Glaswerk Salizzada, sklenené slamky, 7 kusov, 0,8 x 20 cm (Ø x V), drevený držiak, kefka 20 cm
Glaswerk Salizzada, sklenené slamky, 7 kusov, 0,8 x 20 cm (Ø x V), drevený držiak, kefka 20 cm
Glaswerk Salizzada, sklenené slamky, 7 kusov, 0,8 x 20 cm (Ø x V), drevený držiak, kefka 20 cm
Glaswerk Salizzada, sklenené slamky, 7 kusov, 0,8 x 20 cm (Ø x V), drevený držiak, kefka 20 cm
Glaswerk Salizzada, sklenené slamky, 7 kusov, 0,8 x 20 cm (Ø x V), drevený držiak, kefka 20 cm
Glaswerk Salizzada, sklenené slamky, 7 kusov, 0,8 x 20 cm (Ø x V), drevený držiak, kefka 20 cm

Glaswerk Salizzada sklenené slamky

Slamka na pitie Číre sklo
27,90 € 29,90 € (cena s DPH)
Variant:

Glaswerk Salizzada sklenené slamky

27,90 € 29,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie
Glaswerk Jesolo termopoháre s dvojitým sklom
Glaswerk Jesolo termopoháre s dvojitým sklom 0 9 cm Pohár na Pitie 49,90 € (cena s DPH)
Glaswerk Jesolo termopoháre s dvojitým sklom
Glaswerk Jesolo termopoháre s dvojitým sklom 0 9 cm Pohár na Pitie 32,90 € (cena s DPH)
Glaswerk Altino termopoháre s dvojitým sklom
Glaswerk Altino termopoháre s dvojitým sklom 0 9 cm Pohár na Pitie 25,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 29,90 € Ušetríte 4,00 €
Glaswerk Carajillo termopoháre s dvojitým sklom
Glaswerk Carajillo termopoháre s dvojitým sklom 0 9,5 cm Pohár na Pitie 26,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 36,90 € Ušetríte 10,00 €

Najväčšie výhody

Drevo skombinované so sklom: elegantný držiak z bukového dreva na 7 filigránskych sklenených slamiek

Príjemný pocit pri pití: s vonkajším priemerom 8 mm a s vnútorným priemerom 5 mm

Vysoká kvalita: vyrobené z ľahkého, nerozbitného ako aj ​​žiaruvzdorného a mrazuvzdorného borosilikátového skla

Popis produktu

Opakovane používateľné, nerozbitné a odolné: sklenené slamky Salizzada od spoločnosti Klarstein sú dodávané rovno ako súprava: 7 slamiek na pitie vrátane praktického dreveného držiaka.

V duchu hesla „menej je viac“ vsaď na nové pravidlá so sklenenými slamkami od spoločnosti Klarstein. Slamky presvedčia nielen svojou jednoduchosťou a eleganciou, ale tiež výberom materiálu: priehľadný, kvalitný a prírodný. Slamky na pitie sú vyrobené z mimoriadne ľahkého, nerozbitného, ​​žiaruvzdorného aj mrazuvzdorného borosilikátového skla, a preto sú vhodné na studené aj horúce nápoje.

Sedem slamiek na pitie s dĺžkou 20 cm a priemerom 8 mm sa dodáva s praktickým držiakom z bukového dreva a s čistiacou kefkou. Vďaka tomu je skladovanie aj čistenie hračkou. Sklenené slamky sú, samozrejme, vhodné do umývačky riadu, a preto ich možno použiť znova a znova. Keď už hovoríme o opätovnej použiteľnosti: so slamkami na pitie Klarstein Salizzada získaš nielen štýlové pomôcky na pitie, ale vďaka ich dlhej opakovanej použiteľnosti budeš zároveň chrániť životné prostredie.

Ekologické, multifunkčné a s jednoduchou údržbou: so sklenenými slamkami Salizzada od spoločnosti Klarstein si vždy o dĺžku slamky popredu.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • materiál slamky na pitie: borosilikátové sklo
 • materiál držiaka na uskladnenie: bukové drevo
 • 100 % chuťovo neutrálne a bez BPA
 • odolné proti teplu aj chladu od 200 do -30 °C
 • zaoblené konce
 • impregnované drevo
 • vrátane čistiacej kefky
 • vhodné do umývačky riadu
Glaswerk Salizzada, sklenené slamky, 7 kusov, 0,8 x 20 cm (Ø x V), drevený držiak, kefka

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery sklenenej slamky na pitie: cca 0,8 x 20 cm (Ø x V)
 • hrúbka steny sklenenej slamky na pitie: cca 1,5 mm
 • rozmery dreveného stojana so slamkami: cca 6 x 22 x 6 cm (Š x V x H)
 • rozmery kefky: cca 20 cm (D)
 • hmotnosť: cca 220 g

Čo bolo poslané

 • 7 × slamka na pitie
 • 1 × kefka
 • 1 × drevený stojan
 • leták

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

29.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(20 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

In einem Cocktail oder Mocktail hübsch dekoriert sehen die Glashalme toll aus. Mag auch den kleinen Klotz zum Aufbewahren. Man sollte jedoch drauf achten, dass die Halme wirklich trocken sind nach der Reinigung, damit kein Wasser vom Holz aufgesogen wird und dann aufquillt.

Sklenené slamky vyzerajú skvele, keď sú pekne zdobené v kokteile alebo makete. Tiež má rád malý blok na uskladnenie. Mali by ste však dbať na to, aby steblá boli po očistení naozaj suché, aby drevo nenasiaklo vodou a následne nenapučiavalo.

Overená kontrola

Was soll man groß zu Trinkhalmen sagen... erfüllen ihren Zweck so wi sie sollen :)

Čo poviete na slamky na pitie...slúžia svojmu účelu ako majú :)

Overená kontrola

Für mich persönlich

Pre mňa osobne

Overená kontrola

Tolles Geburtstagsgeschenk!

Skvelý narodeninový darček!

Overená kontrola

Glasstrohalme gibt es auch preiswerter. Aber diese hier in der Holzhalterung sind ein echter Hingucker. Außerdem sind die Strohhalme so bei der Lagerung optimal geschützt und können nicht aneinander reiben oder verkratzen.

Lacnejšie sú aj sklenené slamky. Ale tieto tu v drevenom držiaku sú skutočným lákadlom. Slamky sú navyše pri skladovaní optimálne chránené a nemôžu sa navzájom trieť ani poškriabať.

Overená kontrola

Sehr schön und gute Qualität

Veľmi krásne a kvalitné

Overená kontrola

Das Produkt wurde pünktlich und ordentlich verpackt angeliefert. Die Trinkhalme passen gut in die Löcher des mitgelieferten Holzklotzes, der auch gut verarbeitet ist. Habe die Trinkhalme bereits viel benutzt und kann nur positives berichten. Die Getränke schmecken besser als durch Kunststoff oder Stroh. Zum Reinigen kommen die Trinkhalme bei mir in den Spüler auf die Glashalter aufgesteckt und dann sind sie wieder sauber raus. Das Reinigungsbürstchen paßt gut, wenn man sie mit Hand abwäscht. Der Holzblock mit den Trinkhalmen ist sehr dekorativ. Demnächst wird nachbestellt und verschenkt. Bei der Auswahl der Länge sollte man beachten, daß Glastrinkhalme auf dem Boden des Trinkgefäßes aufliegen und nicht wie Kunststoff oder Stroh etwas aufschwimmen.

Tovar bol doručený včas a úhľadne zabalený. Slamky na pitie dobre zapadajú do otvorov v dodávanom drevenom bloku, ktorý je tiež dobre vyrobený. Slamky na pitie som už veľa používal a môžem hlásiť len pozitívne veci. Nápoje chutia lepšie ako cez plast alebo slamu. Na čistenie sa slamky na pitie vložia do umývačky riadu na držiaky pohárov a potom opäť vyjdú čisté. Čistiaci kefka dobre sedí pri ich ručnom umývaní. Drevený blok so slamkami na pitie je veľmi dekoratívny. Čoskoro doobjednáme a rozdáme. Pri výbere dĺžky dbajte na to, aby sklenené slamky na pitie ležali na dne nádoby na pitie a neplávali hore ako plast alebo slamka.

Overená kontrola

Lieferung kam schnell...und die "Strohhalme" aus Glas sind eine gute Alternative, wenn man die Umwelt etwas schützen will. Eine Reinigungsbürste ist beigefügt und funktioniert gut. Mir ist sogar schon mal ein "Trinkstab" hingefallen und nicht zerbrochen. Also: Gute Qualität...

Dodanie bolo rýchle... a sklenené „slamky“ sú dobrou alternatívou, ak chcete chrániť životné prostredie. Čistiaca kefka je súčasťou a funguje dobre. Raz mi dokonca spadla „palicka na pitie“ a nezlomila som ju. Tak dobrá kvalita...

Overená kontrola

Schönes Mitbringsel

Pekný suvenír

Overená kontrola

Sind zu empfehlen.

Odporúčajú sa.

Overená kontrola

Super Qualität nicht zu dick .... klasse würde ich jederzeit wieder kaufen.

Super kvalita nie moc husta....super kupila by som kedykolvek znova.

Overená kontrola

Geschenk ist gut angekommen. Man hat sich sehr gefreut über die Überraschung. Glas Strohhalme machen ein Hochwertigen Eindruck und das Holz ist sauber verarbeitet. Würde ich nochmal kaufen? Ja, definitiv.

Darček dorazil v poriadku. Prekvapenie nás veľmi potešilo. Sklenené slamky pôsobia kvalitným dojmom a drevo je čisto opracované. Kúpil by som znova? Rozhodne áno.

Overená kontrola

Das Produkt sieht sehr wertig aus, der Holzblock ist super praktisch. Wir haben uns gleich die kleinere Größe dazu bestellt. Kann es mir auch sehr gut als Geschenk vorstellen. Von mit also eine klare Kaufempfehlung :)

Výrobok vyzerá veľmi hodnotne, drevený blok je super praktický. Hneď sme objednali menšiu veľkosť. Viem si to predstaviť aj ako darček. Takže odo mňa jasné odporúčanie na nákup :)

Overená kontrola

Also ich kann da nicht viel sagen, außer das die Strohhalme einfach super sind. Ich nutze sonst auch die normalen, also längeren. Allerdings wollte ich Cocktails machen und dafür waren sie etwas nervig, also habe ich kurzerhand diese kürzeren bestellt und damit lässt sich der Cocktail nun einwandfrei genießen!

Takže k tomu nemôžem veľa povedať, okrem toho, že slamky sú jednoducho skvelé. Používam aj tie normálne, teda dlhšie. Chcela som však urobiť koktaily a boli mi trochu otravné, tak som si bez okolkov objednala tieto kratšie a kokteil si teraz môžete dokonale vychutnať!

Overená kontrola

Eigentlich wollte ich sie mir kaufen, dann hab ich ein Geschenk gebraucht und dachte, dass sich das anbietet. Kam super an!

Vlastne som si to chcel kúpiť, ale potom som potreboval darček a povedal som si, že by to bol dobrý nápad. Dorazilo super!

Overená kontrola

Robust und eine Klasse Alternative. Nach Wochen sind immer noch alle in Einsatz. Keiner ist gebrochen und da hatte ich große Befürchtungen.

Robustná a triedna alternatíva. O niekoľko týždňov neskôr sa všetky stále používajú. Žiadna sa nezlomila a veľmi ma to znepokojovalo.

Overená kontrola

Die Glashalme sind sauber verarbeitet und haben abgerundete Kanten. Duch den schönen Holzblock sind die Halme immer aufgeräumt und sehen dekorativ aus. Die Lieferung erfolgte sehr schnell und sicher. Ich kann den Händler und das Produkt ohne Einschränkungen weiterempfehlen.

Sklenené slamky sú čisto spracované a majú zaoblené hrany. Vďaka krásnemu bloku dreva sú slamky vždy upratané a vyzerajú dekoratívne. Dodanie bolo veľmi rýchle a bezpečné. Predajcu a produkt môžem odporučiť bez obmedzení.

Overená kontrola

Ich habe die Glasstrohhalme zu Eiskaffeegläsern gekauft, um meine eigene Plastikflut etwas einzudämmen. Zuerst war es ein komisches Gefühl, Glas in den Mund zu nehmen. Aber inzwischen benutzt die ganze Familie die Halme, von denen doch tatsächlich noch kein einziger kaputt gegangen ist. Die Halme sind etwas dicker und wirken deshalb auch nicht zerbrechlich. Ich reinige sie mit dem beigefügten Bürstchen und einfach nur sehr warmem Wasser. Dann an der Luft trocknen lassen. Ist ein tolles Geschenk für Leute, die nicht dauernd neue Plastikhalme kaufen möchten.

Kúpil som si sklenené slamky s pohármi na ľadovú kávu, aby som obmedzil vlastnú plastovú záplavu. Najprv mi to prišlo zvláštne dávať si do úst pohár. Teraz však slamky používa celá rodina a vlastne ani jedna sa nerozbila. Slamky sú trochu hrubšie a preto nepôsobia krehko. Čistím ich priloženou kefkou a len veľmi teplou vodou. Potom nechajte uschnúť na vzduchu. Je to skvelý darček pre ľudí, ktorí nechcú stále kupovať nové plastové slamky.

Overená kontrola

Ich habe mir diese Strohhalme nicht gekauft weil ich der eher Nachhaltige Mensch bin sondern weil die aus Plastik demnächst verboten sind bei uns und die die es noch zu bestellen gibt eine Lieferzeit von einem Monat und mehr hatten. Sorry, ist aber die Wahrheit. Daher habe ich mir auch die Strohhalme aus Metall und Glas angeschaut und bin bei diesem Produkt hier irgendwie hängen geblieben. Die Aufmachung war es am Ende was mich dazu bewegt hat sie zu bestellen. Und ich muss zugeben, ich bin schlichtweg begeistert! Allein schon der Holzsockel mit dem sie kommen, sehr gut verarbeitet und vom Design her schlicht. Die Strohhalme passe perfekt hinein und sind somit ein Hingucker in der Küche. Aber natürlich auch die Strohhalme an sich sind super verarbeitet. Sie sind nicht zu dick und auch nicht zu dünn, an den Enden sind sie schön abgerundet so das man keine Angst haben muss sich zu verletzen. Auch lassen sie sich super reinigen, eine entsprechende Bürste liegt der Bestellung ebenfalls bei. Bürste rein, Bürste raus, Bürste rein und Bürste raus, danach stelle ich sie zum Rest in die Spülmaschine und fertig ist das ganze. Wobei ich glaube das ich die Bürste gar nicht nutzen müsste wenn ich sie sowieso in die Spülmaschine stelle, egal, ich mache es trotzdem. Ich bin absolut BEGEISTERT von diesem Produkt und kann nur jedem empfehlen!

Tieto slamky som si nekúpila preto, že som ten udržateľnejší človek, ale preto, že tie plastové tu budú čoskoro zakázané a tie, ktoré sa ešte dajú objednať, mali dodaciu lehotu mesiac a viac. Prepáč, ale je to pravda. Preto som si pozrela aj slamky z kovu a skla a nejako som sa pri tomto produkte zasekla. Nakoniec to bola prezentácia, kvôli ktorej som si to objednal. A musím priznať, že som jednoducho nadšená! Drevená základňa, s ktorou sa dodávajú samostatne, je veľmi dobre vyrobená a má jednoduchý dizajn. Slamky perfektne pasujú, a preto sú v kuchyni pútačom. Ale samozrejme aj samotné slamky sú super spracované. Nie sú príliš hrubé a ani tenké, na koncoch sú pekne zaoblené, takže sa nemusíte báť, že si ublížite. Tiež sa super ľahko čistia, súčasťou objednávky je aj zodpovedajúca kefka. Vykefovať, vykefovať, vykefovať a vykefovať, potom ich vložím so zvyškom do umývačky a celé je hotovo. Aj keď si nemyslím, že by som kefku aj tak musela použiť, ak ju dám do umývačky, nevadí, aj tak to urobím. Tento produkt absolútne MILUJEM a odporúčam ho každému!

Overená kontrola

Die Strohhalme sind super Alternativen für zuhause, wenn man bisher noch die Plastikhalme benutzt hat. Da wir nach und nach die Küche umweltbewusst gestalten wollen, habe ich diese Halme bestellt, weil man hier eine schöne Aufbewahrung direkt mitgeliefert bekommt. Die Verpackung der Halme war auch so gut, dass sie während des Transports nicht mal klappern konnten. Durch die Halterung sind die Halme sicher und edel aufbewahrt. Normale Getränke (Wasser, Limo, etc.) kann man wie gewohnt trinken. Bei dickflüssigeren Getränken sind die Strohhalme doch eher unpraktisch, da das Glas etwas dickwandiger ist und dadurch der Aufstieg der Flüssigkeit sehr viel Kraft benötigt. Die Ränder der Halme sind sauber abgerundet, sodass man sich nicht schneidet und auch kein unangenehmes Gefühl aufkommt beim trinken.

Slamky sú skvelou alternatívou pre domácnosť, ak ste už predtým používali plastové slamky. Keďže chceme kuchyňu postupne robiť ekologickejšie, objednala som si tieto slamky, pretože majú peknú možnosť skladovania. Balenie slamiek bolo tiež také dobré, že pri preprave nemohli ani hrkať. Vďaka držiaku sú slamky bezpečné a elegantné. Môžete piť bežné nápoje (voda, sóda atď.). Pri hustejších nápojoch sú slamky dosť nepraktické, keďže pohár je o niečo hrubší a stúpanie tekutiny si vyžaduje veľkú silu. Okraje slamiek sú úhľadne zaoblené, aby ste sa neporezali a nevznikal nepríjemný pocit pri pití.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov