Menej práce, viac relaxu? Vieme ako na to!

Užite si zaslúžené jarné relaxovanie na maximum vďaka Klarstein mašinkám

Doprajte si zaslúžený relax! Jar je na to ideálne obdobie. Na horách si stále môžete užiť zimné radovánky, v meste si už vychutnáte vôňu príjemných teplých dní. Doprajte si pobyt na čerstvom vzduchu, choďte do prírody, stretnite sa s priateľmi alebo sa rozmaznávajte. Sauna? Masáž? Jóga? Všetko toto vám zdvihne náladu a, dokonca, prospeje vášmu zdraviu.

Znie to úžasne, no vašim nepriateľom je čas? Klarstein mašinky vám pomôžu. Každú ušetrenú minútu, ktorú by ste strávili v kuchyni alebo starostlivosťou o domácnosť, môžete venovať sebe. Už za 15 minút si dokážete vyčistiť hlavu meditáciou, ponaťahovať sa alebo predísť zbytočnému stresu z nestíhania. Znie to úžasne, však?

Nenaparujte sa, parte

Vieme, že niektoré veci sa dajú hacknúť len ťažko. Ak vaše obľúbené jedlo potrebuje pre lahodnú chuť dôkladnú prípravu a poctivé varenie, nedá sa inak. Ibaže by ste skúsili svoje postupy ešte vylepšiť. Napríklad variť v parnom hrnci?

Zachová vitamíny, minerály, dôležité živiny a chuť je ešte lepšia. Naviac, v parnom hrnci pripravíte hneď niekoľko jedál naraz. Dokonca slané aj sladké môžete variť súčasne. Naložte teda všetko do pary, nastavte časovač a parný hrniec už všetko ostatné dokončí sám. Čo s ušetreným časom? Napríklad sa sparte v saune.

Spomaľte a získate čas

Funguje to aj opačne. Varenie spomaľte. Pomalým varením pri nízkych teplotách, sous vide, dostanete z jedla úplne iný zážitok. Jedlo je jemnejšie, farebnejšie a zdravšie. Stačí ráno zapnúť ponorný ohrievač, vložiť vákuované suroviny do varného kúpeľa a ponorný varič dokončí všetko sám.

Nemusíte sa tak ponáhľať z práce či zbytočne stáť „za hrncami“. Čo s ušetreným časom? Pri pohľade na príjemne teplý kúpeľ sous vide sme dostali chuť prejsť sa v parku s dobrou kávou a vychutnať si jarné slnečné lúče, ktoré nás nadopujú vitamínom D.

Teplý kúpeľ je teplý kúpeľ

Varenie sous vide je vďaka Klarstein naozaj jednoduché. Vybrali sme pre vás všetko, čo budete na túto zdravú a jednodu- ché prípravu jedál potrebovať. Opäť stačí nastaviť a môžete ísť relaxovať.

Umýva, keď vy relaxujtete

Varenie vás baví a čas, ktorý ním trávite, si vyslovene užívate? Úžasné! Naopak, ničí vás umývanie riadu? Vaša povinná kuchynská výbava by mala zahŕňať umývačku riadu. Zníži spotrebu vody, efektívnejšie využíva čistiace prostriedky, ušetrí vám financie za energie a v neposlednom rade poriadne veľa času.

Sú to doslova hodiny, ktoré trávite umývaním riadu. A to nebaví naozaj nikoho. Predstavte si, že riady len naložíte do umývačky a tá už všetko ostatné dokončí za vás. Blažený pocit vystrieda chuť dopriať si poriadny relax. Pri pohľade na penu, ktorou sa riady čistia, ste si možno spomenuli na príjemnú kúpeľ. Alebo vírivku? Je to na vás, neváhajte sa rozmaznávať.

Relaxačné žblnkanie

Ak niekde obzvlášť platí „mašinku nastavte a všetko ostatné už spraví za vás,“ tak je to pri umývačkách riadu. Tie od Klarstein sú obzvlášť variabilné. Vyberiete si, ak hľadáte riešenie do garsónky, no ponuka uspokojí aj 4 člennú rodinu.

Snehobiele vrcholky upokojujú

Určite to poznáte. Prebudíte sa v sobotné ráno, vonku svieti slnko a vy dostanete chuť vyraziť von. Ideálne do hôr, na zasnežené kopce. Napokon, je stále jar, kedy je lyžovačka jednoducho úžasná. Ibaže, večer vás čaká oslava, na ktorú musíte pripraviť tortu.

Do správneho kuchynského pomocníka stačí vložiť ingrediencie a nechať ho pracovať. Všetko, čo treba, dokončí za vás. Vy zatiaľ môžete spraviť niečo iné a pečenie tak bude hotové oveľa skôr. V rúre už len necháte zapiecť tradičné bielkové špičky, ktoré sú presne tak úžasné ako zasnežené kopce, na ktorých si môžete užívať ušetrený čas. Ak máte správnu rúru, stačí nastaviť časovač a môžete si ísť užívať.

Šetria sily aj čas

Poriadne vyhnetené cesto je základom pre tú najlepšiu dobrotu. Stojí to však poriadne veľa úsilia. Alebo aj nemusí. Klarstein kuchynské roboty spravia veľa za vás a ušetria vám čas. Stačí nastaviť... no, veď to už poznáte.

Nahor