Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia, 3 v 1, 11.500 BTU, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie 11.500 BTU | Antracit
Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia, 3 v 1, 11.500 BTU, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie 11.500 BTU | Antracit
Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia, 3 v 1, 11.500 BTU, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie 11.500 BTU | Antracit
Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia, 3 v 1, 11.500 BTU, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie 11.500 BTU | Antracit
Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia, 3 v 1, 11.500 BTU, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie 11.500 BTU | Antracit
Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia, 3 v 1, 11.500 BTU, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie 11.500 BTU | Antracit
Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia, 3 v 1, 11.500 BTU, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie 11.500 BTU | Antracit

Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia

Klimatizácia Antracit 3,3 kW
538,90 € 729,90 € (cena s DPH)
Kapacita chladenia:
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Smart Home: Jednoduché ovládanie odkiaľkoľvek prostredníctvom WiFi pripojenia a aplikácie Klarstein

Výkonné chladenie: Chladiaci výkon 11.500 BTU / 3,3 kW s maximálnym prietokom vzduchu 388 m³/h

Výkonná: Vhodná na chladenie miestností s veľkosťou 35-59 m²

Popis produktu

Plný výkon pre príjemný chládok: užite si množstvo funkcií mobilnej sviežosti s klimatizáciou Kraftwerk Eco Smart 11 od Klarstein.

Klimatizácia Klarstein Kraftwerk Eco Smart 11 poskytuje dokonalú klímu v obytných alebo pracovných miestnostiach. Jej výkonný chladiaci kompresor s výkonom 11.500 BTU alebo 3,3 kW v triede energetickej účinnosti A+ je ideálny pre miestnosti s rozlohou od 35 do 59 m². Kraftwerk Eco jednoznačne vyniká svojou účinnosťou zariadenia 3 v 1 ako klimatizácia, ventilátor a odvlhčovač vzduchu, ktoré v horúcich dňoch ochladí interiér na príjemnú teplotu od 18 do 32 °C. Integrovaný ventilátor spoľahlivo rozvádza ochladený vzduch po celej miestnosti pomocou 3 stupňov výkonu, zatiaľ čo funkcia odvlhčovania odfiltruje zo vzduchu až 33,5 l vlhkosti za hodinu. Vďaka prevádzkovej hlučnosti iba 50 dB pri najnižšej úrovni je Kraftwerk Eco ideálna aj na použitie v miestnostiach s nízkymi požiadavkami na hluk.

Pomocou aplikácie Klarstein a pripojenia k sieti WLAN možno zariadenie Kraftwerk Eco Smart 11 jednoducho ovládať prostredníctvom smartfónu, zatiaľ čo ovládací panel na hornej strane zabezpečuje jednoduchú manuálnu obsluhu. Alebo sa pohodlne posaďte a použite dodávaný diaľkový ovládač. Vďaka samočistiacemu filtru z oxidu titaničitého spolu s UV žiarením na čistenie vzduchu, neutralizáciu zápachu a dezinfekciu je vzduch v miestnosti nielen príjemne vlhký, ale aj nádherne čistý. Na rýchlu inštaláciu je klimatizácia Klarstein Kraftwerk Eco Smart 11 dodávaná aj s tesniacou súpravou pre výklopné okná. Hadica na odvod vzduchu, ktorú možno predĺžiť až na 1,5 m, a hladko sa pohybujúce podlahové kolieska uľahčujú výber miesta aj presun klimatizácie.

S klimatizáciou Kraftwerk Eco Smart 11 od Klarstein si môžete zachovať vždy chladnú hlavu, a to aj počas horúcich dní.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Kompresné chladenie
 • Chladiaci výkon: 11.500 BTU (3,3 kW)
 • Nnastaviteľná rýchlosť ventilátora: nízka / stredná / vysoká
 • Teplota nastaviteľná v rozmedzí od 18 do 32 °C
 • Možnosť ovládania aplikácie cez WiFi a aplikáciu Klarstein
 • Výstup vzduchu turbínového typu
 • Oblasť pôsobnosti: cca 35 - 59 m²
 • Maximálny prietok vzduchu ventilátorom: 388 m³/h
 • Výkon odvlhčovania: 33,5 l/h
 • Hladina hluku: min. 50 dB / max. 65 dB
 • Programovateľný časovač až do 24 h v krokoch po 1 h
 • Samočistiaci filter z oxidu titaničitého s UV žiarením
 • Možnosť pripojenia trvalého odvodňovacieho systému (odvodňovacia hadica je súčasťou balenia)
 • Vypínač na zariadení alebo pomocou diaľkového ovládania
 • Menovitá spotreba energie: 1060 wattov
 • Chladivo: R290A / 240g
 • Napájanie diaľkového ovládača: 1 x CR2032 batéria (gombíková batéria nie je súčasťou balenia)
 • Napájanie: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Kraftwerk Eco Smart 11, klimatizácia, 3 v 1, 11.500 BTU, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 35 x 83 x 38 cm (Š × V × H)
 • Dĺžka výfukového potrubia: cca 150 x 15 cm (D x Ø)
 • Dĺžka sieťového kábla: cca 200 cm
 • Hmotnosť: cca 31 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x klimatizácia
 • 1 × diaľkový ovládač
 • 1 x súprava tesnenia okien pre výklopné okná
 • 1 x hadica na odvod vzduchu vrátane konektorov
 • 1 x hadica na vypúšťanie vody
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

729.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(164 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Schnell kuehl, fuer schlafen zu laut. Vorkuehlung gut, Power geraet

Rýchlo ochladzujte, príliš hlasno na spanie. Dobré predchladenie, výkonové zariadenie

Overená kontrola

Leise ist keine der mobilen Klimaanlagen, damit muss man leben oder schwitzen. In meiner ca. 50 m2 2 Zi. Wohnung konnte die Anlage die Temperatur spürbar um mehrere Grad senken. Ich habe diese im Schlafzimmer an die Balkontür gestellt (mit dieser Abdichtung: KlimaanlageTürabdichtung,Türabdichtung für Mobile Klimageräte) und vom Schlafzimmer einen Ventilator Richtung Wohnzimmer gestellt. Durch diese Anordnung war die Anlage kaum hörbar und es war dennoch angenehmen kühl in beiden Räumen. Funktionierte super, Schlafzimmer war Problemlos auf 22 Grad C und Wohnzimmer auf 23 Grad C bei über 30 Grad C Außentemperatur. Die Steuerung über die eigene App klappt perfekt, über Smart Life auch. Steuerung über Alexa allerdings nicht möglich. Wird als passives Thermostat erkennt. Dafür ein Stern Abzug. Ich empfehle die Klimaanlage gerne weiter.

Žiadna z mobilných klimatizácií nie je tichá, musíte sa s ňou zžiť alebo ju zapotiť. V mojom cca 50 m2 2-izbovom byte systém dokázal citeľne znížiť teplotu o niekoľko stupňov. Tú som umiestnil na balkónové dvere v spálni (s týmto tesnením: tesnenie dverí klimatizácie, tesnenie dverí pre mobilné klimatizácie) a umiestnil som ventilátor zo spálne smerom do obývačky. Vďaka tomuto usporiadaniu bolo systému sotva počuteľné a v oboch miestnostiach bol stále príjemný chládok. Fungovalo výborne, spálňa mala bez problémov 22°C a obývačka 23°C s vonkajšou teplotou cez 30°C. Ovládanie cez vlastnú aplikáciu funguje perfektne, aj cez Smart Life. Ovládanie cez Alexa však nie je možné. Rozpoznaný ako pasívny termostat. Odpočet hviezdičiek za to. Klimatizáciu s radosťou odporúčam.

Overená kontrola

Zur Abkühlung meines 20 qm-großes Schlafzimmer ausreichend. Der Geräuschpegel im Nachtmodus ist nicht zum Schlafen geeignet, die Bezeichnung ist lachhaft. Wenn man nachts das Gerät noch mal anschalten muss, ist es mit der Nachtruhe vorbei. Die Lösung für die Abluft durchs Fenster ist suboptimal, aber da muss man durch, wenn man keine Klimaanlage fest einbauen kann. Diesen Sommer hat mir das Gerät aber gute Dienste geleistet. Insgesamt bin ich damit zufrieden.

Dostatočné na vychladenie mojej spálne s rozlohou 20 metrov štvorcových. Hlučnosť v nočnom režime nie je vhodná na spánok, názov je na smiech. Ak musíte zariadenie v noci znova zapnúť, nočný kľud je u konca. Riešenie pre odvod vzduchu cez okno nie je optimálne, ale musíte ho prejsť, ak nemôžete natrvalo nainštalovať klimatizáciu. Toto leto mi však prístroj dobre poslúžil. Celkovo som s tým spokojný.

Overená kontrola

hat in den heißen Sommertagen seinen Zweck wirklich gut erfüllt. Für den Nachtbetrieb ist er etwas laut so das wir ihn nach einiger Zeit immer ausgeschalten haben.

v horúcich letných dňoch splnil svoj účel naozaj dobre. Na nočné použitie je trochu hlučný, takže sme ho vždy po chvíli vypli.

Overená kontrola

It cools down the room as expected, but it has only one pipe, so it sucks air out of the apartment while working, which makes it noticeably less efficient... It is big, and very noisy compared to a unit which has its's compressor outside. Noisy even compared to some other, similar units I used before. Putting some layers of cardboard or a rubber matt under it noticeably improves if you have hard floor. Wifi control via APP is very nice. 1kW power consumption while running with compressor on (it seems it can only be on or off, so it's not an inverter based compressor). I wasn't able to figure out what is the target temperature when running in smart mode, but in cooling, dehumidifier and fan mode it works as expected.

Ochladzuje miestnosť podľa očakávania, ale má len jednu rúrku, takže pri práci odsáva vzduch z bytu, čím je citeľne menej efektívna... Je veľká a veľmi hlučná v porovnaní s jednotkou, ktorá má svoj kompresor vonku. Hlučný aj v porovnaní s niektorými inými podobnými jednotkami, ktoré som používal predtým. Ak máte tvrdú podlahu, vloženie niekoľkých vrstiev kartónu alebo gumenej podložky pod ňu sa výrazne zlepší. Ovládanie Wifi cez APP je veľmi pekné. Spotreba energie 1 kW pri behu so zapnutým kompresorom (zdá sa, že môže byť iba zapnutý alebo vypnutý, takže to nie je kompresor na báze invertoru). Nepodarilo sa mi zistiť, aká je cieľová teplota pri spustení v inteligentnom režime, ale v režime chladenia, odvlhčovača a ventilátora to funguje podľa očakávania.

Overená kontrola

Das Gerät macht generell nen wirklich guten Job. Allerdings schon recht laut... aber erträglich. TV einfach lauter drehen. Aber bei laufendem Gerät schlafen dürfte kaum möglich sein.

Zariadenie vo všeobecnosti odvádza naozaj dobrú prácu. Aj keď dosť nahlas... ale dá sa to zniesť. Stačí zvýšiť hlasitosť televízora. Ale spánok so spusteným zariadením by mal byť sotva možný.

Overená kontrola

5 Sterne hätte es gegeben wenn die Ableitung des Kondenswassers besser gelöst und der Luftstrom verstellbar wäre.

Ak by bolo lepšie vyriešené odvádzanie kondenzovanej vody a regulovateľný prietok vzduchu, bolo by 5 hviezdičiek.

Overená kontrola

Ich habe keinen Vergleich, glaube aber das Preis/Leistung passen. Das Gerät ist schon recht laut, kühlt aber ordentlich. Was mir definitv fehlt ist eine Möglichkeit einen Ansaugschlauch zu installieren.

Porovnanie nemám, ale pomer cena/výkon je podľa mňa správny. Zariadenie je pomerne hlasné, ale chladí správne. Čo mi určite chýba, je spôsob inštalácie prívodnej hadice.

Overená kontrola

Das kleine Kraftwerk macht seinem Namen alle Ehre. Sie kühlt ordentlich den Raum runter jedoch ist sie ähnlich laut wie alle anderen. Dies scheint aber nicht anders zu gehen, da ein Kompressor seine Arbeit tut und dies nicht lautlos funktioniert. Von dem Nachtmodus hatte ich mir allerdings eine leisere Funktion erwartet. Dort schaltet der Ventilator, Der ohnehin beim Geräuschpegel nicht die Hauptrolle spielt herunter geregelt. Der Kompressor bleibt beim gleichen Geräuschpegel, daher am besten vor dem schlafen runter kühlen und eventuell nur auf Ventilator schalten, damit die Luft in Bewegung bleibt. Alles zusammen für eine mobile Klimaanlage gebe ich hier eine Kaufempfehlung. Zusätzlich ist sie optisch ansprechend und wirkt recht zierlich und passt sich in den Raum ein.

Malá elektráreň robí čest svojmu menu. Miestnosť riadne ochladzuje, no je asi taký hlasný ako všetky ostatné. Ale zdá sa, že to nefunguje inak, pretože kompresor robí svoju prácu a nefunguje ticho. Od nočného režimu som však očakával tichšiu funkciu. Tam sa regulovane spína ventilátor, ktorý aj tak nehrá hlavnú rolu v hlučnosti. Kompresor zostáva na rovnakej hlučnosti, preto je najlepšie ho pred spaním schladiť a prípadne prepnúť len na ventilátor, aby sa vzduch stále pohyboval. Všetko spolu pre mobilnú klimatizáciu tu dávam odporúčanie na kúpu. Okrem toho je vizuálne príťažlivý a pôsobí celkom jemne a hodí sa do miestnosti.

Overená kontrola

Es ist etwas laut klar aber es kühlt und das macht es wirklich gut, klar das wenn es draußen fast 40 Grad sind, das man den Raum nicht auf 22 Grad runter kühlen kann aber auf 26 und das is vollkommen akzeptabel. Ich hab nicht's an dem Gerät auszusetzen und wir sind zufrieden

Je to trochu hlučné, ale chladí, a preto je to naozaj dobré. Keď je vonku takmer 40 stupňov, nemôžete miestnosť ochladiť na 22 stupňov, ale na 26, a to je úplne prijateľné. Prístroju nemám čo vytknúť a sme spokojní

Overená kontrola

Sehr gute Leistung ,nur der Geräuschpegel ist gewöhnungsbedürftig. Lässt sich wunderbar über die Klarstein App steuern und kühlt unser Wohnzimmer ( 35 m² ) bei 36 ° Außen und innen 29 ° innerhalb einer 1 h auf 23° runter. Würde das Gerät wiederkaufen. Den Anschluss ans Fenster habe ich umgebaut und mir eine Flexiglasscheibe angepasst. Funktioniert alles bestens und auch für Schlafzimmer und Kinderzimmer gut geeignet. Durch die App ist es möglich das Klimagerät von Unterwegs zu starten ,damit das Wohnzimmer schön kühl ist ,beim nach Hause kommen.

Veľmi dobrý výkon, len na úroveň hluku si treba zvyknúť. Dá sa úžasne ovládať cez aplikáciu Klarstein a vychladí našu obývačku (35 m²) pri vonkajších 36° a 29° vnútri na 23° za 1 hodinu. Kúpil by si zariadenie znova. Upravil som napojenie na okno a prispôsobil flexisklom. Všetko funguje perfektne a hodí sa aj do spální a detských izieb. Aplikácia umožňuje spustiť klimatizáciu na cestách, aby bola obývačka príjemná a chladná, keď prídete domov.

Overená kontrola

Bei der aktuellen Hitzewelle war ich jeden Tag mehr als froh, diese Anlage zu haben! Die Feuchtigkeit wurde gesenkt, die Temperatur sowieso! Ich nutze sie für die komplette Wohnung, die genau 59qm groß ist. Habe alle Türen offen, so dass es überall ganz angenehm ist. Steht im Schlafzimmer, hier ist es natürlich m kühlsten. Beim Schlafen war sie nicht in Betrieb, das hätte mich dann doch gestört Ansonsten alles Tip top

Pri súčasnej vlne horúčav som bol viac než šťastný, že mám tento systém každý deň! Vlhkosť bola znížená, teplota tak či tak! Používam ho na celý byt, ktorý má presne 59m2. Nechajte všetky dvere otvorené, aby bolo všade celkom pohodlne. Je to v spálni, tu je prirodzene najchladnejšie. Keď som spal, nebol v prevádzke, čo by mi vadilo.Inak bolo všetko na špičkovej úrovni

Overená kontrola

Noise-level

Úroveň hluku

Overená kontrola

We bought this item to cool off our ±68m2 apartment, while technically we would need a bigger AC, this one has done a fine job of cooling us during the day. I must say we have the sun for the most part of the day and live on the top floor so he has to work for it. The AC looks also really nice, I'm a big fan (ba-dum-tss) of stylish, clean and simple designs. The delivery was also top notch.

Kúpili sme túto položku, aby sme ochladili náš byt s rozlohou ± 68 m2, zatiaľ čo technicky by sme potrebovali väčšiu klimatizáciu, táto odviedla dobrú prácu pri chladení počas dňa. Musím povedať, že väčšinu dňa máme slnko a bývame na najvyššom poschodí, takže za to musí pracovať. AC tiež vyzerá naozaj pekne, som veľkým fanúšikom (ba-dum-tss) štýlových, čistých a jednoduchých dizajnov. Dodanie bolo tiež na špičkovej úrovni.

Overená kontrola

Ich bin froh dieses Klimagerät gekauft zu haben. Es sieht toll aus und es hilft uns abends (oder auch tagsüber) das Schlafzimmer unter dem Dach herunterzukühlen. Wir kühlen ca. 30 - 60 Minuten - manchmal auch nur schnell 10 Minuten. Dann sinkt die Raumtemperatur von 26 oder 28 Grad auf 22 (laut Gerät, das dürfte auch im Durchschnitt passen). Dies hält nicht ewig aber zumindest solange, daß man gut einschlafen kann und den Rest danach die im Sommer offenen Fenster erledigen - letzteres alleine reicht bei uns leider nicht ausser die Aussentemperatur sinkt nachts auf max. 22 Grad und es weht eine kleine Brise, die die Kühle auch nach innen trägt. Wir haben uns lange einem Klimagerät verweigert - wegen Stromkosten, Umweltschutz und weil dann ein Gerät mehr für 7-8 Monate im Jahr ungenutzt herumsteht, aber wie anfangs geschrieben sind wir nun sehr froh darum. Ein Stück Lebensqualität an wirklich heißen Sommertagen unter dem Dach. Wir hatten zum Glück schon ein für den Abluftschlauch vorgesehenes Loch mit entsprechender Abdeckung, welches wir verwenden konnten. Auch wenn dadurch das Gerät nicht 100% optimal für den Raum steht, tut es seinen Dienst damit sehr gut. Auch die App Steuerung ist sehr von Vorteil, wenn man mal von unterwegs zuhause vorkühlen möchte.

Som rád, že som si kúpil túto klimatizáciu. Vyzerá skvele a pomáha nám to večer (alebo aj cez deň) schladiť podkrovnú spálňu. Chladíme asi 30 - 60 minút - niekedy len 10 minút. Potom teplota v miestnosti klesne z 26 alebo 28 stupňov na 22 (podľa zariadenia by to malo byť tiež v priemere). Toto síce netrvá večne, ale aspoň dovtedy, kým ľahko zaspíte a zvyšok spravia v lete otvorené okná - to nám bohužiaľ nestačí, pokiaľ vonkajšia teplota neklesne maximálne na 22 stupňov v noci a tam je malý vánok, ktorý fúka chlad aj dovnútra. Klimatizáciu sme dlho odmietali - kvôli nákladom na elektrinu, ochrane životného prostredia a preto, že potom ešte jedno zariadenie stojí nevyužité 7-8 mesiacov v roku, ale ako sme písali na začiatku, teraz sa z toho veľmi tešíme. Trochu kvality života pod strechou v naozaj horúcich letných dňoch. Našťastie sme už mali otvor s krytom na výfukovú hadicu, ktorý sme mohli použiť. Aj keď zariadenie nie je 100% optimálne pre danú miestnosť, robí svoju prácu veľmi dobre. Ovládanie pomocou aplikácie je tiež veľmi výhodné, ak sa chcete predchladiť doma na cestách.

Overená kontrola

Nachdem ich die Klimaanlage 2 Wochen getestet habe konnte ich mir ein gutes Bild von den positiven sowie negativen Aspekten machen. +einfache Inbetriebnahme +durch Rollen unter dem Gerät flexibel einsetzbar +bei einer Außentemperatur von bis zu 30 Grad kühlt das Gerät die Raumtemperatur von 26 Grad auf 23,5 innerhalb einer Stunde runter (Raumgröße von ca 50 Quadratmeter) +App zur Steuerung funktioniert zuverlässig, Fernbedienung wird nicht benötigt +durch den Aktivkohlefilter werden unangenehm Gerüche entfernt (sogar kochen bei geschlossenen Fenstern möglich) +hohe Luftfeuchtigkeit an schwülen Tagen wird entgegengewirkt -Gerät ist lauter als gedacht, zum Schlafen kaum geeignet -für wie oben beschrieben die Temperatur von 23,5 Grad innerhalb einer Stunde zu erreichen muss das Gerät auf Höchstleistung laufen (dadurch hoher Stromverbrauch, noch lauter da Kompressor anspringt) Ich bin zufrieden mit dem Klimagerät und würde es für diesen Preis wieder kaufen.

Po testovaní klimatizácie počas 2 týždňov som bol schopný získať dobrú predstavu o pozitívnych a negatívnych aspektoch. +jednoduché uvedenie do prevádzky +flexibilné rolovaním pod prístrojom +pri vonkajšej teplote do 30 stupňov prístroj v priebehu hodiny ochladí teplotu v miestnosti z 26 stupňov na 23,5 (veľkosť miestnosti cca 50 metrov štvorcových) +Aplikácia na ovládanie funguje spoľahlivo, nie je potrebné diaľkové ovládanie + filter s aktívnym uhlím odstraňuje nepríjemné pachy (možné aj varenie pri zatvorených oknách) + pôsobí proti vysokej vlhkosti vo vlhkých dňoch - zariadenie je hlučnejšie, než sa očakávalo, sotva vhodné na spanie - pre teplotu 23,5 ako je popísané vyššie stupňov do hodiny, zariadenie musí ísť na maximálny výkon (preto vysoká spotreba, ešte hlučnejšia, pretože sa spúšťa kompresor) S klímou som spokojný a za túto cenu by som si ju kúpil znova.

Overená kontrola

Das Gerät ist im Kühlbetrieb recht laut. Witzigerweise hat es einen Schlafmodus, aber ich kann mir nicht vorstellen, wie man bei dem Lärm schlafen will. Bei mir steht das Gerät im Büro. Da stört mich der Geräuschpegel nur wenig. Die Kühlleistung ist sehr gut, die Bedienung ist einfach.

Zariadenie je v režime chladenia dosť hlučné. Je zábavné, že má režim spánku, ale neviem si predstaviť, ako by niekto chcel spať so všetkým tým hlukom. Prístroj mám v kancelárii. Hladina hluku mi moc neprekáža. Chladiaci výkon je veľmi dobrý, obsluha jednoduchá.

Overená kontrola

Wir haben das Gerät im 35m2 Büro im Einsatz und dort tut sie super ihren Dienst. Der Raum ist schnell runtergekühlt und im Auto-Modus regelt das Gerät die Lüftergeschwindigkeit. Die Installation war problemlos, die APP funktioniert fehlerfrei, nur die Fernbedienung konnte ich noch nicht testen, da keine Batterie (CR2032) mitgeliefert wurde. Im Auto-Modus hätte ich erwartet, dass das Gerät den Lüfter abschaltet, wenn die Temperatur deutlich unter dem Soll-Wert liegt... tut es nicht. Jetzt zur Lautstärke: Klar, Ventilatoren machen krach, je mehr sie pusten, desto lauter. Schlimmer finde ich aber den Kompressor, welcher einen, nicht ganz so lauten, aber hohen Ton produziert. Der Nachtmodus ist für das Büro super (da ist auch der hohe Ton leiser), aber dabei schlafen könnte ich nicht (sollte ich im Büro auch nicht). Die Kühlleistung ist dann immer noch ausreichend. Fazit: Es ist kein Fehlkauf, aber für den Preis erwarte ich mehr... Auch weiß ich noch nicht, wie ich das Gerät in meine Homematic-Steuerung oder in den Alexa-Verbund mit aufnehme.

Zariadenie používame v kancelárii s rozlohou 35 m2 a odvádza tam skvelú prácu. Miestnosť sa rýchlo ochladí a v režime Auto zariadenie reguluje otáčky ventilátora. Inštalácia bola jednoduchá, APP funguje bezchybne, ale diaľkové ovládanie sa mi zatiaľ nepodarilo otestovať, pretože nebola pribalená batéria (CR2032). V automatickom režime by som očakával, že zariadenie vypne ventilátor, ak bude teplota výrazne pod nastavenou hodnotou... nie je. Teraz k hlasitosti: Jasné, ventilátory robia hluk, čím viac fúkajú, tým sú hlasnejšie. Čo však považujem za horšie, je kompresor, ktorý produkuje nie až tak hlasný, ale vysoký zvuk. Nočný režim je super do kancelárie (vysoký tón je tam aj tichší), no nedalo sa mi s ním spať (ani v kancelárii by som nemal). Chladiaci výkon je potom stále dostatočný. Záver: Nie je to zlá kúpa, ale za tú cenu očakávam viac... Tiež ešte neviem, ako zaradiť zariadenie do svojho Homematic control alebo do siete Alexa.

Overená kontrola

Meine Schwiegermutter brauchte eine Klima, das eine Mobile da sie es nicht fest installieren möchte in ihrer kleinen Wohnung. Diese wollte sie haben da es nicht zu wuchtig ist und weil hier alles schon dabei ist. Ein Abluftschlauch für das Fenster, das Fensternetz und das passende Klettband zum anbringen an das Fenster. Auch eine Fernbedienung liegt hier bei, aber leider ohne Batterie, so das die Knopfzelle erst gekauft werden muss. Recht schwer ist das Gerät auf vier Rollen, daher ist tragen nicht machbar für Frauen, dafür lässt er sich leicht schieben.Alles ist recht schnell Betriebsbereit, das Klett für das Netz ist rasch angebracht,der Schlauch am Klima gut befestigt und im Netz eingebracht. Per App , Fernbedienung und manuell am Gerät lässt sich die Klima gut bedienen, ist etwas laut aber ok,den die Warme Luft muss ja nach draußen verfrachtet werden. Das warme Schlafzimmer wird rasch gekühlt, meine Schwiegermutter findet es recht angenehm und muss es nicht zig Stunden laufen lassen,das es auch recht klein ist mit etwa 18 qm. Verarbeitet ist das Mobile Klima recht gut,leicht zu bedienen für meine Schwiegermutter, schieben ist hier okay aber da es nur für den einen Raum verwendet wird kann es stehen bleiben.

Moja svokra potrebovala klímu, mobilnú, lebo si ju nechcela inštalovať natrvalo do svojho malého bytu. Chcela to, pretože to nie je príliš objemné a pretože tam už je všetko. Výfuková hadica na okno, okenná sieť a zodpovedajúci suchý zips na pripevnenie na okno. Súčasťou je aj diaľkové ovládanie, ale bohužiaľ bez batérie, takže najprv treba dokúpiť gombíkový článok. Zariadenie je dosť ťažké na štyroch kolesách, takže nie je možné, aby ho prevážali ženy, ale dá sa ľahko tlačiť. Klimatizácia sa dá dobre ovládať cez appku, diaľkové ovládanie aj manuálne na zariadení, je trochu hlučná, ale ok, lebo teplý vzduch treba dopravovať von. Teplá spálňa je rýchlo vychladená, svokre je celkom pohodlná a nemusí ju behať desiatky hodín, keďže je aj celkom malá, má okolo 18 metrov štvorcových. Mobilná klíma je spracovaná celkom dobre, pre svokru ľahko ovládateľná, tlačenie je tu v poriadku, ale keďže slúži len na jednu izbu, môže zostať stáť.

Overená kontrola

Das Gerät an sich ist relativ groß und leider im Betrieb auch nicht so leise wie angenommen. Ich habe sie in meinem Büro stehen (ca 24qm; Dachgeschoss; 2 Fenster, davon ein Fenster Südseite) welche sie zwar gekühlt bekommt, jedoch nicht auf die gewünschte Temperatur (außen ca 28-30°; im Raum 23 / 24°; soll 21°). Wenn man sie früh genug einschaltet, bevor sich der Raum stark erhitzt, stellt kann sie die Raum Temperatur angenehm kühl halten und über den Tag hinweg auf niedriger Stufe laufen. Wie eingangs erwähnt betreibe ich sie in meinem Büro. Während Konferenzschaltungen stelle ich sie immer auf den Ventilator-Modus und niedrigste Stufe, sodass der Klimakompressor nicht anspringt. Meine Gesprächspartner hatten bisher noch nicht über übermäßige oder gar störendere Geräusche geklagt. Mit Kopfhörern auf (und Musik an) lässt sich die Lautstärke auch gut aushalten, wenn der Kompressor arbeitet. Anders wird es auf Dauer doch lästig. Charmant fand ich die WiFi-Funktion womit sich die Anlage auch auf Uhrzeiten programmieren lässt. Dies ermöglicht ein, wie vorher bereits beschrieben, sinnvolles und effizientes temperieren des Raums. Leider benötigt das Gerät hierfür ständigen Internetzugang. Fällt also das W-LAN aus, startet die Klimaanlage nicht wie vorgegeben. Hier hätte ich mir eine Implementierung gewischt, die im lokalen Netzwerk arbeitet oder zumindest die Programmierung auf das Gerät speichert.

Samotné zariadenie je pomerne veľké a bohužiaľ v prevádzke nie je také tiché, ako sa očakávalo. Mám ich v kancelárii (asi 24 metrov štvorcových; najvyššie poschodie; 2 okná, z toho jedno na južnej strane), kde sú chladené, ale nie na požadovanú teplotu (vonku asi 28-30 °; v miestnosti 23 / 24°; malo by byť 21°). Zapnutie dostatočne skoro predtým, ako sa miestnosť nadmerne zahreje, umožňuje udržiavať teplotu v miestnosti pohodlne chladnú a bežať na nízkej úrovni počas celého dňa. Ako už bolo spomenuté na začiatku, prevádzkujem ho vo svojej kancelárii. Počas konferenčných hovorov ich vždy nastavím na režim ventilátora a najnižšiu rýchlosť, aby sa nespustil kompresor klimatizácie. Ľudia, s ktorými som sa rozprával, sa ešte nesťažovali na nadmerné alebo ešte rušivejšie zvuky. So zapnutými slúchadlami (a zapnutou hudbou) je hlasitosť ovládateľná aj vtedy, keď kompresor pracuje. Inak to bude z dlhodobého hľadiska otravné. Očarujúca mi prišla funkcia WiFi, s ktorou sa dá systém naprogramovať aj na časy. Ako už bolo popísané vyššie, umožňuje to rozumnú a efektívnu reguláciu teploty v miestnosti. Bohužiaľ, zariadenie na to vyžaduje neustály prístup na internet. Ak teda W-LAN zlyhá, klimatizácia sa nespustí podľa špecifikácie. Tu by som swipol implementáciu, ktorá funguje v lokálnej sieti alebo aspoň šetrí programovanie na zariadení.

Overená kontrola

Instalação rápida, ligação rápida à WLAN,
Nível de ruído OK, desempenho de arrefecimento bom e como esperado.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k WLAN, hlučnosť OK, dobrý chladiaci výkon a podľa očakávania.

Overená kontrola

Installation rapide, connexion rapide au réseau sans fil,
Bruit correct, bonne capacité de refroidissement, conforme aux attentes.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k bezdrôtovej sieti, správna hlučnosť, dobrý chladiaci výkon, v súlade s očakávaniami.

Overená kontrola

Este ar condicionado é, de longe, o melhor que já comprei.
Não só fica super bem na sala de estar, como também é muito poderoso. Em poucos minutos após o trabalho, tem toda a sala de estar fresca com a temperatura atribuída. É possível definir preferências com o controlo remoto e ainda melhor com a aplicação Klarstein, que é super fixe. É leve e fácil de mover.

Táto klimatizácia je najlepšia, akú som kedy kúpil. Nielenže vyzerá skvele v obývačke, ale je aj veľmi výkonný. Za pár minút po práci máte vychladenú celú obývačku s pridelenou teplotou. Predvoľby je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, ktorá je super cool. Je ľahký a ľahko sa pohybuje.

Overená kontrola

I thought I would devote more time here to app connectivity.
First of all, the app is simple, you always get a connection to the device 99% of the time. Takes max 2-3 sec even with weak internet performance.
I can rate the app with 5 stars. The functionality with 4.

What you can do. See pictures
- timer for switching on and off
- create specific times or schedules at which the unit is always switched on or off.
- switch the unit on and off and operate it from a distance. (For example, if you are driving home, quickly switch it on so that it is cool)

What you cannot do.
- when planning for on and off, you can set which mode and wv degrees, but not the wind strength (which also means volume). For example, if you want the unit to switch on at 3 a.m., you cannot set it to run at the lowest wind level, so that you are not woken up immediately by the volume.
- adjust the air nozzles upwards so that you are not always illuminated.

As for the cooling capacity, I have the unit with 12,000BTU is really strong.

Conclusion:

Plus:
- easy to operate
- very easy to operate via app
- cooling capacity also top
- Very nice to look at. (Great design)
- with integrated thermometer

Minus:
- no adjustability of the nozzles, especially e.g. upwards, would be desirable.
- a few functions are missing in the plan setting

Myslel som, že sa tu budem viac venovať konektivite aplikácií. Po prvé, aplikácia je jednoduchá, vždy sa k zariadeniu pripojíte 99% času. Trvá maximálne 2-3 sekundy aj pri slabom výkone internetu. Aplikáciu môžem ohodnotiť 5 hviezdičkami. Funkcia s 4. Čo môžete robiť. Pozrite si obrázky - časovač zapnutia a vypnutia - vytvorte špecifické časy alebo plány, pri ktorých sa jednotka vždy zapne alebo vypne. - zapínajte a vypínajte jednotku a ovládajte ju na diaľku. (Napríklad, ak idete domov, rýchlo ho zapnite, aby bol v pohode) Čo nemôžete urobiť. - pri plánovaní zapnutia a vypnutia môžete nastaviť, ktorý režim a wv stupne, ale nie silu vetra (čo znamená aj hlasitosť). Napríklad, ak chcete, aby sa jednotka zapla o 3:00, nemôžete ju nastaviť tak, aby bežala pri najnižšom stupni vetra, aby vás hlasitosť okamžite nezobudila. - nastavte vzduchové dýzy smerom nahor, aby ste neboli stále osvetlení. Čo sa týka chladiaceho výkonu, tak ten agregát s 12 000 BTU je naozaj silný. Záver: Plus: - jednoduché ovládanie - veľmi jednoduché ovládanie cez aplikáciu - chladiaci výkon tiež špičkový - Veľmi pekné na pohľad. (Skvelý dizajn) - s integrovaným teplomerom Mínus: - žiadna nastaviteľnosť trysiek, najmä napr. smerom nahor, by nebola žiaduca. - v nastavení plánu chýba niekoľko funkcií

Overená kontrola

Denna luftkonditionering är helt perfekt.... Tyst, lätt att använda, super välförpackad, jag är mycket nöjd med detta köp och ser fram emot den stora värmen.

Táto klimatizácia je úplne dokonalá.... Tichá, ľahko sa používa, super dobre zabalená, som veľmi spokojný s týmto nákupom a teším sa na veľké teplo.

Overená kontrola

Se on nimensä veroinen.
Tässä ilmastointilaitteessa on todella tehoa!
Se on erittäin siisti makuuhuoneessa, ja sitä voi ohjata puhelimen sovelluksella.
Laita se päälle tuntia ennen nukkumaanmenoa ja mene viileään makuuhuoneeseen.
Ihanaa!
Ääni on hallittavissa, ja laitteessa on myös lepotila.
Kaikki on laadukasta.

Robí čest svojmu menu. Táto klimatizácia je naozaj skvelá! V spálni je veľmi elegantný a dá sa ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Oblečte si ho hodinu pred spaním a choďte do chladnej spálne. krásne! Zvuk je ovládateľný a zariadenie má aj režim spánku. Všetko je vo vysokej kvalite.

Overená kontrola

Diese Klimaanlage sorgt wirklich für ein cooles Klima und damit auch für ein gutes Klimaklima. Sie läuft auch noch sehr leise, was ich persönlich als sehr angenehm ansehe. Ist schon komplett fertig aufgebaut, also nur noch den Stecker rein und dann kann es schon los gehen. Die Bedingung wird in der Anleitung erklärt. Es ist auch ganz einfach - da kann man eigentlich nichts falsch machen. Positiv finde ich ebenfalls, dass sie jetzt nicht soviel Energie verbraucht. Gearde in der heutigen Zeit ist dies sehr wichtig.

Táto klimatizácia skutočne zaisťuje chladnú klímu a tým aj dobrú klimatickú klímu. Má tiež veľmi tichý chod, čo osobne považujem za veľmi príjemné. Je už kompletne zmontovaný, takže ho stačí zapojiť a môžete vyraziť. Podmienka je vysvetlená v pokynoch. Je to tiež veľmi jednoduché – naozaj s tým nič nepokazíte. Za pozitívum považujem aj to, že teraz už toľko energie nespotrebováva. Gearde v dnešnej dobe je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

vi har ett relativt öppet vardagsrum med många fönster och därför är det alltid väldigt varmt där på sommaren. Trots detta lyckas systemet kyla de nästan 45 kvadratmeterna ganska snabbt. Strömförbrukningen är också inom rimliga gränser. Till skillnad från de andra enheterna, som du kan köpa billigt, är detta en riktig luftkonditionering och fungerar inte med isbitar och liknande. Men det märker man också, eftersom det ligger en helt annan prestation bakom. Designen är också okej - enheten tar förstås också plats, men det är okej. vi tycker att den är bra och är nöjda.

mame pomerne otvorenu obyvacku s vela oknami a preto je tam v lete vzdy velmi teplo. Napriek tomu dokáže systém ochladiť takmer 45 metrov štvorcových pomerne rýchlo. Spotreba energie je tiež v rozumných medziach. Na rozdiel od iných jednotiek, ktoré si môžete kúpiť lacno, je to skutočná klimatizácia a nefunguje s kockami ľadu a podobne. Ale aj to si všimnete, pretože je za tým úplne iný výkon. Dizajn je tiež v poriadku – samozrejme, že zariadenie tiež zaberá miesto, ale to je v poriadku. myslíme si, že je to dobré a sme spokojní.

Overená kontrola

Hace honor a su nombre.
¡Este acondicionador de aire realmente tiene potencia!
Es muy chulo en el dormitorio y se puede controlar con la aplicación en el teléfono.
Enciéndalo una hora antes de acostarse y entre en un dormitorio fresco.
¡Encantador!
El sonido es manejable, también hay un modo de reposo.
Todo es de sólida calidad.

Robí čest svojmu menu. Táto klimatizácia skutočne obsahuje výkon! V spálni je veľmi cool a dá sa ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Zapnite ho hodinu pred spaním a vstúpte do chladnej spálne. Očarujúce! Zvuk je zvládnuteľný, nechýba ani režim spánku. Všetko je v solídnej kvalite.

Overená kontrola

Cette fois-ci, nous avons opté pour un petit concentré de puissance afin de profiter plus confortablement de la chaleur à la maison en été. Pour nous, il était important de pouvoir l'utiliser avec un téléphone portable.
Au début, nous étions vraiment sceptiques, mais honnêtement, nous sommes très agréablement surpris. Connexion directement établie et utilisation sans problème.
La force de refroidissement est extrême. En très peu de temps, notre grand salon a été refroidi. Il n'y a pas non plus d'odeurs désagréables. Le kit d'étanchéité de la fenêtre, les roulettes de l'appareil et l'excellent design complètent le tout.
Satisfait à tous les niveaux ! - évaluation maximale méritée et justifiée !

Tentoraz sme sa rozhodli pre malý silák, aby sme si v lete užili teplo doma pohodlnejšie. Pre nás bolo dôležité, aby sme ho mohli používať s mobilným telefónom. Spočiatku sme boli naozaj skeptickí, ale úprimne, sme veľmi milo prekvapení. Pripojenie vytvorené priamo a bezproblémové používanie. Chladiaca sila je extrémna. Vo veľmi krátkom čase bola naša veľká obývačka vychladená. Neexistujú tiež žiadne nepríjemné pachy. Balenie dopĺňa súprava na tesnenie okien, valčeky zariadenia a vynikajúci dizajn. Spokojnosť na všetkých úrovniach! - zaslúžené a oprávnené maximálne hodnotenie!

Overená kontrola

Il fait honneur à son nom.
Ce climatiseur est vraiment puissant !
Dans la chambre, c'est très cool et on peut le contrôler avec l'application sur le téléphone.
Allumez-le une heure avant d'aller vous coucher et entrez dans une chambre fraîche.
Magnifique !
Le son est gérable, il y a aussi un mode sommeil.
Tout est de qualité solide.

Svojmu menu robí čest. Táto klimatizácia je skutočne výkonná! V spálni je veľmi cool a môžete ho ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Zapnite ho hodinu pred spaním a vstúpte do chladnej spálne. Nádherné! Zvuk je zvládnuteľný, nechýba ani režim spánku. Všetko je v solídnej kvalite.

Overená kontrola

meillä on suhteellisen avoin olohuone, jossa on paljon ikkunoita, ja siksi siellä on kesäisin aina hyvin lämmintä. Järjestelmä onnistuu kuitenkin jäähdyttämään lähes 45 neliömetriä melko nopeasti. Myös virrankulutus on kohtuullisissa rajoissa. Toisin kuin muut laitteet, joita voit ostaa halvalla, tämä on oikea ilmastointilaite, eikä se toimi jääkuutioilla tai muulla vastaavalla. Mutta sen myös huomaa, koska sen takana on täysin erilainen esitys. Muotoilu on myös ok - toki laite vie myös tilaa, mutta se on ok. pidämme sitä hyvänä ja olemme tyytyväisiä.

mame pomerne otvorenu obyvacku s mnozstvom okien, takze v lete je vzdy velmi teplo. Systém však zvláda celkom rýchlo ochladiť takmer 45 metrov štvorcových. Spotreba energie je tiež v rozumných medziach. Na rozdiel od iných zariadení, ktoré si môžete kúpiť lacno, je to skutočná klimatizácia a nebeží na kockách ľadu ani nič podobné. Ale všimnete si to aj preto, že je za tým úplne iná šou. Dizajn je tiež ok - samozrejme aj zariadenie zaberá miesto, ale to je ok. myslíme si, že je to dobré a sme spokojní.

Overená kontrola

Vor allem sehr pünktliche Lieferung, kam sogar früher als die angegebene Zeit. Sehr leistungsstark, 10.000 BTUs, Energieeffizienzklasse A und geeignet für Räume bis ca. 60 m².
Derzeit im Warm-up getestet und funktioniert hervorragend. Kann im Klima-, Ventilator- oder Entfeuchtungsmodus verwendet werden. Außerdem ist er sehr leise, was keine Kleinigkeit ist. Ausgestattet natürlich mit einer Fernbedienung, einer bis zu 24 Stunden programmierbaren Ein-/Ausschaltuhr, einem Set zum Abdichten von Kippfenstern und einem 1,5 m langen abnehmbaren Luftauslassrohr.

V prvom rade veľmi včasné doručenie, prišlo ešte skôr ako v uvedenom čase. Veľmi výkonný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný pre miestnosti do cca 60 m². Momentálne testované pri zahrievaní a funguje skvele. Možno použiť v režime klimatizácie, ventilátora alebo odvlhčovania. Je tiež veľmi tichý, čo nie je maličkosť. Vybavené, samozrejme, diaľkovým ovládaním, časovačom zapnutia/vypnutia, ktorý je možné naprogramovať až na 24 hodín, sadou na utesnenie spodných okien a 1,5 m dlhou odnímateľnou rúrkou na výstup vzduchu.

Overená kontrola

It lives up to its name.
This air conditioner really has power!
It's very cool in the bedroom and can be controlled with the app on the phone.
Turn it on an hour before bedtime and enter a cool bedroom.
Delightful!
The sound is manageable, there is also a sleep mode.
Everything is of solid quality.

Robí čest svojmu menu. Táto klimatizácia má naozaj silu! V spálni je veľmi cool a dá sa ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Zapnite ho hodinu pred spaním a vstúpte do chladnej spálne. Nádherné! Zvuk je zvládnuteľný, nechýba ani režim spánku. Všetko je v solídnej kvalite.

Overená kontrola

Schnelle Installation, schneller Anaschluss ans WLAN,
Geräuschkulisse in Ordnung, Kühlleistung gut und wie erwartet.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k WLAN, hluk pozadia v poriadku, chladiaci výkon dobrý a podľa očakávania.

Overená kontrola

Kraftwerk Smart is super made for larger rooms and that's why we chose it.
The connection with the plug is self-explanatory. There are also instructions in the manual that are easy to understand. It does take up some space, but still not that much. However, the beautiful design compensates for this. I am happy. Different levels can be set. This way you can also vary quickly and easily. Cool and therefore all points.

Kraftwerk Smart je super stvorený do väčších miestností a preto sme si ho vybrali. Spojenie so zástrčkou je samozrejmé. V návode sú aj pokyny, ktoré sú ľahko pochopiteľné. Zaberá to trochu miesta, ale stále nie toľko. Krásny dizajn to však kompenzuje. Som šťastný. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Týmto spôsobom môžete tiež rýchlo a jednoducho variovať. V pohode a teda všetky body.

Overená kontrola

Ce climatiseur est juste parfait.... Silencieux, facile d'utilisation, super bien emballé, je suis très satisfait de cette acquisition, et j'ai déjà hâte que les grosses chaleurs arrivent..

Táto klimatizácia je jednoducho dokonalá... Tichá, ľahko sa používa, veľmi dobre zabalená, s týmto nákupom som veľmi spokojná a už sa neviem dočkať, kedy prídu horúce počasie...

Overená kontrola

Alles ist großartig! Es ist perfekt für den Sommer, hilft wirklich. Es ist sehr einfach zu kontrollieren. Es ist nicht zu laut. Ich bin mit dem Kauf zufrieden.

Všetko je skvelé! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Ovládanie je veľmi jednoduché. Nie je to príliš hlasné. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

Le climatiseur est également bon pour la déshumidification dans la maison. En hiver, quand on doit faire sécher le linge à l'intérieur, je trouve que c'est très important et utile
ainsi, nous n'avons pas de problème de moisissure ou autre. L'utilisation se fait sans problème. On peut tout lire dans le mode d'emploi. C'est vraiment très pratique car on peut l'utiliser de différentes manières.

Klimatizácia je dobrá aj na odvlhčovanie v dome. V zime, keď musíme sušiť bielizeň v interiéri, to považujem za veľmi dôležité a užitočné, aby sme nemali problém s plesňou alebo čímkoľvek iným. Použitie prebieha bez problémov. Všetko si môžete prečítať v návode. Je naozaj veľmi praktický, pretože sa dá využiť rôznymi spôsobmi.

Overená kontrola

Luftkonditioneringen är också bra för avfuktning i huset. Särskilt nu på vintern, när man också måste torka tvätten inomhus, tycker jag att det är mycket viktigt och nyttigt
vi har egentligen inga problem med mögel eller liknande. Operationen fungerar utan problem. Du kan läsa allt i instruktionerna. Den är också skriven på ett sådant sätt att den är lätt att följa. Eftersom du kan använda den på så många olika sätt är den verkligen mycket praktisk.

Na odvlhčenie domu je dobrá aj klimatizácia. Hlavne teraz v zime, keď treba sušiť prádlo aj v interiéri, si myslím, že je to veľmi dôležité a užitočné, s plesňou a podobne naozaj nemáme problémy. Prevádzka funguje bez problémov. Všetko sa dočítate v návode. Je tiež napísaný tak, aby sa dal ľahko sledovať. Keďže ho môžete použiť na toľko rôznych spôsobov, je naozaj veľmi praktický.

Overená kontrola

Nopea asennus, nopea yhteys WLANiin,
Melutaso OK, jäähdytysteho hyvä ja odotusten mukainen.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k WLAN, hladina hluku OK, chladiaci výkon dobrý a podľa očakávania.

Overená kontrola

Ce climatiseur est de loin le meilleur que j'ai jamais acheté.
Non seulement elle est super belle dans le salon, mais elle est aussi très performante. En quelques minutes de travail, elle a rafraîchi tout le salon à la température attribuée. Il est possible de régler les préférences avec la télécommande et encore mieux avec l'application Klarstein, qui est super cool. Il est léger et facile à déplacer.

Táto klimatizácia je najlepšia, akú som kedy kúpil. Nielenže vyzerá super krásne v obývačke, ale aj veľmi dobre funguje. Počas niekoľkých minút práce vychladila celú obývačku na pridelenú teplotu. Predvoľby je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, ktorá je super cool. Je ľahký a ľahko sa pohybuje.

Overená kontrola

A relação preço-desempenho é super, o desempenho de arrefecimento é convincente, mesmo com a inserção da janela. Usamos a unidade no quarto para arrefecer o quarto antes de irmos dormir. Por conseguinte, o volume não é relevante para nós. O quarto está debaixo do telhado.
Estamos super satisfeitos.
Muito obrigado!

Pomer ceny a výkonu je super, chladiaci výkon presvedčí aj s okennou vložkou. Jednotku v spálni sme použili na ochladenie miestnosti pred spaním. Objem preto pre nás nie je dôležitý. Izba je pod strechou. Sme super spokojní. Ďakujem mnohokrát!

Overená kontrola

nous avons une salle de séjour relativement ouverte avec beaucoup de fenêtres et il y fait donc toujours très chaud en été. Malgré tout, l'installation parvient à refroidir assez rapidement les quelque 45 mètres carrés. La consommation d'électricité reste également dans la norme. Contrairement aux autres appareils que l'on peut acheter à bas prix, il s'agit d'une véritable climatisation qui ne fonctionne pas avec des glaçons et autres. Mais on le remarque aussi, car il y a alors une toute autre performance derrière. Le design est aussi ok - bien sûr, l'appareil prend aussi de la place, mais c'est ok. Nous le trouvons bien et nous sommes satisfaits.

máme relatívne otvorenú obývačku s množstvom okien, takže v lete je vždy veľmi teplo. Napriek všetkému sa inštalácii podarí ochladiť približne 45 metrov štvorcových pomerne rýchlo. V rámci normy zostáva aj spotreba elektrickej energie. Na rozdiel od iných zariadení, ktoré sa dajú kúpiť za nízke ceny, ide o skutočnú klimatizáciu, ktorá nefunguje s kockami ľadu a pod. Ale všímame si to aj my, pretože za tým je potom úplne iný výkon. Dizajn je tiež ok - samozrejme aj zariadenie zaberá miesto, ale to je ok. Zdá sa nám to dobré a sme spokojní.

Overená kontrola

Tudo é óptimo! É perfeito para o Verão, realmente ajuda. É muito fácil de controlar. Não é muito barulhento. Estou satisfeito com a compra.

Všetko je skvelé! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Ovládanie je veľmi jednoduché. Nie je veľmi hlučný. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

temos uma sala de estar relativamente aberta com muitas janelas e por isso está sempre muito quente lá no Verão. No entanto, o sistema consegue arrefecer os quase 45 metros quadrados muito rapidamente. O consumo de energia está também dentro de limites razoáveis. Ao contrário dos outros aparelhos, que se podem comprar a baixo custo, este é um verdadeiro ar condicionado e não funciona com cubos de gelo e outras coisas. Mas também se nota que, porque há um desempenho completamente diferente por detrás disso. O design também é bom - claro que o dispositivo também ocupa espaço, mas não faz mal. Achamo-lo bom e estamos satisfeitos.

my mame relativne otvorenu obyvacku s mnozstvom okien a tak je tam v lete vzdy velmi teplo. Tých takmer 45 metrov štvorcových však systém zvláda veľmi rýchlo ochladiť. Spotreba energie je tiež v rozumných medziach. Na rozdiel od iných spotrebičov, ktoré sa dajú kúpiť lacno, tento je skutočná klimatizácia a nefunguje s kockami ľadu a inými vecami. Ale aj to si všimnete, pretože je za tým úplne iný výkon. Dizajn je tiež dobrý – samozrejme, že zariadenie tiež zaberá miesto, no neurazí. Myslíme si, že je to dobré a sme spokojní.

Overená kontrola

This product is really a good air conditioner. There were no delays in delivery. I really liked the colour of this product. It fits in my room and is quietly good. The gadget is also a little noisy, but the cooling is really good. I am very impressed with such a portable air conditioner. It has a wheel on the bottom that makes it easy to move from one place to another. The airflow speed is really good. I would definitely recommend this product to all my friends. Thank you!

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k žiadnemu oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páčila farba tohto produktu. Hodí sa mi do izby a je pokojne dobrý. Gadget je tiež trochu hlučný, ale chladenie je naozaj dobré. Veľmi ma zaujala taká prenosná klimatizácia. Na spodnej strane má koliesko, ktoré uľahčuje presun z jedného miesta na druhé. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Určite by som odporučil tento produkt všetkým svojim priateľom. Ďakujem!

Overená kontrola

Hij doet zijn naam eer aan.
Kracht heeft deze airco zeker!
Op de slaapkamer geeft die veel koelte, met de app op de telefoon ook prima te bedienen.
Uurtje voor het slapen aanzetten en een koele slaapkamer instappen.
Heerlijk!
Geluid is te doen, zit ook een slaapstand op.
Alles is van een solide kwaliteit.

Robí česť svojmu menu. Táto klimatizácia má určite výkon! Poskytuje veľa chladu v spálni a tiež sa ľahko ovláda pomocou aplikácie v telefóne. Zapnite ho hodinu pred spaním a vstúpte do chladnej spálne. Vynikajúce! Ozvučiť sa dá, má aj režim spánku. Všetko je v solídnej kvalite.

Overená kontrola

Hinta-laatusuhde on loistava, jäähdytysteho on vakuuttava, jopa ikkunan kanssa. Käytämme laitetta makuuhuoneessa viilentämään huonetta ennen nukkumaanmenoa. Sen vuoksi määrä ei ole meille merkityksellinen. Makuuhuone on katon alla.
Olemme erittäin tyytyväisiä.
Kiitos paljon!

Pomer ceny a kvality je skvelý, chladiaci výkon presvedčivý aj s oknom. Prístroj používame v spálni na ochladenie miestnosti pred spaním. Suma teda pre nás nie je relevantná. Spálňa je pod strechou. Sme veľmi spokojní. Mnohokrat dakujem!

Overená kontrola

Wir haben uns diesmal für ein kleines Kraftpaket entschieden um im Sommer die Wärme gemütlicher zu Hause zu genießen. Für uns war es wichtig, dass man es mit dem Handy bedienen kann.
Anfangs waren wir echt skeptisch, aber ganz ehrlich wird sind äußerst positiv überrascht. Verbindung direkt aufgebaut und problemlos in Nutzung.
Die Kühlkraft ist extrem. Innerhalb kürzester Zeit ist unser großes Wohnzimmer runtergekühlt worden. Auch gibt es keine unangenehmen Gerüche. Das Fenster Abdichtungsset, die Rollen am Gerät sowie das excellente Design runden es ab.
Rundum zufrieden! - maximale Bewertung verdient und gerechtfertigt!

Tentoraz sme sa rozhodli pre malý napájací zdroj, aby sme si v lete mohli doma pohodlnejšie teplo. Pre nás bolo dôležité, aby sa dal ovládať mobilným telefónom. Spočiatku sme boli naozaj skeptickí, ale úprimne povedané, sme veľmi milo prekvapení. Pripojenie vytvorené priamo a ľahko použiteľné. Chladiaci výkon je extrémny. Vo veľmi krátkom čase bola naša veľká obývačka vychladená. Neexistujú tiež žiadne nepríjemné pachy. Súprava na tesnenie okien, valčeky na zariadení a vynikajúci dizajn to dopĺňajú. Úplne spokojný! - maximálne hodnotenie zaslúžené a opodstatnené!

Overená kontrola

Ilmastointilaite on hyvä myös talon kosteudenpoistoon. Varsinkin nyt talvella, kun pyykki on kuivattava myös sisätiloissa, se on mielestäni erittäin tärkeää ja hyödyllistä
meillä ei todellakaan ole ongelmia homeen tai minkään sellaisen kanssa. Toiminta toimii ongelmitta. Ohjeista voi lukea kaiken. Se on myös kirjoitettu niin, että sitä on helppo seurata, ja koska sitä voi käyttää niin monella eri tavalla, se on todella käytännöllinen.

Klimatizácia je dobrá aj na odvlhčenie domu. Hlavne teraz v zime, keď sa prádlo musí sušiť aj v interiéri, je to podľa mňa veľmi dôležité a užitočné, naozaj nemáme žiadne problémy s plesňou ani nič podobné. Prevádzka funguje bez problémov. Všetko sa dočítate v návode. Je tiež napísaná spôsobom, ktorý sa dá ľahko sledovať, a keďže sa dá použiť mnohými rôznymi spôsobmi, je naozaj praktický.

Overená kontrola

Questo condizionatore è di gran lunga il migliore che abbia mai comprato.
Non solo ha un aspetto super bello in salotto, ma è anche molto potente. In pochi minuti di lavoro, ha tutto il soggiorno fresco con la temperatura assegnata. È possibile impostare le preferenze con il telecomando e ancora meglio con l'app Klarstein, che è super cool. È leggero e facile da spostare.

Tento kondicionér je zďaleka najlepší, aký som si kedy kúpila. Nielenže v obývačke vyzerá super cool, ale je aj veľmi výkonný. Počas niekoľkých minút po práci zostane všetko chladné s priradenou teplotou. Svoje preferencie si môžete nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, ktorá je super cool. Má nízku hmotnosť a ľahko sa pohybuje.

Overená kontrola

Este ar condicionado é simplesmente perfeito.... Silencioso, fácil de usar, super bem embalado, estou muito satisfeito com esta compra e estou ansioso pelo grande calor.

Táto klimatizácia je jednoducho dokonalá.... Tichá, ľahko ovládateľná, super dobre zabalená, som veľmi spokojný s týmto nákupom a teším sa na skvelé teplo.

Overená kontrola

Tämä ilmastointilaite on ylivoimaisesti paras koskaan ostamani ilmastointilaite.
Se ei ainoastaan näytä erittäin hyvältä olohuoneessa, vaan se on myös erittäin tehokas. Muutamassa minuutissa se on saanut koko olohuoneen raikkaaseen lämpötilaan. Asetukset on mahdollista asettaa kaukosäätimellä ja vielä paremmin Klarstein-sovelluksella, joka on erittäin siisti. Se on kevyt ja helppo siirtää.

Táto klimatizácia je zďaleka najlepšia, akú som kedy kúpil. Nielenže vyzerá veľmi dobre v obývačke, ale je aj veľmi efektívny. Za pár minút priviedol celú obývačku na sviežu teplotu. Nastavenia je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, čo je veľmi cool. Je ľahký a ľahko sa pohybuje.

Overená kontrola

we have a relatively open living room with many windows and therefore it is always very warm there in summer. Nevertheless, the system manages to cool the almost 45 square metres quite quickly. The power consumption is also within reasonable limits. Unlike the other devices, which you can buy cheaply, this is a real air conditioner and doesn't work with ice cubes and stuff. But you also notice that, because there is a completely different performance behind it. The design is also ok - of course the device also takes up space, but it's okay. we find it good and are satisfied.

máme relatívne otvorenú obývačku s množstvom okien a preto je tam v lete vždy veľmi teplo. Napriek tomu dokáže systém ochladiť takmer 45 metrov štvorcových pomerne rýchlo. Spotreba energie je tiež v rozumných medziach. Na rozdiel od iných zariadení, ktoré si môžete kúpiť lacno, toto je skutočná klimatizácia a nefunguje s kockami ľadu a podobne. Ale aj to si všimnete, pretože je za tým úplne iný výkon. Dizajn je tiež ok - samozrejme zariadenie tiež zaberá miesto, ale je to v poriadku. považujeme to za dobré a sme spokojní.

Overená kontrola

Ik dacht dat ik hier meer tijd zou besteden aan app connectiviteit.
Allereerst is de app eenvoudig, je krijgt 99% van de tijd altijd verbinding met het apparaat. Duurt maximaal 2-3 seconden, zelfs met zwakke internetprestaties.
Ik kan de app beoordelen met 5 sterren. De functionaliteit met 4.

Wat u kunt doen. Zie foto's
- timer voor in- en uitschakelen
- maak specifieke tijden of schema's waarop de eenheid altijd aan of uit wordt gezet.
- zet het toestel aan en uit en bedien het van op een afstand. (Als u bijvoorbeeld naar huis rijdt, zet u hem snel aan, zodat hij koel is)

Wat je niet kunt doen.
- bij het plannen voor aan en uit, kunt u instellen welke modus en wv graden, maar niet de windsterkte (wat ook volume betekent). Als u bijvoorbeeld wilt dat het toestel om 3 uur 's nachts wordt ingeschakeld, kunt u het niet zo instellen dat het op het laagste windniveau draait, zodat u niet onmiddellijk door het volume wordt gewekt.
- stel de luchtsproeiers naar boven bij, zodat u niet altijd verlicht bent.

Wat betreft de koelcapaciteit, ik heb de unit met 12.000BTU is echt sterk.

Conclusie:

Plus:
- gemakkelijk te bedienen
- zeer gemakkelijk te bedienen via app
- koelcapaciteit ook top
- Erg leuk om naar te kijken. (Geweldig ontwerp)
- met geïntegreerde thermometer

Minpuntje:
- verstelbaarheid van de sproeiers, vooral naar boven toe, zou niet wenselijk zijn.
- er ontbreken een paar functies in het plan

Myslel som, že tu strávim viac času konektivitou aplikácií. Po prvé, aplikácia je jednoduchá, 99% času sa vždy pripojíte k zariadeniu. Trvá maximálne 2-3 sekundy, a to aj pri slabom výkone internetu. Aplikáciu môžem ohodnotiť 5 hviezdičkami. Funkcionalita s 4. Čo môžete robiť. Pozrite si fotografie – časovač zapnutia a vypnutia – vytvorte konkrétne časy alebo plány, aby sa jednotka vždy zapla alebo vypla. - zapínať a vypínať zariadenie a ovládať ho na diaľku. (Napríklad, ak idete domov, rýchlo ho zapnite, aby bol v pohode) Čo nemôžete urobiť. - pri plánovaní zapnutia a vypnutia môžete nastaviť, ktorý režim a wv stupne, ale nie silu vetra (čo znamená aj hlasitosť). Napríklad, ak chcete, aby sa jednotka zapla o 3:00, nemôžete ju nastaviť tak, aby bežala pri najnižšej úrovni vetra, aby vás hlasitosť nezobudila okamžite. - nastavte vzduchové trysky smerom nahor, aby ste nesvietili stále. Čo sa týka chladiaceho výkonu, tak ten agregát s 12 000 BTU je naozaj silný. Záver: Plus: - jednoduché ovládanie - veľmi jednoduché ovládanie cez aplikáciu - chladiaci výkon tiež špičkový - Veľmi pekné na pohľad. (Skvelý dizajn) - s integrovaným teplomerom Mínus: - nastaviteľnosť trysiek najmä smerom nahor by nebola žiaduca. - v pláne chýba niekoľko funkcií

Overená kontrola

Ajattelin käyttää täällä enemmän aikaa sovellusten liitettävyyteen.
Ensinnäkin sovellus on yksinkertainen, ja saat aina yhteyden laitteeseen 99 % ajasta. Kestää enintään 2-3 sekuntia jopa heikolla internetin suorituskyvyllä.
Voin antaa sovellukselle 5 tähteä. Toiminnallisuus 4.

Mitä voit tehdä. Katso kuvat
- ajastin päälle- ja poiskytkentää varten
- luo tiettyjä aikoja tai aikatauluja, jolloin laite kytkeytyy aina päälle tai pois päältä.
- kytke laite päälle ja pois päältä ja käytä sitä etäältä. (Jos esimerkiksi ajat kotiin, kytke se nopeasti päälle, jotta se on viileä)

Mitä et voi tehdä.
- suunnitellessasi päälle ja pois päältä voit asettaa, mikä tila ja wv-asteet, mutta et tuulen voimakkuutta (joka tarkoittaa myös äänenvoimakkuutta). Jos esimerkiksi haluat, että laite käynnistyy kello 3 aamulla, et voi asettaa sitä toimimaan pienimmällä tuulentasolla, jotta et herää heti äänenvoimakkuuteen.
- säädä ilmasuuttimia ylöspäin, jotta sinua ei aina valaista.

Jäähdytyskapasiteetin osalta minulla on laite, jonka 12 000 BTU on todella vahva.

Johtopäätökset:

Plus:
- helppo käyttää
- erittäin helppo käyttää sovelluksen kautta
- jäähdytyskapasiteetti myös top
- Erittäin mukava katsella. (Hieno muotoilu)
- integroitu lämpömittari

Miinus:
- suuttimien säädettävyys erityisesti esim. ylöspäin ei olisi toivottavaa.
- suunnitelma-asetuksesta puuttuu muutamia toimintoja

Myslel som, že tu strávim viac času pripojením aplikácií. Po prvé, aplikácia je jednoduchá a k zariadeniu sa môžete vždy pripojiť 99% času. Netrvá to viac ako 2-3 sekundy aj pri nízkom výkone internetu. Aplikácii môžem dať 5 hviezdičiek. Funkčnosť 4. Čo môžete robiť. Pozrite si obrázky - časovač pre zapnutie a vypnutie - vytvorte konkrétne časy alebo plány, kedy sa zariadenie vždy zapne alebo vypne. - zapínať a vypínať zariadenie a ovládať ho na diaľku. (Napríklad, ak idete autom domov, rýchlo ho zapnite, aby bol v pohode) Čo nemôžete urobiť. - pri plánovaní zapnutia a vypnutia sa dá nastaviť aký režim a wv stupne, nie však silu vetra (čo znamená aj objem). Ak napríklad chcete, aby sa zariadenie zaplo o tretej ráno, nemôžete ho nastaviť tak, aby bežalo pri najnižšom stupni vetra, aby ste sa okamžite nezobudili na hlasitosť. - nastavte vzduchové dýzy smerom nahor, aby ste neboli stále osvetlení. Čo sa týka chladiaceho výkonu, mám jednotku s 12 000 BTU, ktorá je naozaj silná. Závery: Plus: - jednoduché použitie - veľmi jednoduché použitie cez aplikáciu - chladiaci výkon tiež špičkový - Veľmi pekné na pohľad. (Jemné prevedenie) - integrovaný teplomer Mínus: - nastaviteľnosť trysiek, najmä napríklad smerom nahor, by nebola žiaduca. - v nastavení plánu chýba niekoľko funkcií

Overená kontrola

Kraftwerk Smart on super tehty isompiin huoneisiin, ja siksi valitsimme sen.
Liitäntä pistokkeen kanssa on itsestään selvä. Ohjekirjassa on myös helposti ymmärrettävät ohjeet. Se vie jonkin verran tilaa, mutta ei kuitenkaan kovin paljon. Kaunis muotoilu kuitenkin kompensoi tämän. Olen erittäin tyytyväinen. Eri tasoja voidaan asettaa. Näin voit myös vaihdella nopeasti ja helposti. Siistiä ja siksi kaikki pisteet.

Kraftwerk Smart je ako stvorený do väčších miestností, a preto sme si ho vybrali. Spojenie so zástrčkou je samozrejmé. Návod obsahuje aj ľahko zrozumiteľné pokyny. Zaberá trochu miesta, ale nie príliš veľa. Krásny dizajn to však kompenzuje. som velmi spokojna. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Týmto spôsobom môžete tiež rýchlo a jednoducho zmeniť. V pohode a preto všetky body.

Overená kontrola

Tämä ilmastointilaite on aivan täydellinen.... Hiljainen, helppokäyttöinen, erittäin hyvin pakattu, olen erittäin tyytyväinen tähän ostokseen ja odotan innolla suurta lämpöä.

Táto klimatizácia je úplne dokonalá....Tichá, jednoduchá obsluha, veľmi dobre zabalená, som veľmi spokojný s týmto nákupom a teším sa na veľké teplo.

Overená kontrola

J'ai pensé que je devais me consacrer davantage à la connectivité des applications.
Tout d'abord, l'application est simple, on obtient toujours et vraiment toujours une connexion à l'appareil à 99%. Cela prend au maximum 2 à 3 secondes, même si la performance d'Internet est faible.
Je peux attribuer 5 étoiles à l'application. La fonctionnalité avec 4.

Ce que l'on peut faire Voir les images
- minuterie pour allumer et éteindre
- créer des heures ou des programmes spécifiques pour lesquels l'appareil est toujours allumé ou éteint.
- l'appareil peut être allumé, éteint et commandé à distance. (Quand on rentre à la maison, par exemple, on l'allume encore rapidement pour qu'il fasse frais)

Ce que l'on ne peut pas faire.
- lors de la planification de la mise en marche et de l'arrêt, il est possible de définir le mode et les degrés wv, mais pas la force du vent (ce qui signifie aussi le volume). Si l'on veut par exemple que l'appareil se mette en marche à 3 heures du matin, il n'est pas possible de régler par exemple le niveau de vent le plus bas pour ne pas être réveillé tout de suite par le volume.
- régler les buses d'air vers le haut afin de ne pas être toujours éclairé.

Concernant la puissance de refroidissement j'ai l'appareil avec 12.000BTU est vraiment puissant.

Conclusion :

Plus :
- facile à utiliser
- très facile à utiliser via l'app
- performance de refroidissement également au top
- Très beau à voir. (Superbe design)
- avec thermomètre intégré

Le moins :
- pas de possibilité de réglage des buses, surtout par exemple vers le haut, ce qui serait souhaitable.
- il manque quelques fonctions dans le réglage du plan

Myslel som, že by som sa mal viac zamerať na konektivitu aplikácií. V prvom rade je aplikácia jednoduchá, vždy a naozaj vždy získame 99% pripojenie k zariadeniu. Trvá to maximálne 2-3 sekundy, aj keď je výkon internetu nízky. Aplikáciu môžem ohodnotiť 5 hviezdičkami. Funkcionalita s 4. Čo môžete robiť Prezeranie obrázkov – časovač zapnutia a vypnutia – vytváranie konkrétnych časov alebo programov, pri ktorých je zariadenie vždy zapnuté alebo vypnuté. - zariadenie je možné zapnúť, vypnúť a ovládať na diaľku. (keď prídeš domov, napr. ešte rýchlo zapneš, aby sa ochladilo) Čo nemôžeš. - pri plánovaní štartu a zastavenia je možné nastaviť režim a stupne wv, nie však silu vetra (čo znamená aj hlasitosť). Ak napríklad chcete, aby sa prístroj zapol o 3:00, nie je možné nastaviť napríklad najnižšiu úroveň vetra, aby vás hlasitosť okamžite nezobudila. - nastavte vzduchové dýzy smerom nahor tak, aby neboli stále osvetlené. Čo sa týka chladiaceho výkonu, mám zariadenie s 12 000 BTU naozaj výkonné. Záver: Plus: - jednoduché použitie - veľmi jednoduché použitie cez aplikáciu - tiež špičkový chladiaci výkon - Veľmi pekné na pohľad. (Super dizajn) - s integrovaným teplomerom Najmenej: - Žiadna možnosť nastavenia trysiek, najmä napríklad smerom nahor, čo by bolo žiadúce. - niektoré funkcie chýbajú v nastavení plánu

Overená kontrola

Bovenal, zeer punctuele levering, kwam zelfs eerder dan de aangegeven tijd. Zeer krachtig, 10.000 BTU, energie-efficiëntieklasse A en geschikt voor ruimtes tot ca. 60 m².
Momenteel getest in warm-up en werkt geweldig. Kan worden gebruikt in klimaat-, ventilator- of ontvochtigingsmodus. Hij is ook erg stil, en dat is niet niks. Uiteraard uitgerust met een afstandsbediening, een aan/uit-timer die tot 24 uur kan worden geprogrammeerd, een set voor het afdichten van kantelramen en een 1,5 m lange verwijderbare luchtuitlaatpijp.

Najdôležitejšie je, že veľmi presné doručenie prišlo ešte skôr, ako je uvedený čas. Veľmi výkonný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný pre miestnosti do cca 60 m². Momentálne testované pri zahrievaní a funguje skvele. Môže byť použitý v režime klimatizácie, ventilátora alebo odvlhčovania. Je tiež veľmi tichý, čo nie je nič zlé. Samozrejmosťou je diaľkové ovládanie, časovač zapnutia/vypnutia, ktorý je možné naprogramovať až na 24 hodín, sada na utesnenie výklopných okien a 1,5 m dlhé odnímateľné potrubie na odvod vzduchu.

Overená kontrola

Questo condizionatore è semplicemente perfetto.... Tranquillo, facile da usare, super ben confezionato, sono molto contento di questo acquisto e non vedo l'ora di avere il grande caldo.

Táto klimatizácia je jednoducho dokonalá.... Tichá, ľahko sa používa, super dobre zabalená, som veľmi spokojný s týmto nákupom a neviem sa dočkať veľkých horúčav.

Overená kontrola

The price-performance ratio is super, the cooling performance is convincing, even with the window insert. We use the unit in the bedroom to cool the room before we go to sleep. Therefore, the volume is not relevant for us. The bedroom is under the roof.
We are super satisfied.
Thank you very much!

Pomer ceny a výkonu je super, chladiaci výkon presvedčivý aj s okennou vložkou. Jednotku v spálni používame na ochladenie miestnosti pred spaním. Hlasitosť preto pre nás nie je relevantná. Spálňa je pod strechou. Sme super spokojní. Ďakujem mnohokrát!

Overená kontrola

Este aire acondicionado es, con diferencia, el mejor que he comprado.
No sólo queda súper bien en el salón, sino que además es muy potente. En pocos minutos de trabajo, tiene toda la sala de estar fresca con la temperatura asignada. Es posible configurar las preferencias con el mando a distancia y aún mejor con la app Klarstein, que es súper chula. Es ligero y fácil de mover.

Táto klimatizácia je najlepšia, akú som kedy kúpil. Nielenže skvele vyzerá v obývačke, ale je aj veľmi výkonný. Len za pár minút práce máte celú obývačku vychladenú na nastavenú teplotu. Predvoľby je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, ktorá je super cool. Je ľahký a ľahko sa pohybuje.

Overená kontrola

Este producto es realmente un buen acondicionador de aire. No hubo retrasos en la entrega. Me ha gustado mucho el color de este producto. Cabe en mi habitación y es silencioso. El aparato también es un poco ruidoso, pero la refrigeración es realmente buena. Estoy muy impresionado con un aire acondicionado tan portátil. Tiene una rueda en la parte inferior que facilita su traslado de un lugar a otro. La velocidad del flujo de aire es realmente buena. Definitivamente recomendaría este producto a todos mis amigos. ¡Gracias!

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k žiadnemu oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páčila farba tohto produktu. Hodí sa mi do izby a je tam ticho. Zariadenie je aj trochu hlučné, no chladenie je naozaj dobré. Veľmi ma zaujala taká prenosná klimatizácia. V spodnej časti má koliesko, ktoré uľahčuje presun z jedného miesta na druhé. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Určite by som odporučil tento produkt všetkým svojim priateľom. Ďakujem!

Overená kontrola

Mijn kleine zolderflat wordt met enkele graden afgekoeld in minder dan een uur. Dit is het perfecte systeem voor langere warme perioden waarin het 's nachts niet afkoelt.
Het geluidsniveau is aanvaardbaar voor het doel en de monoblokconstructie.
De afstandsbediening rondt alles perfect af.
Ziet eruit als een coole luidsprekerbox.

Môj malý podkrovný byt je vychladnutý o niekoľko stupňov za menej ako hodinu. Ide o dokonalý systém na dlhšie teplé obdobia, keď sa v noci neochladzuje. Hlučnosť je vzhľadom na účel a monoblokovú konštrukciu prijateľná. Diaľkový ovládač všetko dokonale dopĺňa. Vyzerá to ako skvelá reproduktorová skrinka.

Overená kontrola

Detta luftkonditioneringsaggregat är det absolut bästa jag någonsin har köpt.
Den är inte bara snygg i vardagsrummet, den är också mycket kraftfull. Inom några minuters arbete har hela vardagsrummet fått en ny temperatur. Det är möjligt att ställa in preferenser med fjärrkontrollen och ännu bättre med Klarstein-appen, som är superhäftig. Den är lätt och lätt att flytta.

Táto klimatizácia je úplne najlepšia, akú som kedy kúpil. V obývačke je nielen krásna, ale je aj veľmi výkonná. V priebehu niekoľkých minút práce získala celá obývačka novú teplotu. Predvoľby je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, ktorá je super cool. Je ľahký a ľahko sa presúva.

Overená kontrola

My small attic flat is cooled down by several degrees in less than an hour. This is the perfect system for longer hot spells in which it does not cool down at night.
The noise level is acceptable for the purpose and the monoblock construction.
The remote control rounds things off perfectly.
Looks like a cool speaker box.

Môj malý podkrovný byt je vychladený o niekoľko stupňov za menej ako hodinu. Ide o perfektný systém pre dlhšie horúčavy, pri ktorých sa v noci neochladí. Hladina hluku je prijateľná vzhľadom na účel a konštrukciu monobloku. Diaľkové ovládanie veci dokonale zaokrúhli. Vyzerá to ako skvelá reproduktorová skrinka.

Overená kontrola

O Kraftwerk Smart é super feito para salas maiores e é por isso que o escolhemos.
A ligação com a ficha é auto-explicativa. Há também instruções no manual que são fáceis de compreender. Ocupa algum espaço, mas ainda não tanto assim. No entanto, o belo desenho compensa isto. Estou satisfeito. Podem ser estabelecidos diferentes níveis. Desta forma também se pode variar rápida e facilmente. Topo e, portanto, também todos os pontos.

Kraftwerk Smart je super stvorený do väčších miestností a preto sme si ho vybrali. Odkaz na zástrčku je samozrejmý. V návode sú aj pokyny, ktoré sú ľahko pochopiteľné. Zaberá trochu miesta, ale stále nie tak veľa. Krásny dizajn to však vynahrádza. Som spokojný. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Týmto spôsobom môžete tiež rýchlo a jednoducho variovať. Top a teda aj všetky body.

Overená kontrola

El aire acondicionado también sirve para deshumidificar la casa. Especialmente ahora en invierno, cuando también hay que secar la ropa en el interior, creo que es muy importante y útil
realmente no tenemos problemas con el moho ni nada por el estilo. La operación funciona sin problemas. Se puede leer todo en las instrucciones. Además, está escrito de tal manera que es fácil de seguir. Como se puede utilizar de muchas maneras diferentes, es realmente muy práctico.

Klimatizácia slúži aj na odvlhčenie domu. Hlavne teraz v zime, keď si treba sušiť aj prádlo vo vnútri, si myslím, že je to veľmi dôležité a užitočné, naozaj nemáme problémy s plesňou ani nič podobné. Operácia prebieha hladko. Všetko sa dá prečítať v návode. Navyše je napísaná tak, aby sa dala ľahko sledovať. Keďže sa dá využiť mnohými rôznymi spôsobmi, je naozaj veľmi praktický.

Overená kontrola

Pieni ullakkoasuntoni viilenee useita asteita alle tunnissa. Tämä on täydellinen järjestelmä pidempiä hellejaksoja varten, jolloin se ei jäähdy yöllä.
Melutaso on hyväksyttävä käyttötarkoitukseen ja monoblock-rakenteeseen nähden.
Kaukosäädin täydentää kaiken täydellisesti.
Näyttää siistiltä kaiutinlaatikolta.

Môj malý podkrovný byt sa ochladí o niekoľko stupňov za menej ako hodinu. Ide o perfektný systém pre dlhšie obdobia horúčav, kde sa v noci neochladzuje. Hlučnosť je prijateľná vzhľadom na účel použitia a konštrukciu monobloku. Diaľkový ovládač všetko dokonale dopĺňa. Vyzerá ako úhľadná reproduktorová skrinka.

Overená kontrola

wir haben ein relativ offenes Wohnzimmer mit vielen Fenstern und daher ist es immer sehr warm im Sommer dort. Trotzdem schafft es die Anlage die knapp 45 Quadratmeter doch ziemlich schnell zu kühlen. Der Stromverbrauch ist dabei auch noch im Rahmen. Im Gegensatz zu den anderen Geräten, die es ja auch günstig zu kaufen gibt, ist das eine echte Klimaanlage und funktioniert nicht mit Eiswürfeln und so. Das merkt man aber auch, da hier dann eine ganz andere Leistung dahinter steht. Das Design ist auch ok- klar nimmt das Gerät auch Platz weg, aber es ist okay. wir finden es gut und sind zufrieden.

mame pomerne otvorenu obyvacku s mnozstvom okien, takze v lete je tam vzdy velmi teplo. Napriek tomu dokáže systém ochladiť takmer 45 metrov štvorcových pomerne rýchlo. Spotreba energie je tiež stále v rámci limitov. Na rozdiel od iných zariadení, ktoré sa dajú kúpiť aj lacno, je to skutočná klimatizácia a nefunguje s kockami ľadu a podobne. Ale aj to si všimnete, keďže je za tým úplne iný výkon. Dizajn je tiež ok - samozrejme zariadenie zaberá miesto, ale je to ok. páči sa nám a sme spokojní.

Overená kontrola

Sobre todo, la entrega muy puntual, llegó incluso antes de la hora especificada. Muy potente, 10.000 BTU, clase de eficiencia energética A y adecuado para habitaciones de hasta 60 m² aproximadamente.
Actualmente probado en el calentamiento y funciona muy bien. Puede utilizarse en modo de aire acondicionado, ventilador o deshumidificación. También es muy silencioso, lo que no es poco. Equipado, por supuesto, con un mando a distancia, un temporizador de encendido/apagado programable hasta 24 horas, un juego para sellar las ventanas basculantes y un tubo de salida de aire extraíble de 1,5 m de longitud.

Predovšetkým veľmi včasné doručenie, prišlo ešte pred určeným časom. Veľmi výkonný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný pre miestnosti do cca 60 m². Momentálne testované na kúrení a funguje skvele. Môže byť použitý v režime klimatizácie, ventilátora alebo odvlhčovania. Je tiež veľmi tichý, čo nie je zlé. Vybavený je, samozrejme, diaľkovým ovládačom, programovateľným časovačom zapnutia/vypnutia až do 24 hodín, súpravou na utesnenie výklopných okien a odnímateľnou 1,5 m dlhou hadicou na výstup vzduchu.

Overená kontrola

La relación precio-rendimiento es estupenda, el rendimiento de la refrigeración es convincente, incluso con la ventana insertada. Utilizamos la unidad en el dormitorio para enfriar la habitación antes de ir a dormir. Por lo tanto, el volumen no es relevante para nosotros. El dormitorio está bajo el techo.
Estamos súper satisfechos.
¡Muchas gracias!

Pomer ceny a výkonu je skvelý, výkon chladenia presvedčivý aj s vloženým oknom. Jednotku v spálni používame na ochladenie miestnosti pred spaním. Hlasitosť preto nie je pre nás relevantná. Spálňa je pod strechou. Sme super spokojní. Ďakujem ti veľmi pekne!

Overená kontrola

Questo condizionatore d'aria rende davvero un clima fresco e quindi un buon clima. Funziona anche molto silenziosamente, cosa che personalmente trovo molto piacevole. È già completamente assemblato, quindi basta collegarlo e si è pronti a partire. La condizione è spiegata nelle istruzioni. È anche molto semplice - non si può davvero sbagliare. Trovo anche positivo che ora non consumi così tanta energia. Gearde in questo giorno ed età, questo è molto importante.

Táto klimatizácia skutočne vytvára chladnú klímu a tým aj dobrú klímu. Má tiež veľmi tichý chod, čo osobne považujem za veľmi príjemné. Je už kompletne zmontovaný, takže ho stačí zapojiť a môžete ísť. Podmienka je vysvetlená v pokynoch. Je to tiež veľmi jednoduché – naozaj sa nemôžete pokaziť. Tiež mi príde dobré, že teraz nespotrebujete toľko energie. Gearde v dnešnej dobe je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

O ar condicionado também é bom para a desumidificação da casa. Especialmente agora, no Inverno, quando também se tem de secar a roupa dentro de casa, penso que é muito importante e útil
não temos realmente um problema com o bolor ou algo do género. A operação funciona sem qualquer problema. É possível ler tudo nas instruções. Isto também está escrito de tal forma que é fácil de seguir. Como se pode utilizá-lo de muitas maneiras diferentes, é realmente muito prático.

Na odvlhčenie domu je dobrá aj klimatizácia. Hlavne teraz v zime, keď treba sušiť bielizeň aj v interiéri, si myslím, že je veľmi dôležité a užitočné, aby sme naozaj nemali problém s plesňou alebo niečím podobným. Prevádzka funguje bez problémov. Všetko sa dočítate v návode. Toto je tiež napísané tak, aby sa to dalo ľahko sledovať. Keďže ho môžete využiť na mnoho rôznych spôsobov, je naozaj veľmi praktický.

Overená kontrola

Den här luftkonditioneringen ger verkligen ett svalkande klimat och därmed ett bra klimat. Den är också mycket tyst, vilket jag personligen tycker är mycket behagligt. Den är redan helt monterad, så du behöver bara koppla in den och är redo att börja. Villkoret förklaras i instruktionerna. Det är också mycket enkelt - du kan inte göra fel. Jag tycker också att det är positivt att den inte förbrukar så mycket energi nu. Gearde i vår tid är detta mycket viktigt.

Táto klimatizácia skutočne poskytuje chladnú klímu a tým aj dobrú klímu. Je tiež veľmi tichý, čo osobne považujem za veľmi príjemné. Je už kompletne zmontovaný, takže ho stačí zapojiť a môžete vyraziť. Podmienka je vysvetlená v pokynoch. Je to tiež veľmi jednoduché - nemôžete sa pokaziť. Za pozitívum považujem aj to, že teraz už toľko energie nespotrebováva. Gearde v našej dobe je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

Pensaba dedicar más tiempo aquí a la conectividad de las aplicaciones.
En primer lugar, la aplicación es sencilla, siempre se consigue una conexión con el dispositivo el 99% de las veces. Tarda un máximo de 2-3 segundos incluso con un rendimiento de Internet débil.
Puedo calificar la aplicación con 5 estrellas. La funcionalidad con 4.

Lo que puedes hacer. Ver fotos
- temporizador de encendido y apagado
- cree horas u horarios específicos en los que la unidad esté siempre encendida o apagada.
- encienda y apague la unidad y hágala funcionar a distancia. (Por ejemplo, si estás conduciendo a casa, enciéndelo rápidamente para que esté fresco)

Lo que no puedes hacer.
- cuando se planifica el encendido y apagado, se puede establecer el modo y los grados de wv, pero no la fuerza del viento (que también significa volumen). Por ejemplo, si quieres que el aparato se encienda a las 3 de la mañana, no puedes configurarlo para que funcione con el nivel de viento más bajo, para que no te despierte inmediatamente el volumen.
- ajuste las boquillas de aire hacia arriba para que no esté siempre iluminado.

En cuanto a la capacidad de refrigeración, tengo la unidad con 12.000BTU es realmente fuerte.

Conclusión:

Además:
- fácil de manejar
- muy fácil de manejar a través de la aplicación
- la capacidad de refrigeración también es superior
- Muy agradable de ver. (Gran diseño)
- con termómetro integrado

Menos:
- sería deseable que las boquillas no fueran ajustables, especialmente, por ejemplo, hacia arriba.
- faltan algunas funciones en la configuración del plan

Plánoval som tu stráviť viac času konektivitou aplikácií. Po prvé, aplikácia je jednoduchá, vždy sa k zariadeniu pripojíte 99% času. Trvá to maximálne 2-3 sekundy aj pri slabom výkone internetu. Aplikáciu môžem ohodnotiť 5 hviezdičkami. Funkcionalita s 4. Čo môžete robiť. Zobrazenie fotografií - Časovač zapnutia/vypnutia - Vytvorte konkrétne časy alebo časy, kedy je jednotka vždy zapnutá alebo vypnutá. - zapnúť/vypnúť jednotku a ovládať ju na diaľku. (Napríklad, ak idete autom domov, rýchlo ho zapnite, aby bol v pohode) Čo nemôžete urobiť. - pri plánovaní zapnutia a vypnutia môžete nastaviť režim a wv stupne, ale nie silu vetra (čo znamená aj objem). Ak napríklad chcete, aby sa prístroj zapol o 3 ráno, nemôžete ho nastaviť tak, aby fungoval pri najnižšom stupni vetra, takže vás hlasitosť hneď nezobudí. - nastavte vzduchové dýzy smerom nahor tak, aby nesvietilo stále. Čo sa týka chladiaceho výkonu, mám jednotku s 12 000 BTU, je naozaj silná. Záver: Okrem toho: - jednoduché ovládanie - veľmi jednoduché ovládanie cez aplikáciu - chladiaci výkon je tiež vynikajúci - Veľmi pekné na pohľad. (Skvelý dizajn) - s integrovaným teplomerom Mínus: - bolo by žiaduce, keby trysky neboli nastaviteľné, najmä napr. - niektoré funkcie chýbajú v nastaveniach plánu

Overená kontrola

Kraftwerk Smart est super fait pour les grands espaces et c'est pourquoi nous l'avons choisi.
La connexion avec les fiches s'explique d'elle-même. Dans le mode d'emploi, il y a aussi des indications que l'on comprend bien. Il prend certes un peu de place, mais pas tant que ça. Mais la beauté du design compense cet inconvénient. Je suis très satisfait. Il est possible de régler différents niveaux. Cela permet aussi de varier rapidement et facilement. Cool, d'où tous les points.

Kraftwerk Smart je super stvorený do veľkých priestorov a preto sme si ho vybrali. Spojenie so zástrčkami je samozrejmé. V návode na použitie sú aj náznaky, ktorým človek dobre rozumie. Zaberá to trochu miesta, ale nie až tak veľa. Ale krása dizajnu kompenzuje túto nevýhodu. som velmi spokojna. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Umožňuje tiež rýchlu a jednoduchú variáciu. Super, preto všetky body.

Overená kontrola

Snelle installatie, snelle verbinding met het WLAN,
Geluidsniveau OK, koelprestaties goed en zoals verwacht.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k WLAN, úroveň zvuku OK, chladiaci výkon dobrý a podľa očakávania.

Overená kontrola

Installazione rapida, connessione veloce alla WLAN,
Livello di rumore OK, prestazioni di raffreddamento buone e come previsto.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k WLAN, hlučnosť OK, dobrý chladiaci výkon a podľa očakávania.

Overená kontrola

Aunque no he utilizado mucho el aire acondicionado este año, no me gustaría prescindir de él. Enfría muy bien nuestro piso cuando funciona a baja potencia durante todo el día.
no lo usamos por la noche porque estoy acostumbrada a tenerlo muy tranquilo y el ruido me molesta mucho.

Klimatizáciu som síce tento rok veľmi nevyužil, ale nechcel by som byť bez nej. Veľmi dobre ochladzuje našu podlahu, keď beží počas dňa na nízky výkon. V noci ju nepoužívame, pretože som zvyknutá, že je veľmi tichá a veľmi mi vadí hluk.

Overená kontrola

tenemos una sala de estar relativamente abierta con muchas ventanas y, por lo tanto, siempre hace mucho calor allí en verano. Sin embargo, el sistema consigue enfriar los casi 45 metros cuadrados con bastante rapidez. El consumo de energía también está dentro de unos límites razonables. A diferencia de los otros aparatos, que se pueden comprar baratos, este es un verdadero acondicionador de aire y no funciona con cubitos de hielo y demás. Pero eso también se nota, porque hay una actuación completamente diferente detrás. El diseño también está bien - por supuesto el dispositivo también ocupa espacio, pero está bien. lo encontramos bien y estamos satisfechos.

máme relatívne otvorenú obývačku s mnohými oknami a preto je tam v lete vždy veľmi teplo. Tých takmer 45 metrov štvorcových však systém zvláda pomerne rýchlo ochladiť. Spotreba energie je tiež v rozumných medziach. Na rozdiel od iných spotrebičov, ktoré sa dajú kúpiť lacno, je to skutočná klimatizácia a nefunguje s kockami ľadu a podobne. Ale aj to je badateľné, pretože je za tým úplne iný výkon. Dizajn je tiež ok - samozrejme aj zariadenie zaberá miesto, ale to je ok. zdá sa nám to dobré a sme spokojní.

Overená kontrola

Kraftwerk Smart ist super für größere Räume gemacht und daher haben wir uns auch dafür entschieden.
Der Anschluss mit den Stecker erklärt sich von alleine. In der Anleitung gibt es auch noch Hinweise, welche man gut versteht. Er nimmt zwar etwas Platz weg, aber dennoch nicht soviel. Durch das schöne Design wird dies aber auch wieder kompensiert. Ich bin zufrieden. Es lassen sich verschiedene Stufen einstellen. So kann man auch schnell und einfach variieren. Top und daher auch alle Punkte.

Kraftwerk Smart sa skvele hodí do väčších miestností a preto sme sa tak rozhodli. Spojenie so zástrčkou je samozrejmé. V návode sú aj pokyny, ktoré sú ľahko pochopiteľné. Zaberá trochu miesta, ale nie až tak veľa. Krásny dizajn to kompenzuje. Som šťastný. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Takto môžete variovať rýchlo a jednoducho. Top a teda aj všetky body.

Overená kontrola

Il condizionatore d'aria è anche buono per la deumidificazione della casa. Soprattutto ora in inverno, quando si deve anche asciugare il bucato in casa, penso che sia molto importante e utile
non abbiamo davvero problemi con la muffa o cose del genere. L'operazione funziona senza problemi, si può leggere tutto nelle istruzioni. Questo è anche scritto in modo tale che è facile da seguire. Perché si può usare in così tanti modi diversi, è davvero molto pratico.

Klimatizácia je vhodná aj na domáce odvlhčovanie. Hlavne teraz v zime, keď musíte sušiť prádlo aj v domácnosti, si myslím, že je veľmi dôležité a nápomocné, že naozaj nemáme problém s plesňou alebo niečím podobným. Obsluha funguje bez problémov, všetko sa dočítate v návode. Toto je tiež napísané tak, aby sa to dalo ľahko sledovať. Keďže ho môžete použiť mnohými rôznymi spôsobmi, je skutočne veľmi praktický.

Overená kontrola

Allt är bra! Den är perfekt för sommaren, den hjälper verkligen. Den är mycket lätt att kontrollera. Den är inte för högljudd. Jag är nöjd med köpet.

Všetko je v poriadku! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Ovláda sa veľmi jednoducho. Nie je príliš hlasný. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

Dieses Produkt ist wirklich ein gutes Klimagerät. Es gab keine Verzögerungen bei der Lieferung. Ich mochte die Farbe dieses Produkts wirklich. Es passt in mein Zimmer und ist leise gut. Auch das Gadget ist ein wenig laut, aber die Kühlung ist wirklich gut. Ich bin sehr beeindruckt von einem solchen tragbaren Klimagerät. Es hat ein Rad an der Unterseite, durch das es leicht von einem Ort zum anderen bewegt werden kann. Die Strömungsgeschwindigkeit der Luft ist wirklich gut. Ich würde dieses Produkt auf jeden Fall allen meinen Freunden empfehlen. Danke!

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k žiadnemu oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páčila farba tohto produktu. Hodí sa mi do izby a je tichý a dobrý. Gadget je tiež trochu hlučný, ale chladenie je naozaj dobré. Veľmi ma zaujala taká prenosná klimatizácia. V spodnej časti má koliesko, ktoré uľahčuje premiestňovanie z jedného miesta na druhé. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Určite by som odporučil tento produkt všetkým svojim priateľom. Vďaka!

Overená kontrola

Il mio piccolo appartamento in mansarda viene raffreddato di diversi gradi in meno di un'ora. Questo è il sistema perfetto per i periodi caldi più lunghi in cui non si raffredda di notte.
Il livello di rumore è accettabile per lo scopo e la costruzione monoblocco.
Il telecomando completa perfettamente il tutto.
Sembra una bella scatola di altoparlanti.

Môj malý podkrovný byt je vychladený o niekoľko stupňov za menej ako hodinu. Toto je perfektný systém pre dlhšie obdobia horúčav, kde sa v noci neochladí. Hlučnosť je vzhľadom na účel a jednodielnu konštrukciu prijateľná. Diaľkové ovládanie to celé dokonale dopĺňa. Vyzerá to na pekný reproduktor.

Overená kontrola

Alles is geweldig! Het is perfect voor de zomer, helpt echt. Het is zeer gemakkelijk te controleren. Het is niet te luid. Ik ben tevreden met de aankoop.

Všetko je skvelé! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Ovláda sa veľmi jednoducho. Nie je to príliš hlasné. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

En esta ocasión hemos optado por un pequeño grupo electrógeno para disfrutar del calor más cómodamente en casa en verano. Para nosotros era importante que se pudiera manejar con el teléfono móvil.
Al principio éramos muy escépticos, pero sinceramente estamos muy sorprendidos. Conexión establecida directamente y en uso sin problemas.
La potencia de refrigeración es extrema. En un abrir y cerrar de ojos, nuestro gran salón se ha enfriado. Tampoco hay olores desagradables. El juego de sellado de la ventana, las ruedas de la unidad y el excelente diseño lo completan.
Satisfechos todos - ¡Máxima calificación merecida y justificada!

Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli pre malý generátor, aby sme si doma v lete mohli pohodlnejšie teplo. Pre nás bolo dôležité, aby sa dal ovládať mobilným telefónom. Spočiatku sme boli veľmi skeptickí, ale úprimne sme veľmi prekvapení. Pripojenie vytvorené priamo a bez problémov sa používa. Chladiaci výkon je extrémny. V mihnutí oka naša veľká sála vychladla. Nehrozia ani nepríjemné pachy. Súprava na tesnenie okien, hnacie kolesá a skvelý štýl to dopĺňajú. Všetci spokojní – najvyššie hodnotenie zaslúžené a oprávnené!

Overená kontrola

Acima de tudo, uma entrega muito pontual, veio ainda mais cedo do que o tempo especificado. Muito potente, 10.000 BTUs, classe de eficiência energética A e adequado para salas até cerca de 60 m².
Actualmente testado em aquecimento e funciona muito bem. Pode ser usado em clima, ventilador ou modo de desumidificação. É também muito sossegado, o que não é pouca coisa. Equipado, é claro, com um controlo remoto, um temporizador on/off programável até 24 horas, um conjunto para selar janelas basculantes e um tubo de saída de ar amovível de 1,5 m de comprimento.

Predovšetkým veľmi presná dodávka, prišla ešte skôr ako v určený čas. Veľmi výkonný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný pre miestnosti do cca 60 m². Momentálne testované pri zahrievaní a funguje skvele. Možno použiť v režime klimatizácie, ventilátora alebo odvlhčovania. Je tiež veľmi tichý, čo nie je maličkosť. Vybavený je, samozrejme, diaľkovým ovládaním, časovačom zapnutia/vypnutia programovateľným až na 24 hodín, súpravou na utesnenie výklopných okien a 1,5 m dlhou odnímateľnou trubicou na výstup vzduchu.

Overená kontrola

Mon petit appartement mansardé a été refroidi de plusieurs degrés en moins d'une heure. En cas de périodes de chaleur prolongées pendant lesquelles la température ne baisse pas, même la nuit, c'est l'installation parfaite.
Le niveau sonore est acceptable compte tenu de l'objectif et de la construction monobloc.
La télécommande complète parfaitement le tout.
On dirait une enceinte cool.

Môj malý podkrovný byt bol vychladený o niekoľko stupňov za menej ako hodinu. V prípade dlhotrvajúcich horúčav, počas ktorých teplota neklesá ani v noci, je to ideálna inštalácia. Úroveň zvuku je vzhľadom na objektív a jednodielnu konštrukciu prijateľná. Diaľkové ovládanie to celé dokonale dopĺňa. Vyzerá to ako skvelý reproduktor.

Overená kontrola

Avant tout, livraison très ponctuelle, est même arrivée plus tôt que l'heure indiquée. Très puissant, 10.000 BTUs, classe d'efficacité énergétique A et adapté aux pièces jusqu'à environ 60 m².
Actuellement testé lors du warm-up et fonctionne parfaitement. Peut être utilisé en mode climatisation, ventilation ou déshumidification. De plus, il est très silencieux, ce qui n'est pas un détail. Équipé bien sûr d'une télécommande, d'une minuterie marche/arrêt programmable jusqu'à 24 heures, d'un kit pour calfeutrer les fenêtres basculantes et d'un tuyau de sortie d'air amovible de 1,5 m de long.

Predovšetkým veľmi presné doručenie, dokonca prišlo skôr ako v uvedenom čase. Veľmi výkonný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný pre miestnosti do cca 60 m². Momentálne testované počas zahrievania a funguje perfektne. Možno použiť v režime klimatizácie, vetrania alebo odvlhčovania. Navyše je veľmi tichý, čo nie je detail. Vybavený je samozrejme diaľkovým ovládaním, programovateľným časovačom zapnutia/vypnutia až na 24 hodín, súpravou na utesnenie výklopných okien a odnímateľnou 1,5 m dlhou hadicou na výstup vzduchu.

Overená kontrola

Mi pequeño ático se enfría varios grados en menos de una hora. Es el sistema perfecto para los periodos de calor más largos en los que no se enfría por la noche.
El nivel de ruido es aceptable para el propósito y la construcción monobloque.
El mando a distancia redondea el conjunto a la perfección.
Parece una caja de altavoces genial.

Moje malé podkrovie sa ochladí o niekoľko stupňov za menej ako hodinu. Je to dokonalý systém na dlhšie horúce obdobia, kde sa v noci neochladzuje. Hladina hluku je prijateľná vzhľadom na účel a konštrukciu monobloku. Diaľkové ovládanie dokonale dopĺňa zostavu. Vyzerá to ako cool reproduktor.

Overená kontrola

Diese Klimaanlage ist einfach perfekt.... Leise, einfach zu bedienen, super gut verpackt, ich bin sehr zufrieden mit dieser Anschaffung und freue mich schon auf die große Hitze.

Táto klimatizácia je proste dokonalá... Tichá, jednoduchá obsluha, super dobre zabalená, som veľmi spokojná s týmto nákupom a už sa teším na veľké teplo.

Overená kontrola

Even though I haven't used the air conditioner much this year, I wouldn't want to do without it. It cools down our flat very well when it runs on a low setting throughout the day.
we don't use it at night because I'm used to having it very quiet and the noise bothers me a lot.

Aj keď som tento rok klimatizáciu veľmi nepoužíval, nechcel by som sa bez nej zaobísť. Veľmi dobre ochladzuje náš byt, keď beží počas dňa na nízkej úrovni. v noci ju nepouzivame, lebo som zvyknuta mat velmi tichu a velmi mi vadi hluk.

Overená kontrola

Tämä tuote on todella hyvä ilmastointilaite. Toimituksessa ei ollut viivästyksiä. Pidin todella tämän tuotteen väristä. Se mahtuu huoneeseeni ja on hiljaa hyvä. Laite on myös hieman äänekäs, mutta jäähdytys on todella hyvä. Olen erittäin vaikuttunut tällaisesta kannettavasta ilmastointilaitteesta. Sen pohjassa on pyörä, jonka ansiosta sitä on helppo siirtää paikasta toiseen. Ilmavirran nopeus on todella hyvä. Suosittelen ehdottomasti tätä tuotetta kaikille ystävilleni. Kiitos!

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k žiadnemu oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páčila farba tohto produktu. Hodí sa mi do izby a je tichý a dobrý. Zariadenie je aj trochu hlučné, no chladenie je naozaj dobré. Som veľmi ohromený týmto druhom prenosnej klimatizácie. V spodnej časti má koliesko, čo uľahčuje jeho premiestňovanie z jedného miesta na druhé. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Tento produkt určite odporučím všetkým svojim známym. Ďakujem!

Overená kontrola

Pensei em dedicar mais tempo aqui à conectividade da aplicação.
Antes de mais, a aplicação é simples, obtém-se sempre uma ligação ao dispositivo 99% do tempo. Demora no máximo 2-3 segundos, mesmo com fraco desempenho na Internet.
Posso avaliar a aplicação com 5 estrelas. A funcionalidade com 4.

O que se pode fazer. Ver fotos
- temporizador para ligar e desligar
- criar horários ou horários específicos em que a unidade é sempre ligada ou desligada.
- ligar e desligar a unidade e operá-la à distância. (Por exemplo, se estiver a conduzir para casa, ligue-o rapidamente para que esteja fresco)

O que não se pode fazer.
- ao planear para ligar e desligar, pode definir que modo e wv graus, mas não a força do vento (que também significa volume). Por exemplo, se quiser que a unidade se ligue às 3 da manhã, não a pode pôr a funcionar ao nível de vento mais baixo, para que não seja acordada imediatamente pelo volume.
- ajustar os bicos de ar para cima de modo a não estar sempre iluminado.

Quanto à capacidade de refrigeração, tenho a unidade com 12,000BTU é realmente forte.

Conclusão:

Além disso:
- fácil de operar
- muito fácil de operar via app
- capacidade de refrigeração também no topo
- Muito agradável de se ver. (Grande desenho)
- com termómetro integrado

Menos:
- nenhum ajuste dos bicos, especialmente por exemplo, para cima, seria desejável.
- faltam algumas funções na definição do plano

Myslel som, že tu strávim viac času pripojením aplikácií. Aplikácia je v prvom rade jednoduchá, na 99% máte vždy spojenie so zariadením. Trvá to maximálne 2-3 sekundy aj pri slabom výkone internetu. Aplikáciu môžem ohodnotiť 5 hviezdičkami. Funkcionalita s 4. Čo sa dá robiť. Zobrazenie fotografií - Časovač zapnutia a vypnutia - Vytvorte konkrétne časy alebo časy, kedy je jednotka vždy zapnutá alebo vypnutá. - zapínať a vypínať jednotku a ovládať ju na diaľku. (Napríklad, ak idete autom domov, rýchlo ho zapnite, aby bol v pohode) Čo nerobiť. - pri plánovaní zapnutia a vypnutia môžete nastaviť tento režim a stupne wv, ale nie silu vetra (čo znamená aj hlasitosť). Napríklad, ak chcete, aby sa jednotka zapla o 3:00, nemôžete ju spustiť pri najnižšom stupni vetra, aby vás hlasitosť hneď nezobudila. - nastavte vzduchové dýzy smerom nahor tak, aby nesvietilo stále. Čo sa týka chladiaceho výkonu, mám jednotku s 12 000 BTU naozaj silnú. Záver: Okrem toho: - jednoduché ovládanie - veľmi jednoduché ovládanie cez aplikáciu - chladiaci výkon aj navrchu - Veľmi pekné na pohľad. (Veľké prevedenie) - so zabudovaným teplomerom Mínus: - žiadne nastavovanie trysiek, najmä napr. smerom nahor, by nebolo žiadúce. - v definícii plánu chýbajú niektoré funkcie

Overená kontrola

Deze airconditioner is veruit de beste die ik ooit heb gekocht.
Het ziet er niet alleen supergoed uit in de woonkamer, het is ook erg krachtig. Binnen een paar minuten werk heeft het de hele woonkamer fris met de toegewezen temperatuur. Het is mogelijk om voorkeuren in te stellen met de afstandsbediening en nog beter met de Klarstein app, die super cool is. Hij is licht en gemakkelijk te verplaatsen.

Táto klimatizácia je najlepšia, akú som kedy kúpil. Nielenže vyzerá super dobre v obývačke, ale je aj veľmi výkonný. Za pár minút práce má celú obývačku sviežu s pridelenou teplotou. Predvoľby je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, ktorá je super cool. Je ľahký a ľahko sa pohybuje.

Overená kontrola

Ce produit est vraiment un bon climatiseur. Il n'y a pas eu de retard dans la livraison. J'ai vraiment aimé la couleur de ce produit. Il s'intègre bien dans ma chambre et il est silencieux. Le gadget est également un peu bruyant, mais le refroidissement est vraiment bon. Je suis très impressionné par un tel climatiseur portable. Il est équipé d'une roue sur le dessous qui permet de le déplacer facilement d'un endroit à l'autre. La vitesse de circulation de l'air est vraiment bonne. Je recommanderais sans hésiter ce produit à tous mes amis. Merci !

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páčila farba tohto produktu. Dobre sa mi hodí do izby a je tichý. Gadget je tiež trochu hlučný, ale chladenie je naozaj dobré. Veľmi ma zaujala taká prenosná klimatizácia. Na spodnej strane je vybavený kolieskom, ktoré uľahčuje jeho presúvanie z miesta na miesto. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Určite by som odporučil tento produkt všetkým svojim priateľom. VĎAKA !

Overená kontrola

Kraftwerk Smart está súper hecho para habitaciones más grandes y por eso lo elegimos.
La conexión con el enchufe se explica por sí misma. También hay instrucciones en el manual que son fáciles de entender. Ocupa algo de espacio, pero no tanto. Sin embargo, el bonito diseño lo compensa. Yo estoy feliz. Se pueden establecer diferentes niveles. De esta manera también puede variar rápida y fácilmente. Arriba y por lo tanto también todos los puntos.

Kraftwerk Smart je super stvorený do väčších miestností a preto sme si ho vybrali. Spojenie so zástrčkou je samozrejmé. V návode sú aj pokyny, ktoré sú ľahko pochopiteľné. Zaberá trochu miesta, ale nie až tak veľa. Pekný dizajn to však kompenzuje. Som šťastný. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Týmto spôsobom môžete tiež rýchlo a jednoducho variovať. Hore a teda aj všetky body.

Overená kontrola

O meu pequeno sótão plano é arrefecido em vários graus em menos de uma hora. Este é o sistema perfeito para períodos mais longos de calor em que não arrefece durante a noite.
O nível de ruído é aceitável para o efeito e a construção monobloco.
O controlo remoto completa as coisas na perfeição.
Parece ser uma caixa de altifalantes fixe.

Moje malé ploché podkrovie je vychladené o niekoľko stupňov za menej ako hodinu. Ide o ideálny systém pre dlhšie obdobia horúčav, kde sa cez noc nevychladí. Hladina hluku je prijateľná pre efekt a unibody konštrukciu. Diaľkové ovládanie dokonale dopĺňa veci. Vyzerá to ako skvelá reproduktorová skrinka.

Overená kontrola

Pris-prestandaförhållandet är fantastiskt, kylprestandan är övertygande, även med fönsterinsatsen. Vi använder enheten i sovrummet för att kyla rummet innan vi somnar. Därför är volymen inte relevant för oss. Sovrummet ligger under taket.
Vi är mycket nöjda.
Tack så mycket!

Pomer ceny a výkonu je fantastický, chladiaci výkon presvedčivý aj s okennou vložkou. Jednotku v spálni používame na ochladenie miestnosti pred spaním. Hlasitosť preto nie je pre nás relevantná. Spálňa je pod strechou. Sme veľmi spokojní. Ďakujem veľmi pekne!

Overená kontrola

Innanzitutto spedizione puntualissima, arrivato anche in anticipo rispetto ai tempi indicati. Molto potente, 10.000 BTU, classe di efficienza energetica A ed adatto per locali fino a circa 60 mq.
Al momento provato in riscaldamento e funziona alla grande. Possibilità di uso in modalità climatizzatore, ventilatore o deumidificatore. Inoltre è poco rumoroso, cosa non da poco. Dotato, ovviamente, di telecomando, timer di accensione/spegnimento programmabile fino a 24 ore, set per sigillare le finestre basculanti e tubo di scarico dell'aria estraibile da 1,5 m.

Po prvé, veľmi presná doprava, dokonca dorazila skôr, ako je uvedené. Veľmi výkonný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný do miestností do cca 60 m2. Momentálne testované v kúrení a funguje skvele. Možnosť použitia v režime klimatizácie, ventilátora alebo odvlhčovača. Nie je ani veľmi hlučný, čo nie je maličkosť. Vybavený je, samozrejme, diaľkovým ovládaním, programovateľným časovačom zapnutia/vypnutia až na 24 hodín, výklopnou a otočnou sadou tesnenia okien a 1,5 m predlžiteľnou hadicou na odpadový vzduch.

Overená kontrola

Le rapport qualité-prix est super, la puissance de refroidissement est convaincante, même avec l'insert de fenêtre. Nous utilisons l'appareil dans la chambre à coucher pour rafraîchir la pièce avant d'aller dormir. Par conséquent, le volume n'est pas pertinent pour nous. La chambre est sous les toits.
Nous sommes super contents.
Merci beaucoup !

Pomer ceny a výkonu je super, chladiaci výkon presvedčivý aj s okennou vložkou. Zariadenie používame v spálni na ochladenie miestnosti pred spaním. Preto je objem pre nás irelevantný. Izba je pod strechou. Sme super šťastní. Ďakujem ti veľmi pekne !

Overená kontrola

Este produto é realmente um bom aparelho de ar condicionado. Não houve atrasos na entrega. Gostei muito da cor deste produto. Encaixa no meu quarto e é discretamente bom. O gadget é também um pouco ruidoso, mas o arrefecimento é realmente bom. Estou muito impressionado com um aparelho de ar condicionado portátil deste tipo. Tem uma roda no fundo que facilita a deslocação de um local para outro. A velocidade do fluxo de ar é realmente boa. Eu recomendaria definitivamente este produto a todos os meus amigos. Obrigado!

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k žiadnemu oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páči farba tohto produktu. Hodí sa mi do izby a je ticho pekný. Gadget je tiež trochu hlučný, ale chladenie je naozaj dobré. Veľmi ma zaujala prenosná klimatizácia tohto typu. V spodnej časti má koliesko, ktoré uľahčuje presun z jedného miesta na druhé. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Určite by som odporučil tento produkt všetkým svojim priateľom. Vďaka!

Overená kontrola

Ennen kaikkea erittäin täsmällinen toimitus, tuli jopa ilmoitettua aikaa aikaisemmin. Erittäin tehokas, 10 000 BTU:ta, energiatehokkuusluokka A ja sopii enintään noin 60 m²:n huoneisiin.
Tällä hetkellä testattu lämmittelyssä ja toimii hienosti. Voidaan käyttää ilmastointi-, puhallin- tai kosteudenpoistotilassa. Se on myös erittäin hiljainen, mikä ei ole mikään pikkujuttu. Varustettu tietenkin kaukosäätimellä, 24 tuntiin asti ohjelmoitavalla on/off-ajastimella, kallistusikkunoiden tiivistyssarjalla ja 1,5 metrin pituisella irrotettavalla ilmanpoistoputkella.

Predovšetkým veľmi včasné doručenie, prišlo ešte skôr ako v uvedenom čase. Veľmi účinný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný pre miestnosti do cca 60 m². Momentálne testované pri zahrievaní a funguje skvele. Možno použiť v režime klimatizácie, ventilátora alebo odvlhčovania. Je tiež veľmi tichý, čo nie je maličkosť. Vybavený, samozrejme, diaľkovým ovládaním, časovačom zapnutia/vypnutia, ktorý je možné naprogramovať až na 24 hodín, tesniacou sadou pre výklopné okná a 1,5 metra dlhým odnímateľným výfukovým potrubím.

Overená kontrola

Instalación rápida, conexión rápida a la WLAN,
El nivel de ruido es correcto, el rendimiento de la refrigeración es bueno y como se esperaba.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k WLAN, hladina hluku je v poriadku, chladiaci výkon je dobrý a podľa očakávania.

Overená kontrola

Ce climatiseur assure vraiment une ambiance cool et donc un bon climat. Elle fonctionne en outre très silencieusement, ce que je considère personnellement comme très agréable. Il est déjà entièrement monté, il suffit donc de le brancher et c'est parti. La condition est expliquée dans le guide. C'est aussi très simple - on ne peut pas vraiment se tromper. Je trouve également positif qu'elle ne consomme pas beaucoup d'énergie maintenant. De nos jours, c'est très important.

Táto klimatizácia skutočne zaisťuje chladné prostredie a tým aj dobrú klímu. Má tiež veľmi tichý chod, čo osobne považujem za veľmi príjemné. Je už kompletne zmontovaný, takže ho stačí zapojiť a ísť. Podmienka je vysvetlená v návode. Je to tiež veľmi jednoduché – naozaj sa nemôžete pokaziť. Pozitívne hodnotím aj to, že teraz nespotrebováva veľa energie. V dnešnej dobe je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

This air conditioner really makes for a cool climate and therefore a good climate. It also runs very quietly, which I personally find very pleasant. It's already completely assembled, so just plug it in and you're ready to go. The condition is explained in the instructions. It's also very simple - you can't really go wrong. I also find it positive that it does not consume so much energy now. Gearde in this day and age, this is very important.

Táto klimatizácia skutočne vytvára chladnú klímu a tým aj dobrú klímu. Má tiež veľmi tichý chod, čo osobne považujem za veľmi príjemné. Je už kompletne zmontovaný, takže ho stačí zapojiť a môžete vyraziť. Podmienka je vysvetlená v pokynoch. Je to tiež veľmi jednoduché – naozaj sa nemôžete pokaziť. Pozitívne hodnotím aj to, že teraz už toľko energie nespotrebováva. Gearde v dnešnej dobe je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

Das Preis-Leistungsverhältnis ist super, die Kühlleistung überzeugt, selbst mit dem Fenstereinsatz. Wir verwenden das Gerät im Schlafzimmer, um den Raum zu kühlen bevor wir schlafen gehen. Daher ist die Lautstärke für uns nicht relevant. Das Schlafzimmer ist unterm Dach.
Wir sind super zufrieden.
Vielen Dank!

Pomer ceny a výkonu je skvelý, chladiaci výkon presvedčivý aj s okennou vložkou. Zariadenie používame v spálni na ochladenie miestnosti pred spaním. Hlasitosť preto pre nás nie je relevantná. Spálňa je v podkroví. Sme nadmieru spokojní. Ďakujem veľmi pekne!

Overená kontrola

Diese Klimaanlage ist bei weitem die beste, die ich je gekauft habe.
Sie sieht nicht nur im Wohnzimmer super gut aus, sondern ist auch sehr leistungsstark. Innerhalb von ein paar Minuten Arbeit hat sie das ganze Wohnzimmer mit der zugewiesenen Temperatur frisch. Es ist möglich, die Vorlieben mit der Fernbedienung und noch besser mit der Klarstein App, die super cool ist, einzustellen. Es ist leicht und einfach zu bewegen.

Táto klimatizácia je najlepšia, akú som kedy kúpil. Nielenže vyzerá super dobre v obývačke, ale je aj veľmi výkonný. Za pár minút práce má celú obývačku sviežu s pridelenou teplotou. Predvoľby je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, ktorá je super cool. Je ľahký a ľahko sa pohybuje.

Overená kontrola

Jag tänkte att jag skulle ägna mer tid åt appanslutningar här.
Först och främst är appen enkel och du får alltid en anslutning till enheten i 99 % av fallen. Det tar högst 2-3 sekunder även om internetprestandan är svag.
Jag kan betygsätta appen med 5 stjärnor. Funktionaliteten med 4.

Vad du kan göra. Se bilder
- timer för på- och avstängning
- skapa specifika tider eller scheman där enheten alltid slås på eller stängs av.
- slå på och av enheten och använd den på avstånd. (Om du t.ex. kör hem, slå på den snabbt så att den är sval)

Vad du inte kan göra.
- när du planerar för on och off kan du ställa in vilket läge och vilka wv-grader, men inte vindstyrkan (vilket också betyder volym). Om du t.ex. vill att apparaten ska slås på klockan 3 på natten kan du inte ställa in den på lägsta vindnivå så att du inte vaknar direkt av ljudet.
- justera luftmunstyckena uppåt så att du inte alltid är upplyst.

När det gäller kylkapaciteten har jag en enhet med 12 000 BTU som är riktigt stark.

Slutsats:

Plus:
- lätt att använda
- mycket lätt att använda via appen
- kylkapacitet också topp
- Mycket trevligt att titta på. (Bra design)
- med integrerad termometer

Minus:
- det är inte önskvärt att munstyckena kan justeras, särskilt inte uppåt.
- några funktioner saknas i planinställningen

Myslel som si, že tu budem tráviť viac času pripojením aplikácií. V prvom rade je aplikácia jednoduchá a v 99% prípadov sa k zariadeniu pripojíte vždy. Trvá to maximálne 2-3 sekundy, aj keď je výkon internetu slabý. Aplikáciu môžem ohodnotiť 5 hviezdičkami. Funkčnosť 4. Čo môžete robiť. Pozrite si obrázky – časovač zapnutia a vypnutia – vytvorte konkrétne časy alebo plány, pri ktorých sa zariadenie vždy zapne alebo vypne. - zapnite a vypnite zariadenie a používajte ho na diaľku. (Ak idete napríklad autom domov, rýchlo ho zapnite, aby bol v pohode) Čo nemôžete urobiť. - pri plánovaní zapnutia a vypnutia môžete nastaviť, ktorý režim a aké wv stupne, ale nie silu vetra (čo znamená aj objem). Ak si napr. chcete, aby sa prístroj zapol o 3. hodine ráno, nemôžete ho nastaviť na najnižší stupeň vetra, aby ste sa zo zvuku hneď nezobudili. - nastavte vzduchové dýzy smerom nahor, aby ste neboli stále osvetlení. Čo sa týka chladiaceho výkonu, mám jednotku 12 000 BTU, ktorá je naozaj silná. Záver: Plus: - jednoduché použitie - veľmi jednoduché použitie cez aplikáciu - chladiaci výkon tiež špičkový - Veľmi pekné na pohľad. (Dobrý dizajn) - s integrovaným teplomerom Nevýhody: - nie je žiadúce, aby sa trysky dali nastavovať, najmä nie smerom nahor. - v nastavení plánu chýbajú niektoré funkcie

Overená kontrola

Este acondicionador de aire realmente hace un clima fresco y por lo tanto un buen clima. También funciona de forma muy silenciosa, lo que personalmente encuentro muy agradable. Ya está completamente montado, así que sólo tienes que conectarlo y estarás listo para empezar. La condición se explica en las instrucciones. Además, es muy sencillo: no puedes equivocarte. También me parece positivo que ahora no consuma tanta energía. Gearde en estos tiempos, esto es muy importante.

Táto klimatizácia skutočne vytvára chladnú klímu a tým aj dobrú klímu. Má tiež veľmi tichý chod, čo osobne považujem za veľmi príjemné. Je už kompletne zmontovaný, takže ho stačí zapojiť a môžete vyraziť. Podmienka je vysvetlená v pokynoch. Navyše je to veľmi jednoduché: nemôžete sa pokaziť. Pozitívne sa mi zdá aj to, že teraz už toľko energie nespotrebováva. Gearde v týchto časoch je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

This air conditioner is just perfect.... Quiet, easy to use, super well packaged, I am very happy with this purchase and am looking forward to the big heat.

Táto klimatizácia je jednoducho dokonalá.... Tichá, ľahko sa používa, super dobre zabalená, som veľmi spokojný s týmto nákupom a teším sa na veľké teplo.

Overená kontrola

Questa volta abbiamo optato per una piccola centralina per godere del calore più comodamente a casa in estate. Per noi era importante che si potesse operare con il cellulare.
All'inizio eravamo molto scettici, ma onestamente siamo molto sorpresi positivamente. Connessione stabilita direttamente e in uso senza problemi.
La potenza di raffreddamento è estrema. In pochissimo tempo, il nostro grande soggiorno è stato raffreddato. Non ci sono nemmeno odori sgradevoli. Il set di sigillatura delle finestre, le ruote dell'unità e l'eccellente design completano il tutto.
Soddisfatti tutti! - voto massimo meritato e giustificato!

Tentoraz sme sa rozhodli pre malú jednotku, aby sme si doma v lete pohodlnejšie užili teplo. Bolo pre nás dôležité, aby sme vedeli operovať s mobilným telefónom. Spočiatku sme boli veľmi skeptickí, ale úprimne, sme veľmi pozitívne prekvapení. Pripojenie vytvorené priamo a bez problémov sa používa. Chladiaci výkon je extrémny. Za chvíľu bola naša veľká obývačka vychladená. Nevznikajú ani nepríjemné pachy. Sada tesnení okien, hnacie kolesá a vynikajúci dizajn to uzatvárajú. Všetci spokojní! - maximálna známka zaslúžená a opodstatnená!

Overená kontrola

È all'altezza del suo nome.
Questo condizionatore d'aria ha davvero potenza!
È molto bello in camera da letto e può essere controllato con l'app sul telefono.
Accendilo un'ora prima di andare a letto ed entra in una camera da letto fresca.
Delizioso!
Il suono è gestibile, c'è anche una modalità sleep.
Tutto è di solida qualità.

Robí čest svojmu menu. Táto klimatizácia má naozaj silu! Vyzerá skvele v spálni a dá sa ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Zapnite ho hodinu pred spaním a vstúpte do chladnej spálne. Nádherné! Zvuk je zvládnuteľný, nechýba dokonca ani režim spánku. Všetko je v solídnej kvalite.

Overená kontrola

Quick installation, fast connection to the WLAN,
Noise level OK, cooling performance good and as expected.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k WLAN, úroveň hluku OK, chladiaci výkon dobrý a podľa očakávania.

Overená kontrola

Tout est génial ! C'est parfait pour l'été, ça aide vraiment. C'est très facile à contrôler. Ce n'est pas trop fort. Je suis satisfait de mon achat.

Všetko je skvelé! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Ovláda sa veľmi jednoducho. Nie je príliš silný. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

Kraftwerk Smart är perfekt för större rum och det var därför vi valde den.
Anslutningen med kontakten är självförklarande. Det finns också instruktioner i manualen som är lätta att förstå. Den tar lite plats, men inte så mycket. Den vackra designen kompenserar dock för detta. Jag är glad. Olika nivåer kan ställas in. På så sätt kan du också variera snabbt och enkelt. Topp och därmed också alla poäng.

Kraftwerk Smart je ideálny do väčších miestností, preto sme si ho vybrali. Spojenie s konektorom je samozrejmé. V návode sú aj pokyny, ktoré sú ľahko pochopiteľné. Zaberá trochu miesta, ale nie veľa. Krásny dizajn to však vynahrádza. Som šťastný. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Týmto spôsobom môžete tiež rýchlo a jednoducho variovať. Top a tým aj všetky body.

Overená kontrola

Kaikki on hyvin! Se sopii täydellisesti kesään, se todella auttaa. Sitä on erittäin helppo hallita. Se ei ole liian äänekäs. Olen tyytyväinen ostokseen.

Všetko je v poriadku! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Ovláda sa veľmi jednoducho. Nie je to príliš hlasné. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

Denna produkt är verkligen en bra luftkonditionering. Det fanns inga förseningar i leveransen. Jag gillade verkligen färgen på den här produkten. Den passar in i mitt rum och är tyst och bra. Prylen är också lite högljudd, men kylningen är riktigt bra. Jag är mycket imponerad av en sådan bärbar luftkonditionering. Den har ett hjul i botten som gör det lätt att flytta den från en plats till en annan. Luftflödeshastigheten är riktigt bra. Jag skulle definitivt rekommendera denna produkt till alla mina vänner. Tack!

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k žiadnemu oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páčila farba tohto produktu. Hodí sa mi do izby a je tichý a dobrý. Gadget je tiež trochu hlučný, ale chladenie je naozaj dobré. Veľmi ma zaujala taká prenosná klimatizácia. V spodnej časti má koliesko, ktoré uľahčuje premiestňovanie z jedného miesta na druhé. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Určite by som odporučil tento produkt všetkým svojim priateľom. Vďaka!

Overená kontrola

Auch wenn das Klimagerät dieses Jahr nicht oft im Einsatz war, möchte ich es nicht mehr missen. Es kühlt, wenn es den gesamten Tag über auf kleiner Stufe läuft unsere Wohnung sehr gut herunter.
auf den Einsatz in der Nacht verzichten wir, da ich es gewöhnt bin, es sehr leise zu haben, und mich das Geräusch sehr stört.

Aj keď sa tento rok klimatizácia veľmi nepoužívala, nechcem bez nej byť. Veľmi dobre ochladzuje náš byt, ak beží počas dňa na nízkej úrovni. V noci ho nepoužívame, pretože som zvyknutý, že je veľmi tichý a hluk mi veľmi prekáža.

Overená kontrola

Kraftwerk Smart è super fatto per stanze più grandi ed è per questo che lo abbiamo scelto.
Il collegamento con la spina è autoesplicativo. Ci sono anche istruzioni nel manuale che sono facili da capire. Occupa un po' di spazio, ma non così tanto. Tuttavia, il bel design compensa questo. Sono molto soddisfatto. Si possono impostare diversi livelli. In questo modo si può anche variare rapidamente e facilmente. Fico e quindi tutti i punti.

Kraftwerk Smart je super stvorený do väčších miestností a preto sme si ho vybrali. Spojenie so zástrčkou je samozrejmé. V návode sú aj pokyny, ktoré sú ľahko pochopiteľné. Zaberá trochu miesta, ale nie až tak veľa. Krásny dizajn to však kompenzuje. som velmi spokojna. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Týmto spôsobom môžete tiež rýchlo a jednoducho variovať. Obr a potom všetky body.

Overená kontrola

Es macht seinem Namen alle Ehre.
Dieses Klimagerät hat wirklich Power!
Im Schlafzimmer ist es sehr cool und kann mit der App auf dem Telefon gesteuert werden.
Schalten Sie ihn eine Stunde vor dem Schlafengehen ein und betreten Sie ein kühles Schlafzimmer.
Herrlich!
Der Ton ist überschaubar, es gibt auch einen Schlafmodus.
Alles ist von solider Qualität.

Robí čest svojmu menu. Táto klimatizácia má naozaj silu! V spálni je veľmi cool a dá sa ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Zapnite ho hodinu pred spaním a vstúpte do chladnej spálne. Skvelé! Zvuk je zvládnuteľný, nechýba ani režim spánku. Všetko je v solídnej kvalite.

Overená kontrola

Deze keer hebben we gekozen voor een kleine power pack om in de zomer thuis comfortabeler van de warmte te kunnen genieten. Voor ons was het belangrijk dat je het kan bedienen met je mobiele telefoon.
Eerst waren we echt sceptisch, maar eerlijk gezegd zijn we uiterst positief verrast. Verbinding direct tot stand gebracht en zonder problemen in gebruik.
Het koelvermogen is extreem. Binnen de kortste keren is onze grote woonkamer afgekoeld. Er zijn ook geen onaangename geuren. De raamafdichtingsset, de wieltjes op de eenheid en het uitstekende design maken het af.
Tevreden over het geheel! - maximale waardering verdiend en terecht!

Tentoraz sme sa rozhodli pre malý napájací zdroj, aby sme si v lete užili teplo doma pohodlnejšie. Bolo pre nás dôležité, aby ste ho mohli ovládať pomocou mobilného telefónu. Spočiatku sme boli naozaj skeptickí, ale úprimne povedané, sme mimoriadne pozitívne prekvapení. Okamžité pripojenie a používanie bez problémov. Chladiaci výkon je extrémny. Naša veľká obývačka za chvíľu vychladla. Neexistujú tiež žiadne nepríjemné pachy. Súprava na tesnenie okien, kolesá na jednotke a vynikajúci dizajn to dopĺňajú. Spokojný s celkom! - zaslúžené maximálne hodnotenie a právom!

Overená kontrola

Tämä ilmastointilaite luo todella viileän ilmaston ja siten hyvän ilmaston. Se toimii myös hyvin hiljaisesti, mikä on minusta erittäin miellyttävää. Se on jo valmiiksi koottu, joten kytke se vain virtalähteeseen ja olet valmis aloittamaan. Ehto on selitetty ohjeissa. Se on myös hyvin yksinkertainen - ei voi mennä pieleen. Minusta on myös myönteistä, että se ei kuluta nyt niin paljon energiaa. Gearde tänä päivänä ja tänä aikana tämä on erittäin tärkeää.

Táto klimatizácia vytvára skutočne chladnú klímu a tým aj dobrú klímu. Má tiež veľmi tichý chod, čo považujem za veľmi príjemné. Je už zmontovaný, takže ho stačí zapojiť do zdroja napájania a môžete začať. Podmienka je vysvetlená v pokynoch. Je to tiež veľmi jednoduché - nemôže sa pokaziť. Tiež si myslím, že je pozitívne, že teraz už toľko energie nespotrebováva. Gearde v dnešnej dobe je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

Desta vez optámos por uma pequena central eléctrica para desfrutar mais confortavelmente do calor em casa no Verão. Para nós era importante que o pudesse operar com o seu telemóvel.
No início estávamos realmente cépticos, mas honestamente estamos extremamente surpreendidos positivamente. Ligação estabelecida directamente e em uso sem qualquer problema.
A potência de arrefecimento é extrema. Em pouco tempo, a nossa grande sala de estar foi arrefecida. Também não há odores desagradáveis. O conjunto de vedação das janelas, os rodízios da unidade e o excelente desenho completam-no.
Satisfeito a todos! - máxima classificação merecida e justificada!

Tentoraz sme sa rozhodli pre malú elektráreň, aby sme si teplo doma v lete užili pohodlnejšie. Bolo pre nás dôležité, aby ste ho mohli ovládať pomocou mobilného telefónu. Spočiatku sme boli naozaj skeptickí, ale úprimne, sme mimoriadne pozitívne prekvapení. Pripojenie vytvorené priamo a bez problémov sa používa. Chladiaci výkon je extrémny. Za chvíľu bola naša veľká obývačka vychladená. Neexistujú tiež žiadne nepríjemné pachy. Zostava tesnenia okna, kolieska jednotky a vynikajúci dizajn to dopĺňajú. Všetci spokojní! - maximálne zaslúžené a oprávnené hodnotenie!

Overená kontrola

Framför allt var leveransen mycket punktlig, den kom till och med tidigare än den angivna tiden. Mycket kraftfull, 10 000 BTU, energieffektivitetsklass A och lämplig för rum upp till ca 60 m².
Den har för närvarande testats i uppvärmning och fungerar utmärkt. Kan användas i klimat-, fläkt- eller avfuktningsläge. Den är också mycket tyst, vilket inte är en liten sak. Självklart utrustad med en fjärrkontroll, en timer som kan programmeras i upp till 24 timmar, en uppsättning för tätning av vinklade fönster och ett 1,5 m långt avtagbart luftutloppsrör.

Predovšetkým bolo doručenie veľmi presné, dokonca prišlo skôr ako v určený čas. Veľmi výkonný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný pre miestnosti do cca 60 m². Momentálne je testovaný v kúrení a funguje skvele. Možno použiť v režime klimatizácie, ventilátora alebo odvlhčovania. Je tiež veľmi tichý, čo nie je maličkosť. Samozrejmosťou je diaľkové ovládanie, časovač, ktorý je možné naprogramovať až na 24 hodín, sada na utesnenie šikmých okien a 1,5 m dlhá odnímateľná trubica na výstup vzduchu.

Overená kontrola

Min lilla vindslägenhet kyls ner med flera grader på mindre än en timme. Detta är det perfekta systemet för längre varma perioder då det inte svalnar på natten.
Ljudnivån är acceptabel för ändamålet och för monoblockkonstruktionen.
Fjärrkontrollen är en perfekt avslutning.
Ser ut som en cool högtalarbox.

Môj malý podkrovný byt je vychladený o niekoľko stupňov za menej ako hodinu. Ide o ideálny systém na dlhšie teplé obdobia, pretože v noci nevychladzuje. Hladina hluku je prijateľná pre daný účel a pre konštrukciu monobloku. Diaľkové ovládanie je dokonalým zakončením. Vyzerá to ako skvelá reproduktorová skrinka.

Overená kontrola

Meine kleine Dachgeschosswohnung ist in weniger als einer Stunde um mehrere Grad runter gekühlt. Bei längerer Hitzephasen in denen es auch nachts nicht runterkühlt, ist das die perfekte Anlage.
Der Geräuschpegel ist dem Zweck und der Monoblock Bauweise vertretbar.
Die Fernbedienung rundet die Sache perfekt ab.
Sieht wie eine coole Lautsprecher Box aus.

Môj malý podkrovný byt sa za necelú hodinu ochladil o niekoľko stupňov. Ide o dokonalý systém pre dlhšie tepelné fázy, v ktorých sa neochladzuje ani v noci. Hlučnosť je primeraná účelu a monoblokovej konštrukcii. Diaľkové ovládanie veci dokonale zaokrúhli. Vyzerá to ako skvelá reproduktorová skrinka.

Overená kontrola

De airconditioner is ook goed voor de ontvochtiging in huis. Vooral nu in de winter wanneer je de was ook binnenshuis moet drogen, vind ik het erg belangrijk en nuttig
we hebben echt geen probleem met schimmel of iets dergelijks. De bediening werkt zonder problemen. U kunt alles lezen in de instructies. Dit is ook zo geschreven dat het gemakkelijk te volgen is. Omdat je het op zoveel verschillende manieren kunt gebruiken, is het echt heel praktisch.

Klimatizácia je dobrá aj na odvlhčovanie v dome. Najmä teraz v zime, keď musíte sušiť prádlo aj vo vnútri, si myslím, že je veľmi dôležité a užitočné, že naozaj nemáme problém s plesňou alebo niečím podobným. Ovládanie funguje bez problémov. Všetko sa dočítate v návode. Toto je tiež napísané tak, aby sa to dalo ľahko sledovať. Keďže ho môžete využiť toľkými rôznymi spôsobmi, je naozaj veľmi praktický.

Overená kontrola

Anche se non ho usato molto il condizionatore d'aria quest'anno, non vorrei farne a meno. Raffredda molto bene il nostro appartamento quando funziona su un'impostazione bassa durante il giorno.
non lo usiamo di notte perché sono abituata ad averlo molto silenzioso e il rumore mi disturba molto.

Aj keď som tento rok klimatizáciu príliš nepoužíval, nechcel by som byť bez nej. Veľmi dobre ochladzuje náš byt pri behu na nízky stupeň počas dňa. v noci ju nepouzivame, lebo som zvyknuta mat velmi tichu a velmi mi vadi hluk.

Overená kontrola

Este ar condicionado contribui realmente para um clima fresco e, portanto, um bom clima. Também funciona muito silenciosamente, o que pessoalmente acho muito agradável. Já está completamente montado, por isso basta ligá-lo e está pronto para partir. A condição é explicada nas instruções. É também muito simples - não se pode realmente errar. Também considero positivo que não consuma tanta energia agora. Gearde nos dias de hoje, isto é muito importante.

Táto klimatizácia skutočne prispieva k chladnej klíme a tým aj dobrej klíme. Má tiež veľmi tichý chod, čo osobne považujem za veľmi príjemné. Je už kompletne zmontovaný, takže ho stačí zapojiť a môžete vyraziť. Podmienka je vysvetlená v pokynoch. Je to tiež veľmi jednoduché – naozaj sa nemôžete pokaziť. Pozitívne hodnotím aj to, že teraz už toľko energie nespotrebováva. Gearde v týchto dňoch je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

abbiamo un soggiorno relativamente aperto con molte finestre e quindi è sempre molto caldo in estate. Tuttavia, il sistema riesce a raffreddare abbastanza rapidamente i quasi 45 metri quadrati. Anche il consumo di energia è entro limiti ragionevoli. A differenza degli altri dispositivi, che si possono anche comprare a buon mercato, questo è un vero e proprio condizionatore d'aria e non funziona con cubetti di ghiaccio e cose del genere. Ma si nota anche questo, perché dietro c'è una performance completamente diversa. Il design è anche ok - naturalmente il dispositivo occupa anche spazio, ma va bene. lo troviamo buono e siamo soddisfatti.

mame pomerne otvorenu obyvacku s mnozstvom okien a preto je v lete vzdy velmi teplo. Tých takmer 45 metrov štvorcových však systém zvláda pomerne rýchlo ochladiť. Spotreba energie je tiež v rozumných medziach. Na rozdiel od iných zariadení, ktoré si môžete kúpiť aj lacno, je to skutočná klimatizácia a nefunguje s kockami ľadu a podobne. Aj to je ale badateľné, pretože je za tým úplne iný výkon. Dizajn je tiež ok - samozrejme zariadenie tiež zaberá miesto, ale to je v poriadku. zdá sa nám to dobré a sme spokojní.

Overená kontrola

Ook al heb ik de airconditioner dit jaar niet veel gebruikt, ik zou niet zonder willen. Hij koelt onze flat heel goed af als hij de hele dag op een lage stand draait.
we gebruiken hem 's nachts niet, omdat ik gewend ben dat het heel stil is en ik veel last heb van het lawaai.

Aj keď som tento rok klimatizáciu veľmi nepoužíval, nechcel by som byť bez nej. Pri celodennom behu na nízkej úrovni veľmi dobre ochladzuje náš byt. v noci ho nepouzivame kedze som zvyknuta ze je velmi tichy a velmi mi vadi hluk.

Overená kontrola

Questo prodotto è davvero un buon condizionatore d'aria. Non ci sono stati ritardi nella consegna. Mi è piaciuto molto il colore di questo prodotto. Si adatta alla mia stanza ed è silenziosamente buono. Il gadget è anche un po' rumoroso, ma il raffreddamento è davvero buono. Sono molto impressionato da un condizionatore d'aria così portatile. Ha una ruota sul fondo che lo rende facile da spostare da un posto all'altro. La velocità del flusso d'aria è davvero buona. Consiglierei sicuramente questo prodotto a tutti i miei amici. Grazie mille!

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k žiadnemu oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páčila farba tohto produktu. Hodí sa mi do izby a je pokojne dobrý. Gadget je tiež trochu hlučný, ale chladenie je naozaj dobré. Veľmi ma zaujala takáto prenosná klimatizácia. Na spodnej strane má koliesko, ktoré uľahčuje presúvanie z miesta na miesto. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Tento produkt by som určite odporučila všetkým svojim známym. Tisíckrát ďakujem!

Overená kontrola

Das Klimagerät ist auch gut für die Entfeuchtung im Haus. Gerade jetzt im Winter wo man auch im Haus die Wäsche trocknen muss, finde ich das es sehr wichtig und hilfreich ist.
so haben wir echt kein Problem mit Schimmel oder so. Die Bedienung klappt ohne Probleme. man kann alles in der Anleitung nach lesen. Diese ist auch so geschrieben, dass man es gut nach vollziehen kann. weil man es so verschiedenen einsetzen kann, ist es wirklich sehr praktisch.

Klimatizácia je dobrá aj na odvlhčovanie v dome. Najmä teraz v zime, keď musíte sušiť aj prádlo v domácnosti, si myslím, že je to veľmi dôležité a užitočné. takze my naozaj nemame problem s plesenami ani nic. Prevádzka funguje bez problémov. všetko si môžeš prečítať v návode. Je tiež napísaný tak, aby sa dal ľahko sledovať. Keďže ho môžete použiť toľkými rôznymi spôsobmi, je naozaj veľmi užitočný.

Overená kontrola

De prijs-prestatieverhouding is super, de koelprestaties zijn overtuigend, zelfs met het raampje. We gebruiken het apparaat in de slaapkamer om de kamer te koelen voor we gaan slapen. Daarom is het volume voor ons niet relevant. De slaapkamer is onder het dak.
We zijn super tevreden.
Dank je wel

Pomer ceny a výkonu je výborný, chladiaci výkon presvedčivý aj s oknom. Zariadenie používame v spálni na ochladenie miestnosti pred spaním. Hlasitosť preto nie je pre nás relevantná. Spálňa je pod strechou. Sme super spokojní. Ďakujem

Overená kontrola

Embora não tenha utilizado muito o ar condicionado este ano, não gostaria de passar sem ele. Arrefece muito bem o nosso apartamento quando funciona em baixo ao longo do dia.
não o usamos à noite porque estou habituado a tê-lo muito silencioso e o barulho incomoda-me muito.

Klimatizáciu som síce tento rok veľmi nevyužil, ale nechcel by som sa bez nej zaobísť. Veľmi dobre ochladzuje náš byt, keď je cez deň málo. v noci ju nepouzivame, lebo som zvyknuta mat velmi tichu a velmi mi vadi hluk.

Overená kontrola

¡Todo está muy bien! Es perfecto para el verano, realmente ayuda. Es muy fácil de controlar. No es demasiado ruidoso. Estoy satisfecho con la compra.

Všetko je v poriadku! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Ovláda sa veľmi jednoducho. Nie je to príliš hlasné. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

Även om jag inte har använt luftkonditioneringen så mycket i år skulle jag inte vilja vara utan den. Den kyler ner vår lägenhet mycket bra när den körs på låg effekt under hela dagen.
vi använder den inte på natten eftersom jag är van vid att ha den väldigt tyst och ljudet stör mig mycket.

Klimatizáciu som síce tento rok veľmi nepoužíval, no nechcel by som byť bez nej. Veľmi dobre ochladzuje náš byt, keď beží na nízky výkon počas celého dňa. v noci ho nepouzivame, lebo som zvyknuta mat ho velmi tichy a velmi mi vadi hluk.

Overená kontrola

Dit product is echt een goede airconditioner. Er waren geen vertragingen in de levering. Ik vond de kleur van dit product erg mooi. Het past in mijn kamer en is stil goed. De gadget is ook een beetje lawaaierig, maar de koeling is echt goed. Ik ben erg onder de indruk van zo'n draagbare airconditioner. Hij heeft een wieltje aan de onderkant, waardoor hij gemakkelijk van de ene plaats naar de andere kan worden verplaatst. De snelheid van de luchtstroom is echt goed. Ik zou dit product zeker aanraden aan al mijn vrienden. Bedankt!

Tento produkt je naozaj dobrá klimatizácia. Nedošlo k žiadnemu oneskoreniu dodávky. Veľmi sa mi páčila farba tohto produktu. Hodí sa do mojej izby a je tichý a dobrý. Gadget je tiež trochu hlučný, ale chladenie je naozaj dobré. Veľmi ma zaujala taká prenosná klimatizácia. Na spodnej strane má koliesko, ktoré uľahčuje presun z jedného miesta na druhé. Rýchlosť prúdenia vzduchu je naozaj dobrá. Určite by som odporučil tento produkt všetkým svojim priateľom. Ďakujem!

Overená kontrola

Den lever upp till sitt namn.
Den här luftkonditioneringen har verkligen kraft!
Den är väldigt cool i sovrummet och kan styras med appen på telefonen.
Slå på den en timme före sänggåendet och gå in i ett svalt sovrum.
Underbart!
Ljudet är hanterbart och det finns även ett viloläge.
Allt är av solid kvalitet.

Robí čest svojmu menu. Táto klimatizácia je naozaj skvelá! V spálni je veľmi cool a dá sa ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Zapnite ho hodinu pred spaním a choďte do chladnej spálne. Úžasne! Zvuk je zvládnuteľný a nechýba ani režim spánku. Všetko je v solídnej kvalite.

Overená kontrola

Ho pensato di dedicare più tempo qui alla connettività delle app.
Prima di tutto, l'app è semplice, si ottiene sempre una connessione al dispositivo il 99% delle volte. Impiega al massimo 2-3 secondi anche con prestazioni internet deboli.
Posso valutare l'applicazione con 5 stelle. La funzionalità con 4.

Cosa potete fare. Vedere le immagini
- timer per l'accensione e lo spegnimento
- creare orari specifici o programmi in cui l'unità è sempre accesa o spenta.
- accendere e spegnere l'unità e farla funzionare a distanza. (Per esempio, se state guidando verso casa, accendetelo rapidamente in modo che sia fresco)

Cosa non si può fare.
- quando si pianifica per l'accensione e lo spegnimento, è possibile impostare quale modalità e gradi wv, ma non la forza del vento (che significa anche volume). Per esempio, se volete che l'unità si accenda alle 3 del mattino, non potete impostarla per funzionare al livello di vento più basso, in modo da non essere svegliati immediatamente dal volume.
- regolare gli ugelli dell'aria verso l'alto in modo da non essere sempre illuminati.

Per quanto riguarda la capacità di raffreddamento, ho l'unità con 12.000BTU è davvero forte.

Conclusione:

In più:
- facile da usare
- molto facile da usare tramite app
- capacità di raffreddamento anche top
- Molto bello da guardare. (Grande design)
- con termometro integrato

Meno:
- non sarebbe auspicabile una regolazione degli ugelli, soprattutto per esempio verso l'alto.
- mancano alcune funzioni nell'impostazione del piano

Myslel som, že tu strávim viac času pripojením aplikácií. V prvom rade je aplikácia jednoduchá, 99% času máte vždy spojenie so svojím zariadením. Trvá to maximálne 2-3 sekundy aj pri slabom výkone internetu. Aplikáciu môžem ohodnotiť 5 hviezdičkami. Funkcionalita s 4. Čo môžete robiť. Pozrite si obrázky – časovače zapnutia a vypnutia – vytvorte konkrétne časy alebo plány, pri ktorých je jednotka vždy zapnutá alebo vypnutá. - zapínať a vypínať jednotku a ovládať ju na diaľku. (Napríklad, ak idete autom domov, rýchlo ho zapnite, aby bol v pohode) Čo nemôžete urobiť. - pri plánovaní zapnutia a vypnutia sa dá nastaviť aký režim a wv stupne, nie však silu vetra (čo znamená aj hlasitosť). Napríklad, ak chcete, aby sa jednotka zapla o 3:00, nemôžete ju nastaviť tak, aby bežala pri najnižšej úrovni vetra, takže vás hlasitosť okamžite nezobudí. - nastavte vzduchové dýzy smerom nahor, aby nesvietili stále. Čo sa týka chladiaceho výkonu, mám jednotku s 12 000 BTU, je naozaj silná. Záver: Plus: - jednoduché použitie - veľmi jednoduché použitie cez aplikáciu - tiež špičkový chladiaci výkon - Veľmi pekné na pohľad. (Skvelý dizajn) - s integrovaným teplomerom Mínus: - nastavenie trysiek, najmä napríklad smerom nahor, by nebolo žiaduce. - v nastavení plánu chýbajú niektoré funkcie

Overená kontrola

Deze airconditioner is gewoon perfect.... Stil, gemakkelijk te gebruiken, super goed verpakt, ik ben erg blij met deze aankoop en kijk uit naar de grote warmte.

Táto klimatizácia je jednoducho dokonalá... Tichá, ľahko sa používa, super dobre zabalená, som veľmi spokojný s týmto nákupom a teším sa na skvelé teplo.

Overená kontrola

Deze airconditioner zorgt echt voor een koel klimaat en dus voor een goed klimaat. Hij loopt ook erg stil, wat ik persoonlijk erg prettig vind. Hij is al helemaal in elkaar gezet, dus je hoeft hem alleen maar aan te sluiten en je bent klaar om te gaan. De voorwaarde wordt uitgelegd in de instructies. Het is ook heel eenvoudig - je kunt niet echt fout gaan. Ik vind het ook positief dat het nu niet zoveel energie verbruikt. Gearde in deze tijd, dit is heel belangrijk.

Táto klimatizácia skutočne poskytuje chladnú klímu a tým aj dobrú klímu. Má tiež veľmi tichý chod, čo osobne považujem za veľmi príjemné. Je už kompletne zmontovaný, takže ho stačí len zapojiť a môžete ísť. Podmienka je vysvetlená v pokynoch. Je to tiež veľmi jednoduché – naozaj sa nemôžete pokaziť. Za pozitívum považujem aj to, že teraz už toľko energie nespotrebováva. V dnešnej dobe je to veľmi dôležité.

Overená kontrola

Il rapporto qualità-prezzo è super, le prestazioni di raffreddamento sono convincenti, anche con l'inserto della finestra. Usiamo l'unità in camera da letto per raffreddare la stanza prima di andare a dormire. Pertanto, il volume non è rilevante per noi. La camera da letto è sotto il tetto.
Siamo super soddisfatti.
Grazie mille!

Pomer ceny a výkonu je super, chladiaci výkon presvedčivý aj s okennou vložkou. Jednotku v spálni používame na ochladenie miestnosti pred spaním. Hlasitosť preto pre nás nie je relevantná. Spálňa je pod strechou. Sme super spokojní. Tisíckrát ďakujem!

Overená kontrola

we hebben een vrij open woonkamer met veel ramen en daarom is het er in de zomer altijd erg warm. Toch slaagt het systeem erin de bijna 45 vierkante meter vrij snel te koelen. Ook het stroomverbruik blijft binnen redelijke grenzen. In tegenstelling tot de andere apparaten, die u goedkoop kunt kopen, is dit een echte airconditioner en werkt het niet met ijsblokjes en zo. Maar dat merk je ook, want er zit een heel andere voorstelling achter. Het ontwerp is ook ok - natuurlijk neemt het toestel ook ruimte in, maar het is ok. wij vinden het goed en zijn tevreden.

máme dosť otvorenú obývačku s množstvom okien a preto je v lete vždy veľmi teplo. Napriek tomu dokáže systém ochladiť takmer 45 metrov štvorcových pomerne rýchlo. Spotreba energie tiež zostáva v rozumných medziach. Na rozdiel od iných zariadení, ktoré si môžete kúpiť lacno, toto je skutočná klimatizácia a nefunguje s kockami ľadu a podobne. Všimnite si to však aj vy, pretože je za tým úplne iná myšlienka. Dizajn je tiež ok - samozrejme zariadenie tiež zaberá miesto, ale je to ok. páči sa nám a sme spokojní.

Overená kontrola

Ich habe mal gedacht ich widme mich hier mehr der App Konnektivität.
Also zuallererst die app ist einfach gehalten, man bekommt immer und wirklich immer zu 99% eine Verbindung zu dem Gerät. Dauert max 2-3 sek selbst bei schwacher internetleistung.
Die app kann ich mit 5 Sternen bewerten. Die Funktionalität mit 4.

Was man machen kann. Siehe Bilder
- timer zum an und ausschalten
- bestimmte Zeiten bzw. pläne erstellen bei denen immer an oder ausgeschaltet wird.
- das Gerät auch von weiter weg an und ausschalten sowie bedienen. (Wenn man z. B nach Hause fährt, schnell noch einschalten, damit dann kühl)

Was man nicht kann.
- beim planen für an und aus kann man einstellen welcher Modus und wv Grad, nicht allerdings die Windstärke (was auch Lautstärke bedeutet). Will man beispielsweise das Gerät nachts um 3 einschalten lassen, kann man dazu nicht einstellen, dass z. B die niedrigste Windstufe läuft, damit man nicht gleich durch die Lautstärke geweckt wird.
- die Luftdüsen nach oben verstellen, sodass man nicht immer angestrahlt wird.

Zu der Kühlleistung ich habe das Gerät mit 12.000BTU ist wirklich stark.

Fazit:

Plus:
- einfach zu bedienen
- per app sehr gut zu bedienen
- kühlleistung auch top
- Sehr schön anzusehen. (Tolles design)
- mit integriertem Thermometer

Minus:
- keine verstellbarkeit der düsen vor allem z. B nach oben wäre wünschenswert.
- ein paar funktionen fehlen bei der Planeinstellung

Kedysi som si myslel, že sa tu budem viac venovať konektivite aplikácií. Po prvé, aplikácia je jednoduchá, vždy získate 99% pripojenie k zariadeniu. Trvá maximálne 2-3 sekundy aj pri slabom výkone internetu. Aplikáciu môžem ohodnotiť 5 hviezdičkami. Funkcionalita s 4. Čo môžete robiť. Pozrite si obrázky - časovač na zapnutie a vypnutie - vytvorte konkrétne časy alebo plány, kde je vždy zapnutý alebo vypnutý. - zapínať a vypínať prístroj a ovládať ho na diaľku. (Ak idete napríklad domov, rýchlo ho zapnite, aby sa ochladilo) Čo nezvládnete. - pri plánovaní zapnutia a vypnutia môžete nastaviť, ktorý režim a wv stupeň, ale nie rýchlosť vetra (čo znamená aj hlasitosť). Ak napríklad chcete, aby bolo zariadenie zapnuté o 3:00, nemôžete ho nastaviť tak, aby napr. B je spustený najnižší stupeň vetra, aby vás hlasitosť hneď nezobudila. - Nastavte vzduchové dýzy smerom nahor, aby sa na vás stále nelúčilo. Na chladiaci výkon, ktorý mám, je zariadenie s 12 000 BTU naozaj silné. Záver: plus: - jednoduché použitie - veľmi jednoduché použitie cez aplikáciu - chladiaci výkon tiež špičkový - veľmi pekné na pohľad. (Skvelý dizajn) - s integrovaným teplomerom Mínus: - Žiadne nastavovanie trysiek, najmä napr. B hore by bolo žiaduce. - V nastavení plánu chýba niekoľko funkcií

Overená kontrola

This air conditioner is by far the best I have ever bought.
Not only does it look super good in the living room, it is also very powerful. Within a few minutes of work, it has the whole living room fresh with the assigned temperature. It is possible to set preferences with the remote control and even better with the Klarstein app, which is super cool. It is light and easy to move.

Táto klimatizácia je najlepšia, akú som kedy kúpil. Nielenže vyzerá super dobre v obývačke, ale je aj veľmi výkonný. Za pár minút práce má celú obývačku sviežu s pridelenou teplotou. Predvoľby je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača a ešte lepšie pomocou aplikácie Klarstein, ktorá je super cool. Je ľahký a ľahko sa pohybuje.

Overená kontrola

Même si je n'ai pas beaucoup utilisé le climatiseur cette année, je ne pourrais plus m'en passer. Il rafraîchit très bien notre appartement lorsqu'il fonctionne toute la journée à bas régime.
nous renonçons à l'utiliser la nuit, car j'ai l'habitude de l'avoir très silencieux et le bruit me dérange beaucoup.

Aj keď som tento rok klimatizáciu príliš nepoužíval, nedokázal som bez nej žiť. Veľmi dobre nám ochladzuje byt pri celodennom behu pri nízkej rýchlosti. nocneho pouzivania vzdavame, lebo som zvyknuta mat velmi tichu a velmi mi vadi hluk.

Overená kontrola

Tällä kertaa valitsimme pienen tehopakkauksen, jotta voimme nauttia lämmöstä mukavammin kotona kesällä. Meille oli tärkeää, että sitä voi käyttää matkapuhelimella.
Aluksi olimme todella skeptisiä, mutta rehellisesti sanottuna olemme hyvin positiivisesti yllättyneitä. Yhteys on muodostettu suoraan ja käytössä ilman ongelmia.
Jäähdytysteho on äärimmäinen. Suuri olohuoneemme on viilentynyt hetkessä. Myöskään epämiellyttäviä hajuja ei esiinny. Ikkunatiivistyssarja, yksikön pyörät ja erinomainen muotoilu täydentävät sen.
Kaikin puolin tyytyväisiä! - maksimiluokitus ansaittu ja perusteltu!

Tentoraz sme zvolili malý napájací zdroj, aby sme si v lete mohli pohodlnejšie užívať teplo doma. Pre nás bolo dôležité, že sa dá použiť s mobilným telefónom. Spočiatku sme boli naozaj skeptickí, ale úprimne povedané, sme veľmi pozitívne prekvapení. Spojenie je nadviazané priamo a bez problémov sa používa. Chladiaci výkon je extrémny. Naša veľká obývačka v okamihu vychladla. Neexistujú tiež žiadne nepríjemné pachy. Súprava na tesnenie okien, kolesá pre jednotku a vynikajúci dizajn to dopĺňajú. Spokojný vo všetkých smeroch! - maximálne hodnotenie zaslúžené a opodstatnené!

Overená kontrola

Tutto è fantastico! È perfetto per l'estate, aiuta davvero. È molto facile da controllare. Non è troppo forte. Sono soddisfatto dell'acquisto.

Všetko je skvelé! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Je to veľmi jednoduché skontrolovať. Nie je príliš silný. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

Everything is great! It's perfect for summer, really helps. It is very easy to control. It is not too loud. I am satisfied with the purchase.

Všetko je skvelé! Je ideálny na leto, naozaj pomáha. Ovláda sa veľmi jednoducho. Nie je príliš hlasný. S nákupom som spokojný.

Overená kontrola

This time we opted for a small power pack to enjoy the warmth more comfortably at home in summer. For us it was important that you can operate it with your mobile phone.
At first we were really sceptical, but honestly we are very positively surprised. Connection established directly and in use without any problems.
The cooling power is extreme. Within no time at all, our large living room has been cooled down. There are also no unpleasant odours. The window sealing set, the castors on the unit and the excellent design round it off.
Satisfied all round! - maximum rating deserved and justified!

Tentoraz sme sa rozhodli pre malý napájací zdroj, aby sme si v lete mohli doma pohodlnejšie teplo. Pre nás bolo dôležité, aby ste ho mohli ovládať pomocou mobilného telefónu. Spočiatku sme boli naozaj skeptickí, ale úprimne, sme veľmi pozitívne prekvapení. Pripojenie vytvorené priamo a bez problémov sa používa. Chladiaci výkon je extrémny. Za chvíľu bola naša veľká obývačka vychladená. Nevyskytujú sa ani nepríjemné pachy. Sada tesnenia okien, kolieska na jednotke a vynikajúci dizajn to uzatvárajú. Celkom spokojný! - maximálne hodnotenie zaslúžené a oprávnené!

Overená kontrola

The air conditioner is also good for dehumidification in the house. Especially now in winter when you also have to dry the laundry indoors, I think it's very important and helpful
we really don't have a problem with mould or anything like that. The operation works without problems. You can read everything in the instructions. This is also written in such a way that it is easy to follow. Because you can use it in so many different ways, it is really very practical.

Klimatizácia je dobrá aj na odvlhčovanie v dome. Hlavne teraz v zime, keď musíte sušiť prádlo aj vo vnútri, si myslím, že je veľmi dôležité a nápomocné, že naozaj nemáme problém s plesňou alebo niečím podobným. Prevádzka funguje bez problémov. Všetko sa dočítate v návode. Toto je tiež napísané tak, aby sa to dalo ľahko sledovať. Keďže ho môžete použiť na toľko rôznych spôsobov, je naozaj veľmi praktický.

Overená kontrola

Kraftwerk Smart is super gemaakt voor grotere kamers en dat is waarom we het gekozen hebben.
De verbinding met de stekker spreekt voor zich. De handleiding bevat ook instructies die gemakkelijk te begrijpen zijn. Het neemt wel wat ruimte in, maar nog niet zo veel. Het mooie ontwerp compenseert dit echter. Ik ben tevreden. Er kunnen verschillende niveaus worden ingesteld. Op die manier kunt u ook snel en gemakkelijk variëren. Cool en daarom alle punten.

Kraftwerk Smart je super stvorený do väčších miestností a preto sme si ho vybrali. Pripojenie k zástrčke je samozrejmé. Návod obsahuje aj pokyny, ktoré sú ľahko pochopiteľné. Zaberá to trochu miesta, ale nie až tak veľa. Krásny dizajn to však kompenzuje. Som spokojný. Je možné nastaviť rôzne úrovne. Týmto spôsobom môžete tiež rýchlo a jednoducho variovať. V pohode a teda plný počet bodov.

Overená kontrola

Above all, very punctual delivery, came even earlier than the specified time. Very powerful, 10,000 BTUs, energy efficiency class A and suitable for rooms up to approx. 60 m².
Currently tested in warm-up and works great. Can be used in climate, fan or dehumidification mode. It is also very quiet, which is no small thing. Equipped, of course, with a remote control, an on/off timer programmable up to 24 hours, a set for sealing tilting windows and a 1.5 m long removable air outlet pipe.

Predovšetkým veľmi presné doručenie, prišlo ešte skôr ako v stanovenom čase. Veľmi výkonný, 10 000 BTU, trieda energetickej účinnosti A a vhodný pre miestnosti do cca. 60 m². Momentálne testované pri zahrievaní a funguje skvele. Môže byť použitý v režime klimatizácie, ventilátora alebo odvlhčovania. Je tiež veľmi tichý, čo nie je maličkosť. Vybavený, samozrejme, diaľkovým ovládaním, časovačom zapnutia/vypnutia programovateľným až na 24 hodín, sadou na utesnenie výklopných okien a 1,5 m dlhou odnímateľnou rúrkou na výstup vzduchu.

Overená kontrola

Vive à altura do seu nome.
Este ar condicionado tem realmente poder!
É muito fixe no quarto e pode ser controlado com a aplicação ao telefone.
Ligue-o uma hora antes de se deitar e entre num quarto fresco.
Encantador!
O som é controlável, há também um modo de sono.
Tudo é de qualidade sólida.

Robí čest svojmu menu. Táto klimatizácia má naozaj silu! V spálni je naozaj super a dá sa ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Zapnite ho hodinu pred spaním a choďte do chladnej miestnosti. Očarujúce! Zvuk je ovládateľný, nechýba ani režim spánku. Všetko je v solídnej kvalite.

Overená kontrola

Den här gången valde vi ett litet kraftpaket för att kunna njuta av värmen bekvämare hemma på sommaren. För oss var det viktigt att du kan använda den med din mobiltelefon.
Först var vi verkligen skeptiska, men ärligt talat är vi oerhört positivt överraskade. Anslutningen är direkt upprättad och används utan problem.
Kylningskapaciteten är extrem. På nolltid har vårt stora vardagsrum kylts ner. Det finns inte heller några obehagliga lukter. Fönstertätningen, enhetens hjul och den utmärkta designen gör det hela komplett.
Nöjd i alla avseenden! - högsta betyg förtjänat och motiverat!

Tentoraz sme zvolili malý napájací zdroj, aby sme si v lete mohli pohodlnejšie užívať teplo doma. Pre nás bolo dôležité, aby ste ho mohli používať so svojím mobilným telefónom. Spočiatku sme boli naozaj skeptickí, ale úprimne povedané, sme veľmi milo prekvapení. Spojenie je okamžite nadviazané a bez problémov používané. Chladiaci výkon je extrémny. Za chvíľu naša veľká obývačka vychladla. Neexistujú tiež žiadne nepríjemné pachy. Okenné tesnenie, kolesá jednotky a vynikajúci dizajn to všetko dopĺňajú. Spokojný vo všetkých ohľadoch! - najvyšší stupeň zaslúžený a motivovaný!

Overená kontrola

Vaikka en olekaan käyttänyt ilmastointilaitetta paljon tänä vuonna, en haluaisi olla ilman sitä. Se viilentää asuntomme hyvin, kun se toimii alhaisella asetuksella koko päivän ajan.
emme käytä sitä yöllä, koska olen tottunut siihen, että se on hyvin hiljainen, ja melu häiritsee minua paljon.

Klimatizáciu som síce tento rok veľmi nepoužíval, no nechcel by som byť bez nej. Dobre nám vychladí byt, keď celý deň beží na nízkom nastavení. v noci ho nepouzivame, lebo som zvyknuta, ze je velmi tichy a velmi mi vadi hluk.

Overená kontrola

Snabb installation, snabb anslutning till WLAN,
Ljudnivån är okej, kylningen är bra och motsvarar förväntningarna.

Rýchla inštalácia, rýchle pripojenie k WLAN, Úroveň zvuku je v poriadku, chladenie je dobré a spĺňa očakávania.

Overená kontrola

Este aire acondicionado es perfecto .... Silencioso, fácil de usar, súper bien empaquetado, estoy muy contento con esta compra y estoy deseando que llegue el gran calor.

Táto klimatizácia je perfektná.... Tichá, jednoduchá obsluha, super dobre zabalená, som veľmi spokojný s týmto nákupom a teším sa na veľké horúčavy.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov