Gärkeller Pro, fermentačný kotol, 30 l, ventil na vypúšťanie kvásku, 304-ušľachtilá oceľ S odtokovým ventilom na kavsinky

Gärkeller Pro fermentačný kotol

Drvička Strieborná
216,90 € 369,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo
Gärkeller chladiace veko
Gärkeller chladiace veko Chladiaci prístroj na kaše Strieborná 78,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 115,90 € Ušetríte 37,00 €

Najväčšie výhody

skúsenosť majstra: prekvapte a ohúrte priateľov a rodinu s vlastným remeselným pivom

vhodná veľkosť: objem 30 litrov s vygravírovanou stupnicou v litroch a galónoch

vyrovnanie tlaku: vrátane vhodných kvasných rúrok pre vyrovnanie tlaku bez otvorenia vzduchového tesnenia

Popis produktu

Univerzálny pomocník na kvasenie alebo skladovanie: či už svetlé alebo tmavé, suché či sladké, víno či pivo, s kvasným kotlom Klarstein Gärkeller Pro sa z čerstvého sladu stane chutné pivo a z ovocnej šťavy to najlepšie víno!

Či už vinári-začiatočníci alebo skúsení pivovarníci, vo fermentačnom kotli Klarstein Gärkeller Pro vzniká z jačmeňa či z ovocnej šťavy pivo alebo víno. V kotli z ušľachtilej ocele môže pokojne dozrieť až 30 litrov piva či vína. Pevné svorky bezpečne a vzduchotesne držia kryt na kvasnom kotli a zabránia narušeniu priebehu kvasenia. Dodávaná kvasná rúrka sa postará o potrebné vyrovnanie tlaku a nedovolí kyslíku vniknúť dnu. Obzvlášť praktický je kónický tvar kotla, v ktorom sa na dne zhromažďuje kvások. Zabudovaný výpustný kohútik sa nachádza navrchu, aby ste vždy mohli čapovať priezračné pivo a kvások sa zhromažďuje v spodnej časti kotla. Odtiaľ ho môžete pri čistení fermentačného kotla pohodlne vypustiť cez výpustný ventil. Zabudovaný teplomer okrem toho slúži na konštantnú a spoľahlivú kontrolu teploty zatiaľ čo otočné stáčacie rameno garantuje výpust priezračného piva aj vtedy keď je kvások nad výškou výpustného kohútika.

Samozrejme, že pivo a víno by mohli zrieť aj v každej inej nádobe, ale kvasný kotol Klarstein Gärkeller Pro je vyrobený z 304 ušľachtilej ocele: tak bude kvasný proces vždy hygienický, pretože po použití sa veľmi jednoducho čistí. Radosť z vlastného remeselného piva alebo ovocného vína je garantovaná!

Čerstvé pivo z vlastného domáceho pivovaru alebo víno z vlastnej záhrady? Nič nie je jednoduchšie: s varným kotlom Klarstein Gärkeller Pro bude Vaše hobby vo varení kompletné. Na zdravie!

Prosím, majte na vedomí, že varenie piva v Nemecku musí byť predložené príslušnému hlavnému colnému úradu.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • objem: 30 litrov
 • vygravírovaná stupnica v litroch a galónoch
 • výpustný kohútik pre jednoduché prelievanie / stáčanie
 • kryt z ušľachtilej ocele s tesniacou gumou pre vzduchotesné uzavretie
 • akrylový uzáver pre vzduchotesné uzavretie kvasnej rúrky
 • rúčky na prenášanie kotla
 • ventil na vypúšťanie kvásku pre pohodlné čistenie
 • fermentačný kotol pre ničím nerušené kvasenie piva a vína
 • kónický kotol na čistenie piva
 • bezpečné umiestnenie vďaka trom protišmykovým nožičkám
Gärkeller Pro, fermentačný kotol, 30 l, ventil na vypúšťanie kvásku, 304-ušľachtilá oceľ

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 33,7 x 69 cm (ØxV)
 • vnútorné rozmery kotla (bez / s kónusom): cca 31,9 x 43 / 53 cm (ØxV)
 • hmotnosť: cca 5,0 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x kotol
 • 1 x kryt
 • 1 x kvasná rúrka s uzáverom
 • 1 x otočné stáčacie rameno
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický, francúzsky, španielsky, taliansky)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

369.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(12 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Zusammengebaut und mal eine Dichtheitsprobe gemacht. Alles Dicht Jetzt kann ich endlich ein Maerzen im Sommer brauen,in Verbindung mit der Kühlspirale

Zmontované a urobená skúška tesnosti. Všetko tesné Teraz môžem konečne v lete uvariť marec v spojení s chladiacou špirálou

Overená kontrola

Ob Hell oder Dunkel, trocken oder lieblich, Wein oder Bier, mit diesem Gärkeller Gärkessel wird aus frischer Vorwürze leckeres Bier und aus Fruchtsaft bester Wein! Bin zufrieden

Či už svetlé alebo tmavé, suché alebo sladké, víno alebo pivo, s touto fermentačnou kanvicou Gärkeller sa lahodné pivo vyrába z čerstvej mladiny a najlepšieho vína z ovocnej šťavy! som spokojný

Overená kontrola

Beim Auspacken fällt zunächst auf, aus wie wenig Teilen der Gärbehälter besteht. Der Tank ist im Grunde aus einem Stück und hat damit wenige Stellen, an denen sich Dreck festsetzen könnte oder die undicht werden könnten. Positiv fällt außerdem auf, dass alle aufschraubbaren Teile Standardmaße haben, sodass diese auch leicht ersetzt werden können. Der Deckel sitzt fest und alles ist dicht. Alles in allem bin ich positiv überrascht und kann den Gärbehälter nur weiterempfehlen.

Pri vybaľovaní si ako prvé všimnete, z koľkých častí pozostáva fermentačná nádoba. Nádrž je v podstate z jedného kusu, takže zostáva len málo miest na uviaznutie alebo únik nečistôt. Pozitívom je aj to, že všetky diely, ktoré sa dajú naskrutkovať, majú štandardné rozmery, takže sa dajú aj jednoducho vymeniť. Veko je tesné a všetko je tesné. Celkovo som pozitívne prekvapený a fermentačnú nádrž môžem len odporučiť.

Overená kontrola

so ist das Gerät An sich eher klein, aber es passt wirklich sehr viel hinein. Muss man noch aufbauen, dass ging aber schnell. die Verarbeitung ist gut und hochwertig gemacht. ich denke daher, dass wenn man es gut behandelt auch lange dran seine Freude hat. Die Zutaten muss man noch extra kaufen, aber das ist ja auch klar. so funktioniert es gut und es wird auch gut beschrieben. mich hat es so überzeugt. und auch das Bier ist uns gut gelungen.

Samotné zariadenie je pomerne malé, no zmestí sa doň naozaj veľa. Stále to musíte nastaviť, ale bolo to rýchle. spracovanie je dobré a kvalitné. Preto si myslím, že ak sa k nemu budete správať dobre, bude vám chutiť dlho. Suroviny si musíte kúpiť samostatne, ale to je samozrejmé. takto to funguje dobre a je to aj dobre popísané. tak ma to presvedčilo. a pivo bolo tiež dobré.

Overená kontrola

Ich habe jetzt 2 von diesen Geräten.

Teraz mám 2 z týchto zariadení.

Overená kontrola

Der Gärkessel ist sauber verarbeitet und ist schon in Gebrauch. Die Verlängerungsteile der Füße machen einen etwas gagliegen Eindruck und bei 3/4 Belastung wackelt der Kessel schon. Werde wohl das Teil auf eine feste Grundplatte befestigen.

Fermentačný kotol je čisto spracovaný a už sa používa. Predlžovacie časti chodidiel pôsobia trochu gagegénovým dojmom a pri 3/4 zaťažení sa mušľa už kýve. Pravdepodobne pripevníte diel k pevnej základnej doske.

Overená kontrola

Mega gute Qualität

Super dobrá kvalita

Overená kontrola

Sauber verarbeitet, funktional und durchdacht - unsere Erwartungen wurden übertroffen. Wir hatten etwas bedenken hinsichtlich Qualität, da die Klarstein Produkte wohl in Asien produziert werden und einige Qualitätsschwankungen haben sollen. Unser Gärtank war einwandfrei. Tatsächlich waren wir positiv überrascht von der durchdachten Konstruktion, die auf den Fotos teilweise nicht so gut rüberkommt. Es wird für den innenliegenden Ablauf noch ein rechtwinkliger Edelstahl-Aufsteckaufsatz mitgeliefert. Dieser kann z.B. mit einem desinfizierten Esslöffel am Ende beim Abfüllen sukzessive nach unten gedreht werden, sodass das Jungbier bis kurz vor dem Hefe-Sediment abgezogen werden kann (weniger Sediment in den Flaschen und weniger Jungbier-Verlust). Die konische Form am Boden ist natürlich dabei nicht weniger hilfreich. Auch der Gärverschluss hat noch eine zusätzliche, innenliegende Kunststoffkappe, die zwar für Gase durchlässig, aber keine Fliegen, o.ä. ins Jungbier lassen. In Kombination mit dem Deckel des Gärverschluss hat man einen doppelten Schutz. Das Thermometer arbeitet aus unserer Sicht einigermaßen genau. Wir haben bislang mit einer Standard Edelstahl Gärkanne gearbeitet und sind mit dem Upgrade auf den Klarstein Gärtank vollends zufrieden: + Kein Bierheber mehr erforderlich + Weniger Sediment in den Flaschen + Deutlich weniger Verlust (konische Form, besserer Abzug über dem Sediment) + Leichter zu reinigen (Form, größere Öffnung) + Eingebautes Thermometer + Gärverschluss besser geschützt Und nicht zuletzt sieht das Teil einfach noch ein Stücken besser aus. ;-) Kaufempfehlung!

Čisté spracovanie, funkčné a dobre premyslené - naše očakávania boli prekonané. Mali sme určité obavy o kvalitu, keďže produkty Klarstein sa pravdepodobne vyrábajú v Ázii a údajne majú určité výkyvy v kvalite. Naša fermentačná nádrž bola bezchybná. Popravde, milo nás prekvapila premyslená konštrukcia, ktorá na fotkách niekedy nepôsobí až tak dobre. K vnútornému odtoku je dodávaný aj pravouhlý nerezový nástavec. Ten je možné napríklad na konci procesu plnenia postupne otočiť dezinfikovanou polievkovou lyžicou smerom nadol, aby sa zelené pivo mohlo načapovať až tesne pred usadzovaním kvasiniek (menej sedimentov vo fľašiach a menšie straty zeleného piva). Nemenej nápomocný je samozrejme kónický tvar v spodnej časti. Kvasný uzáver má aj prídavný vnútorný plastový uzáver, ktorý je priepustný pre plyny, ale neprepúšťa muchy a podobne do zeleného piva. V kombinácii s vekom fermentačného zámku máte dvojitú ochranu. Z nášho pohľadu teplomer funguje pomerne presne. Doteraz sme pracovali so štandardnou fermentačnou plechovkou z nehrdzavejúcej ocele a sme úplne spokojní s upgrade na fermentačnú nádrž Klarstein: + Už nie je potrebný pivný sifón + Menej sedimentu vo fľašiach + Výrazne menšie straty (kónický tvar, lepšia drenáž nad sediment) + Jednoduchšie čistenie (tvar, väčší otvor) + vstavaný teplomer + fermentačný zámok lepšie chránený A v neposlednom rade diel jednoducho vyzerá o niečo lepšie. ;-) Odporúčanie k nákupu!

Overená kontrola

Sehr tolles Produkt bei dem das Preis/Leistungsverhältnis absolut i.O. ist. Das einzigste was ich nachträglich noch bestellte habe ist ein weiteres Termometer, damit der Kessel nicht nur für die Fermentierung sondern auch während eines Brauvorgangs mit heißen Flüssigkeiten verwendet werden kann. - Sonst -> Super Kessel!

Velmi vyborny produkt s pomerom cena/vykon uplne OK. Jediné, čo som si následne objednal, je ďalší teplomer, aby sa kanvica dala použiť nielen na kvasenie, ale aj pri varení horúcimi tekutinami. - Inak -> Super kotol!

Overená kontrola

Super ketel. Mooi afwerking goede rubbers en stevige puntlassen. Het wachten waard.

Super kotol. Pekná povrchová úprava, dobré gumy a pevné bodové zvary. Oplatí sa čakať.

Overená kontrola

alles super

všetko super

Overená kontrola

Im Grunde handelt es sich hier um einen sehr formschönen Behälter aus hochwertigem Edelstahl mit Thermometer und Ablassventil, der sich luftdicht verschließen lässt. Aber auch nur im Grunde, denn eigentlich ist dieser Maischekessel sehr viel mehr, da er die heimische Küche, Hobbykeller oder Speisekammer in eine Brauerei verwandelt. Ich ziehe diese "analoge" Variante der vollautomatischen Bierbrauanlage vor, da ich so wirklich alle Schritte beeinflussen und überwachen kann. Man muss sich jedoch auch mehr mit der Materie auseinandersetzen, es wird nicht umsonst Brauerei"kunst" genannt. Sehr praktisch ist die konische Form, da sich so unten am Boden die Hefe sammelt. Das Thermometer ist - soweit ich das beurteilen kann - auch präzise und die Möglichkeit den Druck über das Fermentierröhrchen auszugleichen, ohne den Deckel zu öffnen ist auch sehr hilfreich. Alles in allem bin ich zufrieden mit dem Kessel!

V podstate ide o veľmi elegantnú nádobu z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s teplomerom a vzduchotesne uzatvárateľným vypúšťacím ventilom. Ale len v zásade, pretože tento kotlík na kašu je v skutočnosti oveľa viac, pretože premení domácu kuchyňu, hobby miestnosť alebo špajzu na pivovar. Preferujem tento „analógový“ variant plne automatického systému varenia piva, pretože môžem skutočne ovplyvniť a sledovať všetky kroky. Treba sa však viac zaoberať vecou, nie nadarmo sa tomu hovorí pivovarské „umenie“. Kónický tvar je veľmi praktický, keďže droždie sa zhromažďuje na dne. Teplomer je tiež presný, pokiaľ môžem povedať, a schopnosť vyrovnať tlak cez fermentačnú trubicu bez otvárania veka je tiež veľmi užitočná. Celkovo som s kanvicou spokojný!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov