Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W Biela

Lindholm konvektor

Výhrevný panel, Konvekčné vykurovanie Biela 2000 watt
111,90 € 179,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Lindholm konvektor

111,90 € 179,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Kategorizácia produktu podľa obrázku s porovnaním výkonu zariadení: Convection heaters

Púta pozornosť: vďaka elegantnému dizajnu s prednou stranou zo zaobleného skla

Elegantný: predná časť z bezpečnostného skla s integrovaným LED displejom

Popis produktu

Príjemné teplo a decentná elegancia: ohrievač Klarstein Lindholm sa postará o rovnomerné zvýšenie teploty a rozdelenie vykurovaného vzduchu v miestnostiach do veľkosti 40 m2.

S dvomi úrovňami vykurovania – 1000 alebo 2000 W – konvekčný ohrievač Lindholm vyhreje tvoje miestnosti až do teploty 40 °C. Pomocou termostatu môžeš nastaviť príjemnú teplotu na stupeň presne. Praktický časovač sa dá nastaviť po hodinách a podľa vykonaných nastavení sa ohrievanie vypne na minútu presne. Sklenený panel zariadenia Klarstein Lindholm je odolný voči striekajúcej vode a môže sa preto postarať o optimálnu teplotu aj v tvojej kúpeľni. Zakrivený tvar vyrobený zo zaobleného bezpečnostného skla dodáva zariadeniu Lindholm mimoriadne elegantný vzhľad a súčasne zabezpečuje zlepšenie distribúcie tepla v miestnosti.

Zariadenie Lindholm sa ovláda pomocou dotykového displeja na pravej strane sklenenej prednej strany alebo veľmi pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Detská poistka a integrovaná ochrana proti prehriatiu sa postarajú o potrebnú bezpečnosť. Zabezpečené je aj flexibilné používanie zariadenia: konvekčný ohrievač Klarstein Lindholm môžeš upevniť pomocou priloženého montážneho materiálu priestorovo úsporne na steny alebo ho nekomplikovane môžeš použiť ako stojace zariadenie s dodávanými kolieskami.

Ohrievač Klarstein Lindholm zhodnotí každú miestnosť a postará sa o príjemné vnútorné teploty – bez ohľadu na to, ako je vonku chladno.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • teplotný rozsah: 16 – 40 °C
 • až do 40 m2
 • časovač: nastaviteľný po hodinách až do 24 hodín
 • LED dotykový displej
 • 2 úrovne vykurovania s 1000 alebo 2000 W
 • dotykový ovládací panel
 • termostat
 • diaľkový ovládač
 • detská poistka
 • ochrana pred prehriatím
 • trieda ochrany IP24
 • stojace zariadenie s kolieskami
 • možná nástenná montáž – montážny materiál je súčasťou balenia
 • napájanie: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz
Lindholm, konvektor, termostat, časovač, 2000 W

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery (vrátane nôh): cca 85 x 47 x 25 cm (Š x V x H)
 • rozmery (bez nôh): cca 85 x 38 x 9 cm (Š x V x H)
 • dĺžka kábla: cca 145 cm
 • hmotnosť: cca 7 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x ohrievač
 • 1 x diaľkový ovládač
 • 2 x stojan s kolieskami
 • 1 x montážny materiál
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

179.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(5 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Wir haben die Heizung im Wohnzimmer im Einsatz. Sie hat eine tolle Wärmeverteilung und schaltet sich nach erreichter Temperatur ab. Sie ist für die Zeit wenn es morgens schon etwas kühler ist aber man noch nicht unbedingt die Heizung anmachen muss ideal. Wir können sie nur weiterempfehlen.

V obývačke máme zapnuté kúrenie. Má skvelú distribúciu tepla a po dosiahnutí teploty sa vypne. Je ideálny na čas, keď je ráno trochu chladnejšie, ale nemusíte nutne zapínať kúrenie. Môžeme ich len odporučiť.

Overená kontrola

Bei der Lieferung hatte das Gerät bereits sichtbare Dellen an der Bedientafel und die Fernbedienung funktioniert nicht; zudem ging die Plastikverschalung bei der Rollenanbringung sofort zu Bruch. Zur Leistung: dem ersten Eindruck nach lässt sich das Gerät gut und schnell aufheizen

Pri dodaní už zariadenie malo viditeľné preliačiny na ovládacom paneli a diaľkové ovládanie nefunguje; Plastový obal sa navyše pri nasadení valčekov okamžite zlomil. Pokiaľ ide o výkon: prvý dojem je, že zariadenie sa rýchlo a ľahko zahrieva

Overená kontrola

Alles wie beschrieben,klappt alles wunderbar. Sehr zu empfehlen

Všetko podľa popisu, všetko funguje úžasne. Odporúčame

Overená kontrola

Ich habe vor allem eine Heizung gesucht, die nicht riecht. Ich habe zwei bestellt. Eine roch etwa 10 Minuten minimal, danach gar nicht mehr. Die andere hatte von Beginn an nicht gerochen. Eine habe ich an der Wand montiert, damit das Kind nicht ran kommt. Da das Kabel etwas kurz ist, habe ich eine Verlängerung genommen. An die andere Heizung habe ich die mitgelieferten Rollen geschraubt. Da die Heizung sehr leicht ist, kann man Sie problemlos auch in einen anderen Stock tragen. Die Heizung wärmt schön, besonders auf Stufe 2000, wobei die Front nicht zu heiß wird, dass man sich nicht gleich verbrennt. Insgesamt bin ich sehr zufrieden.

Predovšetkým som hľadal ohrievač, ktorý nezapácha. Objednal som si dve. Jeden voňal minimálne asi 10 minút, potom už vôbec. Ten druhý od začiatku nevoňal. Jeden som namontoval na stenu, aby sa k nemu dieťa nedostalo. Keďže kábel je trochu krátky, použil som predlžovačku. Dodané valčeky som priskrutkoval k druhému ohrievaču. Keďže je ohrievač veľmi ľahký, ľahko ho prenesiete na iné poschodie. Kúrenie príjemne hreje najmä pri stupni 2000, čím sa predná časť nezahreje tak, aby ste sa hneď nepopálili. Celkovo som veľmi spokojný.

Overená kontrola

Das Produkt wurde schnell geliefert. Das Design ist wirklich schick und fügt sich gut in das Raumbild ein. Die Bedienung ist wirklich intuitiv, und mithilfe der beigelegten Fernbedienung von jeder Ecke des Raumes bedienbar. Die Heizleistung ist beispielsweise per einfachem Knopfdruck einzustellen. Innerhalb kürzester Zeit ist der Raum auf die gewünschte Temperatur geheizt, und mithilfe des Timers kann man auch das Ausschalten der Heizung nicht mehr vergessen! 5 von 5 Sternen!

Tovar bol doručený rýchlo. Dizajn je skutočne elegantný a dobre zapadá do obrazu miestnosti. Ovládanie je skutočne intuitívne a možno ho ovládať z akéhokoľvek rohu miestnosti pomocou priloženého diaľkového ovládača. Napríklad výkon vykurovania je možné nastaviť jednoduchým stlačením tlačidla. Miestnosť sa behom chvíľky vykúri na požadovanú teplotu a s pomocou časovača nikdy nezabudnete vypnúť kúrenie! 5 z 5 hviezdičiek!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov