Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek Lesná zeleň
Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek Lesná zeleň
Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek Lesná zeleň
Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek Lesná zeleň
Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek Lesná zeleň
Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek Lesná zeleň
Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek Lesná zeleň
Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek Lesná zeleň

Tahiti záhradná hojdačka

182 cm Hojdačka 45 kg
520,90 € 599,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Tahiti záhradná hojdačka

520,90 € 599,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Stabilná hojdačka na záhradu alebo terasu

Konštrukcia sa skladá z pevných smrekovcových hranolov (6 x 8 cm)

Tvarované sedadlo s komfortom ležadla

Popis produktu

Na hojdačke Blumfeldt Tahiti možno oddychovať pri hojdaní v záhrade a na terase. Jemné hojdanie na plyšovo mäkkom vankúši: Štýlový relax.

„Pre hodiny odpočinku v záhrade a na terase."

Hojdačka Blumfeldt Tahiti Vám umožní zabudnúť na každodenný život. Na 110 cm širokej, mierne zakrivenej sedačke s 4 cm hrubým polstrovaním sa možno pohodlne hojdať samostatne alebo vo dvojici ako na ležadle. Pevne umiestnená strecha prináša dodatočné zabezpečenie a vytvára príjemný tieň - bez ohľadu na to, kde je hojdačka umiestnená. V otázke stability tiež spĺňa všetky želania. Masívne drevené trámy, reťaze z ušľachtilej ocele a pozinkované skrutky zabezpečia vysokú stabilitu konštrukcie, ktorá môže byť zaťažená až hmotnosťou do 250 kg. Zelená strieška a voči proti poveternostným vplyvom odolný lazúrovaný smrekovec prinesú letnú náladu do každého prostredia.

„Štýlový komfort a vysoká nosnosť: 110 cm široké sedadlo so 4 cm hrubým polstrovaným sedadlom a strechou proti slnku. Maximálne zaťaženie 250 kg vďaka použitiu smrekovcových nosníkov a reťazí z ušľachtilej ocele."

S hojdačkou Blumfeldt Tahiti sa stane záhrada a terasa letným útočiskom pokoja.

Dostupné varianty: hojdačka so strechou proti slnku, hojdačka s markízou (produkt 10029199)

Vezmite, prosím, na vedomie, že pravé drevo pracuje a je premenlivé počasím: Praskliny alebo zafarbenie dreva sú normálne a podčiarkujú jedinečný charakter produktu. Nemajú vplyv na bezpečnosť hojdačky. Ak chcete zachovať ochranu dreva, mal by byť opakovane nanesený ochranný náter drevených častí podľa potreby a poveternostných vplyvov približne raz za 1 až 2 roky.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Materiál drevených častí: červený smrek
 • Ochrana pred poveternostnými vplyvmi: všetky drevené časti sú lazúrované
 • Vankúš s penovým polstrovaním a polyesterovým poťahom
 • Strecha proti slnku z nepremokavého polyesteru
 • Zavesenie hojdačky: karabínový hák a reťaze z ušľachtilej ocele
 • Nehrdzavejúce, pozinkované skrutky
 • Maximálne zaťaženie: 250 kg
Tahiti, záhradná hojdačka, 110 cm, 2 miesta, strecha, polyester, červený smrek

Rozmery a technické podrobnosti

 • Potrebný priestor: cca 182 x 194 x 125 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery sedadla: cca 110 x 60 x 90 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery striešky: cca 192 x 108 cm (DxŠ)
 • Hmotnosť (celkovo): cca 45 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x hojdačka (montážna sada)
 • Manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

599.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(6 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Wir waren sehr positiv überrascht . Sehr gute Qualität, gute Verarbeitung, schnelle und pänktliche Lieferung. Der Verkäufer ist zu empfehlen.

Boli sme veľmi pozitívne prekvapení. Veľmi dobrá kvalita, dobré spracovanie, rýchle a včasné dodanie. Odporúča sa predajca.

Overená kontrola

Der Aufbau ist sehr mühselig, dabei ist die Anleitung wenig hilfreich. Man braucht gute handwerkliche Grundkenntnisse und darf keine Angst vor Holzsplittern haben. Das Holz sollte deutlich besser geschliffen sein. Die Haube ist schon nach einem Sommer wenig ansehnlich. Der erste von drei Trägergurten war schon nach einem Jahr gerissen, weil das ganze Gewicht auf den drei Gurten lastet. Sie müssten auf jeden Fall an den Enden mindestens 10 cm umgeschlagen sein.

Je veľmi ťažké nastaviť a pokyny nie sú veľmi užitočné. Potrebujete dobré základné manuálne zručnosti a nebáť sa triesok. Drevo malo byť brúsené oveľa lepšie. Kapucňa už po jednom lete nie je veľmi atraktívna. Prvý z troch nosných popruhov sa zlomil už po roku, pretože celá hmotnosť bola na troch popruhoch. V každom prípade by mali byť konce preložené aspoň o 10 cm.

Overená kontrola

Die Ware war gut verpackt. Der Aufbau ohne Probleme, alle Teile passten genau. Die Stabilität hervorragend, selbst bei hohen Gewicht wackelt da absolut nichts. Ein tolles Teil. Mfg

Tovar bol dobre zabaleny. Bez problémov s montážou, všetky diely perfektne sedia. Stabilita je výborná, ani pri vysokej hmotnosti sa absolútne nič nekýve. Skvelá časť. S priateľským pozdravom

Overená kontrola

... im Dezember 2017 als Geburtstagsgeschenk bestellt und mit Blitzlieferung erhalten. Bis heute lagerten die 3 Kartons nun unausgepackt im Schuppen. Der erste echte Frühlingstag heute hat uns gleich verführt die Hollywoodschaukel endlich aufzubauen. Ich war ein bisschen skeptisch, ob alle Teile vorhanden sein würden, aber am Ende kann ich sagen alles da. Der Aufbau selbst stellte kein Problem dar, im Gehgenteil er ist einfach und fast selbsterklärend. Die Schaukel ist wunderbar stabil, funktioniert prima und ist noch dazu eine Augenweide auf unserer Terasse. Von mir definitiv eine klare Kaufempfehlung.

... objednané ako darček k narodeninám v decembri 2017 a doručené s bleskurýchlym doručením. Dodnes sú 3 krabice uložené nevybalené v kôlni. Prvý skutočný jarný deň nás dnes zviedol k tomu, aby sme konečne postavili hollywoodsku hojdačku. Bol som trochu skeptický, že tam budú všetky diely, ale nakoniec môžem povedať, že je tam všetko. Samotná konštrukcia nebola problémom, v ohradovej časti je jednoduchá a takmer samozrejmá. Hojdačka je úžasne stabilná, skvele sa s ňou pracuje a na našej terase je aj pastvou pre oči. Jednoznačne odo mňa jednoznačné odporúčanie na kúpu.

Overená kontrola

Die Schaukel kam gleich am ersten Tag der avisierten Lieferfrist in drei ziemlich schweren Paketen. Ich war gerade allein zu Hause und es fing an zu regnen, als der DHL-Bote mir die Pakete vor's Haus stellte. Also schnell mit Sackkarre ins Trockene geschafft. Nichts für zierliche Personen :o). Beim Auspacken haben wir gemerkt, dass ein Teil des Gewichts durch die sehr gute/stabile Verpackung zu Stande kam. Die Aufbauanleitung ist verständlich, es waren alle Teile da, z.Teil sogar etwas mehr Schrauben/Muttern als angegeben und nötig. Auch die Einzelteile der Schaukel haben ihr Gewicht, so dass ich empfehle, mindestens zu zweit den Aufbau vorzunehmen. die unteren Stabilisatoren (Bretter) der Beine konnten wir erst anschrauben, nachdem wir die oberen Verbindungen mit dem Dachholm und den schrägen Streben wieder etwas gelockert hatten, aber dann passte alles bestens und die Schaukel hält meinen Mann und mich zusammen aus. Sie ist sehr bequem, das Polster ist schön weich. Mit ein paar Kissen im Rücken kann ich mich auch allein schräg schön reinkuscheln, ohne dass die Seitenlehne im Rücken drückt und die Beine auf der anderen Seite rausstrecken und mich damit bei Bedarf am Gestell leicht hin- und herschaukeln. Wir sind rundum zufrieden :o)).

Hojdačka prišla v troch pomerne ťažkých balíkoch v prvý deň sľúbenej dodacej lehoty. Bol som sám doma a začalo pršať, keď kuriér DHL položil balíky pred môj dom. Tak rýchlo to vysušil nákladným autom. Nič pre drobné :o). Pri rozbaľovaní sme si všimli, že časť hmotnosti má na svedomí veľmi dobré/pevné balenie. Montážny návod je zrozumiteľný, boli tam všetky diely, niekedy aj o niečo viac skrutiek/matíc ako bolo určené a potrebné. Jednotlivé časti hojdačky majú aj svoju váhu, preto odporúčam montáž minimálne dvom ľuďom. Dolné stabilizátory (dosky) nôh sme mohli priskrutkovať až po troche uvoľnení horných spojov so strešnou lištou a šikmými vzperami, ale potom všetko perfektne sedelo a hojdačka drží spolu s manželom. Je veľmi pohodlná, poťah je príjemný a mäkký. S pár vankúšmi za chrbtom sa dokážem aj sama prichýliť pod uhlom, bez toho, aby ma lakťová opierka tlačila na chrbát a naťahovala nohy na druhú stranu a v prípade potreby sa hojdala na ráme tam a späť. Sme úplne spokojní :o)).

Overená kontrola

Sehr schnelle Lieferung; Die Hollywoodschaukel war wirklich sehr! gut verpackt Beim Dachaufbau mußten wir ein bischen nachschleifen, ( ist eben Holz) aber sonst unkompliziert auf zu bauen, Bohrungen passten, und sogar noch Ersatzteile vorhanden können wir gerne weiterempfehlen!

Veľmi rýchle dodanie; Hojdačka na verande bola naozaj skvelá! dobre zabalené Museli sme trochu obrúsiť strechu (je to len drevo), ale inak nekomplikovaná stavba, diery namontované, dokonca môžeme odporučiť náhradné diely!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov