Tesniaca sada na okná, 3,9 m, zipsové zapínanie, upínacia páska, biela
Tesniaca sada na okná, 3,9 m, zipsové zapínanie, upínacia páska, biela

Tesniaca sada na okná

Tesnenie okien mobilných klimatizácií Biela
26,90 € 29,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Kategorizácia produktu podľa obrázku s porovnaním výkonu zariadení: Portable AC.

flexibilne použiteľná: použitie na vyklopené, otvorené a šikmé strešné okná

pre ešte viac efektívnosti: zabraňuje prieniku teplého vzduchu a urýchľuje chladenie

Popis produktu

S tesniacou sadou od Klarstein dokážeš z tvojej prenosnej klimatizácie získať ešte viac výkonu. Inovatívna textilná fólia zabraňuje prenikaniu teplého vzduchu a značne zvyšuje efektívnosť klimatizácie. Sada je použiteľná na všetky druhy okien, jedno či vyklopené, otvorené alebo aj šikmé strešné okná. Montáž je pritom veľmi jednoduchá: s upínacou páskou pripevníte textilné tesnenie okolo rámu okna a vďaka dĺžke 3,9 m ju môžete použiť aj na väčšie okná. Zabudovaný zips ponúka aj možnosť, posúvať umiestnenie výfukovej hadice v rámci tesnenia. Ak výfukovú hadicu vytiahnete z tesnenia dovnútra, môžete okno kedykoľvek zatvoriť, bez toho aby ste textilnú fóliu museli odstrániť.Ďalší pozitívny efekt: tesnenie na okno zabraňuje vstupu hmyzu ako sú osy, muchy a komáre, ako aj teplému vzduchu. 

Prosím berte na vedomie, že tento produkt je určený na použitie s klimatizáciami Pure Blizzard od Klarstein. Okrem toho sa sada dá všeobecne použiť so všetkými klimatizáciami s výfukovou hadicou. Prosim skontrolujte kompatibilitu Vášho zariadenia. 

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • jednoduchá montáž pomocou upínacej pásky
 • predurčená na použitie s klimatizáciami Klarstein Pure Blizzard
 • variabilný otvor pre výfukovú hadicu, vďaka zipsu
 • vďaka dĺžke 3,9 m je vhodná aj na väčšie okná
 • vhodná na okná s veľkosťou: 2 x výška okna + 1 x šírka okna < 3,9 m
Tesniaca sada na okná, 3,9 m, zipsové zapínanie, upínacia páska, biela

Rozmery a technické podrobnosti

 • dĺžka textilného tesnenia: cca 390 cm
 • maximálna šírka textilného tesnenia: 36 cm
 • hmotnosť: cca 230 g
 

Čo bolo poslané

 • 1 x textilné tesnenie
 • 1 x upínacia páska
 • návod na obsluhu vo viacerích jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

29.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(3 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Die fensterabdichtung für Klimagürtel ist super. Durch den breiten Klettverschluss ist ein anbringen sehr einfach. Der Reißverschluss ist von beiden Seiten zu öffnen. Der Schlauch ist 3,90meter lang , was auch super ist man kann die Abdichtung auch an Größere Fenster und sogar an schräge Dachfenster anbringen. Der günstige Preis ist auch top.

Tesnenie okna pre klimatický pás je super. Vďaka širokému suchému zipsu je pripevnenie veľmi jednoduché. Zips sa dá rozopnúť z oboch strán. Hadica má dĺžku 3,90 metra, čo je tiež super, tesnenie prichytíte aj na väčšie okná a dokonca aj na šikmé svetlíky. Skvelá je aj nízka cena.

Overená kontrola

Da wir im Sommer im Dachgeschoss doch sehr warm haben, haben wir auf Rat einer Bekannten uns dazu entschlossen, uns ein mobiles Klimagerät anzuschaffen. Um sie auch effizient nutzen zu können, dieses Fensterabdichtungsset. Es ist auch an großen Fenster problemlos anzubringen. Das Klettband ist einfach am Fensterrahmen zu befestigen und hält auch fantastisch! Das Tuch kann man jedoch problemlos abziehen bei Nichtnutzung! Auch der Abluftschlauch ist einfach durch einen Reißverschluss zu schieben, so dass man jederzeit und es auch einfach rückverlegen kann. Das Material des Abdichtungstuchs ist robust und gut verarbeitet. Ich denke, dass wir diesen Sommer endlich perfekt ausgerüstet sind.

Keďže nám je v lete v podkroví veľmi teplo, rozhodli sme sa na radu známeho pre kúpu mobilnej klimatizácie. Aby ste ich mohli efektívne využiť, táto okenná tesniaca sada. Ľahko sa pripevňuje aj na veľké okná. Suchý zips sa ľahko pripevní na rám okna a navyše sa drží fantasticky! Utierku však možno ľahko odstrániť, keď sa nepoužíva! Výfuková hadica sa tiež ľahko posúva cez zips, takže ju môžete kedykoľvek jednoducho premiestniť. Materiál tesniacej látky je robustný a dobre vyrobený. Myslím, že toto leto sme konečne dokonale vybavení.

Overená kontrola

Das Dichtset für den heißen Sommer. Lässt sich mit dem Klettband einfach am Fenster montieren und bietet eine gute Ableitung der Luft im Probe-Lauf im Frühjahr. Wenn es im Sommer auch so zuverlässig arbeitet, wird die Hitzewelle hoffentlich nicht ganz so heiß. 5 Sterne, top!

Tesniaci set na horúce leto. Dá sa ľahko pripevniť na okno pomocou suchého zipsu a ponúka dobrú evakuáciu vzduchu počas skúšobnej prevádzky na jar. Ak to bude spoľahlivo fungovať v lete, dúfam, že vlna horúčav nebude až taká horúca. 5 hviezdičiek, skvelé!