CA2PM, naťahovač na hodinky, 4 hodiniek, karbónový vzhľad 4 hodinky
CA2PM, naťahovač na hodinky, 4 hodiniek, karbónový vzhľad 4 hodinky
CA2PM, naťahovač na hodinky, 4 hodiniek, karbónový vzhľad 4 hodinky
CA2PM, naťahovač na hodinky, 4 hodiniek, karbónový vzhľad 4 hodinky
CA2PM, naťahovač na hodinky, 4 hodiniek, karbónový vzhľad 4 hodinky
CA2PM, naťahovač na hodinky, 4 hodiniek, karbónový vzhľad 4 hodinky
CA2PM, naťahovač na hodinky, 4 hodiniek, karbónový vzhľad 4 hodinky

CA2PM naťahovač na hodinky

Čierna Natahovač na hodinky
222,90 € 259,90 € (cena s DPH)
Variant:

CA2PM naťahovač na hodinky

222,90 € 259,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Dekoračný pohyblivý stojan na hodinky s karbónovým dizajnom prispôsobený na uskladnenie štyroch hodiniek

Štyri programy - vhodné na všetky typy aktuálne dostupných automatických hodiniek - vrát. veľkých športových hodiniek - každá platforma je nastaviteľná samostatne

Exteriér: ručne vyrobený, lesklý korpus s viacvrstvovým lakom a veľkým oknom z plexiskla

Popis produktu

Bezokrajové akrylové okno umožňuje konkrétny náhľad do interiéru, ktorý sa vyznačuje karbónovým vzhľadom a veľkým zmyslom pre eleganciu.

Základnou funkciou tohto stojanu je simulácia pohybu zápästia.
Tá umožňuje využívanie automatického naťahovania momentálne nepoužívaných hodiniek a predchádza škodlivému zanášaniu olejom.

Klarstein CA2PM sa môže stať univerzálnym domovom pre až štyri kusy hodiniek.
Každý z držiakov využíva pritom rôzny typ simulácie a rotácie (prispôsobený podľa aktuálnej ponuky na trhu).
Výber programu je možný pre každú platformu samostatne. Vďaka integrovanej batérii s dlhou výdržou je tento stojan plne prenosný a nezávislý na prítomnosti elektrickej zástrčky.

Prosíme, všimnite si, že hodinky na obrázku nie sú súčasťou balenia.
Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Program 1: 6-minútové točenie v smere hodinových ručičiek, 30-minútová prestávka, 6--minútové točenie v smere hodinových ručičiek, atď.
 • Program 2: 6-minútové točenie proti smeru hodinových ručičiek, 30-minútová prestávka, 6--minútové točenie proti smeru hodinových ručičiek, atď.
 • Program 3: 20-minútové točenie proti smeru hodinových ručičiek, 10-minútová prestávka, 20-minútové točenie proti smeru hodinových ručičiek, 10-minútová prestávka, 20-minútové točenie proti smeru hodinových ručičiek, atď.
 • Program 4: 10-minútové točenie v smere hodinových ručičiek, 10-minútové točenie proti smeru hodinových ručičiek - opakovanie sekvencie v 3-hodinových intervaloch, potom 9-hodinová prestávka a opätovné začatie 3-hodinového programu
 • Predlžovací prstenec na uskladnenie hodín s obzvlášť dlhým remienkom
 • Držiaky otočné v oboch smeroch
 • Nízka spotreba energie
 • ON/OFF vypínač umiestnený nenápadne na zadnej strane
 • Napájanie: 12 V, 0,5 A adaptér
CA2PM, naťahovač na hodinky, 4 hodiniek, karbónový vzhľad

Vlastnosti a rozmery

 • 32 x 18,5 x 18,5 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: 2,8 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x zariadenie
 • 1 x adaptér
 • 1 x čistiaca utierka
 • Manuál
 • Balenie tovaru

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

259.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(24 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

l'un des moteurs m'a lâché et comme ce n'est plus sous garantie, pas de réparation proposée ! juste le rachat d'un nouveau remontoir.
Je suis très déçu du service après vente et de leur façon de gérer les problèmes. Surtout que ce remontoir n'est pas très qualitatif. j'ai ouvert le mécanisme et c'est minimaliste. mauvaise qualité et très bruyant. Au final ce modèle équivaut à un modèle Temu pour un prix inférieur.

Jeden z motorov sa mi pokazil a keďže už nie je v záruke, neponúkam žiadnu opravu! len kúpa nového navíjača. Som veľmi sklamaný z popredajného servisu a ich spôsobu riešenia problémov. Najmä preto, že tento navíjač nie je veľmi kvalitný. Otvoril som mechanizmus a je minimalistický. nekvalitné a veľmi hlučné. V konečnom dôsledku je tento model ekvivalentom modelu Temu za nižšiu cenu.

Overená kontrola

Bonjour, très satisfait par le produit, la commande et la livraison.

Dobrý deň, som veľmi spokojný s tovarom, objednávkou aj dodaním.

Overená kontrola

Hallo habe denn Artikel nicht bekommen das ich bewerten soll .

Dobrý deň, neprišiel mi článok, ktorý by som mal ohodnotiť.

Overená kontrola

CA2PM is described as having an integrated rechargeable battery unit but the item I got had no battery pack. It can only be used when plugged to a power source OR with 3 AA batteries inserted. The description on Klarstein webpage is misleading. On the plus side, the winder looks nice.
Overall, I'm slightly disappointed...

CA2PM je opísaná ako jednotka s integrovanou dobíjateľnou batériou, ale položka, ktorú som dostal, nemala žiadnu batériu. Dá sa použiť len pri pripojení k zdroju napájania ALEBO s vloženými 3 batériami AA. Popis na webovej stránke Klarstein je zavádzajúci. Pozitívom je, že navíjač vyzerá pekne. Celkovo som mierne sklamaný...

Overená kontrola

Man merkt, dass es nicht die Qualität der großen Markenprodukte hat, aber am Ende soll es ja auch lediglich die Uhren in Bewegung halten und sollte keine 1.000 € dafür kosten. Das tut das Gerät zuverlässig und ausreichend leise, ins Schlafzimmer würde ich es aber nicht stellen. Auch die Wahlmöglichkeit sind ausreichend.

Dá sa povedať, že to nemá kvalitu veľkých značkových produktov, no v konečnom dôsledku to má len držať hodiny a nemalo by to stáť 1000 €. Prístroj to robí spoľahlivo a dostatočne potichu, no do spálne by som ho nedal. Možnosti sú tiež dostatočné.

Overená kontrola

Hatte einen Freund ein Klarstein Produkt geschenkt mit dem er sehr zufrieden ist. Hatte mir für den Eigengebrauch diesen beweger bestellt. Leider erfüllt die Qualität nicht meinen Anspruch. Die Abdeckung klappert und sieht leider sehr billig aus. Sorry Klarstein aber ich bin besseres von euch gewohnt.

Daroval som priateľovi produkt Klarstein, s ktorým je veľmi spokojný. Objednal som si tento sťahovák pre vlastnú potrebu. Bohužiaľ kvalita nespĺňa moje požiadavky. Obal chrastí a bohužiaľ pôsobí veľmi lacno. Prepáč Klarstein, ale už som si od teba zvykol na lepšie.

Overená kontrola

Super Qualität , super zu bedienen !!!

Skvelá kvalita, skvelé použitie!

Overená kontrola

schönes design

krásny dizajn

Overená kontrola

Preis-Leistung sehr gut, Verarbeitung ebenfalls erstaunlich grazil, Funktion bis dato kein Ausfall Kaufempfehlung

Veľmi dobrý pomer ceny a kvality, spracovanie je tiež úžasne jemné, funkcia dodnes nezlyhala Odporúčanie na nákup

Overená kontrola

Nach anfänglichen Schwierigkeiten ( erste Sendung kam defekt an) u.a. Auch nicht die gewohnte schnelle Lieferung von Amazon . DasTeil sieht edel aus, und ist was ich bis jetzt sehen kann ,ist auch gut verarbeitet . Es läuft sehr leise und die Lackierung ist ohne Beanstandung.Sehr gut gemacht ist, dass eine Reduzierung der Aufnahme der Uhr mit angebracht wurde. Sodass sowohl kleinere als auch größere Armbänder eingesetzt werden können

Po počiatočných ťažkostiach (prvá zásielka prišla chybná), vrátane nie obvyklého rýchleho doručenia z Amazonu. Diel vyzerá noblesne a podľa toho, čo zatiaľ vidím, je aj dobre vyrobený. Beží veľmi ticho a lak je bezchybný.Veľmi dobre spravené je nasadenie redukcie na uchytenie hodín. Aby sa dali použiť menšie aj väčšie náramky

Overená kontrola

Topp

Hore

Overená kontrola

Aber innen sieht man dass es nicht hochwertig verarbeitet wurde. Ist nicht laut. Würde ihn aber trotzdem nicht im Schlafzimmer haben wollen.

Vo vnútri však vidieť, že nebola spracovaná na vysokej úrovni. Nie je hlasný. V spálni by som ho však nechcela.

Overená kontrola

Optisch sehr schön. Aber leider funktioniert es bei meinen Uhren nicht so ganz. Habe das Programm gewählt mit 20min links 10min Pause 20mib rechts. Sogar mit dem Programm geht die Uhr langsam leer. Vermutlich liegt es daran das die Uhren 45Grad Winkel drin sind und nicht wie bei teueren 90Grad

Opticky veľmi krásne. Ale bohužiaľ to s mojimi hodinkami celkom nefunguje. Vybral som si program s 20 min vľavo 10 min prestávka 20 mib vpravo. Aj s programom sa hodiny pomaly míňajú. Je to pravdepodobne preto, že hodiny majú 45-stupňový uhol a nie drahý 90-stupňový uhol

Overená kontrola

Toles Produkt, funktioniert hervorragend. Gern wieder

Skvelý produkt, funguje skvele. S radosťou znova

Overená kontrola

Der Uhrendreher sieht gut aus und Funktioniert bislang einwandfrei!! Tolles Produkt!

Obracač hodiniek vyzerá dobre a funguje zatiaľ bezchybne!! Skvelý produkt!

Overená kontrola

Dieser wunderschöne Uhrenbeweger, mit einem in schwarzlack gehaltenen Gehäuse und Carbon-Interior in Kunstleder, entspricht voll meinen Erwartungen. Ein toller Blickfang für jeden Uhrenliebhaber, der die Automatik-Uhren in verschiedenen Dreh-Varianten in Bewegung hält. Tolles Preis-Leistungs-Verhältnis....kann ich nur empfehlen!!!

Tento krásny naťahovač hodiniek s čiernym lakovaným puzdrom a karbónovým vnútrom v imitácii kože plne spĺňa moje očakávania. Skvelý pútač pre každého milovníka hodiniek, ktorý udržiava automatické hodinky v rôznych otočných variantoch v pohybe. Skvelá hodnota za peniaze...môžem len odporučiť!!!

Overená kontrola

Das Gerät kommt mit der schwarz glänzenden Oberfläche und dem grossen Acrylglasdeckel sehr schön daher. Auch die Innenauskleidung aus Karbonimmitat ist schön und edel anzuschauen. Das Gerät ist rabust, sehr leise und funktioniert wie beschrieben. Der mitgelieferte Netzadapter hat ein vernünftig langes Anschlusskabel. Die Gangreserve funktioniert über zwei 1.5V AA Batterien und nicht über eine 9V Batterie wie in der Beschreibung angegeben.

Zariadenie je veľmi atraktívne svojim lesklým čiernym povrchom a veľkým krytom z akrylového skla. Krásna a ušľachtilá na pohľad je aj vnútorná výstelka z imitácie karbónu. Zariadenie je drsné, veľmi tiché a funguje podľa popisu. Dodávaný sieťový adaptér má primerane dlhý prepojovací kábel. Rezerva chodu funguje s dvomi 1,5V AA batériami a nie s 9V batériou ako je uvedené v popise.

Overená kontrola

Sehr stilvolles Gerät mit nützlichen Optionen, um Ihren Bedürfnissen gerecht zu werden. Sieht sehr minimalistisch aus und gefällt wirklich dem Carbonfutter und dem knallharten Stilglas vorne.

Veľmi štýlové zariadenie s užitočnými možnosťami podľa vašich potrieb. Vyzerá veľmi minimalisticky a naozaj sa mu páči karbónová podšívka a sklo v štýle špinavého skla vpredu.

Overená kontrola

Mein Mann besitzt einige Automatik Uhren. Allerdings trägt er sich nicht ständig und deshalb muss er sie jedes mal neu stellen vor dem Tragen. Um ihm das nun einfacher zu machen habe ich ihm einen Uhrenbeweger besorgt. Der hält die Uhren in Bewegung und so laufen sie immer und sind immer korrekt eingestellt.

Der Uhrenbeweger kommt gut verpackt mit viel Polstermaterial. Innen ist er noch einmal in einem Stoffbeutel. So ist er total geschützt und nichts kann kaputt gehen oder zerkratzen. Er sah auf dem Bild schon toll aus, aber in echt ist er echt grandios. Er ist aus hochglänzendem Klavierlack mit einer Acrylklappe. Innen alles in schwarzer Lederoptik.

Man kann entweder Batterien unten rein tun oder es mit einem Netzteil bedienen. Hinten ist dafür dann ein Ein- und Ausschalter. Die Uhren werden auf Uhrenkissen gesteckt. Diese werden dann in die passenden Löcher gesteckt. Da diese recht groß sind, rutscht die Uhr bei der Bewegung immer hin und her. Ich habe da etwas schwarzen Stoff rein gesteckt, damit das aufhört.

Es gibt 4 verschiedene Programme, die man am Drehknopf einstellen kann. 1 und 2 dreht die Uhren 6 Minuten lang und lässt sie dann 30 Minuten ruhen. Einmal im Uhrzeigersinn und einmal gegen den Uhrzeigersinn. 3 dreht sie im Uhrzeigersinn für 20 Minuten und lässt sie dann 10 Minuten ruhen. Dann 20 Minuten gegen den Uhrzeigersinn und 10 Minuten ruhen. 4 dreht sie 10 Minuten im Uhrzeigersinn, 10 Minuten gegen den Uhrzeigersinn. Das ganze geht 3 Stunden so und dann ruht es 9 Stunden.

Beim Bewegen hört man ein ganz dezentes surren, das nicht störend ist. Es bewegt sich in einer angenehmen Geschwindigkeit und ruckelt nicht dabei. Alles in allem finde wie den Uhrenbeweger richtig toll. Er sieht unglaublich edel aus und selbst wenn man ihn mal nicht an hat, ist er eine tolle Aufbewahrung für deine Lieblingsuhren.

Môj manžel vlastní niekoľko automatických hodiniek. Nenosí ho však stále, a preto ho musí zakaždým pred nosením resetovať. Aby som mu to uľahčil, zohnal som mu naťahovač hodiniek. Udržuje hodiny v pohybe, takže vždy bežia a sú vždy správne nastavené. Naťahovač hodiniek je dobre zabalený s množstvom výplňového materiálu. Vnútri je opäť v látkovom vrecúšku. Je teda úplne chránený a nič sa nemôže zlomiť ani poškriabať. Na obrázku vyzeral skvele, no v skutočnosti je naozaj skvelý. Je vyrobený z klavírneho laku vo vysokom lesku s akrylovým kľúčom. Vo vnútri všetko v čiernom koženom vzhľade. Do spodnej časti môžete vložiť buď batérie, alebo ho napájať napájaním. Na zadnej strane je vypínač. Hodiny sú umiestnené na podložkách hodín. Tie sa potom vložia do príslušných otvorov. Keďže sú dosť veľké, hodinky sa pri pohybe vždy posúvajú dopredu a dozadu. Dal som tam nejakú čiernu látku, aby som to zastavil. K dispozícii sú 4 rôzne programy, ktoré možno nastaviť pomocou otočného gombíka. 1 a 2 otáčajú hodiny 6 minút a potom ich nechajú odpočívať 30 minút. Raz v smere a raz proti smeru hodinových ručičiek. 3 otáčajte v smere hodinových ručičiek 20 minút a potom ich nechajte 10 minút odpočívať. Potom 20 minút proti smeru hodinových ručičiek a 10 minút odpočívajte. 4 ich otáča v smere hodinových ručičiek 10 minút, proti smeru hodinových ručičiek 10 minút. Celé to ide takto 3 hodiny a potom 9 hodín odpočíva. Pri pohybe počuť veľmi jemné bzučanie, ktoré nie je rušivé. Pohybuje sa pohodlnou rýchlosťou a neškube. Celkovo si myslíme, že naťahovač hodiniek je naozaj skvelý. Vyzerá neuveriteľne elegantne a aj keď ho nenosíte, je skvelým úložiskom pre vaše obľúbené hodinky.

Overená kontrola

Produit reçu dans les temps et surtout très bien emballé et protégé.
Finitions de très belle facture, effet carbone superbe et très silencieux.
Mais deux points faibles et de tailles quand on paye plus de 200€, les charnières du capot sont plutôt légères et mal ajustées et les coussins de support des montres ne sont pas assez épais sachant que les montres automatiques pèsent plutôt lourd. En effet, lorsque les rotations s'effectuent, les coussins bougent et risquent de se sortir de leur logement entrainant la chute des montres. Je les ai renforcés avec du tissu noir pour les bloquer.
Dommage pour les 5 étoiles mais à ce prix-là, la marque n'a pas droit à l'erreur et le produit se doit d'être irréprochable.

Tovar doručený včas a predovšetkým veľmi dobre zabalený a chránený. Veľmi pekné povrchové úpravy, vynikajúci uhlíkový efekt a veľmi tichý. Ale dve slabé stránky a veľkosti, keď zaplatíte viac ako 200 €, pánty krytu sú pomerne ľahké a zle nastavené a podporné vankúšiky hodiniek nie sú dostatočne hrubé, pretože automatické hodinky vážia dosť ťažko. V skutočnosti sa pri otáčaní vankúšiky pohybujú a hrozí, že vypadnú z puzdra a hodinky spadnú. Vystužila som ich čiernou látkou, aby sa zablokovali. Škoda 5 hviezdičiek, ale za túto cenu nemá značka priestor na chyby a produkt musí byť bezchybný.

Overená kontrola

Globalement satisfait du produit. Les finitions sont bonne, l'objet ne fait pas cheap. Le moteur est silencieux. Seuls bémols: les coussins de supports ne sont pas maintenus correctement dans leur encoche lorsque qu'on y place une montre métallique assez lourde (genre chrono etc...) J'ai du intercaler une petite cale découpée dans un vieille carte à puce. Par ailleurs les deux supports sont assez proche. Je ne suis pas certains que deux montres de très gros diamètre pourraient y tenir.

Celková spokojnosť s produktom. Povrchové úpravy sú dobré, objekt nie je lacný. Motor je tichý. Iba nevýhody: podporné vankúšiky nedržia správne vo svojom záreze, keď sú tam umiestnené pomerne ťažké kovové hodinky (napríklad chrono atď.) Musel som vložiť malý medzikus vyrezaný zo starej čipovej karty. Okrem toho sú tieto dve podpery celkom blízko. Nie som si istý, či by sa do nej zmestili dve hodinky s veľmi veľkým priemerom.

Overená kontrola

molto bello molto elegante

veľmi pekné veľmi elegantné

Overená kontrola

molto bello molto elegante

veľmi pekné veľmi elegantné

Overená kontrola

Ho ricevuto il porta orologi, è bellissimo, perfettamente funzionante, elegante e raffinato.
Complimenti per la puntualuità della consegna, un giorno prima del previsto!
Bravi

Držiak na hodinky som dostal, je krásny, perfektne funkčný, elegantný a prepracovaný. Gratulujeme k presnosti doručenia, o deň skôr, ako sa očakávalo! Výborne

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov