Quickstick Sous Vide Set, Sous Vide varič, vákuovač, vákuovacie vrecká
Quickstick Sous Vide Set, Sous Vide varič, vákuovač, vákuovacie vrecká
Quickstick Sous Vide Set, Sous Vide varič, vákuovač, vákuovacie vrecká
Quickstick Sous Vide Set, Sous Vide varič, vákuovač, vákuovacie vrecká
Quickstick Sous Vide Set, Sous Vide varič, vákuovač, vákuovacie vrecká
Quickstick Sous Vide Set, Sous Vide varič, vákuovač, vákuovacie vrecká

Quickstick Sous Vide varič + FoodLocker Slim vákuovačka + Bagpack XL

Strieborná Sous-Vide varič 1300 watt
176,90 € (cena s DPH)

Quickstick Sous Vide varič + FoodLocker Slim vákuovačka + Bagpack XL

176,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Konštantná teplota v celom hrnci vďaka integrovanému cirkulačnému čerpadlu

Pre všetky žiaruvzdorné nádoby s kapacitou až do 20 litrov od výšky 18 cm

Jednoduchá obsluha a čistenie

Popis produktu

Pôžitok môže byť tak jednoduchý! S trojdielnym Klarstein Quickstick Sous Vide Set sadou úplne nekomplikovane objavíte umenie sous vide varenia pre maximum chuti s minimálnou námahou.

Sous Vide: výnimočná metóda varenia: ryba, mäso alebo zelenina budú vo vákuovom vrecku jemne ohriate a obzvlášť šetrne uvarené. Tak ostanú vitamíny a minerály v potravinách uchované, marinády získajú v jedlách výraznejšiu chuť a celková aróma sa môže rozvinúť. To nie je len chutné, ale aj zdravé.

S výkonom 1300 W okreje varič Klarstein Quickstick Sous Vide až 20 litrov presne na 0,2 °C. Zabudované obehové čerpadlo garantuje, že teplota vody ostane konštantná na nastavenej hodnote od 50 do 95 °C bez toho, aby sa vytvárali oblasti s rozdielnou teplotou. Dokonalý výsledok z varenia vákuovaných jedál je tak plne garantovaný. Quickstick sa ovláda úplne nekomplikovane cez LCD dotykový displej, na ktorom môžete kedykoľvek prispôsobiť teplotu varenia aj počas prebiehajúceho procesu varenia. Stabilná svorka drží prístroj pevne na okraji vodného kúpeľa pokým vyhotovenie z ušľachtilej ocele garantuje jednoduché čistenie.

Aby ste sa rýchlo dostali do metódy varenia Sous Vide, prichádza k Vám domov Klarstein Quickstick Sous Vide Set priamo s vhodným Klarstein Foodlocker Slim vákuovačom. Plochý, kompaktný a výkonný: Foodlocker Slim je nanajvýš nenáročný čo sa týka priestoru a pracuje s výkonnými 130 wattmi. Zabudovaný tlmič kmitaní sa postará o nanajvýš tichý pracovný chod. So odsávacím výkonom až -0,75 barov a rýchlosti odsávania 9l/min vákuuje a pečatí vákuovacie vrecká plne automaticky stlačením tlačidla. Citlivé potraviny ako ovocie, tekutiny a koreniny môžete vďaka pulzačnému tlačidlu kontrolovanie uzavrieť bez toho, aby ste ich roztlačili.

Klarstein Bagpack vákuovacia fólia zaopatrí túto sadu s potrebným vákuovacím materiálom. Fóliový kotúč je dlhý 6 metrov a je možné ho strihať podľa individuálnych potrieb. Na ochranu proti roztrhnutiu alebo škvrnám spôsobeným mrazom disponuje vysoko zaťažiteľnou štruktúrou tvaru plástu.

