Arctic Porter, výrobník ľadu, kužeľovité kúsky ľadu, 12 kg/24 h, nehrdzavejúca oceľ Strieborná
Arctic Porter, výrobník ľadu, kužeľovité kúsky ľadu, 12 kg/24 h, nehrdzavejúca oceľ Strieborná
Arctic Porter, výrobník ľadu, kužeľovité kúsky ľadu, 12 kg/24 h, nehrdzavejúca oceľ Strieborná
Arctic Porter, výrobník ľadu, kužeľovité kúsky ľadu, 12 kg/24 h, nehrdzavejúca oceľ Strieborná
Arctic Porter, výrobník ľadu, kužeľovité kúsky ľadu, 12 kg/24 h, nehrdzavejúca oceľ Strieborná
Arctic Porter, výrobník ľadu, kužeľovité kúsky ľadu, 12 kg/24 h, nehrdzavejúca oceľ Strieborná
Arctic Porter, výrobník ľadu, kužeľovité kúsky ľadu, 12 kg/24 h, nehrdzavejúca oceľ Strieborná

Arctic Porter výrobník ľadu

Výrobník ľadu Nehrdzavejúca oceľ 120 watt
259,90 € (cena s DPH)

Arctic Porter výrobník ľadu

259,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Štýlové nápoje: výkonný pultový výrobník ľadu s konštrukciou z ušľachtilej ocele a veľkým priehľadným okienkom

Mobilné osvieženie: veľká rukoväť na jednoduchý prenos – ideálny na záhradné párty

Veľká výrobná kapacita: vyrobí 9 kužeľovitých kociek ľadu za 8 minút a až do 12 kg ľadu za deň

Popis produktu

Na rodinnú oslavu, spoločnú párty v byte alebo ako profesionálny výrobník ľadu v baroch aj reštauráciách: s výrobníkom ľadu Klarstein Arctic Porter sa dajú perfektne pripraviť a vychladiť všetky nápoje.

Výkonný výrobník ľadu Arctic Porter denne vyprodukuje až do 12 kg kužeľovitých kúskov ľadu a vynikajúco sa hodí na všetky párty, záhradné oslavy alebo do barov. Zariadenie Arctic Porter je vhodné aj na bežné domáce použitie. Budú s ním doma vždy k dispozícii čerstvé kocky ľadu na chladenie nápojov. V závislosti od nastavenej veľkosti S alebo L pripraví zariadenie 9 kociek ľadu v jednom cykle za 8 minút. V prípade prázdnej nádrže na vodu alebo plného zásobníka na kocky ľadu poskytujú spoľahlivé informácie kontrolky na prehľadnom dotykovom ovládacom paneli výrobníka ľadu. A kto chce mať prehľad o všetkom, môže sledovať hladinu naplnenia cez veľké priehľadné okienko bez otvárania chladiacej nádoby. Mimoriadne praktické je veľké držadlo, s ktorým sa z výrobníka ľadu stane mobilný pomocník pri príprave osvieženia. Po použití sa zariadenie Arctic Porter jednoducho čistí vďaka funkcii samočistenia a hladkej konštrukcii z ušľachtilej ocele. Elegantné prevedenie sa ideálne začlení do každého prostredia.

Ľadovo studené osvieženie: s výrobníkom ľadu Arctic Porter od spoločnosti Klarstein sa dajú v okamihu pripraviť lahodné a osviežujúce nápoje na večierkoch, v reštauráciách a baroch.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon: 120 W
 • na výrobu kužeľovitých kúskov ľadu
 • nádrž na vodu: 2 litre
 • objem výroby: cca 12 kg/24 hod.
 • počet kociek ľadu na cyklus: 9
 • veľkosť kociek ľadu: malá & veľká
 • kapacita priečinku na ľad: 0,8 kg
 • dotykový ovládací panel
 • funkcia samočistenia
 • konštrukcia z ušľachtilej ocele
 • chladiaci prostriedok: R600a (23g)
 • kompresné chladenie
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Arctic Porter, výrobník ľadu, kužeľovité kúsky ľadu, 12 kg/24 h, nehrdzavejúca oceľ

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 24 × 33 × 30 cm (Š × V × H)
 • dĺžka sieťového kábla: 180 cm
 • hmotnosť: cca 7,2 kg

Čo bolo poslané

 • 1 × výrobník ľadu
 • 1 × zásobník na kocky ľadu
 • 1 × lopatka na ľad
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(20 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

The ice machine stopped working after less than 1 year. I reached out to the seller through amazon to only get automatic replied telling me they would contact me soon with no further reach out from them. I also then emailed the contact on the invoice with no reply either.

Stroj na výrobu ľadu prestal fungovať po menej ako 1 roku. Oslovil som predajcu prostredníctvom Amazonu, aby som automaticky odpovedal, že ma budú čoskoro kontaktovať bez toho, aby som ich ďalej oslovoval. Tiež som potom poslal e-mailom kontakt na faktúre bez odpovede.

Overená kontrola

Preisleistung völlig akzeptabel. Ideal für eine kleine Party. Erstaunlich leise.

Hodnota za peniaze úplne prijateľná. Ideálne pre malú párty. Úžasne tichý.

Overená kontrola

Die Maschine ist gerade immer im Einsatz..

Stroj sa vždy používa.

Overená kontrola

Super Teil. Schnell in der Herstellung und robust. Bei uns läuft das Gerät täglich und wir wollen sie nicht mehr hergeben.

skvelá časť Rýchla výroba a robustná. Zariadenie máme spustené každý deň a už ho nechceme dať z ruky.

Overená kontrola

Beste IDee zum Festival. Hat beim 40 Grad auch gut gedient, Eiswürfel immer dabei zu haben es ist ja mega. Würde ich jedenfall wieder kaufen.

Najlepší nápad na festival. Dobre sa podáva aj pri 40 stupňoch, mať vždy so sebou kocky ľadu, to je mega. Určite by som kúpil znova.

Overená kontrola

Alles perfekt, wie beschrieben

Všetko perfektné, ako je popísané

Overená kontrola

Nach langem hin und her vergleichen habe ich mich für dieses Gerät von Klarstein entschieden und bin nicht enttäuscht worden. Das Gerät ist logischerweise hörbar durch die Kühlung und das Fallen der Eiswürfel, was uns selbst im Wohnzimmer nicht stört. Die Eiswürfel werden in der angegebenen Zeit produziert und in den Auffangbehälter geschoben. Die unterschiedlichen Größen der Eiswürfel unterscheiden sich in der Wanddicke des Eiswürfels. Das Gerät läuft bei uns oft Stunden lang, auch um Eiswürfel einzufrieren. Von mir eine klare Kaufempfehlung!

Po dlhom porovnávaní tam a späť som sa rozhodol pre tento prístroj Klarstein a nebol som sklamaný. Zariadenie je logicky počuteľné vďaka chladeniu a padaniu kociek ľadu, čo nám neprekáža ani v obývačke. Kocky ľadu sa vyrábajú v stanovenom čase a tlačia sa do zbernej nádoby. Rôzne veľkosti kociek ľadu sa líšia hrúbkou steny kocky ľadu. Zariadenie často bežíme celé hodiny, a to aj na zmrazenie kociek ľadu. Jasné odporúčanie na nákup odo mňa!

Overená kontrola

Alles bestens

Všetko najlepšie

Overená kontrola

Für Partys bis 30 Leuten voll ausreichend.

Dostatočné na párty do 30 osôb.

Overená kontrola

Nachdem wir sehnsüchtig auf die Lieferung der Eiswürfelmaschine gewartet haben und diese sogar noch 1 Tag früher geliefert wurde, haben wir sie (nach empfohlener Wartezeit) und Reinigung sofort ausprobiert! Nach dem Testen beider Größen der Eiswürfel, können wir die Klarstein Arctic Porter Eiswürfelmaschine klar weiter empfehlen! Ggfs. wird diese Rezension zu einem späteren Zeitpunkt noch ergänzt!

Po tom, čo sme túžobne čakali na dodanie stroja na ľad a dokonca bol doručený o 1 deň skôr, hneď sme ho (po odporúčanej čakacej dobe) vyskúšali a vyčistili! Po otestovaní oboch veľkostí kociek ľadu môžeme strojček na výrobu ľadových kociek Klarstein Arctic Porter jednoznačne odporučiť! prípadne Táto recenzia bude aktualizovaná neskôr!

Overená kontrola

Mega einfache Bedienung

Super jednoduché použitie

Overená kontrola

Tolle Artikel! Funktioniert wie erwartet!

Skvelé články! Funguje podľa očakávania!

Overená kontrola

Macht Eiswürfel in zwei verschiedene Größen, schnell und zuverlässig

Vyrába kocky ľadu v dvoch rôznych veľkostiach, rýchlo a spoľahlivo

Overená kontrola

Das Gerät macht was es soll, den Lüfter hört man, aber ist jetzt aber auch nicht unangenehm laut. Ich finde aber das die Eiswürfel direkt nach der Produktion relativ schnell auftauen, daher ist es ratsam ein paar auf Vorrat im Gefrierschrank aufzubewahren.

Zariadenie robí, čo má, ventilátor počuť, no nie je ani nepríjemne hlučný. Zistil som však, že kocky ľadu sa hneď po výrobe pomerne rýchlo rozmrazia, preto je vhodné ich pár nechať v mrazničke.

Overená kontrola

Hab‘s für meine Mama gekauft absolut begeistert, sie hat so eine Freude daran, ist nicht zu laut, einfache Bedienung! Preis Leistung top! Farbe Pastell blau ( schöne Farbe) war günstiger als ,, sieber schwarz‘‘

Kúpil som ho pre moju mamu, úplne ho miluje, nie je príliš hlasný, ľahko sa používa! Cena-výkon top! Farba pastelová modrá (krásna farba) bola lacnejšia ako "sieber black"

Overená kontrola

Wir haben den Apparillo seit April im Dauereinsatz und keine Probleme bis jetzt. Alle neun Minuten frische Eiswürfel, die sich im Gerät für längere Zeit halten. Würde das Gerät jederzeit wieder kaufen

Apparillo používame nepretržite od apríla a zatiaľ bez problémov. Čerstvé kocky ľadu každých deväť minút, ktoré zostanú v prístroji dlhú dobu. Kedykoľvek by som si zariadenie kúpil znova

Overená kontrola

Die Maschine macht sehr schnell und viele Eiswürfel. War zuerst etwas enttäuscht, da ich der Meinung war, dass die Eiswürfel in Größe L klein ausfallen, das stört aber nicht, dann tut man halt einen mehr ins Getränk. Ich hab die Eiswürfel immer gleich aus dem Vorratsbehälter genommen und ins Gefrierfach getan, sonst wären sie wieder geschmolzen und der Vorratsbehälter wäre übergelaufen bei der Menge die ich gemacht habe. Bis jetzt klare Kaufempfehlung.

Stroj veľmi rýchlo vyrobí veľa kociek ľadu. Najprv som bol trochu sklamaný, pretože som si myslel, že kocky ľadu vo veľkosti L sú malé, ale to vám nevadí, potom si do nápoja dáte ešte jednu. Kocky ľadu som vždy vybral rovno zo zásobnej nádoby a dal ich do mrazničky, inak by sa opäť roztopili a zásobná nádoba by pretiekla množstvom, ktoré som vyrobila. Zatiaľ jasné odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

An sich ist die Eismaschine wirklich super und auch echt leise aber die Eiswürfel sind ein bisschen klein

Samotný stroj na výrobu ľadu je naozaj skvelý a tiež skutočne tichý, ale kocky ľadu sú trochu malé

Overená kontrola

Moin, kurz und knapp: Ist eine Eismaschine, macht schnell und zuverlässig Eis, die Lautstärke ist völlig ok. Etwas ausführlicher: Ich hatte keine Lust mehr auf ein vereistes Eisfach dank undichter Eiswürfelformen, das nächstbeste ist eine Eismaschine. Kurz vorweg, die Verpackung war sehr gut, zwei Umkartons plus Styropor. Anschließend ausgepackt, 2h stehengelassen (damit sich das Kühlmittelabsetzen kann, s. Anleitung) und los gehts. Die angegebene Produktionszeit kommt ganz gut hin, in den Eiswürfelkorb passen ca. 600g Eis von den großen Eiswürfeln (siehe Bild) und es dauert etwa 2h von Stecker rein bis zum vollen Eiskorb, so als Planung für eventuelle Partys. An das leichte, konstante Brummen des Kompressors/Lüftergeräusch gewöhnt man sich schnell, die Lautstärke ist für so ein günstiges und kleines Gerät völlig ok, denn irgendwie muss die Wärme ja auch raus. Als kleines "Manko" würde ich sagen ist die Größenumstellung ziemlich überflüssig, die Eiswürfel sind annährend gleich groß, bloß etwas dünnwandiger. Ich bin mir noch nicht ganz sicher, inwiefern das hilfreich sein könnte, also werde ich sie weiterhin einfach große Eiswürfel machen lassen.

Moin, short and sweet: Je to stroj na výrobu zmrzliny, robí zmrzlinu rýchlo a spoľahlivo, objem je úplne v poriadku. Trochu podrobnejšie: omrzela ma ľadová priehradka vďaka vytekajúcim formám na kocky ľadu, ďalšia najlepšia vec je zmrzlinovač. Po prvé, balenie bolo veľmi dobré, dve vonkajšie krabice plus polystyrén. Potom vybaliť, nechať 2 hodiny odstáť (aby sa chladiaca kvapalina mohla usadiť, viď návod) a ide sa. Uvedený čas výroby je celkom dobrý, do košíka na kocky ľadu sa zmestí cca 600g ľadu z veľkých kociek (viď obrázok) a od zapojenia do plného košíka to trvá asi 2 hodiny, teda ako plánovanie na prípadné párty. Na jemné neustále bzučanie kompresora/ventilátora si rýchlo zvyknete, hlasitosť je na tak lacné a malé zariadenie úplne ok, lebo teplo sa musí nejako dostať von. Ako malý "nedostatok" by som povedal, že zmena veľkosti je v podstate zbytočná, kocky ľadu sú takmer rovnako veľké, len trochu tenšie. Ešte si nie som celkom istý, ako by to mohlo byť užitočné, takže ich nechám robiť veľké kocky ľadu.

Overená kontrola

Ich habe bereits seit längerem einen Eiswürfelbereiter von Klarstein in Edelstahloptik, der aber Sommer für Sommer von meinem Sohn "entführt" wird. Deshalb habe ich diesen ihm endgültig überlassen und mit für die nächste Saison einen neuen, den schwarzen (passt sowieso besser zu meiner Einrichtung) Arctic Porter gekauft. Das Gerät stellt wie schon sein Vorgänger für uns perfekte Eiswürfel schnell und in großer Menge her, ist dabei wunderbar leise. Die Reinigung geht dank des Wasserauslasses sogar noch einfacher als bisher. Sohn und Mutter sind also beide zufrieden und nun muss nur noch besseres Wetter kommen, damit wir eisgekühlte Cocktails auf dem Balkon genießen können.

Výrobník ľadových kociek Klarstein v nerezovom vzhľade mám už dlhšie, no každé leto ho „uniesol“ môj syn. Preto som mu to nakoniec dovolil a na ďalšiu sezónu som si kúpil nový, čierny Arctic Porter (ktorý sa mi aj tak viac hodí do interiéru). Rovnako ako jeho predchodca, zariadenie nám rýchlo a vo veľkom množstve vyrába dokonalé kocky ľadu a je úžasne tiché. Vďaka odtoku vody je čistenie ešte jednoduchšie ako doteraz. Takže syn aj mama sa tešia a teraz už musí prísť len lepšie počasie, aby sme si mohli na balkóne vychutnať ľadovo vychladené koktaily.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov