Soft Wonder-Edition, naťahovacia plachta, 180-200 x 200 cm, mikrovlákno, tmavo sivá Tmavosivá
Soft Wonder-Edition, naťahovacia plachta, 180-200 x 200 cm, mikrovlákno, tmavo sivá Tmavosivá
Soft Wonder-Edition, naťahovacia plachta, 180-200 x 200 cm, mikrovlákno, tmavo sivá Tmavosivá
Soft Wonder-Edition, naťahovacia plachta, 180-200 x 200 cm, mikrovlákno, tmavo sivá Tmavosivá
Soft Wonder-Edition, naťahovacia plachta, 180-200 x 200 cm, mikrovlákno, tmavo sivá Tmavosivá
Soft Wonder-Edition, naťahovacia plachta, 180-200 x 200 cm, mikrovlákno, tmavo sivá Tmavosivá
Soft Wonder-Edition, naťahovacia plachta, 180-200 x 200 cm, mikrovlákno, tmavo sivá Tmavosivá

Soft Wonder-Edition naťahovacia plachta

200 cm Prestieradlo na gumičky 0 kg
15,90 € 42,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Soft Wonder-Edition naťahovacia plachta

15,90 € 42,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Pocíť ten rozdiel: mäkučká naťahovacia plachta pre skutočne regeneračný spánok

Najjemnejšie vlákno sveta: super mikrovlákno je 10 x jemnejšie ako hodváb a ešte mäkšie a priedušnejšie ako egyptská bavlna

Nenáročná na čistenie: jednoducho prať pri 40° bez pridania aviváže alebo pre alergikov až na 90°

Popis produktu

Urob zo svojej postele to najpríjemnejšie miesto v celom dome: s naťahovacou plachtou Soft Wonder-Edition od sleepwise zažiješ super jemný a mäkučký zážitok zo spánku.

Tretinu života stráviš v posteli. Sprav si pohodlie! S naťahovacou plachtou Soft Wonder-Edition sme vynašli asi najmäkšiu a najjemnejšiu plachtu, ktorú tvoja posteľ doteraz zažila. Naši experti na látku zvolili pre výnimočne príjemný pocit najjemnejšie vlákna sveta: super mikrovlákno je 10 x jemnejšie ako hodváb. Z jeho vlákien sa dajú utkať látky, ktorých neobyčajné vlastnosti prekvapia aj samotných profíkov v oblasti textilu: vďaka extrémne hustote vlákna je látka ešte mäkšia a priedušnejšia ako egyptská bavlna najvyššej triedy. Pritom je naťahovacia plachta veľmi nenáročná na údržbu (pranie možné na 40° bez aviváže, za krátko je suchá) a skoro nekrčivá. Elastický lem po obvode celej plachty sa dodatočne stará o perfektné zapasovanie na tvojom matraci. Apropo matrac: natiahnutie plachty je vďaka praktickému označeniu krátkej a dlhej strany úplne jednoduché. Naťahovacie plachty Soft Wonder-Editon od sleepwise sú samozrejme bez škodlivých látok a preto sú vhodné pre alergikov a citlivé osoby.

Nechaj sa presvedčiť naťahovacou plachtou Soft Wonder-Editon od sleepwise zo super mikrovlákna, ekologickým certifikátom a obzvlášť nenáročným čistením.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • Vhodná na matrace s veľkosťou 180-200 x 200 cm
 • Vyrobená zo 100 % mikrovlákna
 • Certifikovaná podľa OEKO-TEX® Standard 100
 • Hustota vlákna: 1500 TC
 • Elastický lem po celom obvode
 • Bez škodlivín vhodné aj pre alergikov
 • Odporúčané pranie: 40° bez aviváže
 • Možnosť hygienického prania až do 90°C
 • Sušiť na sušiaku alebo v sušičke pri nízkej teplote
 • S praktickým označením krátkej a dlhej strany
Soft Wonder-Edition, naťahovacia plachta, 180-200 x 200 cm, mikrovlákno, tmavo sivá

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery naťahovacej plachty: cca 180-200 x 200 cm (ŠxH)

Čo bolo poslané

 • 1 x naťahovacia plachta
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

42.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(17 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Alles sehr angenehm, wie empfohlen, kaufe gerne noch ein Drittes dazu

Všetko veľmi príjemné, podľa odporúčania by som si chcel kúpiť tretí

Overená kontrola

Ich hatte mehr erwartet. Vor allem der typische Gummizug in der Art wie ich ihn von Spannbettlaken kannte ist nicht vorhanden. Sehr starr. Was gut ist - das Hauptsicherung Gefühl ist seidig und weich. Wenig durchsichtig aber könnte besser sein und der Stoff insgesamt dicker.

Čakal som viac. Predovšetkým nie je k dispozícii typická gumička tak, ako som ju poznala z vypasovaných obliečok. Veľmi tuhý. Čo je dobré - pocit z hlavnej poistky je hodvábny a mäkký. Trochu priehľadné, ale mohlo by to byť lepšie a celkovo látka hrubšia.

Overená kontrola

Der Stoff der Laken ist für mich über jeden Zweifel erhaben, ich liebe ihn, so wie ich auch zugehörigen die Bettbezüge liebe. Leider für mich trotzdem nicht zu gebrauchen. Habe zwei Stück bestellt, für meine Matratzen 90 x 200cm mit 19cm Steghöhe. Das ist zuwenig für diese Laken. Die Laken hängen seitlich in einem großen Bogen herunter, es ist nicht möglich, sie straff über die Matratze zu spannen. Nachts liegt man dann auf unangenehmen Falten. Schade. Wäre toll, wenn es diese Laken auch für Matratzen mit normaler Steghöhe geben würde. Da ich sie schon gewaschen und einmal benutzt habe fällt eine Rückgabe leider aus.

Látka obliečok sa mi nedá nič vytknúť, milujem ju rovnako ako obliečky na periny. Žiaľ, stále je pre mňa nepoužiteľný. Objednal som si dva kusy pre moje matrace 90 x 200 cm s výškou tyče 19 cm. Na tieto obliečky to nestačí. Obliečky visia po bokoch dolu do veľkého oblúka, nie je možné ich napnúť napnuté cez matrac. V noci ležíte na nepríjemných vráskach. Škoda. Bolo by skvelé, keby tieto plachty boli dostupné aj pre matrace štandardnej výšky. Bohužiaľ ho nemôžem vrátiť, pretože som ho vypral a použil raz.

Overená kontrola

Das Spannbettlaken kann man super aufziehen ,es passt super ist weich und glatt und es ist angenehm zu schlafen. Einfach ein super Gefühl für die Haut. Man kann es nur weiter empfehlen einfach klasse . Super

Priliehavá plachta sa veľmi ľahko vyťahuje, skvele sedí, je mäkká a hladká a pohodlne sa v nej spí. Jednoducho skvelý pocit pre pokožku. Mozes len odporucit proste super. Výborne

Overená kontrola

Das Bettlaken kommt in einer tollen Umverpackung an und ist auch noch mal eingetütet mit einer netten Karte dabei. Sehr sehr schön. Leider, was ich vermisse, sind die Pflegeanweisungen auf dem Etikett innen drin. Oder ich hab sie schier übersehen. Was ich jedoch echt super finde, dass alle Seiten mit einem Etikett versehen sind, wo die kurze und lange Seite beschriftet sind! Klasse! Ich schlafe wie ein Stein auf diesem Laken und kann es nur empfehlen!

Posteľná plachta prichádza v skvelom vonkajšom obale a je zabalená aj s peknou kartou. Veľmi pekné. Bohužiaľ, čo mi chýba, sú pokyny na starostlivosť na etikete vo vnútri. Alebo som to možno len prehliadol. Čo je však podľa mňa naozaj skvelé, je, že všetky strany majú štítok, kde sú označené krátke a dlhé strany! Trieda! Na tejto plachte spím ako poleno a vrelo odporúčam!

Overená kontrola

Qualität gut aber nicht knitterfrei. Nicht geeignet für einen Steg von 30cm.

Dobrá kvalita, ale nie bez vrások. Nevhodné pre mostík 30 cm.

Overená kontrola

Material ist u. bleibt ein Hautschmeichler,auch nach d. Wäsche!Farbe genau wie gezeigt.Genial sind die Einnäher f.d. kurze u. lange Seite.Kaum Knitterfalten nach d. Trockner.Da kommen für uns sicher noch Bettbezüge dazu!Danke für ein Produkt d. hält was versprochen wird!!!

Materiál je a zostáva hladší k pokožke aj po d. Bielizeň!Farba presne ako na obrázku.Všitá fd krátka a dlhá strana sú lesklé.Po d. takmer žiadne záhyby. Sušička.Sme si istí, že budeme mať aj posteľnú bielizeň!Ďakujeme za produkt d. splní čo sľúbil!!!

Overená kontrola

Das Laken ist in einer guten Qualität, zu einem super Preis. Knitterfrei ist es nicht ganz und ich finde es etwas zu groß. Es hat aber eine schöne Haptik.

Plachta je kvalitná za skvelú cenu. Nie je úplne bez vrások a zdá sa mi príliš veľký. Ale má to príjemný pocit.

Overená kontrola

Tolle Ware aber nicht knitterfrei! Für hohe Matratzen (30 cm) nur zu empfehlen!

Skvelý produkt, ale nie bez vrások! Odporúča sa len pre vysoké matrace (30 cm)!

Overená kontrola

Bettlaken hält, wie in Beschreibung angegeben. Sehr angenehme Qualität.

List drží tak, ako je uvedené v popise. Veľmi príjemná kvalita.

Overená kontrola

Teste es gerade. Sehr weich, bissel Knitter, aber ok. Waschen muss ich erst schauen

Len to testovať. Veľmi jemné, trochu pokrčené, ale v poriadku. Najprv sa musím pozrieť na umývanie

Overená kontrola

Das Spannbettuch bleibt leider nicht gespannt. Sobald man sich drauf legt wirft es Falten. Man muss es nachziehen und zwar von allen Seiten, damit es die gewünschte, wofür der Name ja auch steht, gespannt ist. Ich erwarte das zumindest von einem Spannbettlaken - das es glatt bleibt. Bis man es abzieht.

Obliekaná plachta bohužiaľ nezostane natiahnutá. Hneď ako si na ňu ľahnete, pokrčí sa. Musíte ju utiahnuť zo všetkých strán, aby sa natiahla podľa želania, čomu zodpovedá aj názov. Aspoň to od vypasovanej plachty očakávam – že zostane plochá. Kým to nevytiahneš.

Overená kontrola

Mattress cover is well made. Very light and soft. It was promptly mailed and shipped, we received in USA FAST.

Poťah na matrac je kvalitne spracovaný. Veľmi ľahké a mäkké. Bolo to rýchlo odoslané a odoslané, dostali sme v USA RÝCHLO.

Overená kontrola

Da ich schon mal Bettwäsche von Sleepwise gekauft hatte und ich noch etwas benötigte, habe ich es eben noch einmal getan! Ich persönlich finde die Bettwäsche gut, es schläft sich angenehm und die Pflege ist selbst für einen älteren Herrn mit Trockner und Waschbrett, sorry, Waschmaschine absolut kein Problem!!!

Už som si kúpil posteľnú bielizeň Sleepwise a potreboval som niečo iné, tak som to urobil znova! Osobne si myslím, že posteľná bielizeň je dobrá, je to dobrý spánok a starostlivosť je aj pre staršieho pána so sušičkou a umývadlom, pardon, práčka absolútne bez problémov!!!

Overená kontrola

Sehr weich und pflegeleicht, wenn auch nicht knitterfrei. Wegen des nicht über die gesamte Breite geführten Reißverschlusses beim Deckenbezug (an jeder Seite fehlen ca. 10 cm), klappt das Beziehen nicht ganz reibungslos. Insgesamt aber eine sehr schöne Bettwäsche.

Veľmi jemné a nenáročné na starostlivosť, aj keď nie bez vrások. Tým, že zips na obliečke neprebieha po celej šírke (chýba cca 10 cm na každej strane), nejde to veľmi hladko. Ale celkovo veľmi pekná posteľná bielizeň.

Overená kontrola

Die universal Abmessungen für 180x200 und 200x200 führen dazu, dass ein straffes aufspannen bei Matratzen mit 180x200 so gut wie unmöglich ist. Auch die vorgesehene Matratzenstärke führt dazu, dass man das Laken nicht wirklich richtig spannen kann. Material und Eigenschaften ansonsten wirklich erstklassig. Aber aus genannten Gründen werde ich es nicht noch einmal kaufen.

Univerzálne rozmery pre 180x200 a 200x200 znamenajú, že pevné natiahnutie matracov s rozmermi 180x200 je takmer nemožné. Plánovaná hrúbka matraca tiež znamená, že plachta sa naozaj nedá poriadne natiahnuť. Materiál a vlastnosti inak naozaj prvotriedne. Ale z vyššie uvedených dôvodov si ho už nekúpim.

Overená kontrola

Es ist jetzt eigentlich ungerecht einen Punkt für den Preis abzuziehen, da ich es ja nicht bestellen müsste. Habe ich aber, weil mich mal „der Unterschied“ interessiert hat. Bei der Verpackung merkt man auch schon einen deutlichen Unterschied. Das Bettlaken kommt in einem Karton und ist zusätzlich in einem wiederverwendbaren und wiederverschließbaren Zipverschluß verpackt. Das Laken ist extrem weich, gewachsen und im Trockner getrocknet sieht es genauso farbecht aus wie vorher. Außerdem erkennt man durch Nähte an der Seite, wie es richtig aufgezogen wird. Ich habe es in 180x200 cm in grau gekauft u d auch trotz des hohen Preises aber wegen der Qualität behalten. Ich habe noch nie günstiger Alternativen bestellt, daher ist es für mich schwierig einzuschätzen. Bisher haben wir meistens nur Biberbettwäsche und ich habe lange nun für‘s Feühjahr/Sommer eine gute Alternative gesucht. Weichheit und Knitterfrei bekommt Second mir 5*

Je to vlastne nefér strhnúť bod z ceny, keďže by som to nemusel objednávať. Ale mám, lebo „rozdiel“ ma kedysi zaujímal. Citeľný rozdiel je aj v balení. Posteľná plachta sa dodáva v škatuli a je tiež zabalená v opakovane použiteľnom a uzatvárateľnom zipse. Obliečka je extrémne mäkká, navoskovaná a sušená v sušičke vyzerá rovnako stálofarebne ako predtým. Správne nasadenie spoznáte aj podľa švíkov na boku. Kúpil som ho 180x200 cm v sivej farbe a nechal som si ho aj napriek vysokej cene, ale kvôli kvalite. Lacnejšie alternatívy som si nikdy neobjednal, takže sa mi to ťažko hodnotí. Doteraz sme mali väčšinou len bobrovky a dlho som hľadala nejakú dobrú alternatívu na jar/leto. Druhý dostane 5* za mäkkosť a odolnosť proti pokrčeniu

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov