodom lepenia budú klapky na zatváranie. K ich výdrži sa neviem vyjadriť. Čas ukáže. Celkovo som veľmi spokojný.

Overená kontrola

Ich habe die runden Vorratsdosen getestet, die in 3 verschiedenen Größen ankommen und sich so perfekt ineinander stapeln lassen. Die Schüsseln sind aus dickem und stabilem Glas gefertigt. Dadurch sind sie aber auch etwas schwerer. Die Deckel sind aus Plastik und besitzen jeweils 3 Klipper zum festmachen des Deckels auf der Schüssel. Das Festmachen geht mit etwas Widerstand, aber danach hält das ganze bombenfest. Nichts läuft der Dose hinaus, selbst wenn man sie versuchsweise über den Kopf hält. Die Reinigung geht sowohl per Hand, als auch im Geschirrspüler ohne dass sich was verzieht. Fazit: Qualitativ hochwertige Vorratsdosen, die nicht auslaufen und einfach zu reinigen gehen.

Testoval som okrúhle skladovacie dózy, ktoré sa dodávajú v 3 rôznych veľkostiach a dajú sa na seba perfektne stohovať. Misky sú vyrobené z hrubého a stabilného skla. Tým sú však aj o niečo ťažšie. Viečka sú vyrobené z plastu a každé má 3 štipce na pripevnenie veka k miske. Kotvenie ide s malým odporom, ale potom je to celé ako skala. Z plechovky sa nič nevyleje, aj keď sa ju snažíte držať nad hlavou. Dá sa čistiť ručne alebo v umývačke riadu bez deformácie. Záver: kvalitné skladovacie dózy, ktoré nepretekajú a ľahko sa čistia.

Overená kontrola

Ich habe die viereckigen Dosen bestellt, weil sich die im Schrank besser unterbringen lassen als runde. Sehr gut gefallen hat mir, dass man die Dosen perfekt ineinander stellen kann. So nehmen sie im Schrank noch weniger Platz weg. Der Klick-Verschluss funktioniert zuverlässig und die Behälter sind absolut dicht. Glas hat gegenüber Kunststoff den unbestreitbaren Vorteil, dass es sich nicht verfärbt, wenn man z.Bsp. Tomatensauce einfüllt. Es lässt sich auch besser reinigen. Das Ventil finde ich sehr praktisch. So kann man Reste des Mittagessens in der Mikrowelle aufwärmen ohne den Inhalt umfüllen zu müssen. Für unterwegs finde ich sie auf Grund des höheren Gewichtes nicht ganz so gut geeignet. Sie sind spülmaschinengeeignet und ohne Deckel kann man sie in den Backofen tun. Einfrieren kann man sie auch, da sollte man nur etwas warten, bevor man den Deckel abmacht, sonst könnte das Kunststoff splittern. Das ist bei allen Kunststoffdeckeln so, also kein Mangel!! Nachhaltiger und langlebiger sind die Behälter aus Glas auf jeden Fall. Borosilikatglas ist robuster und etwas leichter als "Echtglas". Von mir klare 5 Sterne und eine eindeutige Kaufempfehlung

Hranaté dózy som si objednala, lebo sa mi do skrine hodia lepšie ako okrúhle. Veľmi sa mi páčilo, že sa dajú dózy perfektne vložiť do seba. V skrini zaberú ešte menej miesta. Zacvakávací uzáver funguje spoľahlivo a nádoby sú absolútne tesné. Sklo má oproti plastu neodškriepiteľnú výhodu, že sa nezafarbí, ak napr. Plnené paradajkovou omáčkou. Je tiež jednoduchšie čistiť. Ventil považujem za veľmi užitočný. Zvyšky z obeda tak môžete prihrievať v mikrovlnnej rúre bez toho, aby ste museli dekantovať obsah. Na cestovanie sa mi nezdá veľmi vhodný kvôli vyššej hmotnosti. Sú vhodné do umývačky riadu a môžete ich vložiť do rúry bez pokrievky. Môžete ich aj zmraziť, len chvíľu počkajte pred odstránením veka, inak by sa plast mohol roztrieštiť. To je prípad všetkých plastových vrchnákov, takže žiadna vada! Sklenené nádoby sú určite udržateľnejšie a odolnejšie. Borosilikátové sklo je pevnejšie a o niečo ľahšie ako „skutočné sklo“. 5 hviezdičiek odo mňa a jasné odporúčanie na nákup

Overená kontrola

Endlich ein Set in rund :) Ich habe schon einige dieser Glasschalen mit dicht verschließbaren Kunststoff-Deckel und dieses Set hat die gleich gute Qualität wie bekannte Marken (finde ich). Die Dichtungen lassen sich rausnehmen; die Deckel halten dicht und man kann mittels der kleinen Öffnung Luft/Kondenswasser aus der Schale lassen (zB wenn man warmes Essen darin abkühlen lässt, einfach das Ventil offen lassen). Das Glasmaterial ist dick, ohne Lufteinschlüsse und auch gut zum Servieren geeignet. Das Set hat den Geschirrspüler ohne sichtbare Schäden überstanden. Ich bin begeistert und freue mich, endlich runde & dichte Glasschüsseln mit Deckel zu haben.

Konečne okrúhly set :) Niektoré z týchto sklenených misiek s tesne uzatvárateľnými plastovými vrchnákmi už mám a táto sada má rovnakú kvalitu ako známe značky (myslím). Tesnenia môžu byť odstránené; viečka zostanú tesné a pomocou malého otvoru môžete z misky vypustiť vzduch/kondenzovanú vodu (ak v nej napríklad necháte vychladnúť teplé jedlo, jednoducho nechajte ventil otvorený). Sklenený materiál je hrubý bez vzduchových vreciek a je vhodný aj na servírovanie. Súprava prežila umývanie riadu bez viditeľného poškodenia. Som nadšená a šťastná, že mám konečne okrúhle a tesné sklenené misky s vrchnákom.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov