Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX
Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX
Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX
Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX
Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX
Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX
Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX
Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX

Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX

0 23 cm 5.1 zvukový systém
199,90 € (cena s DPH)

Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX

199,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

zvučný 5.1- kanálový reproduktorový systém s RMS výkonom 5 x 15 W + 70 W

aktívny 16,5 cm (6,5") sidefiring subwoofer a päť 7,62 cm (3") satelitných reproduktorov

bluetooth rozhranie na prehrávanie hudby zo smartfónu, tabletu alebo počítača

Popis produktu

5.1 kanálovým surround systémom auna Areal 652 sedíte uprostred kina a prežívate filmy, hudbu a videohry ešte intenzívnejšie ako predtým!

Technickým stredobodom je aktívny subwoofer, ktorý riadi a poháňa päť satelitných reproduktorov. Sidefiring basreflexný subwoofer vytvára v súhre so satelitnými reproduktormi zaoblený zvuk s RMS výkonom 5 x 15 W + 70 W.

Surround zariadenie komunikuje s prenosnými dátovými nosičmi ako USB kľúč a MP3 prehrávač prostredníctvom USB portu na prednej strane, zatiaľ čo cez SD slot môžete zapojiť pamäťové karty s MP3 skladbami. Bluetooth rozhranie umožňuje bezdrôtové streamovanie hudby cez smartfón, tablet alebo notebook. Cez AUX vstup môžete s auna Areal 652 spojiť audio komponenty všetkého druhu - počítač, CD prehrávač. 5.1-vstup prijíma surround-sound z DVD prehrávačov a Blu-ray prehrávačov.

Zreťazenie reproduktorov je káblové a vďaka pripájaciemu diagramu na hlavnej jednotke a návodu na obsluhu aj veľmi jednoduché. Menu a nastavenie zvuku nastavíte prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania.

Opticky Vás tento surround systém očarí elegantným celkovým dizajnom, ktorý sa bezproblémovo znáša s väčšinou štýlov. Okrem toho bol displej základnej jednotky nenápadne zabudovaný do prednej strany zariadenia. Satelitné reproduktorové boxy očaria čiernou vysokolesklou schránkou a podstavcom.

auna Areal Bar 652 sa do obývacej izby dostane ozajstný kinofeeling!

 

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • pripojenia subwoofera: 1 x USB port, 1 x SD slot na pamäťové karty, 2 x 6,3mm jack mikrofónový vstup, 1 x stereo cinch AUX vstup, 1 x 5.1-cinch surround reproduktorový vstup, 1 x 5.1 cinch surround reproduktorový výstup
 • pripojenia satelitného reproduktora: 1 x sada reproduktorových svoriek
 • prevádzkové režimy:  2.1/5.1
 • RMS výkon: 5 x 15 W (satelitné reproduktory), 70 W (subwoofer)
 • reproduktor: 1 x 16,5 cm (6,5") hĺbkový reproduktor, 5 x 7,62 cm (3") vysokotónový reproduktor
 • frekvenčný chod: 40 Hz - 20 kHz
 • aktívny basreflexný sidefiring subwoofer
 • satelitný reproduktor s podstavcom
 • centrálny reproduktor so stojanom
 • funkcia opakovania
 • sleep timer
 • reproduktorová ochranná mriežka
 • nožičky
 • napájanie diaľkového ovládania: 2 x 1,5 V AA batéria (nie je súčasťou balenia)
 • napájanie:  AC 230 V, 50 Hz
Areal 652 5.1-kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX

Rozmery a technické podrobnosti

 • subwoofer: 21,5 x 39,5 x 33 cm (ŠxVxH)
 • hmotnosť subwoofera: cca. 6 kg
 • satelitný reproduktor: každý 23 x 116,5 x 23 cm  (ŠxVxH)
 • hmotnosť satelitného reproduktora: cca. 2,9 kg
 • centrálny reproduktor: 45,5 x 13,5 x 6,5 cm (ŠxVxH)
 • hmotnosť centrálneho reproduktora: cca. 800 g

Čo bolo poslané

 • 1 subwoofer
 • 1 x diaľkové ovládanie
 • 4 x satelitný reproduktor
 • 1 x centrálny reproduktor
 • 4 x podstavec
 • 1 x stojan
 • 5 x reproduktorový kábel
 • 1 x AUX kábel
 • 3 x A/V kábel
 • 1 x sada skrutiek
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(19 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Leider nur Annalog. Für neu TV Sysdeme nicht geeignet

Bohužiaľ len analógové. Nevhodné pre nové TV systémy

Overená kontrola

schnelle

rýchlo

Overená kontrola

Es sieht toll aus und paßt sich gut ins Wohnzimmer an ,Länge der Kabel sind ok.

Vyzerá super a dobre sa hodí do obývačky, dĺžka káblov je ok.

Overená kontrola

Beigefügte Lautsprecherkabel viel zu kurz konnte ich gleich in die Mülltonne werfen. Abdeckung von der Fernbedienung musste ich mit Tesafilm fixieren öffnet sich von selber. Das größte Manko an dem Gerät ist das leider kein optischer Anschluss vorhanden ist für weitere Geräte( Playstation 3) diese muss ich über die Fernseher Lautsprecher hören

Reproduktorový kábel, ktorý bol s ním dodaný, bol príliš krátky a okamžite som ho hodil do odpadkového koša. Kryt diaľkového ovládania som musel pripevniť lepiacou páskou a otvára sa sám. Najväčším nedostatkom zariadenia je, že bohužiaľ chýba optické pripojenie pre iné zariadenia (Playstation 3) musím ich počuť cez reproduktory TV

Overená kontrola

Preisleistung seht gut macht was es soll bin sehr zurieden Kabel könnten länger sein leider kein Opt.zugang.

Cena výkon vyzerá dobre robí čo má som veľmi spokojný Kábel by mohol byť už bohužiaľ bez optického prístupu.

Overená kontrola

Kabel adabter für TV Fählt leider

Káblový adaptér pre TV Bohužiaľ chýba

Overená kontrola

Ich war skeptisch als ich die ganzen negativen Bewertungen gelesen habe. Für mich war es wichtig, dass ich eine Anlage bekomme, die ohne zusätzlichen Reciever benötige. Deshalb fiel meine Entscheidung auf die Auna Anlage und ich dachte mir, ich teste sie einfach mal. Im Gegensatz zu manch anderem Namhaften Hersteller, war die Anlage lieferbar und innerhalb ein paar Tagen auch da. Die Füße an die Lautsprecher dran schrauben, die Kabel anschließen fertig. 1 Kabel war zu kurz, musste ich anlängen. Fernseher einschalten, Bluetooth koppeln und los gings. Alle Lautsprecher lassen sich mit der Fernbedienung einzeln ansteuern, so dass der Raumklang individuell angepasst werden kann. Apropos Fernbedienung. Es waren keine Batterien dabei, zum Glück hatte ich noch welche. Die Leistung der Fernbedienung ist Gewöhnungsbedürftig, man muss sie direkt auf den Subwoofer richten, das er darauf reagiert, deshalb hier auch nur 3 Sterne. Wenn der Subwoofer nicht direkt im Sichtfeld liegt, könnte es schwer werden. Der Klang hat mich überrascht. Es ist kein Premium-Gerät für 3.000 € aber ich denke es reicht aus. Kein Scheppern, sauberer Klang und gute Bass. Sobald ich den Fernseher ausmache, geht die Anlage in Ruhezustand lässt sich aber per Schalter ab Subwoofer auch komplett abschalten. In Bereitschaft koppelt sie sich auch direkt wieder mit dem Fernseher, sobald der eingeschaltet wird. Meine Frau wollte Karaoke machen, da das in der Beschreibung nicht beschrieben war, dachte ich nicht, dass es geht aber wir wurden eines besseren belehrt. Der Microanschluss wird über den laufenden Kanal drüber gelegt, so dass Musik und Microfon zusammen laufen. Die Eingangsleistung des Mircos kann auch über die Fernbedienung reguliert werden. Fazit: günstige aber für den Preis sehr gute Anlage.

Po prečítaní všetkých negatívnych recenzií som bol skeptický. Bolo pre mňa dôležité získať systém, ktorý nevyžadoval ďalší prijímač. Preto som sa rozhodol pre systém Auna a povedal som si, že ho len otestujem. Na rozdiel od niektorých iných známych výrobcov bol systém dostupný a dorazil v priebehu niekoľkých dní. Priskrutkujte nožičky k reproduktorom, pripojte káble a máte hotovo. 1 kábel bol príliš krátky, musel som ho predĺžiť. Zapnite televízor, spárujte Bluetooth a ideme. Všetky reproduktory je možné ovládať jednotlivo pomocou diaľkového ovládača, takže zvuk v miestnosti je možné individuálne nastaviť. Keď už hovoríme o diaľkovom ovládači. Neprišiel s batériami, našťastie som ešte nejaké mal. Na výkon diaľkového ovládača je potrebné trochu si zvyknúť, musíte ho nasmerovať priamo na subwoofer, aby reagoval, preto sú tu len 3 hviezdičky. Ak nie je subwoofer priamo v zornom poli, môže to byť ťažké. Zvuk ma prekvapil. Nie je to prémiové zariadenie za 3000€ ale myslím, že je to dosť. Žiadne drnčanie, čistý zvuk a dobré basy. Akonáhle vypnem televízor, systém prejde do režimu spánku, ale dá sa aj úplne vypnúť pomocou vypínača na subwooferi. V pohotovostnom režime sa tiež pripojí priamo k televízoru hneď po zapnutí. Moja žena chcela robiť karaoke, keďže to nebolo popísané v popise, nemyslel som si, že je to možné, ale naučili sme sa lepšie. Mikro pripojenie je umiestnené nad bežiacim kanálom, takže hudba a mikrofón bežia spolu. Príkon Mircos je možné regulovať aj pomocou diaľkového ovládača. Záver: lacný, ale veľmi dobrý systém za danú cenu.

Overená kontrola

Die Verpackung war ordentlich, aber die Lieferung in zwei Einzelkartons ist verwirrend und erfolgte bei mir an unterschiedlichen Tagen. Der Preis ist sehr günstig und trotzdem bin ich mit dem Klang zufrieden. Die verschiedenen Anschlussmöglichkeiten sind gut, vorallem die Bluetooth-Verbindung ist nützlich.. negativ sind die viel zu kürzen Kabel. Die beiliegenden langen Kabel sind bei mir jetzt vorn und nach hinten hab ich komplett neues Kabel gekauft.mich persönlich stört das permanente blaue Licht und das rote blinken der Standby-Anzeige extrem..

Balenie bolo úhľadné, ale doručenie v dvoch samostatných krabiciach je mätúce a dostal som ho v rôznych dňoch. Cena je veľmi lacná a so zvukom som zatiaľ spokojný. Dobré sú rôzne možnosti pripojenia, užitočné je najmä pripojenie Bluetooth, negatívom sú príliš krátke káble. Dlhé káble čo k tomu boli sú teraz vpredu a vzadu som si kúpil úplne nový kábel.Mne osobne to permanentne modré svetlo a červené blikanie pohotovostného displeja mimoriadne vadí..

Overená kontrola

Ich kann die Auna nur empfehlen, tolles Preis-/Leistungsverhältnis, toller Sound. Die mitgelieferten Kabel sind allerdings zu kurz. Gerade für die hinteren Lautsprecher benötigt man schon mehr als 5 m Kabel. Diese musste ich nachbestellen. Aber ansonsten alles top.

Aunu mozem len odporucit, vyborny pomer cena/kvalita, vyborny zvuk. Dodávané káble sú však príliš krátke. Najmä pre zadné reproduktory je potrebných viac ako 5 m kábla. Tieto som musel preobjednať. Ale inak bolo všetko super.

Overená kontrola

Die Anlage ist top von dem Klang. Leider habe ich bis heute noch keine Rückmeldung aufgrund eines Defektes eines Bauteiles. Ansonsten kann ich den Artikel empfehlen.

Systém je výborný po zvukovej stránke. Bohužiaľ, stále nemám žiadnu spätnú väzbu kvôli chybe komponentu. Inak môžem článok odporučiť.

Overená kontrola

Das Produkt sieht aus wie auf den Bildern mit der Ausnahme, das die Kabel nicht zu sehen sind. Hier ist findiges Kabelmanagement gefordert, sodass diese nicht störend im Raum liegen. Leider ist die Verarbeitung nicht wirklich hochwertig, was bei dem Preis aber ok ist. Leider (s. Bild) sind die Schrauben zur Fixierung des Center-Speaker bei eindrehen direkt in der Mitte zerbrochen ind es hat viel Mühe gekostet, diese wieder zu lösen und neue Schrauben zu verwenden. Die Kabel sind z.T. Recht kurz. So muss man genau schauen wie man die Speaker ind der subwoofer im Raum Positioniert. BT Funktion super! Leider sind die Anschlüsse für den TV dürftig. Über das mitgelieferte AUX-Kabel kommt man leider nicht in den Genuss des 5.1. hier muss ich mir noch eine Lösung überlege. Auf Grund dieser Bewertung 3/5 Sterne.

Produkt vyzerá ako na obrázkoch až na to, že káble nie sú viditeľné. Tu je potrebné dômyselné vedenie káblov, aby neboli v miestnosti rušivým spôsobom. Žiaľ, spracovanie naozaj nie je kvalitné, čo je za cenu ok. Bohužiaľ (viď obrázok) skrutky na upevnenie stredového reproduktora sa pri zaskrutkovaní zlomili priamo v strede a dalo veľa námahy ich opäť povoliť a použiť nové skrutky. Niektoré káble sú dosť krátke. Musíte sa teda pozrieť, ako presne umiestniť reproduktory a subwoofer v miestnosti. Skvelá funkcia BT! Bohužiaľ, pripojenia k televízoru sú slabé. Bohužiaľ si nemôžete vychutnať 5.1 cez dodávaný kábel AUX. Tu ešte musím vymyslieť riešenie. Na základe tohto hodnotenia 3/5 hviezdičiek.

Overená kontrola

Die Anlage sieht gut aus, das war's auch dann schon, die Kabeln sind zu kurz und man muss sich auch Adaptern besorgen. Der Klang ist mittelmäßig. Das schlimmste ist, die Anlage reagiert auch auf andere Vernbedienungen z.B. Toshiba oder x96, damit ist die Bedienung kaum möglich. Die blau Beleuchtung (Knopf in der Mitte), leuchtet auch im Remoute Modus und blendet einfach wahnsinnig.

Systém vyzerá dobre, to je asi tak všetko, káble sú príliš krátke a treba si zohnať aj adaptéry. Zvuk je priemerný. Najhoršie je, že systém reaguje aj na iné ovládacie prvky, ako napríklad Toshiba alebo x96, takže obsluha je sotva možná. Modré podsvietenie (tlačidlo v strede) svieti aj v diaľkovom režime a je priam neskutočne oslepujúce.

Overená kontrola

Die Anlage ist genau das gewesen was wir gesucht hatten. Der Klang ist wirklich sehr schön und auch die Bedienung ist sehr verständlich. Optisch finde ich es wirklich ein gelngendes Bild. Die Bluetooth Verbindung war mir auch sehr wichtig und ich kann gar nicht genug bekommen meine Musik laufen zu lassen. Für uns hat es sich auf jeden Fall gelohnt.

Zariadenie bolo presne to, čo sme hľadali. Zvuk je naozaj pekný a ovládanie je veľmi jednoduché na pochopenie. Vizuálne si myslím, že je to naozaj vydarený obrázok. Bluetooth pripojenie bolo pre mňa tiež veľmi dôležité a nemôžem sa nabažiť prehrávania mojej hudby. Pre nás to rozhodne stálo za to.

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Also fuer den Preis finde ich die Boxen taussend mal besser als diese Pc "Boxen" die angeblich Surround sein sollen die auch knapp 1oo kosten... Der Sound it jetzt nicht mit den Profi Teilen die 2ooo euro kosten, zu vergleichen. Aber defenitiv besser als Normale Audio Tower oder durchschnitt Boxen.. Surround funktioniert. Bluetooth auch..nur wer die Boxen an einen TV anschliessen will, Muss sich n Adapter fuer Cinch auf Optisch-Abschluss aneignen. Ich habe mir jetzt einen ueber Amazon bestellt, der kommt Samstag an, dann schaue ich mal.ob es via TV auch so toll klingt. Auf der Aufnahme klingt es leider schräbbig, aber in Reallive definitiv besser als auf der Aufnahme, also lasst euch nicht täuschen. Wer nicht viel Geld hat oder ausgeben will, ist mit diesen Surround Boxen gut ausgestattet ..ich teste sie jetzt ueber das "Uebrnachtungs-Serien-Wochenende, mit meinem Adapter und dann kann ich auch mehr dazu sagen, wie die Boxen am TV klingen. Auf dem Video waren die Boxen mit meinem Handy, via Bluetooth, verbunden. Da fu ktionuert Surround. Dafür gibt es eine Taste auf der Tastatur (5.1\2.1) Mal schauen! Aber geloht hat es sich alle mal. Besser als die Billigboxen 8o euro die ich vorher hatte, da klang es wie 1994 im Radio.

Médium sa nepodarilo vložiť. Takze za tu cenu su podla mna tie krabice tisic krat lepsie ako tieto Pc "boxy" ktore maju byt surround a ktore stoja tiez tesne pod 1oo... Zvuk sa neda porovnat s profi dielmi ktore stoja 2ooo eur. Ale urcite lepsie ako normalna audioveža alebo priemerne boxy.. Surround funguje. Bluetooth tiez .. len ten kto chce pripojit boxy k TV si musi zaobstarat adapter pre cinch na opticke ukoncenie. Teraz som si objednal jeden z Amazonu, príde v sobotu, potom uvidím, či bude v televízii znieť skvele. Na nahrávke to bohužiaľ znie ošúchane, ale naživo určite lepšie ako na nahrávke, takže sa nenechajte oklamať. Ak nemáš veľa peňazí alebo nechceš veľa míňať tak si dobre vybavený týmito priestorovými reproduktormi.Na videu boli boxy spojené s mojím mobilom cez Bluetooth.Funguje tam priestorový zvuk.Je tam kláves na klávesnici k tomu (5.1\2.1) Uvidíme!Ale stálo to za to.Lepšie ako tie lacné krabičky 80 eur, čo som mal predtým, znelo to v rádiu ako v roku 1994.

Overená kontrola

Positiv: der Klang der Anlage und die Optik ist gut! Negativ: 1. Diese Anlage ist nicht kompatibel mit heutigen TVs . Sie hat keinen optischen-oder HDMI Eingang, nur Klinkenstecker. Zur Lösung dieses Problems mußte ich mir einen digitalen-analog-Wandler kaufen, toll nicht !? In Ihren Angebotsunterlagen fehlt jeder Hinweis hierzu!? 2. In Ihrer sehr dürftig gehaltenen "Betriebsanleitung" fehlt völlig eine klärende Passage, wie man die UKW-Sender geordnet / bleibend einstellt. 3. Enfalls nicht erklärend ist die Belegung der Lautsprecherbuchsen. Wofür sind die 8 Buchsen im Aux Adio Input? 4. Wie kann man Bluetooth aktivieren? Kein Hinweis vorhanden! Bluetooth ist vermutlich nicht vorhanden?! 5. USB Nutzung: Die Anlage gibt mir vor, welche Titel ich zu hören habe und nicht umgekehrt. Eine Titelauswahl ist nicht möglich!! Bsp.: Aktuell beginnt die Anlage mit dem 1. Titel meiner 40. Datei und nicht mit dem 1. Titel meiner 1. Datei, komisch! Hätte ich das geahnt, dass diese Anlage einem so viele Rätzel beschert, hätte ich garantiert die Finger davon gelassen. 6. Die Kabellängen sind einheitlich lang, tw. zu lang bzw. zu kurz, deshalb musste ich mir Kabel dazu kaufen!

Pozitívne: zvuk systému a optika sú dobré! Nevýhody: 1. Tento systém nie je kompatibilný s dnešnými televízormi. Nemá optický ani HDMI vstup, len jack. Aby som tento problém vyriešil, musel som si kúpiť digitálno-analógový prevodník, skvelé, však!? Vo vašich ponukových dokumentoch nie je o tom žiadna zmienka!? 2. Vo vašom veľmi úbohom "návode" úplne chýba objasňujúca pasáž, ako usporiadane/trvalo nastaviť VKV vysielače. 3. Priradenie zásuviek reproduktorov tiež nie je vysvetľujúce. Na čo slúži 8 konektorov na vstupe Aux Adio? 4. Ako povoliť Bluetooth? Nie je k dispozícii žiadne upozornenie! Bluetooth asi nie je k dispozícii?! 5. Použitie USB: Systém mi povie, ktoré tituly mám počúvať a nie naopak. Výber titulu nie je možný!! Príklad: Systém momentálne začína prvým názvom môjho 40. súboru a nie prvým názvom môjho prvého súboru, zvláštne! Keby som bol vedel, že vám tento systém dá toľko hádaniek, určite by som od neho dal ruky preč. 6. Dĺžky káblov sú čiastočne rovnaké. príliš dlhé alebo príliš krátke, takže som musel kúpiť káble!

Overená kontrola

Habe heute die Anlage bekommen und muss fest stellen das sie für den TV nicht geeignet sein soll oder man noch eine Resiver dazu kaufen muss.Die Kabel sind auch alle Schwarz so weiß man doch nicht wie man sie Anschließen soll..Hoffe ich kann hier Tips bekommen um die Anlage doch für den TV nutzen zu können

Dnes som dostal systém a musím povedať, že by nemal byť vhodný pre TV alebo že si musíte kúpiť prijímač. Káble sú čierne, takže neviete ako ich pripojiť. Dúfam, že vám môžem dať tipy tu získate možnosť používať systém pre TV

Overená kontrola

Die Beschreibung ist für einen normalen Bürger ein Witz und sehr unverständlich, denn es gibt nicht mal ein Bild, was wo und ich welche Steckverbindung muss. Der absolute Witz ist aber, der MItarbeiter, der es erklären sollte, denn der erklärte es völlig verkehrt herum. Nach dem wir uns dann Hilfe geholt haben, war es dann geschafft. Das System an sich ist eine gute Qualität und sieht gut aus. Auch die Schnelligkeit des Versandes, war in Ordnung

Popis je vtipný pre normálneho občana a veľmi nezrozumiteľný, pretože tam nie je ani obrázok čo kde treba a akú zástrčku potrebujem. Ale absolútny vtip je v tom, že zamestnanec, ktorý to mal vysvetliť, lebo to vysvetlil úplne zle. Keď sme dostali pomoc, bolo to hotové. Samotný systém je kvalitný a dobre vyzerá. Rýchlosť dodania bola tiež v poriadku

Overená kontrola

- sehr gute Verpackung - Lautsprecher sind sehr leicht, da aus Kunststoff (Füße dafür schön schwer) - Subwoofer macht ordentlich Bass - Center sieht sehr gut aus und passt schön unter den Fernseher - Viele Einstellmöglichkeiten mit der Fernbedienung (Subwoofer, jeder Lautsprecher und Center einzeln einstellbar) - Bluetooth funktioniert hervorragend (sehr große Reichweite) - Sound kommt klar und deutlich, kein Vibrieren, kein Rappeln - Fernbedienung hat eine Reichweite von ca. 5 Metern und funktioniert ab besten, wenn sie direkt auf den Subwoofer gerichtet wird - Maximale Lautstärke für den Gebrauch Zuhause mehr als ausreichend - Optik sehr wertig Alles in Allem ist das ein sehr gutes Preis-/ Leistungsverhältnis. Die Lautsprecher machen einiges her und der Center sieht unter dem Fernseher ebenfalls sehr gut aus. Es ist keine Anlage der High-End Kategorie aber für den normalen Gebrauch (Filme und Musik Zuhause) wirklich mehr als gut. Batterien für die Fernbedienung liegen nicht bei. Ich bin sehr zufrieden.

- Veľmi dobré balenie - Reproduktory sú veľmi ľahké, pretože sú vyrobené z plastu (nožičky sú dosť ťažké) - Subwoofer má dobré basy - Stred vyzerá veľmi dobre a dobre sa hodí pod TV - Veľa možností nastavenia pomocou diaľkového ovládača (subwoofer, každý reproduktor a stred samostatne nastaviteľný) - Bluetooth funguje skvele (veľmi dlhý dosah) - Zvuk je čistý, žiadne vibrácie, žiadne drnčanie - Diaľkové ovládanie má dosah asi 5 metrov a funguje najlepšie, keď je namierené priamo na subwoofer - Maximálna hlasitosť pre viac než dostatočné na domáce použitie - optika je veľmi hodnotná Celkovo je to veľmi dobrý pomer cena/výkon. Reproduktory sú efektné a veľmi dobre vyzerá aj stred pod televízorom. Nie je to špičkový systém, no na bežné používanie (filmy a hudba doma) je naozaj viac než dobrý. Batérie do diaľkového ovládača nie sú súčasťou balenia. som velmi spokojna.

Overená kontrola

Die Lautsprecher kamen superschnell an (schon vor dem anvisierten Termin), waren gut verpackt und in 1 A Zustand. An den Strom anschließen, Center- und Satellitenlautsprecher mit dem Subwoofer verbinden und alle anderen mitgelieferten Kabel sind überflüssig, sofern die Sende-Geräte über Bluetooth verfügen. Aus dem Lautsprechersystem kommt ein sehr kraftvoller, glasklarer Sound, mit dem mir Musik hören endlich wieder Spaß macht. Kein Kratzen, keine Störgeräusche, einfach Musikgenuss pur. Super empfehlenswert. Jetzt kommt das Negative: Die Fernbedienung kam schon verzogen an und gab nach kurzer Zeit den Geist auf. Auf Nachfrage kam die Antwort ich könnte ja die komplette Anlage zurückschicken, obwohl ich doch eigentlich nur eine Ersatz-Fernbedienung brauchte (und immer noch brauche). Ersatz-Fernbedienungen hat der Hersteller auna nicht im Programm (gibt es auch hier nicht über Amazon zu kaufen). Anfragen zu Ersatzteilen werden dort auch nicht beantwortet. Die Anlage ist zwar gut, solange nichts dran ist, aber auf Grund des miserablen Kundenservices kann ich inzwischen nur davon abraten.

Reproduktory dorazili super rýchlo (aj v predstihu), boli dobre zabalené a v stave 1A. Zapojte napájanie, pripojte centrálny a satelitný reproduktor k subwooferu a všetky ostatné priložené káble sú zbytočné, pokiaľ majú vysielacie zariadenia Bluetooth. Reproduktorový systém produkuje veľmi silný, krištáľovo čistý zvuk, vďaka ktorému je počúvanie hudby opäť zábavné. Žiadne škrabanie, žiadny hluk, len čistý pôžitok z hudby. Vysoko odporúčané. Teraz prichádza negatívum: Diaľkové ovládanie prišlo zdeformované a po krátkom čase sa vzdalo ducha. Keď som sa spýtal, bolo mi povedané, že môžem poslať celý systém späť, hoci v skutočnosti som potreboval (a stále potrebujem) iba náhradné diaľkové ovládanie. Výrobca auna nemá vo svojom sortimente náhradné diaľkové ovládače (nedajú sa kúpiť ani u nás od Amazonu). Ani tam nie sú zodpovedané otázky ohľadom náhradných dielov. Systém je dobrý, keď na ňom nič nie je, ale kvôli mizernému zákazníckemu servisu teraz môžem len odporučiť.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov