Lugano, naťahovač na hodinky, plast, 2 hodiniek, 4 režimy, čierny
Lugano, naťahovač na hodinky, plast, 2 hodiniek, 4 režimy, čierny
Lugano, naťahovač na hodinky, plast, 2 hodiniek, 4 režimy, čierny
Lugano, naťahovač na hodinky, plast, 2 hodiniek, 4 režimy, čierny
Lugano, naťahovač na hodinky, plast, 2 hodiniek, 4 režimy, čierny
Lugano, naťahovač na hodinky, plast, 2 hodiniek, 4 režimy, čierny

Lugano naťahovač na hodinky

Natahovač na hodinky Čierna
78,90 € 119,90 € (cena s DPH)

Lugano naťahovač na hodinky

78,90 € 119,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

pripravené na prevádzku: naťahuje automatické hodinky

odolné: plastová konštrukcia, ktorá sa ľahko čistí

prevádzka podľa voľby: 4 rôzne rotačné režimy

Popis produktu

Pre milovníkov alebo zberateľov hodiniek je Klarstein Lugano kazeta na hodinky nanajvýš praktická a výhodná kúpa. Súčasne otáča až 2 ks hodiniek okolo osi rotora, a tak sa automaticky postará o to, aby naťahovací mechanizmus mohol pracovať. Simuláciou pohybu zápästia ostanú hodinky pripravené na použitie, zoživičnateniu olejového mazadla sa účinne zabráni.

Na zadnej strane kazety na hodinky sa nachádzajú ovládacie tlačidlá spôsobu rotácie a rotačnej frekvencie. Pritom si môžete vybrať spomedzi štyroch režimov. Režim A: po 5 minútach rotácie sú hodinky v pokoji 79 minút predtým ako sa znova začne 5-minútová rotácia. Podľa zvoleného režimu sa skracuje aj čas pokoja: v režime D predstavuje iba 32 minút.

Čierna plastová konštrukcia je nanajvýš decentná a poskytuje veľkolepý pohľad na hodinky. V jednoduchej kazete na hodinky Lugano stoja v centre pozornosti a môžu byť všade nádherne prezentované. Jednoduchým dizajnom zapadnú opticky do každého prostredia, vybratie hodiniek je vďaka veľkej záklopke vždy bezproblémové.

Dostupné farby: čierna

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • odolná plastová konštrukcia
 • otočné v oboch smeroch (chod vľavo a vpravo)
 • veľké, priehľadné okienko
 • jednoduché vybranie hodiniek
 • 4 rôzne režimy
Lugano, naťahovač na hodinky, plast, 2 hodiniek, 4 režimy, čierny

Vlastnosti a rozmery

 • 25 x 13 x 19 cm (ŠxVxH)
 • dĺžka sieťového kábla: cca 150 cm
 • hmotnosť: cca 0,8 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x otáčacia kazeta na hodinky
 • 1 x sieťový zdroj
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

119.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(14 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Bis jetzt funktioniert alles!

Zatiaľ všetko funguje!

Overená kontrola

Hält die Uhr in Bewegung

Udržuje hodiny v pohybe

Overená kontrola

Sehr schöner Uhrenbeweger. Der Versand erfolgte sehr schnell. Das Gerät läuft leise. Wir sind damit zufrieden. Preis-Leistung stimmen hier.

Veľmi pekný naťahovač hodiniek. Dodanie bolo veľmi rýchle. Zariadenie beží ticho. Máme z toho radosť. Hodnota za peniaze je tu.

Overená kontrola

Das ist ein Weihnachtsgeschenk und es macht das was es soll, läuft sehr ruhig, einzig ist es leider nicht ganz selbsterklärend, was man sich ja von einem so simplen Produkt wie ein Uhrbeweger vorstellt, so musste man echt nachlesen, wie das Gerät nicht ständig in den Ruhemodus zurückkehrt.

Toto je vianočný darček a robí to, čo má, beží veľmi ticho, ale bohužiaľ nie je úplne samozrejmé, čo by ste si predstavovali od takého jednoduchého produktu, akým je naťahovač hodiniek, takže ste si naozaj museli prečítať, ako zariadenie nebolo neustále v režime spánku.

Overená kontrola

Es tut as es soll. Aber schaut eher billig aus, und fühlt sich auch nicht ganz so gut an. Viele Einstellungen sind möglich und so werden die Uhren auch gut auf gezogen. ABER leise war das Teil nur zwei Tage lang. Danach und seitdem ist der Uhrenbeweger eher laut.

Robí ako má. Vyzerá to však dosť lacno a ani sa necítite dobre. Je možných veľa nastavení a tak sa hodiny dobre naťahujú. ALE ticho bolo len dva dni. Potom a odvtedy je naťahovač hodiniek dosť hlučný.

Overená kontrola

Sehr schön,Aber laut.

Veľmi pekné, ale hlučné.

Overená kontrola

Das Gerät erfüllt seinen Zweck und sieht bei ferner Betrachtung auch schlicht und trotzdem stilvoll aus. Bei genauer Betrachtung und Benutzung muss man sagen wirkt es billig, alles aus Plastik. Aktuell steht er noch im Schlafzimmer aber nicht mehr lange, man hört die Motoren doch schon sehr. Preis-Leistung ist dennoch völlig in Ordnung, von daher kann ich nicht vom Kauf abraten.

Zariadenie plní svoj účel a aj pri pohľade z diaľky vyzerá jednoducho a štýlovo. Ak sa pozriete pozorne a použijete, musíte povedať, že vyzerá lacno, všetko je vyrobené z plastu. Momentálne je stále v spálni, ale nie dlho, už počuť motory. Stále má dobrú hodnotu za peniaze, takže nemôžem odporučiť, aby ste si ho kúpili.

Overená kontrola

Der Uhrenbeweger ist ein atemberaubend aussehender automatischer Uhrenbeweger. Es kann zwei Uhren gleichzeitig aufnehmen. Diese Kapazität ist ideal für meine Uhrenkollektion, um sie zu pflegen und immer "pünktlich" zu halten.

Naťahovač hodiniek je úžasne vyzerajúci automatický naťahovač hodiniek. Dokáže nahrávať dve hodinky súčasne. Táto kapacita je pre moju zbierku hodiniek ideálna na to, aby som sa o ňu starala a udržiavala ju vždy „načas“.

Overená kontrola

Für den Preis ganz okay. Von ruhigem Lauf kann aber keine Rede sein. Und der linke auch lauter als der rechte Motor. Da er aber bei mir in einem anderen Zimmer im einer Vitrine steht, stört mich das jetzt weniger. Ich hätte mir noch Polster an den Uhrenaufnehmern gewünscht. Damit die Stahlarmbänder noch besser geschützt sind.

Celkom v poriadku za cenu. O hladkom chode ale nemôže byť reč. A ten ľavý je hlasnejší ako ten pravý. Ale keďže je vo vitríne v inej miestnosti, tak mi to teraz až tak neprekáža. Uvítal by som nejaké polstrovanie na držiakoch hodiniek. Aby boli oceľové náramky ešte lepšie chránené.

Overená kontrola

Schönes Teil jedoch etwas zu laut

Pekná časť, ale trochu príliš hlasná

Overená kontrola

Produkt ist nicht unbedingt ein Designerstück und hat einen plastiklook aber der Preis passt dafür

Výrobok nie je nevyhnutne dizajnérskym kúskom a má plastový vzhľad, ale cena je za to primeraná

Overená kontrola

Ich finde das Design dieses Modells sehr schön und schlicht so wie auf den Bildern zu sehen. Die Modi sind auch ganz cool zum rumexperementieren. Leider habe ich nur eine Automatikuhr aber bin mir am überlegen ob ich mir nicht noch eine zweite zulege :p.

Dizajn tohto modelu považujem za veľmi krásny a jednoduchý, ako je vidieť na obrázkoch. Režimy sú tiež naozaj skvelé na experimentovanie. Bohuzial mam len jedny automaticke hodinky ale rozmyslam ze si zaobstaram druhe :p.

Overená kontrola

Ich brauchte für meine beiden Automatikuhren mal einen schönen, aber nicht zu teuren Uhrenbeweger und bin nach langer Suche auf dieses Stück gestoßen. Vom Design gefällt er mir gut, schlicht aber trotzdem schick. Keine unnötige Beleuchtung oder sonst ein schnick schnack. Gut finde ich auch das man beide Beweger getrennt anschalten kann und das sowohl recht als auch links herum gedreht werden kann. Jetzt zum Negativen: Nach nur einem Tag sind beide Motoren merklich lauter geworden. Am Anfang konnte ich sie gar nicht hören, aber nach nur einem Tag war das leider anders. Es ist jetzt nicht mega störend, aber man hört es halt und ich denke zum schlafen würde es dann schon mehr stören. Ich habe ihn im Wohnzimmer, deshalb geht es noch. Was für mich eher schlimm ist, ist das der Beweger nicht für meine Breitling zu reichen scheint. Sie ist wirklich sehr groß und damit scheint das ding ein Problem zu haben. Nach 3 Tagen steht dir Uhr dann leider und das auf höchster Umdrehungszahl. Vlt liegt das auch an mir und ich muss erst noch die richtige finden, aber bei meiner kleineren geht es ja auch ohne Probleme. Falls ich da noch was rausfinde sage ich nochmal Bescheid. Zudem lassen sich große Armbänder nicht gut anbringen. Bei meiner kleineren Uhr ist ein Metallarmband was noch nicht gekürzt wurde und ich kriege diese Uhr nicht auf den Beweger, das Armband ist schlicht zu groß. Die Uhr hat keinen Halt und fällt runter. Ich habe jetzt einfach ein Stück Stoff zwischen Uhr und Halter gelegt und somit ist die Uhr fest. Sieht aber auch nicht so toll aus und kann ja auch nicht Sinn der Sache sein. Dabei habe ich schon sehr dünne Arme =) Also für Menschen mit dicken Armen und der entsprechenden Armbandgröße würde ich dieses Teil nicht unbedingt empfehlen. Also alles in allem gefällt mir das Ding ganz gut. Mit den negativen Punkten kann ich erst mal leben, aber ich denke ich werde es mir nicht noch einmal kaufen. (Außer ich kriege das mit meiner Breitling noch hin)

Potreboval som pekný, ale nie príliš drahý naťahovač na moje dve automatické hodinky a po dlhom hľadaní som narazil na tento kúsok. Veľmi sa mi páči dizajn, jednoduchý, ale stále šik. Žiadne zbytočné osvetlenie alebo iné ozdoby. Tiež si myslím, že je dobré, že sa dajú obidva ťahače zapínať samostatne a že sa dajú otáčať vpravo aj vľavo. Teraz to negatívne: Už po jednom dni sa oba motory výrazne zosilnili. Zo začiatku som ich vôbec nepočul, no bohužiaľ už po jednom dni to bolo inak. Teraz to nie je super otravné, ale počuť to a myslím, že by to bolo otravnejšie pri spánku. Mám to v obývačke, takže je to ešte v poriadku. Čo je pre mňa skôr zlé, je to, že sa mi zdá, že sťahovák nestačí na môj Breitling. Je naozaj veľký a zdá sa, že vec s tým má problém. Bohužiaľ, po 3 dňoch sú hodiny na vás a to pri najvyššom počte otáčok. Je to asi na mne a ešte musím nájsť tú pravú, ale s mojou menšou je to bez problémov. Ak ešte niečo zistím, dám vedieť. Navyše veľké náramky nie je ľahké pripevniť. Moje menšie hodinky majú zatiaľ neskrátený kovový náramok a tieto hodinky neviem dostať na naťahovačku, náramok je jednoducho príliš veľký. Hodinky nemajú oporu a padajú. Medzi hodinky a držiak len vložím kúsok látky a hodinky sú zafixované. Ale ani to nevyzerá tak skvele a ani o to nemôže ísť. Už mám veľmi tenké ruky =) Takže pre ľudí s hrubými rukami a zodpovedajúcou veľkosťou náramku by som túto časť nevyhnutne neodporúčal. Takže celkovo sa mi táto vec naozaj páči. Zatiaľ viem žiť s mínusovými bodmi, ale myslím, že si ho už nekúpim. (Pokiaľ to nezvládnem s mojím Breitlingom)

Overená kontrola

Der Uhrenbeweger sieht gut aus und ist zudem super leise im Betrieb. Die Funktionen die er bietet sind ausreichend um die Uhren am laufen zu halten. Schön ist auch das die Uhrenadapter sich den Uhren gut anpassen,sodass nichts wackelt. Hoffe das er lange hält? Aber denke schon. Würde ich wieder kaufen.

Naťahovač hodiniek vyzerá dobre a je tiež super tichý v prevádzke. Funkcie, ktoré ponúka, sú dostatočné na udržanie chodu hodín. Príjemné je aj to, že sa hodinkové adaptéry dobre prispôsobia hodinkám, takže sa nič nekýve. Dúfam, že to vydrží dlho? Ale myslite si to. Kúpil by som znova.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov