3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Všetko pre poriadok

Uprataný a čistý domov vám poskytne nielen životný pokoj, ale aj jasný pohľad na vaše ďalšie projekty, sny a ciele. Chcete mať doma vždy poriadok? S našimi Klarstein strážcami poriadku vyhlasujete vojnu škvrnám na kobercoch, riadoch, horám bielizne a hromadám odpadu – záruka víťazstva je tiež v cene. Takže: Máte náladu na upratovanie? My sme pripravení!

Rozlúčte sa s kopou bielizne vďaka Klarstein

Pranie, sušenie, žehlenie... Na začiatku upratovania venujeme pozornosť tomu, čo leží na podlahe: kopám bielizne! Jej predtriedenie je rozumný a nevyhnutný krok. Biela bielizeň môže byť opäť rozjasnená citrónovým práškom šetrným k životnému prostrediu, čierne oblečenie by si malo, ak je to možné, zachovať čo najtmavší odtieň. Bielizeň musí byť krásne voňavá a farebné tkaniny by sa mali prať prostriedkami, ktoré zosilňujú farby - preto bielizeň roztrieďte. Nezabudnite na správnu teplotu prania! Zostáva len všetko vysušiť a vyžehliť. To, čomu poriadkoví hundroši hovoria otravné domáce práce, je vďaka šikovným a efektívnym Klarstein pomocníkom naozaj zábavné, pretože výsledok vidíte ihneď. Poďme na to!

Práčky a sušičky Klarstein

Klasické práčky a sušičky pre veľké byty, úzke modely pre sólistov a cestovateľov v karavanoch alebo sušičky na košele pre slobodných a zaneprázdnených ľudí, skolia vašu horu bielizne žmurknutím oka. Klarstein kladie dôraz na intuitívne ovládanie. Bielizeň stačí vložiť bubna, zatvoriť dvierka, stlačiť tlačidlo, hotovo. Nechceme vás pripraviť o drahocenný čas komplikovaným ovládaním. Chceme, aby ste v živote mali čas na krásne veci bez toho, aby ste zanedbávali upratovanie. S Klarstein zvládnete všetko s prehľadom.

Objavte viac

Žehličky Klarstein

„Vyžehli ma, zlatko!“ hovorí váš vnútorný hlas pri pohľade na kopu košieľ, blúzok a nohavíc. Umlčte ho! Vďaka žehličkám Klarstein sa nie vždy populárne žehlenie zmení na zábavu. Integrovaný naparovací systém, výkonná základňa a super ľahké posuvné žehliace dosky odstránia záhyby na všetkých vašich outfitoch rýchlejšie, než skončí vaša obľúbená epizóda seriálu na Netflixe. Stavíme sa?

Objavte viac

Rozlúčte sa s omrvinkami na podlahe

Radi vyskakujete ráno z postele a ponáhľate sa ku kávovaru? Milujete pobehovať po obývačke iba v ponožkách? Potom určite viete, že čistá podlaha je vtedy, keď si nemusíte z nôh utierať prach a omrvinky, keď sa chcete vrátiť do postele alebo sa uvelebiť na gauči. Vysávače Klarstein vám pomôžu udržať poriadok naozaj dlho. Idete do toho?

Akumulátorové vysávače Klarstein

Bezdrôtový, bezvreckový, nečakane výkonný: s naším bezdrôtovým vysávačom Klarstein sa rozlúčite nielen so špinou na podlahe, ale tiež s otravnými zamotanými káblami a výmenami špinavého vrecka. Všestranný, šikovný a flexibilný, môžete s ním lietať po celom vašom byte, zobrať ho so sebou na dovolenku a po vyčistení ho ľahko uskladníte. Vysávanie omrviniek bude ešte zábavnejšie.

Objavte viac

Klasické a robotické vysávače Klarstein

Vysávanie môže byť veľmi upokojujúce - obzvlášť, keď sa zbavíte všetkého prachu v kúpeľni, omrviniek chleba v kuchyni, chipsových omrviniek pred pohovkou. 1:0 pre vás a váš vysávač Klarstein! Nemáte čas na ručné vysávanie? Žiadny problém: Naše vysávacie roboty Klarstein sa za vás pobijú vo vojne s omrvinkami, či už ste na cestách alebo si len chcete vyložiť nohy.

Objavte viac

Kombinované vysávače Klarstein s mopom

Naozaj sa vám darí udržiavať podlahy čisté? Predstavte si to pohodlie vysávača a mopovača v jednom. Takéto čistenie podláh je doslova na profesionálnej úrovni. Vyhláste vojnu omrvinkám pod jedálenským stolom, pod posteľou a podlahe v kúpeľni. Význam „perfektne čisté“ nadobudne úplne iný rozmer - uvidíte!

Objavte viac

Zbohom kuchynskému chaosu vďaka Klarstein

Bielizeň je vypratá, podlaha je znovu čistá - už len v kuchyni je kopa riadu a plné vrece na odpadky. Trápi vás neustále a zdĺhavé umývanie riadu? Vrece na odpadky nepríjemne zapácha? Záchrana sa blíži: V poslednom kroku vášho upratovacieho zápalu vás Klarstein automatickí domáci hrdinovia znovu zachránia. Vaša nová umývačka riadu predvádza excelentné výkony, drez je opäť prázdny a riad znovu žiari čistotou. Medzitým náš odpadkový kôš Klarstein nenápadne pohlcuje pachy zvyškov jedla a bez problémov dizajnovo doplní vašu kuchyňu, ktorá sa znovu a rýchlo stane vašim najobľúbenejším miestom.

Umývačky riadu Klarstein

Či ste malá alebo veľká rodina: umývačky Klarstein vo vás znovu vzbudia chuť variť a piecť, pretože následné umývanie špinavého riadu bude pre vás o jednom stlačení tlačidla. Dni, kedy sa po obľúbenom trojchodovom menu kuchyňou valil zápach, sú preč. Miesto toho si sadnite, uvoľnite sa a užite si pokojný večer so svojimi blízkymi. O zvyšok sa postará vaša umývačka Klarstein.

Objavte viac

Odpadkové koše Klarstein

Odpadkové koše sú skutočnými smoliarmi! Tie s pedálmi sú rozšírenou klasikou, ktorú vám samozrejme nechceme vziať. Extrémne robustné konštrukcie nás sprevádzajú už celé generácie a prežijú každé sťahovanie. Naše koše so senzormi vás oslobodia od dotykov s nie vždy perfektne čistými plochami. Koše sa otvárajú bez kontaktu, presne kedy vtedy, kedy chcete. Nežiaduce pachy alebo špinavé ruky? Nikdy viac. Váš odpad nebudete cítiť a vaše ruky zostanú čisté. Výhra na každej strane!

Objavte viac

Nahor