Rýchlo a jednoducho k aromatickému výsledku: objavte metódu sous vide s Klarstein Quickstick Sous Vide sadou: varná tyčinka, vákuovač a vákuovacie fólie - jednoduchšie to už nejde!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Klarstein Quickstick Sous Vide varič:

 • zapínač/vypínač na displeji
 • časovač (0:00 do 59:59)
 • modrý LCD dotykový displej
 • vyhotovenie z ušľachtilej ocele
 • jednoduchá obsluha a čistenie
 • priestorovo úsporné uloženie
 • výkon: 1300 W
 • napájanie: 220-240 V; 50 Hz

Klarstein Foodlocker Slim vákuovač:

 • vhodný na vrecká a kotúče do 30 cm
 • vrátane 10 vákuovacích vreciek vhodných do mikrovlnky
 • maximálny podtlak: cca. -0,75 barov
 • rýchlosť odsávania: cca. 9 l/min.
 • seal-funkcia: na zapečatenie vákuovacích vreciek a na výrobu vlastných vákuovacích vreciek
 • pulzačné tlačidlo na vákuovanie potravín citlivých na tlak
 • jednoduché na čistenie vďaka vyberateľnej zachytávacej nádobe na tekutiny
 • nožičky s gumenými podložkami
 • vákuuje aj vákuovacie nádoby
 • viacstranne použiteľné: ako laminačné zariadenie na priestorovo úspornú úschovu oblečenia
 • ochrana voči prehriatiu
 • praktická úschova kábla na spodnej strane
 • výkon: 130 W
 • napájanie:  220-240 V~  50/60 Hz

Klarstein Bagpack vákuovacia fólia:

 • formát XL: 28 cm široká fóliová trubica
Quickstick Sous Vide Set, Sous Vide varič, vákuovač, vákuovacie vrecká

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery sous vide variča: cca. 8,8 x 36,7 x 13,5 cm (ŠxVxH)
 • hmotnosť sous vide variča: cca. 1,1 kg
 • rozmery vákuovacieho prístroja: cca.  35 x 7 x 16 cm (ŠxVxH)
 • hmotnosť vákuovacieho prístroja: cca. 1,4 kg
 • rozmery kotúča s fóliou: cca. 28 x 6 cm (ŠxØ)
 • dĺžka fóliovej trubice: 600 cm
 • hmotnosť kotúča s fóliou: cca. 350 g

Čo bolo poslané

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

180.7 €

Hodnotenie zákazníkov

(8 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Geräte funktionieren einwandfrei. Beim Vakuumierer muss man sich beim Einlegen der Beutel etwas einfummeln, aber dann geht's gut. Der Deckel muss mit viel Kraft runtergedrückt werden und rastet dann ein. Bei den ersten Versuchen war ich zu zaghaft. Mal sehen, wie lange der Einrast-Mechanismus (Plastik?) lebt. Der Stick fährt recht zögerlich an die Zieltemperatur heran, regelt dann aber gut ein. Lautstärke des Umwälzmotors vernehmbar, aber ok. Etwas undurchsichtig ist der Knopfdruck für das Starten des Garvorgangs nach Erreichen der Temperatur und Einlegen des Gargutes. Hat immer bisher immer irgendwie funktioniert, manchmal brauchte ich aber mehrere Versuche, wobei mir unklar ist, was ich wann mal falsch und mal richtig gemacht habe. Das Gar-Ergebnis ist jedenfalls immer tadellos. Für den Preis eindeutig eine Kaufempfehlung.

Zariadenia fungujú perfektne. S vákuovou zváračkou sa musíte pri vkladaní vrecka trochu pohrať, ale potom je to v pohode. Veko sa musí zatlačiť nadol veľkou silou a potom zapadne na miesto. Pri prvom pokuse som príliš váhal. Pozrime sa, ako dlho vydrží západkový mechanizmus (plast?). Palica sa k cieľovej teplote približuje dosť váhavo, no potom ju dobre reguluje. Hlasitosť cirkulujúceho motora je počuteľná, ale v poriadku. Stlačenie tlačidla na spustenie procesu varenia po dosiahnutí teploty a vložení pripravovaného jedla je trochu nepriehľadné. Doteraz to vždy nejako fungovalo, ale niekedy mi to trvalo niekoľko pokusov, aj keď mi nie je jasné, čo som urobil zle a kedy som to urobil správne. V každom prípade je výsledok varenia vždy dokonalý. Za cenu určite odporúčanie na kúpu.

Overená kontrola

Es funktioniert sehr gut

Funguje to veľmi dobre

Overená kontrola

Geiles Teil

Skvelá časť

Overená kontrola

Top Produkt!!!

Top produkt!!!

Overená kontrola

Toller Einstieg in die Sous Vide Welt Der Vakuumierer funktioniert einwandfrei. Die Bedienung des Sticks ist etwas kompliziert, aber ansonsten top.

Skvelý vstup do sveta Sous Vide Vákuová zváračka funguje perfektne. Obsluha palice je trošku komplikovaná, ale inak super.

Overená kontrola

Ein wirklich tolles Produkt. Das Fleisch ist rosig genau wie es sein sollte. Einfach traumhaft.

Naozaj skvelý produkt. Dužina je ružová presne tak, ako má byť. Jednoducho fantastické.

Overená kontrola

Der sousvide Stick wurde verschenkt. Der Beschenkte ist begeistert von dem Set.

Susvide palica bola rozdaná. Obdarovaný je zo súpravy spokojný.

Overená kontrola

Ein gutes Steak in Medium hinzubekommen, ist nicht so einfach. Mal wird es mit den üblichen Zubereitungsweisen (erst scharf anbraten, dann in den Backofen) zu durch oder entpuppt sich als zu roh. Das ist besonders ärgerlich, wenn man viel Geld in ein schönes Stück Fleisch vom Metzger investiert hat. Beim Recherchieren, ob das nicht noch anders geht, bin ich auf das Sous Vide Garen gestoßen. Ich wollte dieses Verfahren unbedingt ausprobieren. Das Klarstein-Set gefiel mir auf Anhieb. Es ist günstig und beinhaltet alles, was man braucht. Die Methode des Rückwärtsgarens funktioniert super! Das Fleisch wird zunächst vakuumiert und dann im Wasserbad zubereitet. Man muss geduldig sein, denn das dauert seine Zeit. Ist das Fleisch fertig, wird es scharf in der Pfanne angebraten. Das ist wichtig, um die Röstaromen hinzuzufügen. Das Ergebnis ist eine Gaumenfreude. Einfach zart und lecker! Der Klarstein Quickstick ist ein weitgehend selbsterklärendes Gerät mit einer gut verständlichen Bedienungsanleitung. Er ist sehr einfach zu bedienen und hochwertig verarbeitet. Was soll ich sagen: Die Steaks waren endlich perfekt!

Získať dobrý steak nie je také jednoduché. Zvyčajné spôsoby prípravy (najskôr opečte, potom v rúre) ho prepečú alebo sa ukáže, že je príliš surový. To je obzvlášť nepríjemné, keď ste investovali veľa peňazí do pekného kusu mäsa od mäsiara. Pri skúmaní, či existuje aj iný spôsob, som natrafil na varenie sous vide. Naozaj som chcel tento proces vyskúšať. Sada Klarstein sa mi hneď zapáčila. Je to lacné a obsahuje všetko, čo potrebujete. Metóda spätného varenia funguje skvele! Mäso sa najskôr vákuuje a potom sa pripravuje vo vodnom kúpeli. Musíte byť trpezliví, pretože to chce čas. Keď je mäso hotové, opečieme ho na panvici. To je dôležité pre pridanie toastových chutí. Výsledkom je lahôdka pre chuťové bunky. Jednoducho jemné a chutné! Klarstein Quickstick je do značnej miery samovysvetľujúce zariadenie s ľahko zrozumiteľným návodom na obsluhu. Používa sa veľmi jednoducho a má vysokú kvalitu. Čo môžem povedať: steaky boli konečne dokonalé!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov