Clean Butler 4G Silent, akumulátorový vysávač, 16 kPa, 0,8 l, HEPA10, čierny Čierna

Clean Butler 4G Silent akumulátorový vysávač

Vysávač Čierna
152,90 € 179,90 € (cena s DPH)

Clean Butler 4G Silent akumulátorový vysávač

152,90 € 179,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Dlhá pracovná doba: 20 až 35 minút v závislosti od úrovne výkonu

Príjemne tichý: motor bez trecích kontaktov s vysokým sacím výkonom a veľmi tichým prevádzkovým hlukom

Akumulátorový vysávač 2 v 1: pohodlné čistenie bez kábla ako ručný alebo podlahový vysávač

Popis produktu

Nízka hlučnosť pre hĺbkovú čistotu. Akumulátorový vysávač Klarstein Clean Butler 4G Silent čistí bez kábla s najlepšími výsledkami. Zaujme nielen vysokým sacím výkonom 16 kPa a HEPA filtrom, ktorý splní všetky potreby alergikov, ale aj rozsiahlym príslušenstvom hubíc na takmer každú možnosť – čalúnený nábytok, hrany a rohy, tvrdé podlahy a samozrejme koberce.

So 160 W motorom a cyklónovým systémom vysávač Klarstein Clean Butler 4G Silent vyháňa nečistoty, prach a špinu z kobercov aj čalúnenia. Špina je efektívne vysávaná pomocou motorizovanej podlahovej hubice a bezpečne sa zhromažďuje v 0,7-litrovej nádobe na prach. Manipulácia bez vrecka je úsporná a jednoduchá: po použití sa nádoba na prach jednoducho vyprázdni cez spodnú klapku. V závislosti od stupňa znečistenia sú k dispozícii dve úrovne výkonu. Integrovaný lítiovo-iónový akumulátor s kapacitou 22,2 V/2200 mAh sa postará o pohodlnú prácu bez kábla a opätovného zapájania do zásuvky. Vysávač je plne nabitý po 4 hodinách na nabíjacej stanici a potom dosiahne pracovnú dobu 20 až 35 minút podľa zvolenej úrovne výkonu. Vďaka svojmu režimu optimalizácie hluku je v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi obzvlášť tichý.

S HEPA10 filtrom sa postará vysávač Klarstein Clean Butler 4G Silent o odstránenie 95 % peľu a prachových častíc. Rozdiel, ktorý pocítia najmä alergici na prach. 65 cm dlhá sacia rúra umožňuje príjemné čistenie, ktoré šetrí Váš chrbát. Aby žiadny roh nezostal nedotknutý, hlavica na nadstavce s výkyvnou schopnosťou až o 180° je mimoriadne flexibilná. Ďalšou zvláštnosťou je priestorovo úsporný dizajn: vysávač sa zmestí kdekoľvek a vizuálne sa začlení do akéhokoľvek prostredia. Praktické sú držiaky na nadstavce priamo na nabíjacej stanici – všetko je priamo na mieste.

Spoľahlivý pomocník v domácnosti nedá šancu žiadnej špine: akumulátorový vysávač Clean Butler 4G Silent od spoločnosti Klarstein.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • cyklónový mechanizmus
 • 160 W DC motor
 • kapacita nádoby na prach: 0,8 litra
 • HEPA trieda 10
 • batéria: 22,2 V/2200 mAh Li-Ion
 • prevádzkový čas: 20 – 35 minút
 • čas nabíjania: cca 4 hod.
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz
Clean Butler 4G Silent, akumulátorový vysávač, 16 kPa, 0,8 l, HEPA10, čierny

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery ručného zariadenia: cca 12 x 21 x 27,2 cm (Š x V x H)
 • rozmery podlahového zariadenia: cca 23 x 21 x 108 cm (Š x V x H)
 • dĺžka rúry: cca 65 cm
 • sieťový kábel nabíjacej stanice: cca 120 cm
 • hmotnosť (vrátane rúry a podlahovej hubice): cca 2,0 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x vysávač
 • 1 x nasávacia rúra
 • 1 x podlahová hubica
 • 1 x hubica na čalúnenie
 • 1 x hubica na štrbiny
 • 1 x hubica na štrbiny s kefou na nábytok
 • 1 x nabíjacia stanica so sieťovým zdrojom
 • 1 x náhradný HEPA filter
 • 1 x akumulátor
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, španielčina, francúzština, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

179.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(17 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Es un buen producto, pero el problema principal esta con los filtros de repuesto, es dificil encontrarlos y son carisimos.

Je to dobrý produkt, ale hlavný problém je s náhradnými filtrami, je ťažké ich zohnať a sú veľmi drahé.

Overená kontrola

Also ich nutze einen Dyson V6 und einen Tischsauger von Severin, der Klarstein ist genau so ein Zwischending. Hätte ich Ihn mir für meine Mini-Wohnung gekauft, hätte ich den Klarstein sofort zurückgesendet. Er wirkt eher wie ein Spielzeug, die Aufsätze sind schwer zu wechseln, haken. Da ich den Sauger aber nur für meine 4m² im Womo gekauft habe, bin ich mit dem Preis/Leistungsverhältnis völlig zufrieden, Saugkraft ist auf alle Fälle ausreichend.

Ja teda používam Dyson V6 a stolný vysávač od Severina, Klarstein je len taký medzičlánok. Keby som si ho kúpil do svojho mini bytu, okamžite by som Klarstein poslal späť. Vyzerá to skôr ako hračka, nástavce sa ťažko menia, háčiky. Ale keďže som vysávač kúpil len na moje 4m² v karavane, som s pomerom cena/výkon úplne spokojný, sací výkon je v každom prípade dostatočný.

Overená kontrola

Etwas laut, saugt er aber gut. Reinigung ist eher einfach. Die Ladezeit ist angemessen. Ein Stern weniger, weil er nicht stehen kann.

Trochu hlučné, ale dobre saje. Čistenie je pomerne jednoduché. Čas načítania je primeraný. O jednu hviezdičku menej, pretože nemôže stáť.

Overená kontrola

Sehr zufrieden

Veľmi spokojný

Overená kontrola

sehr handlich

veľmi šikovný

Overená kontrola

Für den Preis ein super Staubsauger!

Skvelý vysávač za tú cenu!

Overená kontrola

Perfekt

Perfektné

Overená kontrola

Sehr guter Staubsauger für einen guten Preis!

Veľmi dobrý vysávač za dobrú cenu!

Overená kontrola

Ein vielseitiger und ausdauender Staubsauger mit viel sinnvollem Zubehör. Das Gerät und die Verarbeitung sind von guter Qualität!! Eine Gute Investition! Würde ich jederzeit wieder kaufen! Danke Amazon(-:

Všestranný a odolný vysávač s množstvom užitočných doplnkov. Prístroj aj spracovanie sú kvalitné! Dobrá investícia! Kúpil by som kedykoľvek znova! Ďakujem Amazon (-:

Overená kontrola

Bin sehr zufrieden, ist nicht so laut und hat eine gute Saugleistung. Super!!

Som veľmi spokojný, nie je taký hlučný a má dobrý sací výkon. Výborne!!

Overená kontrola

Preis Leistung gut.

Cenový výkon dobrý.

Overená kontrola

Super

Super

Overená kontrola

Saugleistung gut, Akku Kapazität zu gering und Ladezeit zu lange. Preis-Leistung sehr gut. Ein Stern Abzug da auf der Klarstein Internet Seite online keinerlei Zubehör und Verschleißmaterialien bestellbar sind.

Dobrý sací výkon, príliš nízka kapacita batérie a príliš dlhý čas nabíjania. Cena/ponuka: Veľmi dobrá. Odpočítaná jedna hviezdička, pretože žiadne príslušenstvo ani spotrebný materiál nie je možné objednať online na webovej stránke Klarstein.

Overená kontrola

Bis jetzt bin ich echt zufrieden. Saugleistung gut. Einfache Handhabung und Entleerung.

Zatiaľ som naozaj spokojný. sací výkon dobrý. Jednoduchá manipulácia a vyprázdňovanie.

Overená kontrola

Macht was er soll also toll!

Robí to, čo má robiť skvele!

Overená kontrola

Sind sehr zufrieden mit dem Akkustaubsauger. Für schnelles Reinigen zwischendurch gut geeignet. M.

S akumulátorovým vysávačom som veľmi spokojný. Dobre sa hodí na rýchle čistenie medzi tým. M

Overená kontrola

Habe gerade meinen Staubsauger und habe einen sehr positiven Eindruck davon bekommen. Erstens ist es super kompakt; Es passt überall in Ihr Haus. Es wird mit einem Wandhalter für Aufbewahrungszwecke geliefert und ist schlank und dennoch robust. Zweitens ist es sehr, sehr still. Wenn Sie eine Tür schließen und sie benutzen, werden andere Personen im geschlossenen Raum kaum bemerken, dass sie funktioniert. Endlich ist es kinderleicht, die Rückstände, die Sie bei der Verwendung gesammelt haben, zu reinigen und zu entfernen. Öffnen Sie einfach die durchsichtige Plastikabdeckung des Staubbehälters direkt in Ihrem Müll. Mehr wird nicht benötigt. Keine Taschen befestigt, keine komplizierte Montage oder komplizierte Sache zu tun. Es ist ein fantastischer Staubsauger mit einem ausgezeichneten Preis.

Práve som dostal vysávač a mám z neho veľmi pozitívny dojem. Po prvé, je super kompaktný; Hodí sa kamkoľvek do vášho domu. Dodáva sa s nástenným držiakom na uloženie a je tenký, ale pevný. Po druhé, je veľmi, veľmi tichý. Ak zatvoríte dvere a použijete ich, ostatní ľudia v uzavretom priestore si sotva všimnú, že fungujú. Nakoniec je úplne ľahké ho vyčistiť a odstrániť zvyšky, ktoré ste nazbierali pri jeho používaní. Jednoducho otvorte priehľadný plastový kryt nádoby na prach priamo vo vašom odpade. Nič viac netreba. Žiadne pripevnené tašky, žiadna zložitá montáž alebo zložitá vec. Je to fantastický vysávač za skvelú cenu.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov