Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev Biela
Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev Biela
Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev Biela
Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev Biela
Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev Biela
Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev Biela
Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev Biela
Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev Biela

Vigor Air teplovzdušná fritéza

Teplovzdušná fritéza Biela 1800 watt
187,09 € 259,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Vigor Air teplovzdušná fritéza

187,09 € 259,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Duálne varenie: Pohodlná kombinácia programov pre dokonalé výsledky

Jednoduché ovládanie: Prehľadný dotykový displej a otočný gombík

18 voliteľných programov: Pre širokú škálu jedál

Popis produktu

Veľa miesta na prípravu chutných rozmanitých jedál: S teplovzdušnou fritézou Vigor Air od spoločnosti Klarstein môžete pre seba a svoju rodinu pripraviť nespočetné množstvo jedál.

Smaženie, pečenie, grilovanie alebo opekanie - všetky tieto funkcie nie sú vďaka dvom vyhrievacím telesám (horný a spodný ohrev) pre Vigor Air žiadnym problémom. Vďaka 18 prednastaveným programom a prehľadnému dotykovému panelu si môžete ľahko a pohodlne vychutnať širokú škálu chutných jedál. Tento atraktívny spotrebič je s objemom 30 litrov veľmi priestranný a vhodný najmä pre rodiny alebo veľké domácnosti. Rozsiahla súprava príslušenstva a špeciálne funkcie, ako je duálne varenie, splnia každé vaše želanie.

Viac ako len horúci vzduch: teplovzdušná fritéza Klarstein Vigor Air presvedčí silným výkonom, veľkým priestorom a množstvom programov.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Výkon: 1800 wattov
 • Kapacita: 30 litrov (ideálne pre rodiny a veľké domácnosti)
 • Digitálny ovládací panel s dotykovou obrazovkou
 • Horný a spodný ohrev vrátane ventilátora
 • Teplota: 30 až 230 °C
 • 18 voliteľných programov ako aj manuálne nastavenie času a teploty varenia
 • Duálne varenie: Kombinácia rôznych programov
 • Predné dvierka s panoramatickým okienkom
 • Jednoduché otváranie predného nakladača
 • Veľké priehľadné okno
 • Dvojitá vrstva tvrdeného skla
 • Sada príslušenstva: grilovací rošt, kôš na vyprážanie, plech na pečenie, otočný rošt a rukoväť otočného roštu
 • Žiaruvzdorný kryt z nehrdzavejúcej ocele
 • Štyri nožičky
Vigor Air, teplovzdušná fritéza, 1800 W, 30 l, 18 programov, horný a dolný ohrev

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 46 x 43,4 x 37,5 cm (Š x V x H)
 • Vnútorné rozmery: cca 36 x 34,7 x 23,5 cm (Š x V x H)
 • Dĺžka sieťového kábla: cca 85 cm
 • Hmotnosť: cca 9,5 kg
 • napájanie: 220–240 V~ | 50/60 Hz

Čo bolo poslané

 • 1 x teplovzdušná fritéza
 • 1 x grilovací rošt
 • 1 x fritovací kôš
 • 1 x plech na pečenie
 • 1 x otočný ražeň
 • 1 x zdvihák na otočný ražeň
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

259.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(12 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu

Recenzie zákazníkov zo Slovenska

Overená kontrola

Produkt zatiaľ dlho nemám. Kúpu som zrealizoval na základe recenzií na webe predajcu ako alternatívu mikrovlnnej rúry, ktorú som sa rozhodol už nepoužívať. Po prvých skúsenostiach s výrobkom môžem vyjadriť spokojnosť. Je trochu obtiažne sa zorientovať v jej používaní aj na základe návodu, ktorý je možné v slovenskom jazyku stiahnuť na webe predajcu, nakoľko balenie návod v slovenskom jazyku neobsahuje. Je pravdou, že fritéza má predinštalované programy, avšak tieto je určite treba dotvarovať podľa potreby v súlade s pripravovanými potravinami v rúre, čo treba vychytať len praxou a jej používaním. Škoda, že neexistuje orientačný návod na nastavenie teplôt a času na prípravu rôznych pokrmov v návode, aby sa človek mohol ľahšie zorientovať pri jej používaní. Iná alternatíva sú už iba recepty, kde sú uvedené časy a teploty. Fritéza je esteticky spracovaná, má kompaktné rozmery, hodí sa aj do menších kuchýň alebo priestorov na prípravu jedla. Má dostatočné príslušenstvo. Zaskočený som ostal hádam iba tým, že už po prvom použití ostali v plechu tmavé škvrnky, čo je zapríčinené zrejme reakciou tekutín z potravín pri pečení. Povrchová štruktúra plechu tak bola porušená, ale vplyv to možno na jeho ďalšie používanie nemá. Verím, že príprava stravy v tejto forme má budúcnosť a výrobok tak bude preferovaný viac ako mikrovlnné rúry. Výrobok odporúčam.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Ho aspettato a recensire perchè volevo provarla e scrivere cose veritiere,
devo dire che mi trovo molto bene ha molto spazio e si possono cuocere cibi di grandi dimensioni, faccio il pane e ci sta una bella pagnotta. facile da pulire e molto intuitiva.
molto soddisfatta.

Čakala som na recenziu, pretože som ju chcela vyskúšať a napísať pravdivé veci, musím povedať, že sa mi veľmi páči, je v nej veľa miesta a dajú sa v nej uvariť veľké jedlá, pečiem chlieb a zmestí sa do nej pekný bochník. jednoduché čistenie a veľmi intuitívne. Veľmi spokojný.

Overená kontrola

Die Lieferung erfolgte innerhalb von 3 Werktagen. Mit der Bedienung muss man sich erst einmal vertraut machen. Leider finde ich keine 2. passendes Backblech beim Zubehör. Ich finde der Lüfter ist etwas laut. da er 4 Minuten nachläuft wenn das Gerät schon aus ist. Ist aber normal, da die Hitze ja irgendwo hin muss. Ob das Gerät nun vorheizt oder nicht wird in der Anleitung nicht richtig erklärt und man muss etwas testen. Sonst ist das Gerät aber gut und tut genau das was es soll. Also Daumen hoch.

Dodanie prebehlo do 3 pracovných dní. Najprv si musíte zvyknúť na jeho používanie. Žiaľ, v príslušenstve neviem nájsť druhý vhodný plech na pečenie. Myslím, že ventilátor je trochu hlučný. pretože beží ešte 4 minúty, keď je už zariadenie vypnuté. Ale to je normálne, keďže teplo musí niekam ísť. Či sa zariadenie predhrieva alebo nie, nie je v návode poriadne vysvetlené a musíte niečo otestovať. Inak je zariadenie dobré a robí presne to, čo má. Takže palec hore.

Overená kontrola

Macht was es soll- super.

Robí to, čo má - skvelé.

Overená kontrola

Gutes Gerät, würde ich wieder kaufen. Aber es wäre schön, wenn es für dieses Gerät auch einen dazugehörigen Drehkorb geben würde. Ich habe den Drehkorb von einem anderen Gerät (Klarstein AeroVital Cube Chef) gekauft. Zwecks für Pommes. Aber weil es für mein Gerät kein Zubehör gibt, habe ich nach langem suchen, das oben genannte Zubehörteil gefunden. Vielleicht kann man es verlinken?

Dobrý prístroj, kúpil by som si ho znova. Ale bolo by fajn, keby k tomuto zariadeniu bol aj pridružený otočný kôš. Otočný kôš som kúpil z iného zariadenia (Klarstein AeroVital Cube Chef). Účel pre hranolky. Ale pretože k môjmu zariadeniu nie je žiadne príslušenstvo, po dlhom hľadaní som našiel príslušenstvo uvedené vyššie. Možno to môžete prepojiť?

Overená kontrola

Wollte eine großen Garraum. Ist perfekt für mich. Ist auch im Vergleich zu anderen Heißluftöfen etwas leiser. Ich bin wirklich zufrieden. War für mich eine gute Anschaffung.

Chcel veľký priestor na varenie. je pre mňa ideálny V porovnaní s inými konvektomatmi je tiež o niečo tichšia. Som naozaj spokojná. Bola to pre mňa dobrá kúpa.

Overená kontrola

The most important ting is to know/understand how to combine the needed temperature and time for any menu position and how to combine programs for dual coocking. Eccellent HELPER in the kitchen. Highly recommend !

Najdôležitejšie je vedieť/pochopiť, ako skombinovať potrebnú teplotu a čas pre ktorúkoľvek pozíciu v menu a ako skombinovať programy pre duálne varenie. Vynikajúci POMOCNÍK do kuchyne. Vysoko odporucany !

Overená kontrola

habe bis jetzt Fritten und Hähnchen fettfrei gegrillt und bin bis jetzt äußerst zufrieden.

Grilované hranolky a kuracie mäso mám zatiaľ bez tuku a som maximálne spokojný.

Overená kontrola

Bereits seit einigen Jahren bin ich begeisterter Nutzer von Heißluftfritteusen. Bisher habe ich immer eine Fritteuse mit Korb, wie man diese handelsüblich kennt, benutzt. Da diese recht klein war, hatten wir immer noch einen kleinen Offen für größere Gerichte. Da dieser kaputt war musste was neues her. Ich habe mich für die Heißluftfritteuse entschieden, da diese ein deutlich höheres Volumen als übliche Geräte aufweist. Wir sind sehr begeistert, es funktioniert super als Ofenersatz. Habe bereits in den ersten Tagen Pizza und Brot gebacken. Weiterhin natürlich Fritteusen typische Produkte wie Pommes. Man hat eine Vielzahl an Einstellmöglichkeiten. Temperatur und Timmer lässt sich einstellen. Schön finden wir das man eine Lampe in der Fritteuse zuschalten kann um den Garzustand zu beurteilen. Zudem gibt es die Funktion des Vorheißens, welche eigentlich fast nicht notwendig ist da das Gerät sehr schnell aufgeheizt ist. Insgesamt sind wir sehr zufrieden und das weiße Modell sieht auch noch optisch gut aus und macht einen hochwertigen Eindruck. Ein Hinweis für Käufer: Nach Ablauf des Timers bzw ausschalten des Geräts tut dies noch einige Zeit weiter lüften um sich abzukühlen. Die ersten Male war dies ungewöhnlich.

Už niekoľko rokov som vášnivým používateľom teplovzdušných fritézy. Doteraz som vždy používal fritézu s košíkom, ako je bežne dostupné. Keďže to bolo dosť malé, stále sme mali malý otvorený pre väčšie jedlá. Keďže bola rozbitá, bolo treba nájsť niečo nové. Rozhodol som sa pre teplovzdušnú fritézu, pretože má výrazne väčší objem ako bežné prístroje. Sme veľmi nadšení, funguje skvele ako náhrada rúry. Už upečená pizza a chlieb v prvých dňoch. Ďalej samozrejme typické produkty ako hranolky. K dispozícii máte množstvo možností nastavenia. Je možné nastaviť teplotu a časovač. Myslíme si, že je pekné, že môžete zapnúť lampu vo fritéze, aby ste zhodnotili stav varenia. Nechýba ani funkcia predohrevu, ktorá vlastne nie je takmer potrebná, pretože sa prístroj veľmi rýchlo zahreje. Celkovo sme veľmi spokojní a biely model aj dobre vyzerá a pôsobí kvalitným dojmom. Poznámka pre kupujúcich: Po uplynutí časovača alebo po vypnutí prístroj ešte nejaký čas pokračuje vo vetraní, aby sa ochladil. Prvýkrát to bolo nezvyčajné.

Overená kontrola

Wir haben uns für diese Heißluftfritteusen und Backofen Kombi entschieden da wir nicht nur möglichst fettfrei Pommes zubereiten wollten sondern auch eine stromsparende Backofenalternative gesucht haben. Wir nutzen das Kombigerätdaher nicht nur für Pommes sondern vor allem zur Zubereitung div Kleinigkeiten für den wir dann nicht den großen Ofen anheizen müssen. Zudem gefällt uns auch der Drehspieß für Hähnchen bei dem wir uns noch einen weiteren Adapter für mehre kleine Spieße besorgt haben. Bezüglich der Bedienung mussten wir uns anfangs erst mal etwas zurechtfinden aber insbesondere die Pommes und Spieße die wir in dem Gerät zubereiten haben mir und der Familie gut geschmeckt.

Rozhodli sme sa pre túto kombináciu teplovzdušnej fritézy a rúry, pretože sme chceli nielen pripraviť hranolky čo najmenej tuku, ale hľadali sme aj energeticky úspornú alternatívu rúry. Kombinovaný prístroj teda využívame nielen na hranolky, ale predovšetkým na prípravu rôznych drobností, na ktoré potom nemusíme ohrievať veľkú rúru. Páči sa nám aj rožtek na kuracie mäso, ku ktorému sme dostali ďalší adaptér na niekoľko malých špízov. Prevádzkovo sme sa museli najskôr zorientovať, no mne aj rodine chutili najmä hranolky a špízy, ktoré v zariadení pripravujeme.

Overená kontrola

Dieser Heissluftofen ist echt super. Die Größe ist hervorragend, da man sehr großen Sachen darin zubereiten kann. Es gibt für jede Art sein eigenes Programm, was die Zubereitung sehr einfach macht. Dazu geht das zubereiten echt schnell. Der Ofen ist direkt startklar ohne vorheizen. Bei manchen Gerichten muss man allerdings vorheizen. Das Gerät ist sehr hochwertig verarbeitet. Passt super in unsere Küche. Preisleistung bin voll und ganz mit zufrieden.

Táto teplovzdušná rúra je naozaj skvelá. Veľkosť je vynikajúca, pretože v nej môžete variť veľmi veľké veci. Každý druh má svoj vlastný program, vďaka čomu je príprava veľmi jednoduchá. Toto je naozaj rýchle na prípravu. Rúra je pripravená na prevádzku bez predhrievania. Niektoré jedlá však vyžadujú predhriatie. Zariadenie má veľmi kvalitnú povrchovú úpravu. Perfektne sa hodí do našej kuchyne. Hodnota za peniaze som úplne spokojný.

Overená kontrola

Ich habe nach einen Kombi Gerät gesucht. Meine 5-köpfige Familie sollte gleichzeitig fettfreie Speisen essen können. Und ich bin hiermit fündig geworden. Frittieren, Backen, Grillen oder Rösten alle Funktionen sind top. Die zwei Heizelemente (Ober-und Unterhitze) ähneln einen Mini-Backofen sowie die Größe und Form erinnert daran. Der Drehspieß ist für uns ein Highlight Zubehör. Generell ist das umfangreiche, enthaltene Zubehörset ebenso praktisch wie hochwertig verarbeitet, wie das Gerät selbst. Die Frontlader-Öffnung mit großen Sichtfenster ist leichtgängig. Auch die 4 Einschübe sind für mehrere Personen im Haushalt sehr praktisch. Die Beschreibung entspricht dem Produkt. Wir sind sehr zufrieden und empfehlen es gerne weiter.

Hľadal som kombinované zariadenie. Moja 5-členná rodina by mala mať možnosť súčasne jesť beztukové jedlá. A našiel som to tu. Vyprážanie, pečenie, grilovanie alebo opekanie – všetky funkcie sú skvelé. Dve vykurovacie telesá (horný a spodný ohrev) pripomínajú mini rúru a pripomínajú ju aj veľkosťou a tvarom. Rotisserie je pre nás vrcholovým doplnkom. Vo všeobecnosti je komplexná sada príslušenstva, ktorá je súčasťou balenia, rovnako praktická a kvalitná ako samotné zariadenie.Otváranie čelného nakladača s veľkým priezorom je plynulé. 4 sloty sú tiež veľmi praktické pre viacerých ľudí v domácnosti. Popis zodpovedá produktu. Sme veľmi spokojní a radi odporúčame.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov