3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

TOP20 KLARSTEIN RECEPTOV

na celý rok

TOP20 KLARSTEIN RECEPTOV

na celý rok

Vitajte v kuchárskej Klarstein knižnici

Kuchárske knihy majú jedinečné čaro a skrývajú veľa skúsenosti z kuchyne, ktoré roky zbierali naše staré mamy či skúsení šéfkuchári. Majú však aj svoju nevýhody. Často sú veľké, treba im vyčleniť priestor na skladovanie a mať ich vždy po ruke je nemožné.

Všetky tieto nevýhody riešia on-line recepty. Tých máme na našom Klarstein magazíne naozaj veľa. Pre niekoho však môžu byť neosobné a vo veľkom množstve sa môže strácať. Preto sme sa rozhodli spojiť tradičné s moderným a pripravili sme pre vás e-kuchársku knihu TOP20 Klarstein receptov na celý rok.

Ktoré Klarstein mašinky sme v kuchárke použili?

Láka vás zdravšia verzia kuracích nugetiek alebo sa chcete ráno naštartovať lahodným smoothie, no nemáte teplovzdušnú fritézu či odšťavovač? Všetkých Klarstein pomocníkov, ktorých sme na prípravu receptov použili, nájdete nižšie, uprataných podľa kapitol našej e-kuchárky.

Chutné raňajky

Radi si vychutnáte dlhé raňajky, dáte si ovocie alebo si len so sebou vezmete smoothie? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, robíte dobre, pretože raňajky sú dôležitým základom dňa. Inšpirujte sa niektorým z našich receptov a začnite svoj deň plní energie! S receptami z e-kuchárky Klarstein vám pomôžu títo pomocníci.

Výdatný obed

Dobrý obed je ten, ktorý poteší vaše chuťové poháriky a zároveň zasýti. Môže to byť osviežujúca polievka, tanier zeleniny, voňavé mäso či lahodné cestoviny. Už sa vám zbiehajú slinky? Vybrali sme pre vás obedové recepty na každý deň. Tak hurá do prípravy! S receptami z e-kuchárky Klarstein vám pomôžu títo pomocníci.

Voňavá večera

Leto láka na grilované pochúťky, mnohé z nich si však pokojne môžete dopriať celý rok. Chutné ryby, syrové špeciality či zelenina pripravená na grile sú skvelým spestrením jedálnička. Z takej grilovačky vonku či na balkóne môže byt navyše skvelá zábava s priateľmi! S receptami z e-kuchárky Klarstein vám pomôžu títo pomocníci.

Zaslúžený dezert

Po celom dni je dezert hotovou odmenou! A aby bol hotový naozaj rýchlo, máme pre vás recepty, ktoré hravo zvládnete. Bude to exotický drink, obľúbená zmrzlina či talianska pochúťka? Poznáte to, miesto na dezert sa vždy ešte nájde. S receptami z e-kuchárky Klarstein vám pomôžu títo pomocníci.

Inšpirovali sme vás?

Zdravé raňajky, osviežujúci obed alebo príjemná večera s priateľmi? Na všetky tieto príležitosti nájdete inšpiráciu v našej e-kuchárke TOP20 Klarstein receptov na celý rok. Stačí si ju stiahnuť! Nezabudnite sa pripraveným receptom pochváliť na Instagrame, označiť nás @klarstein.slovensko a použite hešteg #klarsteinkucharka. Aj vaše kuchárske umenie si nájde miesto v našej galérií.

Nahor