Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny Čierna

Sweet Sundae zmrzlinovač

Zmrzlinovač Čierna 200 watt
319,90 € 459,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Sweet Sundae zmrzlinovač

319,90 € 459,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

rýchle a domáce: jednoduchá príprava zmrzliny v priebehu len 40 minút

cool vzhľad: dávkovací systém ako pri klasickom soft-ice

rozmanitosť chutí: rýchla príprava ovocnej, krémovej či soft-ice zmrzliny

Popis produktu

Leto je čas na zmrzlinu! So zmrzlinovačom Klarstein Sahnehäubchen máte chutné, domáce zmrzlinové špeciality hotové okamžite. Malí aj veľkí labužníci si prídu na svoje.

Klarstein Sahnehäubchen je ozajstný turbo zmrzlinovač: V priebehu 40 minút v ňom stuhnú vybrané suroviny na chutnú krémovú zmrzlinu. Tým sa zabezpečí perfektné schladenie počas horúcich dní - rovnako ako aj dobrý pocit, keď viete, že si cestu do zmrzliny nájdu len tie najlepšie prísady. Nie je vôbec žiaden problém prispôsobiť receptúru vlastným preferovaným chutiam alebo obmedzeniam, čo sa potravín týka - laktózová intolerancia alebo alergie. Cez praktický otvor na vrchnej strane je možné pomocou dodávaného lievika bezproblémovo pridávať ďalšie suroviny počas prebiehajúcej prípravy. Tým sa otvárajú stále nové možnosti prípravy chutných dobrôt. Zmrzlinovač toto všetko zvládne s úsporným príkonom len 200 W.

Ovládanie zmrzlinovača na zrozumiteľnom ovládacom poli je veľmi jednoduché. Počas prevádzky sa zostávajúci čas trvania prípravy zobrazuje na prehľadnom LC displeji. Po uplynutí času prípravy sa zmrzlinovač automaticky prepne priamo do trojhodinového chladiaceho režimu, aby sa zamrznutá lahôdka rozplynula až na jazyku a neroztopila sa v prístroji. Čerešničkou na torte, v tomto prípade na zmrzline, je pri zariadení Klarstein Sahnehäubchen jeho dávkovací systém a automatické čistenie. Hotovú zmrzlinu si môžete pomocou páky natočiť priamo do zmrzlinového pohára alebo do kornútka, podobne ako pri soft-ice zmrzlinovači. Automatická funkcia čistenia privádza toto zariadenie do dokonalosti.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • chladiaca funkcia zabraňuje roztápaniu zmrzliny po jej príprave
 • ukazovateľ zostávajúceho času prípravy počas prevádzky
 • chladiaci prostriedok: R600a
 • bezpečnostný zámok v kryte
 • protišmykové gumené nožičky
 • materiál miešacích prvkov: plast
 • jednoduché čistenie vďaka odnímateľným častiam
 • hlasitosť počas prevádzky: pod 60 dB
 • príkon: 200 W
 • dopĺňací otvor na veku pre jednoduché doplnenie prísad
 • napájanie: 220-240 V~ | 50 Hz
Sweet Sundae, zmrzlinovač, kompresor, 1,5l, nehrdzavejúca oceľ, čierny

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 28 x 47 x 41,5 cm (ŠxVxH)
 • dĺžka kábla: 123 cm
 • hmotnosť: cca 17,1 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x zmrzlinovač
 • 1 x čistiaca kefka
 • 1 x lievik
 • viacjazyčný návod na použitie

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

459.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(9 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Bin zufrieden man bekommt leckeres softeis nur leider etwas kleiner behälter ungefähr ein liter normal solte man sie 40 minuten laufen lassen aber 5 _ 10 minuten mehr wird das softeis besser Geräuschpegel schon etwas laut die Reinigung der maschine ist einfach und schnell also in allem find ich die softeis maschine sehr gut

Som spokojný, že dostanete lahodnú mäkkú zmrzlinu, ale bohužiaľ malá malá nádoba asi jeden liter normálne by ste ju mali nechať bežať 40 minút, ale o 5 _ 10 minút viac mäkká zmrzlina sa zlepší hladina hluku je trochu hlučné čistenie stroja jednoduché a rýchle, takže vo všetkom mi príde veľmi dobrý stroj na mäkkú zmrzlinu

Overená kontrola

Excellent item, very good ice cream. A bit noisy, but not a big issue. Worth the price!

Výborná vec, veľmi dobrá zmrzlina. Trochu hlučné, ale nie veľký problém. Stojí za to!

Overená kontrola

Die Bewertungen waren ja nicht so gut, aber trotzdem habe ich die Maschine bestellt. Und es war eine absolut gute Entscheidung. Man muss nur den Hebel montieren und dann kann es losgehen. Ich habe mir Eispulver gekauft, mit Wasser angerührt und ab damit in die Maschine. Dafür steht ein Trichter zur Verfügung. Nach 40 Minuten soll das Eis fertig sein, ich lass es aber 60 Minuten drehen. Dann hat es die übliche Konsistenz. Der Hebel wird nach unten gedrückt und das Softeis schlängelt sich im Becher. Wenn man kein Eis mehr haben möchte, wird ein Liter Wasser eingefüllt und das Gerät reinigt sich innerhalb von zehn Minuten selbst. Diese Prozedur muss vor und nach dem Gebrauch erfolgen. Man kann die Hebelvorrichtung abschrauben, Werkzeug ist nicht erforderlich, und dann auch das Innere per Hand sauber machen. War aber nicht wirklich nötig, da die Reinigungsfunktion wirklich gut ist. Ich bin ziemlich begeistert von dem Gerät. Je länger das Eis zubereitet wird, desto fester wird es. Perfekt. Etwas schade ist es, dass man nicht weiß, wie viel Eis noch in der Maschine ist. Man hat also keinen Überblick über den Verbrauch. So 300 ml plus Pulver reichen erfahrungsgemäß für zwei große Portionen. Aber ist sicher vom Pulver selbst abhängig. Die Geräuschkulisse ist vergleichbar mit einem Ventilator. Die Warntöne sind hingegen extrem laut. Ich kann die Maschine nur empfehlen. Die hochwertige Verarbeitung hat mich jedenfalls sehr überrascht.

Recenzie neboli také dobré, ale napriek tomu som si stroj objednal. A bolo to absolútne dobré rozhodnutie. Stačí namontovať páku a potom môžete začať. Kúpil som ľadový prášok, zmiešal som ho s vodou a dal do stroja. Na tento účel je k dispozícii lievik. Zmrzlina by mala byť hotová po 40 minútach, no ja som ju nechávala otáčať 60 minút. Potom má obvyklú konzistenciu. Páčka sa stlačí dole a mäkká servírka sa kľukatí v pohári. Ak už ľad nechcete, nalejete liter vody a prístroj sa do desiatich minút sám vyčistí.Tento postup je potrebné vykonať pred a po použití. Pákové zariadenie môžete odskrutkovať, nie sú potrebné žiadne nástroje, a potom vyčistiť vnútro ručne. Ale nebolo to naozaj potrebné, pretože funkcia čistenia je naozaj dobrá. Zo zariadenia som celkom nadšený. Čím dlhšie sa zmrzlina pripravuje, tým je pevnejšia. Perfektné. Škoda, že neviete, koľko ľadu ešte v stroji zostalo. Nemáte teda prehľad o spotrebe. Prax ukázala, že 300 ml plus prášok vystačí na dve veľké porcie. Ale určite to závisí od samotného prášku. Hluk pozadia je porovnateľný s hlukom ventilátora. Výstražné tóny sú naopak mimoriadne hlasné. Stroj mozem len odporucit. V každom prípade ma veľmi prekvapila vysoká kvalita spracovania.

Overená kontrola

Grundsätzlich suchten wir eine Maschine mit der wir Frozen Margaritas machen konnten. Da man dafür eine klassische Softeis-Maschine benötigt wählten wir dieses Gerät aus. Es ist günstig und macht das was wir brauchen. Zumindest so ziemlich, denn die Leistung des Kühlaggregats ist etwas dürftig weshalb selbst eine vorgekühlte Mischung sehr langsam gefiert und zudem beginnt die Maschine nach rund einer halben Stunde laut zu Jeiern (quietschen in der Drehbewegung) Ist die eingestellte Kühldauer abgelaufen, so wird die Maschine in den Kühl halten Modus versetzt. Dieser läuft aber nur eine knappe Stunde, dann schaltet sich die Maschine immer wieder von selbst ab und die Masse wird wieder flüssig. Das ist nicht so praktisch. Außerdem passen nur ca. 1L Eismasse (wenn man Milcheis zubereiten will) in den Behälter. Diese geht dann auf ca. 1,5L Masse auf. Leider weiß man aber nicht wann die 1,5L erschöpft sind und so kommt es dann häufig vor, dass kein Eis mehr rauskommt. Schüttet man aber regelmäßig Masse nach, so verflüssigt sich wegen der schwachen Kühlleistung das Eis wieder. Somit ist nach der ersten kompletten Menge eigentlich nur ein komplettes Entleeren und dann wieder komplett befüllen mit ca. 1 Stunde Wartezeit möglich. Die Maschine ist also gut, aber weit entfernt von perfekt. Da hilft es dann auch wenig, dass sie nur 1/3 einer Profimaschine hier im Shop kostet. Wir steigen jetzt auf eine Profimaschine mit zwei Behältern zu je 5L um. So können wir zum einen Frozen Margaritas und zum anderen Milcheis für die Kids in ausreichender Menge machen.

V podstate sme hľadali stroj, ktorý by sme mohli použiť na výrobu mrazených margarít. Keďže na to potrebujete klasický stroj na mäkkú zmrzlinu, zvolili sme tento prístroj. Je to lacné a robí to, čo potrebujeme. Aspoň pekne, pretože výkon chladiacej jednotky je trochu slabý, a preto aj predchladená zmes zamŕza veľmi pomaly a stroj sa tiež začne asi po pol hodine hlasno trhať (škrípanie v rotačnom pohybe) Keď vypršal nastavený čas chladenia, stroj sa prepne do režimu udržiavania chladenia. Ale toto beží len necelú hodinu, potom sa stroj znova a znova sám vypne a hmota sa opäť stane tekutou. To nie je také praktické. Navyše sa do nádoby zmestí len asi 1L zmrzlinovej hmoty (ak chcete pripraviť mliečnu zmrzlinu). To sa potom zvýši na približne 1,5 l hmoty. Žiaľ, neviete kedy sa 1,5L vyčerpá a tak sa často stáva, že už nevytečie žiadny ľad. Ale ak pravidelne nalievate viac hmoty, ľad opäť skvapalní kvôli slabej chladiacej kapacite. Po prvom kompletnom množstve je teda vlastne možné len úplne vyprázdniť a potom úplne naplniť s čakacou dobou cca 1 hodinu. Stroj je teda dobrý, ale zďaleka nie dokonalý. Nepomáha ani to, že tu v obchode stojí len 1/3 profesionálneho stroja. Teraz prechádzame na profesionálny stroj s dvoma nádobami po 5 l. Takto môžeme deťom pripraviť dostatok mrazených margarít a mliečnej zmrzliny.

Overená kontrola

Wir haben die Maschine jetzt geteste und ich muss sagen, man soll nicht immer nach Meinungen der andere gehen. Ich war sehr skeptisch als ich die Bewertungen lass, als die Maschine kam, und wir sie getest hatten war ich sehr überrascht. Also was soll ich sagen es war einpach alles super. Es lief nicht aus, das Eis war sehr cremig und wenn man es etwas kälter haben möchte, geht man eben mit den Kältegrade etwas höher. Das einzige was man bemängeln kann, ist das es zu wenig Eis ist. :) Ich kann die Maschine nur empfehlen..

Teraz sme stroj otestovali a musím povedať, že by ste sa nemali vždy riadiť názormi iných. Keď stroj prišiel, bol som veľmi skeptický pri čítaní recenzií a po testovaní som bol veľmi prekvapený. Takže čo môžem povedať, všetko bolo skvelé. Neubehlo, zmrzlina bola veľmi krémová a ak ju chcete trochu chladnejšiu, jednoducho idete s chladnými stupňami o niečo vyššie. Jediné, na čo sa môžete sťažovať, je nedostatok ľadu. :) Stroj mozem len odporucit..

Overená kontrola

Die Eismaschiene ist super.... Aber: bei 1 Liter Füllmenge reichen die eingestellten 40 min. Zeit nicht aus. Muss immer wieder getestet werden, bis es die richtige cremigkeit hat. Bei 500 ml ist es super... reicht für ca. 3 Portionen. Und großer Nachteil ist es wenn man Ersatzteile benötigt. Da wo das Eis rauskommt ist ein ganz dünner Dichtungsring... Diesen bekommt man nicht im Baumarkt nach... hatte die Firma Klarstein angeschrieben und keine Antwort erhalten... und aus diesen Grund haben wir die Maschine wieder zurück geschickt... bei so einem teuren Gerät.... hackt es an einem 4 cm Dichtungsring. SCHADE Sollte Klarstein in der Lage sein Ersatzteile hierfür anzubieten. Würden wir es noch mal kaufen.

Zmrzlinovač je skvelý... Ale: s objemom 1 liter je nastavených 40 minút málo. Musí sa testovať znova a znova, kým nebude mať správnu krémovosť. Na 500 ml je to super...vystačí asi na 3 porcie. A to je veľká nevýhoda, ak potrebujete náhradné diely. Tam, kde vychádza ľad, je veľmi tenký tesniaci krúžok... Toto v železiarstvach nedostanete... napísala nám firma Klarstein a nedostala odpoveď... a z tohto dôvodu sme stroj odoslali späť... do takého drahého prístroja.... seká na 4 cm tesniacom krúžku. Škoda, že Klarstein by na to mal vedieť ponúknuť náhradné diely. Kúpili by sme to znova.

Overená kontrola

Eine sehr gute Softeismaschine. Macht super Softeis, ob Fertigmischung oder Eigenkreation. Schmeckt und sieht aus wie auf den Volksfeste. Auch Frozen Yoghurt funktioniert einwandfrei. Ist seinen Preis wert.

Veľmi dobrý stroj na mäkkú zmrzlinu. Vyrába super jemnú zmrzlinu, či už je to hotová zmes alebo vaša vlastná tvorba. Chutí a vyzerá ako na ľudových slávnostiach. Perfektne funguje aj mrazený jogurt. Stojí za svoju cenu.

Overená kontrola

Die Maschine ist gut , wenn man auf Eis steht , lässt sich leicht reinigen. Im Betrieb aber eindeutig zu laut .

Stroj je dobrý, keď stojí na ľade, ľahko sa čistí. V prevádzke, ale zjavne príliš nahlas.

Overená kontrola

Mega coole Maschine die jedoch etwas mehr Inhalt zubereiten könnte ! Wir essen gerne viel Eis und für 3 Personen reicht es!sonst muss nachgefüllt und 40 Minuten gewartet werden ! Geben Sie aber nicht mehr her! Zerlegung zum kompletten reinigen etwas Hackelig, aber wenn man es mal weiß geht es ganz gut

Mega cool stroj, ktorý by dokázal pripraviť o niečo viac obsahu! Radi jeme veľa zmrzliny a je to dosť pre 3 osoby!Inak musíte doplniť a počkať 40 minút! Viac však neprezrádzajte! Trochu náročné na rozobratie na úplné vyčistenie, ale keď viete, je to celkom dobré

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov