[Rozbalené] Bella Café 1550W 19bar 1.4L Pákový Kávovar Čierna
-
279,90 €Uvádzacia cena: 419,90 € -33%
- Posledné kusy na sklade! Posledné kusy na sklade!
- Dodacia lehota: 1 - 2 pracovných dní
- 14 dní na vrátenie
-
Stav - veľmi dobrý: Vrátený tovar s minimálnymi známkami opotrebovania
Najväčšie výhody
Plná chuť, hustá crema – priamo doma: Tlak čerpadla 20 bar v kombinácii s príkonom 1 550 W zaistí úplnú extrakciu aromatických olejov z kávovej múčky. Výsledkom je espresso s hustou cremou, aké poznáte z kaviarní.
Zamatová mliečna pena bez námahy: Parná tryska spení studené mlieko na jemný mikropenu – základ pre cappuccino, latte macchiato aj flat white v kvalite, na ktorú ste zvyknutí z kaviarne.
Rýchlo pripravený, ľahko udržiavaný: Termo-blokový systém zohreje prístroj na optimálnu teplotu varenia v krátkom čase. Nádrž na vodu s objemom 1,4 litra sa vyberá bez náradia a jednoducho sa opláchne pod kohútikom.
Čerstvé zrná alebo pad – Váš výber: Integrovaný kužeľový mlynček s kapacitou 200 g a 10 stupňami mletia pomelie čerstvé zrná presne podľa Vašich predstáv. Prístroj je zároveň kompatibilný s mletou kávou aj ESE padmi.
Káva, ktorá zostane horúca až do posledného dúška: Ohrievacia doska na vrchnej strane prístroja predhreje Vaše espresso šálky, aby káva po naliatí okamžite nevychladla – detail, ktorý v šálke skutočne cítiť.
Popis produktu
Každé ráno káva ako z kaviarne – bez radu, bez čakania a bez príplatku. Klarstein Bella Café Espresso s tlakom čerpadla 20 bar a výkonom 1 550 W pripraví krémové espresso s hustou cremou, zamatový cappuccino penový mliečny krém aj latte macchiato, ktoré obstojí v porovnaní s tým najlepším v meste.
Tlak 20 bar zaistí úplnú extrakciu všetkých aromatických olejov z kávovej múčky – výsledkom je plnokrvné espresso s cremou, akú poznáte len od skúseného baristy. Parná tryska spení studené mlieko na jemný mikropenový základ, ideálny pre cappuccino, latte macchiato aj flat white.
Odnímateľná nádrž na vodu s objemom 1,4 litra sa vyberá bez náradia a ľahko sa vyčistí. Tlakový odvzdušňovací ventil zníži zvyškový tlak pred otvorením portafilteru. Na vrchnej strane prístroja je ohrievacia doska na šálky, ktorá udrží espresso šálky na správnej servisnej teplote.
Doma aj v kancelárii sa Bella Café Espresso rýchlo zaplatí v porovnaní s každodennou návštevou kaviarne. Kompatibilný s ESE podmi aj mletou kávou – pre maximálnu flexibilitu pri výbere kávy.
Objednajte Klarstein Bella Café Espresso ešte dnes a vychutnajte si každé ráno kávu barista kvality priamo z Vašej vlastnej kuchyne.
Vlastnosti
- Tlak čerpadla: 20 bar
- Príkon: 1 550 W
- Nádrž na vodu: 1,4 litra (odnímateľná)
- Materiál krytu: nehrdzavejúca oceľ a plast
- Integrovaný tlakomer
- Mlynček: integrovaný kužeľový mlynček s 10 stupňami mletia a nastaviteľným množstvom kávy
- Kapacita mlynčeka: 200 g
- Napájanie: 220–240 V~ | 50/60 Hz
- Termo-blokový vykurovací systém pre rýchle zahriatie a presnú reguláciu teploty
- Integrovaný tlakomer na kontrolu optimálneho tlaku varenia
- Súčasná príprava až 2 šálok
- Parná tryska na mliečnu penu: krémové cappuccino a latte macchiato v barista kvalite
- Odnímateľný napäňovač mlieka a odkvapkávacia miska pre jednoduchú údržbu
- Ohrievacia doska na šálky na vrchnej strane pre optimálnu servisnú teplotu
- Tlakový odvzdušňovací ventil pred otvorením portafilteru
- Kompatibilný s ESE podmi a mletou kávou
- Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele: hygienická a odolná
- Vhodné pre: domácnosť, kanceláriu, gastronómiu
Rozmery a technické podrobnosti
- Rozmery: cca 32,2 x 38 x 34,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1 m
- Hmotnosť: cca 7,5 kg
Čo bude doručené
- 1 x pákový kávovar
- 1 x portafilter
- 2 x sitková vložka
- 1 x odmerka
- 1 x nástavec na zrnkovú kávu
- 1 x tamper
- Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch
Dodacie podmienky
Dodacia lehota: 1 - 2 pracovných dní
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.
Vše v pořádku, akorát je teba si nacvičit mletí.
What can I say other than this was a fantastic purchase, bought this for my Partner who's a professional barista, makes a perfect coffee 100% recommended buy
Eine Sterne minus wegen mangelhafte!!! Gebrauchsanweisung. Man muss selbst herausfinden anhand Erfarung Mahlanstellungen und Geschmack.
Super Expresso und schön viel Druck und einfach aufzubauen
alles besten, hier stimmt alles
Tolles Gerät. Funktioniert einwandfrei.
Geweldig apparaat. Eenvoudig installeren en in gebruik. Lekkete koffie.Aanrader.
It surprise us, it's better then we expected. Very happy
Nachdem ich mehrmals die Einstellung ( Mahlwerk und Menge) verändert und angepasst habe, bin ich sehr zufrieden, der Espresso ist für meinen Geschmack perfekt!!Die Ausgüsse für den Espresso sind zu weit auseinander, so dass bei einer schmalen Espressotasse eine Seite daneben entleert. Es gibt auch keine anderen via Internet zu kaufen. Empfehlung: ab Werk enger zusammen herstellen.Aber die Maschine selbst sieht nicht nur gut aus, sondern macht auch einen sehr guten Espresso!!!
Excellent produit , de plus, très esthétique visuellement.
Parfait. Une belle machine qui fait un excellent café. Je l'utilise depuis plusieurs semaines et j'en suis extrêmement satisfait.
Parfait. Une belle machine qui fait un excellent café. Je l’utilise depuis plusieurs semaines et j’en suis extrêmement satisfait.
Vom Aussehen her top, aber ist noch nicht in Betrieb
Sono molto contenta per questa macchina, fa' un caffè proprio come al bar.
Sono molto contenta per questa macchina, fa’ un caffè proprio come al bar.
Buenos días , yo quiero hacer una. Reclamación. respecto a esta cafetera. La verdad es que me ha gustado mucho. Estoy muy contenta con ella pero mi desilusión es sobre el dispensador para hacer el café. Ya que tengo muy poco tiempo de haberla comprado. Llevo unos tres meses con ella y la verdad está oxidado, así que creo que me deberían de dar otro, porque éste está muy mal
sehr schnelle Lieferung, tolle Espressomaschine in schönem Design, macht wunderbaren Espresso, alles Bestens
Had this now a good couple of months and can not fault this product. Just like being at a coffee shop and love the retro look
Tökéletes mint megjelenésben mint működésbe . Maximálisan ajánlom .
Se volete un prodotto che non sporca ..questo articolo non fa per voi...ma la qualità e la semplicità di un caffè del bar ed un cappuccino eccellente scegliete pure questo prodotto..io l ho fatto.
Nach anfänglichen Neu-Nutzer-Problemen (ich hatte bis Dato "nur" eine Kapsel-Maschine) habe ich mich un eingefuchst und mit der Maschine angefreundet.Das hat mich in der 1.Woche einige ungenießbar Cremas gekostet, die im Ausguss gelandet sind. Mit der Espresso Zubereitung hatte ich keine Probleme.Die Einstellung für die das Mahlwerk musste ich auch erst herausfinden. Was aber schnell gelang.Bei der Reinigung der Mühle, muss man die restlichen Bohnen einmal so durchmahlen und aufheben für einen doppelten Esspresso. Den ich für meinen Crema, auf den ich am Morgen nicht verzichten will, eh' benötige.Mein Fazit zur Maschine: ich war von der Optik begeistert und nun auch von Handhabung und den Resultaten der Espresso's und Cremas.Wobei ich KEIN Kaffee-Experte bin. Mir muss das Resultat einfach nur schmecken ️ und das tut es!
Nach anfänglichen Neu-Nutzer-Problemen (ich hatte bis Dato "nur" eine Kapsel-Maschine) habe ich mich un eingefuchst und mit der Maschine angefreundet. Das hat mich in der 1.Woche einige ungenießbar Cremas gekostet, die im Ausguss gelandet sind. Mit der Espresso Zubereitung hatte ich keine Probleme. Die Einstellung für die das Mahlwerk musste ich auch erst herausfinden. Was aber schnell gelang. Bei der Reinigung der Mühle, muss man die restlichen Bohnen einmal so durchmahlen und aufheben für einen doppelten Esspresso. Den ich für meinen Crema, auf den ich am Morgen nicht verzichten will, eh’ benötige. Mein Fazit zur Maschine: ich war von der Optik begeistert und nun auch von Handhabung und den Resultaten der Espresso’s und Cremas. Wobei ich KEIN Kaffee-Experte bin. Mir muss das Resultat einfach nur schmecken ️ und das tut es!
Je mets 1 étoile pour son coté sympa, n'a jamais fonctionné correctement, et au bout de 3 mois kaput totalement. je suis si déçue, et si triste car je la voulais elle me plaisait vraiment beaucoup. ça fait 279 euros à la poubelle.. et j'ai mal à mon coeur.
No hace un ruido excesivo, lo normal. Creíamos que teníamos un problema con el molinillo, lo comente con el vendedor y obtuve respuesta inmediata y grata. Luego lo solucionamos nosotros ya que no era defecto de la maquina, no girábamos lo suficiente el deposito del café y de forma correcta. ( Nos daba miedo forzar y estropear la maquina). El resultado del café y espumador muy bueno. Manejo muy intuitivo. Por decir algo recomendaría al fabricante... el mango, cacillo que tuviera también una sola salida, para no tener que ajustar tamaño taza de café a las dos salidas del café. Para café expreso es algo grande para una taza.
No hace un ruido excesivo, lo normal. Creíamos que teníamos un problema con el molinillo, lo comente con el vendedor y obtuve respuesta inmediata y grata. Luego lo solucionamos nosotros ya que no era defecto de la maquina, no girábamos lo suficiente el deposito del café y de forma correcta. ( Nos daba miedo forzar y estropear la maquina). El resultado del café y espumador muy bueno. Manejo muy intuitivo. Por decir algo recomendaría al fabricante... el mango, cacillo que tuviera también una sola salida, para no tener que ajustar tamaño taza de café a las dos salidas del café. Para café expreso es algo grande para una taza.
Einfache Handhabung,sehr gute Produktqualität.Preisleistungsverhältnis gut.
Machine à café très solide et belle. Prépare un très bon café ! Recommandé
Funciona perfecto, poco ruido y tamaño contenido. Hace un café excelente.Solo comentar que las instrucciones son un poco confusas. Supongo que se debe a la traducción al español, pero nada demasiado complicado.
Ich danke nach längerem hin und her mit dem Hersteller, hat Ihre Firma promt reagiert und mir das Geld zurückerstattet. Danke.
Die Kombi der Maschine ist super, die Funktionen ebenfalls. Hätte aber gedacht bei einem Retrolook das die außen Hülle nicht soviel Plastik hat, auf dem Bild sieht diese viel Dunkelroter aus. Sonst nach den Anfängen gut zu bedienen, geht allein in einen Standby Modus was total toll ist. Ich bin sehr zufrieden , macht es aber bitte hochwertiger von der Haptik das hat nicht soviel mit Retro zu tun.
Retour d'expérience sur cette machine KLARSTEIN .Après plusieurs essais de moutures pour faire un café à l'italienne, j'ai trouvé la bonne méthode pour un café moussu . Moudre le café très fin, remplir le porte filtre à raz et surtout ne pas le tasser !!Une excellente machine expresso que je recommande vivement, un peu bruyante au démarrage, il manque au porte filtre, un buseur verseur simple pour une tasse (le seul défaut). mais un design de première.....
Der Kaffee schmeck sehr gut, der Milchaufschäumer braucht etwas länger bis er aufgeheizt ist aber funktioniert dann sehr gut. Preis Leistung finde ich sehr gut