Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr
Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr
Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr
Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr
Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr
Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr
Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr
Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr

Appenzell XL raclette s grilom

Rakletovací gril Čierna 600 watt
119,90 € (cena s DPH)

Appenzell XL raclette s grilom

119,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Výkonný: vykurovacie teleso z ušľachtilej ocele s výkonom 600 W pre dokonalé roztopenie syra v okamihu

Jednoduché ovládanie: termostatový regulátor pre variabilné nastavenie teploty

Horúci zhora aj zdola: horná strana s nepriľnavou povrchovou úpravou grilu na klobásky, mäso, zemiaky alebo zeleninu

Popis produktu

Dokonalá XL súhra tradície a technológie: raclette s grilom Klarstein Appenzell XL je dokonalým partnerom pre vydarený raclette večer s priateľmi alebo rodinou.

Uži si raclette tradičným spôsobom: jemne zrejúci syr, roztavený z bloku, servírovaný na bagetu, zemiaky, mäso alebo zeleninu. Na tento účel sa syr pripevní priamo do stojana na syr a umiestni sa pod 600 W vykurovacie teleso. A aby ste na ďalšiu horúcu várku roztopeného syra nemuseli tak dlho čakať, raclette stojan Klarstein Appenzell XL má hneď dva držiaky na syr. Vďaka tomu sa jeden syr topí, zatiaľ čo druhý je práve labužníckym pôžitkom. Nastavením výšky sa dá nekomplikovane určiť, ako rýchlo získa syr svoju krémovú konzistenciu a ako veľmi sa pri tom opečie. Obidva držiaky na syr sa dajú otočiť na bok aj vodorovne nakloniť, aby sa syr ľahko a pohodlne rozdelil na každý tanier. Samozrejme je možné nastaviť aj vykurovací výkon pomocou integrovaného termostatu, aby ste dosiahli požadovanú teplotu aj na nelepivej grilovacej platni z vrchnej strany a pripravili si tak klobásy, ružičky brokolice alebo zemiakové kolieska k syru. Perfektná spolupráca pre spoločný večer pri syre.

Robustné spracovanie a veľký stojan zabezpečujú absolútnu bezpečnosť počas prevádzky.

Roztopený syr s raclett s grilom Klarstein Appenzell XL.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • zapínanie/vypínanie pomocou regulátora teploty
 • výkon: 600 W
 • individuálne, jednoduché ovládanie
 • perfektný prívod tepla vďaka regulátoru teploty
 • jednoduché čistenie vďaka nelepivej vrstve
 • materiál: ušľachtilá oceľ
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz
Appenzell XL, raclette s grilom, 600 W, termostat, 2 stojany na syr

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 39 x 37,5 x 20,5 cm (Š x V x H)
 • hmotnosť: cca 5 kg
 • dĺžka sieťového kábla: 100 cm

Čo bolo poslané

 • 1 x raclette s grilom
 • 1 x grilovacia platňa
 • 2 x držiak na syr
 • 1 x sieťový kábel
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(5 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Der Käse ist etwas schwierig ein -zuspannen! Die Käsestücke müssen passend zurecht geschnitten werden, damit sie passen! War recht leicht zusammen zu bauen! Das einzig was dabei fehlte, war ein Foto, vom zusammengesetzten Grill auf dem Einweisungszettel! So war die Platte auf dem Grill, die auch zum Grillen verwandt werden konnte, nicht als solches zu erkennen!

Syr je trochu ťažké upnúť! Kúsky syra je potrebné nakrájať, aby sa zmestili! Dalo sa celkom ľahko poskladať! Chýbala už len fotografia zostaveného grilu na návode! Takže platňa na grile, ktorá sa dala použiť aj na grilovanie, sa ako taká nedala rozoznať!

Overená kontrola

Sensationell!! Wir haben diese Art des Raclette sehr genossen und können es nur weiterempfehlen!

Senzačný!! Tento typ raclette sme si naozaj užili a môžeme ho len odporučiť!

Overená kontrola

Gerät funktioniert tip top. Sehr gute Qualität. War schnell zusammengebaut. Mit den zwei Halterungen kann gut gearbeitet werden. Für 4 Personen ist der Grill ideal. Wir waren 7 da hat es etwas gedauert bis man wieder an die Reihe kam. Wir hatten einen käse aus der Schweiz bestellt. Der war sooo lecker dass das Warten nicht so schlimm war. Also tolles Gerät das Spaß macht!

Zariadenie funguje skvele. Veľmi dobrá kvalita. Bol zmontovaný rýchlo. S dvomi držiakmi sa ľahko pracuje. Gril je ideálny pre 4 osoby. Bolo nás 7, tak chvíľu trvalo, kým sme opäť prišli na rad. Objednali sme syr zo Švajčiarska. Bolo to také chutné, že čakanie nebolo také zlé. Tak skvelé zariadenie, ktoré je zábavné!

Overená kontrola

Das Gerät lässt sich einfach zusammenbauen und zum Reinigen auch wieder auseinandernehmen und macht einen stabilen Eindruck. Durch die zwei Käsehalter lassen sich unterschiedliche Käsesorten verarbeiten. Durch die Länge der Käsehalter und den großen Schwenkwinkel lassen sich bequem Teller unterstellen

Zariadenie sa dá jednoducho zložiť a rozložiť kvôli upratovaniu a pôsobí stabilným dojmom. Dva držiaky syra umožňujú spracovanie rôznych druhov syra. Vďaka dĺžke držiaka na syr a veľkému uhlu natočenia možno taniere pohodlne umiestniť pod

Overená kontrola

Der Klarstein Appenzell XL habe ich bestellt um mir an einem gemütlichen Abend mit Freunden eine Mischung aus Käsefondue und Raclette zu ermöglichen und zu genießen. Zunächst war ich skeptisch ob diese Kombi praxistauglich ist. Direkt beim Auspacken ließ sich aber eine hohe Verarbeitungsqualität erkennen. Das Raclette ist aus Edelstahl und bietet einen wirklichen guten und festen Stand auf dem Tisch. Der Zusammenbau war wirklich schnell und einfach erledigt, sodass dem Raclette Abend nichts im Wege stand. Im Lieferumfang sind zwei Käsehalter enthalten, die sich flexibel und variabel verstellen lassen können. So kann man den Käse passgenau auf die gewünschte Bräune und Konsistenz bringen. Natürlich ist das Heizthermostat verstellbar um die gewünschte Temperatur zu erreichen. Begeistert war ich von der Grillplatte, die es erlaubt oben knackiges Gemüse und Fleisch beim Käsegenuss zu grillen. Abschließend ist vielleicht noch zu sagen, dass auch die Reinigung des Geräts im Anschluss kein Problem darstellte, dank der Anti-Haftbeschichtung. Alles in allem ein wirklich tolles Produkt und eine klare Empfehlung meinerseits.

Objednal som si Klarstein Appenzell XL, aby som si počas útulného večera s priateľmi mohol vychutnať zmes syrového fondue a raclette. Najprv som bol skeptický, či bude táto kombinácia praktická. Vysoká kvalita spracovania sa však prejavila hneď pri rozbalení. Raclette je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a ponúka naozaj dobrý a pevný stojan na stole. Montáž bola naozaj rýchla a jednoduchá, takže raclette večeru už nič nestálo v ceste. Súčasťou dodávky sú dva držiaky na syr, ktoré je možné flexibilne a variabilne nastaviť. Týmto spôsobom môžete syr priviesť k požadovanému zhnednutiu a konzistencii. Samozrejmosťou je nastaviteľný termostat vykurovania pre dosiahnutie požadovanej teploty. Nadchla ma grilovacia platňa, ktorá umožňuje grilovať chrumkavú zeleninu a mäso a zároveň si vychutnávať syr. Na záver možno povedať, že ani následné čistenie prístroja nebol problém vďaka antiadhéznej vrstve. Celkovo vzaté, naozaj skvelý produkt a jasné odporúčanie z mojej strany.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov