Iowa, dóza na cibuľu, cca 17 x 22,5 x 14 cm, smaltovaný oceľový plech, nehrdzavejúca
Iowa, dóza na cibuľu, cca 17 x 22,5 x 14 cm, smaltovaný oceľový plech, nehrdzavejúca
Iowa, dóza na cibuľu, cca 17 x 22,5 x 14 cm, smaltovaný oceľový plech, nehrdzavejúca
Iowa, dóza na cibuľu, cca 17 x 22,5 x 14 cm, smaltovaný oceľový plech, nehrdzavejúca
Iowa, dóza na cibuľu, cca 17 x 22,5 x 14 cm, smaltovaný oceľový plech, nehrdzavejúca
Iowa, dóza na cibuľu, cca 17 x 22,5 x 14 cm, smaltovaný oceľový plech, nehrdzavejúca

Iowa dóza na cibuľu

skladovacie kontajner Krémová
24,90 € (cena s DPH)

Iowa dóza na cibuľu

24,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Nadčasový dizajn: úložné nádoby v klasickom retro dizajne sú praktické a v každej kuchyni budú stredobodom pozornosti

Viac čerstvosti: dlhá trvanlivosť vďaka skladovaniu v tme s jednoduchou cirkuláciou vzduchu

Dostatočný priestor: veľká nádoba na cibuľu s bočnými držadlami na uskladnenie až 1,6 kg cibule

Popis produktu

Priestorovo úsporná smaltovaná dóza na cibuľu Iowa od spoločnosti Klarstein Accubuddy vo vintage dizajne 40. rokov s nápisom „ONION“ je nielen veľmi stabilná a dostatočne veľká na skladovanie cibule s hmotnosťou približne 1,6 kg, ale je tiež dokonalým stredobodom pozornosti každej kuchyne. Na čo sa často zabúda: cibuľa má dlhú trvanlivosť najmä vtedy, ak je skladovaná v tme a pri miernej cirkulácii vzduchu. Malé vetracie otvory v nádobe na cibuľu zabraňujú klíčeniu a cibuľa zostane dlhšie čerstvá. Úložnú nádobu je, samozrejme, možné použiť aj na skladovanie inej zeleniny a dá sa rýchlo a jednoducho vyčistiť vlhkou utierkou. Táto úložná dóza na cibuľu vo vidieckom štýle s rozmermi približne 17 × 22,5 × 14 (Š × V × H) sa pohodlne zmestí na tvoj kredenc, na kuchynskú linku alebo do kuchynskej skrinky. Pevný, nehrdzavejúci smaltovaný oceľový plech je veľmi robustný a na rozdiel od kameninových alebo porcelánových nádob vydrží aj nejaký ten neúmyselný pád.  

Nádoba na cibuľu Iowa od spoločnosti Klarstein Accubuddy dodá tvojej kuchyni špeciálne čaro a je obohatením každej domácnosti.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • materiál: smaltovaný oceľový plech
 • vetracie otvory na cirkuláciu vzduchu
 • kapacita: cca 1,6 kg cibule
 • nehrdzavejúca
 • bočné držadlá
 • vrchnák
 • klasický retro dizajn
 • jednoduché čistenie
Iowa, dóza na cibuľu, cca 17 x 22,5 x 14 cm, smaltovaný oceľový plech, nehrdzavejúca

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery: cca 17 × 22,5 × 14 cm (Š × V × H)
 • hmotnosť: cca 285 g

Čo bolo poslané

 • 1 × dóza na cibuľu

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(19 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Die Dose erfüllt ihren Zweck und macht einen gut verarbeiteten soliden Eindruck.

Box plní svoj účel a pôsobí dobre vyrobeným pevným dojmom.

Overená kontrola

Zufrieden

Spokojný

Overená kontrola

Der Zwiebeltopf hat genau die richtige Größe für Scharlotten. Sehr zufrieden, absolute Kaufempfehlung!

Hrniec s cibuľou je akurát na šalotku. Veľká spokojnosť, absolútne odporúčanie nákupu!

Overená kontrola

Alles bestens , Versand schnell , Verarbeitung ok , Aussehen sehr gut und Praktisch

Všetko v poriadku, rýchle dodanie, spracovanie v poriadku, vyzerá veľmi dobre a prakticky

Overená kontrola

Sehr guter Zwiebelbehälter

Veľmi dobrá nádoba na cibuľu

Overená kontrola

Der Zwiebeltopf ist hübsch und vor allem sehr leicht, ist weiter zu empfehlen

Nádoba na cibuľu je pekná a predovšetkým veľmi ľahká, odporúča sa

Overená kontrola

Schnelle Lieferung, gute Ware. Danke

Rýchle dodanie, dobrý tovar. Vďaka

Overená kontrola

Es ist schön, die Zwiebeln dort zu lagern

Je fajn si tam cibuľku uložiť

Overená kontrola

Schön nostalgisch wie beschrieben

Krásne nostalgické, ako je opísané

Overená kontrola

Sieht sehr gut aus und erfüllt seinen Zweck, werde mir weitere Teile "Brot-Behälter" u.s.w. zulegen.

Vyzerá veľmi dobre a plní svoj účel, dokúpim ďalšie diely "nádoby na chlieb" atď.

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Schöne Optik, es passt immer min. Ein Netz rein. Kann ich guten Gewissens weiterempfehlen.

Médium sa nepodarilo vložiť. Pekný vzhľad, vždy sa zmestí aspoň jedna sieťka. Môžem s čistým svedomím odporučiť.

Overená kontrola

Ich habe von dieser Serie den Brotkasten und wollte ein vollständiges Set in der Küche. Der Topf ist ausreichend für ein 4 kg Netzt Kartoffeln. Habe ihn am Boden mit Krepp ausgelegt und Kartoffeln aufgefüllt. Nach 1 Woche hatte ich beim öffnen 2-3 verschimmelte Kartoffeln und einen runzligen Geruch. Die Luftlöcher sind scheinbar zu wenig am Boden. Ich habe den Deckel mal leicht geöffnet gelassen. Vom Material und der Verarbeitung kann ich nicht klagen, optisch sehr schön anzusehen. Habe nun Brot-, Kartoffel- und Zwiebeltopf.

Mám chlebník z tejto série a chcel som do kuchyne kompletnú sadu. Hrniec vystačí na 4 kg sieťky zemiakov. Na podlahe sme ho vyložili krepom a naplnili zemiakmi. Po 1 týždni, keď som to otvoril, som mal 2-3 plesnivé zemiaky a vráskavý zápach. Vzduchové otvory na zemi zjavne nestačia. Nechal som veko mierne otvorené. Na materiál a spracovanie sa nemôžem sťažovať, opticky veľmi pekné na pohľad. Teraz majte hrniec s chlebom, zemiakmi a cibuľou.

Overená kontrola

Ich hatte zunächst den Granrosi Kartoffeltopf geschenkt bekommen und war so begeistert, dass ich den Zwiebeltopf gleich selbst gekauft habe. Der Topf sieht gut aus und reicht vom Fassungsvermögen bei gemischten Zwiebelsorten (gelbe Küchenzwiebeln/Schalotten - je ein kleines Netz) völlig aus. Ich kann für beide Töpfe eine Kaufempfehlung geben.

Zemiakový hrniec Granrosi som prvýkrát dostal ako darček a bol som taký nadšený, že som si hrniec s cibuľou hneď aj sám kúpil. Hrniec vyzerá dobre a má dostatočnú kapacitu na mixované druhy cibule (žltá cibuľa/šalotka - každá malá sieťka). Môžem dať odporúčanie na kúpu oboch hrncov.

Overená kontrola

Der Preis ist in Ordnung, habe von diesen Töpfen vor ca 3 Jahren den Kartoffeltopf gekauft, der sieht noch gut aus und ist immer noch im Einsatz. Den Stern Abzug gibt es, weil bei meinem Zwiebeltopf leider der Deckel nicht abschließt, das hat bei dem Kartoffeltopf noch wunderbar geklappt, ich denke fast, dass es eine Verwechslung gab und dies der Deckel für ein anderes Produkt ist. Ein kg Zwiebeln geht locker rein!

Cena je v poriadku, zemiakový hrniec z týchto kvetináčov som kúpil asi pred 3 rokmi, stále vyzerá dobre a stále sa používa. Odpočet hviezdičiek je, pretože veko môjho cibuľového hrnca sa bohužiaľ nezatvára, s hrncom na zemiaky to fungovalo úžasne, skoro si myslím, že došlo k zámene a toto je veko na iný výrobok. Kilogram cibule sa ľahko zmestí!

Overená kontrola

Dieser Behälter ist sehr dekorativ. Die Qualität ist ganz okay. Das Preis Leistungsverhältnis ist super. Es ist ein unverzichtbares Gadget, welches in keiner Küche fehlen darf!

Táto nádoba je veľmi dekoratívna. Kvalita je celkom v poriadku. Pomer cena výkon je skvelý. Je to nepostrádateľná vychytávka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej kuchyni!

Overená kontrola

Habe mir das ganze Set gekauft, bestehend aus Kartoffel-und Zwiebeltopf, sowie den Brotkasten. Ich bin super begeistert und die Sachen sind ein richtiger Eyecatcher in meiner Küche. Jeder der damit Liebäugeln sollte kann ich nur empfehlen darin zu investieren. Super schön und top Qualität. Sollte was sein, kann man den Verkaüfer direkt per Email kontaktieren und der Kontakt ist wirklich unglaublich nett und zuvorkommend. Von mir gibt es 5 Sterne + und somit eine ganz klare Kaufempfehlung...

Kúpila som si celú súpravu pozostávajúcu z hrnca na zemiaky a cibuľku, aj chlebník. Som veľmi nadšená a veci v mojej kuchyni skutočne upútajú pozornosť. Každému, kto s ňou koketuje, môžem len odporučiť, aby do nej investoval. Super krásna a špičková kvalita. Ak by sa niečo stalo, môžete kontaktovať predajcu priamo emailom a ten kontakt je naozaj neskutočne milý a zdvorilý. Dávam 5 hviezdičiek + a teda veľmi jasné odporúčanie na nákup...

Overená kontrola

Ein hübscher Hinkucker. Leider für ein durchschnittliches Zwiebelnetz leider zu klein. Musste mir deshalb einen zweiten dazu kaufen. Mir wäre es lieber gewesen nur einen zu haben, wo alle Zwiebeln rein passen. Mir gefällt der Look. Passt super in meine Küche.

Pekný zázrak. Bohužiaľ príliš malý na priemernú cibuľovú sieť. Musel som si teda kúpiť druhý. Najradšej by som mal len jednu, do ktorej sa zmestia všetky cibule. Páči sa mi vzhľad. Skvele sa mi hodí do kuchyne.

Overená kontrola

Ich habe mir aus der Produktserie den Zwiebel - Knoblauch - Kartoffeltopf sowie den Brotbehälter bestellt. Die Lieferung der Ware ging sehr schnell, die Ware war in (fast) einwandfreien Zustand (der Brotbehälter hatte eine leichte Delle, die ich aber ausbeulen konnte). Optisch sehr ansprechend und leicht zu reinigen. Zur Frische und Haltbarkeit von Kartoffeln, Knoblauch, Zwiebeln und Brot kann ich noch nichts schreiben, da ich die Behälter erst seit gestern im Gebrauch habe.

Cibuľovo - cesnakovo - zemiakový hrniec a nádobu na chlieb som si objednala z produktovej série. Dodanie tovaru bolo veľmi rýchle, tovar bol v (takmer) perfektnom stave (nádoba na chlieb bola mierne preliačená, ale podarilo sa mi ju vybrať). Veľmi atraktívny na pohľad a ľahko sa čistí. O čerstvosti a trvanlivosti zemiakov, cesnaku, cibule a chleba nemôžem nič napísať nakoľko nádoby používam len od včera.

Overená kontrola

Bisher lagen bei mir die Zwiebeln immer in eine schlichten Schale in der Küche, das sieht nicht nur unschön aus, sondern hielten sich die Zwiebeln auch nicht sehr lange. Es musste sich also etwas ändern und bei meiner Suche stieß ich auf diesen Zwiebeltopf, der mich erstmal hauptsächlich wegen dem Preis interessiert hat. Als er dann nach einem Tag (danke Amazon Prime) bei mir ankam, überzeugte nicht nur der Preis, sondern auch die Verarbeitung und Optik. Ich stehe eigentlich nicht besonders auf "Vintage", aber dieser Topf ist schön gestaltet und der Aufdruck wirkt hochwertig. Der Topf selbst besteht aus einfachem Metall, da kann man also nicht viel falsch machen. Es ist nicht zu dünn, sondern wirkt stabil und langlebig. Scharfe Kanten habe ich ebenfalls nicht bemerkt.

Cibuľa bola doteraz v kuchyni vždy v obyčajnej miske, ktorá nielenže škaredo vyzerá, ale cibuľa ani veľmi dlho nevydržala. Niečo sa teda muselo zmeniť a pri mojom hľadaní som natrafil na tento cibuľový hrniec, ktorý ma spočiatku zaujal hlavne kvôli cene. Keď prišiel o deň neskôr (vďaka Amazon Prime), zaujal ma nielen cenou, ale aj spracovaním a vzhľadom. Nie som naozaj na "vintage", ale tento hrniec je krásne navrhnutý a potlač vyzerá vysoko kvalitne. Samotný hrniec je vyrobený z obyčajného kovu, takže s ním nemôžete nič pokaziť. Nie je príliš tenký, ale zdá sa stabilný a odolný. Tiež som si nevšimol žiadne ostré hrany.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov