Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie
Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie
Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie
Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie
Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie
Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie
Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie
Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie

Aosta Light & Fire elektrický krb

Elektrický krb Biela 2000 watt
583,90 € 679,90 € (cena s DPH)

Aosta Light & Fire elektrický krb

583,90 € 679,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Bezpečný: atmosféra krbu bez ohňa a tvorby dymu

Na každé ročné obdobie: klamlivo skutočná ilúzia plameňa aj bez vykurovania

2 úrovne vykurovania: vykurovacia funkcia s 1000 alebo 2000 W

Popis produktu

Elegantný elektrický krb Klarstein Aosta Light & Fire vykúzli realistické ilúzie plameňa v každej miestnosti. Jemné svetlo klamlivo napodobňuje skutočné plamene a okamžite šíri útulnú, romantickú atmosféru.

Plamene blčia nezávisle od funkcie vykurovania aj v teplých letných nočných hodinách, čím sa vždy postarajú o romantickú atmosféru. Na želanie je k dispozícii prepínateľná funkcia vykurovania, ktorá ohrieva miestnosti s výkonom 1000 alebo 2000 W. Jednoduché a intuitívne ovládanie sa uskutočňuje pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Krb má, samozrejme, aj ďalšie funkcie: Pomocou prispôsobivého ovládania zapnutia je možné nastaviť, pri akej teplote miestnosti má krb automaticky začať kúriť. Samotný čas kúrenia je možné nastaviť vďaka praktickému časovaču až na týždeň vopred, pomocou termostatu sa dá teplota úplne nekomplikovane kedykoľvek sledovať.

Pôsobivý dizajn krbu Light & Fire s pevnou konštrukciou z MDF dosky sa bez námahy prispôsobí akémukoľvek prostrediu, zatiaľ čo pôsobivé LED svetlo ponorí v prípade potreby okolie do jemného svetla prostredníctvom konceptu Light & Fire Ambience.

Romantický stredobod pozornosti z plameňov a svetla: elektrický krb Belfort Light & Fire od spoločnosti Klarstein.

Upozornenie: Vhodný len do dobre izolovaných miestností.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
  • elektrický krb s osvetlením a zapínateľnou vykurovacou funkciou
  • výkon: 1000 alebo 2000 W
  • napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz
Aosta Light & Fire, elektrický krb, 1000/2000 W, diaľkové ovládanie

Rozmery a technické podrobnosti

  • rozmery: cca 98,5 x 80 x 23,5 cm (Š x V x H)
  • hmotnosť: cca 25 kg

Čo bolo poslané

  • 1 x kozub
  • 1 x diaľkový ovládač
  • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, španielčina, francúzština, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

679.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(8 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Sehr gut

Veľmi dobre

Overená kontrola

Artikel kam pünktlich zum Glück an einem Samstag sehr gut verpackt. Da das Paket sehr unhandlich ist und in den 3. Stock muss, dachte ich, im Hausflur auspacken, Einzelteile nach oben schaffen. Pusteblume, der Kamin kommt im Ganzen, also 30 kg nach oben gewuchtet (unterm Arm mit Hand im Kaminfenster). Es ging, ist aber zu beachten. Der Kamineinsatz war leider gebrochen, doch da er millimetergenau passt, sieht man die Bruchstelle nicht, weder im An Noch im Aus. Den Netzschalter hab ich auch am Anfang ein bisschen gesucht, ist bei mir in der Beschreibung etwas unglücklich dargestellt. Aber im Endeffekt übertrifft die Optik alles. Drei unterschiedliche Flammeneffekte (klein, mittel, groß) und sieben Farben als Umgebungslicht, für mich Preis/Leistungssieger (im Vergleich mit zwei anderen ähnlichen Kandidaten bei Amazon). Die Holzoptik ist schlicht, hat nur wenige Abstufungen unten, oben und am Kaminfenster (keine Muster, Kringel oder Rosetten...wohltuend), könnte man nachträglich aufkleben. Um es perfekt zu machen, kaufte ich mir noch einen Lautsprecher mit SD-Karte und lud mir Flammenknistern herunter. Über die Heizleistung kann ich nichts sagen, hab ihn mir aus rein optischen Gründen gekauft.

Tovar prišiel včas našťastie v sobotu veľmi dobre zabalený. Keďže je balík veľmi objemný a musí ísť na 3. poschodie, napadlo mi, že ho rozbalím na chodbe a jednotlivé diely vynesiem na poschodie. Púpava, komín prichádza ako celok, t.j. 30 kg zdvihnutý nahor (pod pažou s rukou v komínovom okienku). Podarilo sa, ale buďte opatrní. Krbová vložka bola bohužiaľ rozbitá, ale keďže pasuje na milimeter, zlom nie je vidieť ani zapnutý, ani vypnutý. Trochu som na začiatku hľadal aj sieťový vypínač, no v popise je podaný akosi nešťastne. Ale v konečnom dôsledku optika predčí všetko. Tri rôzne efekty plameňa (malý, stredný, veľký) a sedem farieb ako ambientné svetlo, pre mňa víťaz cena/výkon (v porovnaní s ďalšími dvoma podobnými kandidátmi na Amazone). Drevený vzhľad je jednoduchý, má len pár stupňov pod, nad a na krbovom okne (žiadne vzory, vlnovky či rozety... príjemné), neskôr ho môžete prilepiť. Aby to bolo dokonalé, kúpil som si reproduktor s SD kartou a stiahol som si praskajúce plamene. O tepelnom vykone nemozem povedat nic, kupil som ho z cisto optickych dovodov.

Overená kontrola

Habe mir den Kamin schon lange gewünscht. Er sieht wirklich toll aus, das Gehäuse ist sehr wertig verarbeitet. Der Flammeffekt ist in Ordnung. Mich persönlich stört die Digitalanzeige in der rechten oberen Ecke. Diese schaltet sich zwar ab, ist aber trotzdem noch sichtbar, da ein kleiner dunkler Fleck bei eingeschlagenen Flammen bleibt. Dies könnte man besser lösen. Die zuschaltbare LED Umrandung fand ich super schön, funktioniert auch gut. Der Kamin wurde gut verpackt und zügig geliefert. Sofort ausgepackt, an seinen Platz gestellt, eingeschaltet, und.... Mist! Deutliches "Brummen" zu hören. Ok, vielleicht gibt sich das ja noch, muss vielleicht nur ein bisschen laufe. So mein Gedanke. Bin so enttäuscht. Das Brummen wurde immer lauter, und ein Quitschen kam hinzu. Auch bei laufenden Fernseher mittlerweile deutlich zu hören. So leider nicht verwendbar, und geht daher zurück. Die Rückgabe klappte schnell und problemlos. Daher ziehe ich nur einen Punkt ab. Eine bessere Qualitätskontrolle wäre angebracht. So vermeidet man Unzufriedenheit und Rückgaben. Schade!

Krb som chcel už dlho. Vyzerá naozaj skvele, bývanie je veľmi hodnotné. Efekt plameňa je v poriadku. Mne osobne prekáža digitálny displej v pravom hornom rohu. Aj keď sa vypne, je stále viditeľný, pretože pri šľahaní plameňov zostane malý tmavý bod. Toto by sa dalo vyriešiť lepšie. Vypínateľný LED okraj sa mi zdal super pekný, tiež funguje dobre. Krb bol dobre zabalený a rýchlo doručený. Okamžite vybaliť, dať na miesto, zapnúť a... svinstvo! Je počuť zreteľné „hučanie“. Dobre, možno sa to ešte stane, možno sa budem musieť trochu prejsť. To je moja myšlienka. Som tak sklamaný. Hučanie bolo čoraz hlasnejšie a pridalo sa aj škrípanie. Tiež zreteľne počuteľné, keď je televízor zapnutý. Bohužiaľ nepoužiteľné a preto sa vraciame späť. Návrat bol rýchly a jednoduchý. Takže strhávam iba jeden bod. Lepšia kontrola kvality by bola vhodná. Vyhnete sa tak nespokojnosti a návratnosti. Škoda!

Overená kontrola

Toller Kamin sieht gut aus! Hervorragend verpackt so das normaler nichts beschädigt wird b.transport !

Skvelý krb vyzerá skvele! Dobre zabalené, aby sa normálne nič nepoškodilo b.preprava!

Overená kontrola

Richtig schick und gemütlich. Versand einwandfrei. Hat tolle Funktionen. Das Design ist sehr schön...haben ihn im Schlafzimmer stehen und er macht keine lauten Geräusche.

Naozaj šik a útulné. Doručenie bezchybné. Má skvelé vlastnosti. Dizajn je veľmi pekný...majte ho v spálni a nevydáva veľký hluk.

Overená kontrola

Alles sehr gut , wie abgebildet geliefert, sehr gute Verpackung , kein zusammen bauen erforderlich

Všetko veľmi dobré, doručené tak, ako je zobrazené, veľmi dobré balenie, nie je potrebná žiadna montáž

Overená kontrola

Ich habe diesen elektrischen Kamin als Geschenk für meinen Vater gekauft, da er es liebt, draußen vor dem Kamin zu sitzen und zu lesen, aber mit zunehmendem Alter kann er nicht mehr so viel draußen bleiben. Also habe ich ihm diesen Kamin geschenkt, damit er dieses Gefühl auch drinnen genießen kann. Er ist sehr glücklich damit, der Thermostat funktioniert sehr gut, aber was wir wirklich mögen, ist dieses Feuergefühl und es zu beobachten. Ich würde es auf jeden Fall wieder kaufen.

Tento elektrický krb som kúpil ako darček pre svojho otca, pretože rád sedí vonku pred krbom a číta si, ale keď je starší, nemôže zostať vonku toľko. Tak som mu dal tento krb, aby si ten pocit mohol vychutnať aj v interiéri. Je s ním veľmi spokojný, termostat funguje naozaj dobre, ale čo sa nám naozaj páči, je ten pocit ohňa a sledovanie. Určite by som si ho kúpila znova.

Overená kontrola

Das ist ein sehr schönes Elektro-Kamin. Sieht wirklich schön aus, bringt einen sehr schönen Effekt von echtem Feuer und es ist sehr einfach, die Temperatur zu regulieren.

Jedná sa o veľmi pekný elektrický krb. Vyzerá naozaj krásne, prináša veľmi pekný efekt skutočného ohňa a je veľmi jednoduché regulovať teplotu.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov